PDA

Pogledaj cijelu verziju : xp logging - problem



zoky
25-12-2011, 09:58
Ovako....

Tetak mi je donese komp da mu probam riješiti problem s xp-om kod logiranja ali to još nisam vidio...

Znači kada se windowsi dignu dođe do "welcome" i nakon toga bi morao kliknuti na njegovo ime da bi ušao u windowse! No kada kliknem na jednu stotinku se pojavi slika i nakon toga odmah u istoj ekundi piše "Saving your setting i log off" i opet se pojavi taj početni welcome za userom.

i tako non stop...

Probao am uči u Safe mod i ulogirai se preko adminisstratora ali se dešava isto!

Ima li itko kakvu ideju kako riješiti taj problem? Formatiranje i novi winsi ne dolaze u obzir, jer moj tetak ima važne podatke na c particiji i neke slike koje ne bi smijele biti izbrisane :hangin: :D lol

da li je moguće da ima neku gamad (virusi i kompanija) na kompu? ali kakko onda skenirati?

help :roll:

marijanovic
25-12-2011, 11:24
Naravno da je virus u kombinaciji s malwareaom.

Ono što tebi treba je nekakav rescue CD kao npr ondaj od Avire.
No moja preporuka je pak Hirens BootCD kojeg i sam ponekad koristim ako je potrebno.

Bootaš s tog CD-a i fino Antivirusima i Antimalwareima s CD-a očistiš napasnike i s recovery alatima popraviš što treba.
Hirens Boot CD čak ima i s CD-a bootabilne Windows XP nekakvu mini verziju s kojom se može pristupiti podatcima na disku iako se ne može ulogirati na Windowse instalirane na kompu.

zoky
25-12-2011, 12:32
znači taj hirens bootcd skinem i bootam na kompu i treblo bi biti riješeno...???

zoky
25-12-2011, 13:25
novi problem... neće bootati, a ne mogu ući u bios! upće komp nema ona standardna očitavanja! i f8 i del .... ništa ne radi!!

wtf??

marijanovic
25-12-2011, 13:45
Ne možeš ući u bios putem Del, Delete, F2, ...?
Možda neće jer je tipkovnica USB...

zoky
25-12-2011, 16:51
jesam malo kasnije ušao.... F2! ali nee ni bootati! mada sam sve u biosu postavio kako treba.... ali ništa!

marijanovic
25-12-2011, 18:24
Neće bootati s bootabilnog CD-a?

zoky
28-12-2011, 00:07
ne... nisam više znao što napraviti pa sam mu vratio komp;pa nek nosi na servis

Frky
30-12-2011, 14:53
Skineš njegov hdd i staviš ga u svoj komp, spasiš podatke, formatiraš, vratiš ga u njegov, staviš windowse.....

zoky
01-01-2012, 11:14
to sam ja jedino i vidio kao rješenje pa sam mu to i rekao nek ide kod nekog frenda pa mu to napravi.... nemam ja vremena takve egzibicije raditi a nemam koristi od toga ;)