PDA

Pogledaj cijelu verziju : Bs player problem



Cookie monsta
09-01-2012, 22:20
Imam bs player i pošto slušam glazbu preko njega uvijek ima recent plays listu, koju dobijem kada desnim klikom odem na ikonicu bs playera u taskbaru. Inače bi mi se ponudile opcije da "zatvorim", "zalijepim" i "otvorim". Nakon toga mi je bila lista pjesama koje sam slušao nedavno. Sada je to jednostavno ne stalo i ne mogu vratit. Probao sam instalirati najnoviju verziju i stare verzije i isti problem. Evo i slika kako to izgleda link (http://www.pohrani.com/f/1q/hC/4xBw5l3U/capture.jpg)Sznači iznad opcije bs player bi bila lista pjesama koje sam slušao. Jel ima način da to vratim ?

BigBongman
09-01-2012, 22:29
Ako se nevaram. Klikni na tu ikonu ljevom tipkom i drži te povuci za gore. Tako barem radi s većinom programa.

Frky
09-01-2012, 22:35
Možda si nekako pobrisao to njegovo "pamćenje", odnosno tu playlistu preko nekog programa tipa CCliner ili tako nešto....
Probaj nešto otvoriti pa vidi da li će zapamtiti novu playlistu, tj. ono što si slušao nedavno!

Ako ne pamti, onda je problem u njemu samom (bs-u)! Iskreno, nisam se igrao s tim playerom još od legendarne 1.37.826 verzije tako da ti neznam točno što bi tu stvaralo taj problem!

Ako pamti nove playliste onda je definitivno do nekog drugog programa koji čisti te "memeorije"!

A, lol, nisam baš stučan u objašnjavanju tako da.. jbga... skužit ćeš valjda!

Cookie monsta
09-01-2012, 22:44
Sve sam probao ovo što ste naveli, ništa nije pomoglo :/. Ovako sam mislio da to izgleda link (http://www.pohrani.com/f/C/W/4bXRqJ5S/capture.jpg). Probao sam i winamp isti problem

Cookie monsta
09-01-2012, 23:26
Riješio sam problem, riješenje je u spoiler uglavnom svaki program ima svoju jump listu i ona se nalazi u %AppData%\Microsoft\Windows\Recent\AutomaticDestin ationsS ili u %AppData%\Microsoft\Windows\Recent\CustomDestinati onsSpošto svaki program ima svoju tu listu ona ima svoj file u jednom od ta dva foldera i tako redom otvaraš sa notepadom filove i svagdje piše neki trag od kojeg programa jumplista je i kad nađeš u kojem je file-u ta jump lista samo ju obrišeš i sve normalno radi tj. vrati se taj "recent" kad odeš desnim klikom na ikonicu u taskbaru

Niko Bellic
10-01-2012, 11:03
Koristi radije GOM player. Najbolji je!

marijanovic
10-01-2012, 11:52
Koristi radije GOM player. Najbolji je!
Dobar je, ali nije najbolji. Zašto? Zato što se pogubi ako se koristi više titlova, ne prepozna koliko je različitih titlova spremljeno s filmom/serijom u Matroska kontejneru i slično.

Shaka
10-01-2012, 12:03
a koji je po tvome misljenju najbolji onda? ja sa gom playerom nisam imao nikakavih problema,najjednostavniji i bez bugova,nikad se nije srusio,najljepsu sliku ima po mome misljenju itd. a koristim ga vec ohoho

svi ostali su me razocarali,da se u foobaru daju gledat filmovi odmah bi izbrisao sve ostale playere =P

hansi
10-01-2012, 12:06
KMPlayer all the way

marijanovic
10-01-2012, 12:14
Najboljeg nema.
Dobri su:
Splayer (Shooter Player) - koristim ga ponajviše jer dobro čita titlove i prepoznaje alternativne audio trake u videu te mi na laptopu glađe pušta HD 720p video (pogotovo dok je laptop na bateriji)
MPC HC (Media Player Classic Home Cinema) - dobro čita titlove i prepoznaje alternativni audio, no znatno je ružniji od SPlayera. Splayer je u biti bolji "skin" za MPC.
VLC Player - Ništa lošiji od ranije spomenutih, no defaultni keyboard shortcuti mu nisu kao na većini playera stoga ga rijetko kada koristim.
GOM Player - najbolji videoplayer za filmove/serije koji/e imaju samo 1 audio traku i nemaju titlove u kontejneru.

hansi
10-01-2012, 12:54
KMPlayer.

Niko Bellic
10-01-2012, 14:31
Kakvi titlovi jebate patak? Zar ne razumijes engleski? O.o

marijanovic
10-01-2012, 15:49
Kakvi titlovi jebate patak? Zar ne razumijes engleski? O.o
Engleski, njemački i hrvatski razumijem, no japanski baš i ne nešto najbolje. Zato mi i trebaju engleski titlovi dok gledam nešto na japanskom.

Sonic_Moronic
10-01-2012, 15:55
Ja kad gledam nešto britanske moram imati titlove jer propustim nešto obavezno.
Engleske titlove jel.

Frky
12-01-2012, 09:57
Moja osobna iskustva:
SPlayer - blago retardiran s onim debilnim resizeom kod titlova (1. i 2. red)
GomPlayer - ok, ali mu treba staviti neki codec pack jer interni codeci su smeće i ne pokreću normatno .mkv filove
KMPlayer - ista stvar kao i kod goma ali pošto znam dosta njegovih shortcutova njega koristim (s k-lite codec packom)
VLC - užasno ružni titlovi
MPC - isto, ali je legenda predobar, djubre jedno
BSPlayer - nekoristim jer me iznervirao par puta s svojim 2.xx verzijama