PDA

Pogledaj cijelu verziju : Videoteka



Dreamer Deceiver
16-08-2006, 17:28
Dosta mi je toga :-x :-x :? :? !!! svaki put kad dodjem u videoteku neznam koji film da uzmem(kad sam dosta njif pogledao) pa pitam tamo tipicu koja radi koji je dobar film,ona pokaže na neki ljevi i ja pita ko je ok,ona meni kaže da je super da je odličan,a ja budala nasjednem i film ispadne totalno sranje !!!!! Zato vas molim da mi predložite koje dobre filmove(bilo koji žanr) i o cemu se rade(briga me ko glumi)...unaprijed zahvaljujem :D

Big Al
16-08-2006, 17:31
AI

Wizard
16-08-2006, 17:35
John Q, glumi Denzel Washington, drama je, jedan od meni drazih filmova :pray:

Doggy
16-08-2006, 17:40
a kak mozes od zenske ocekivati daobar film...

uzmi revolver, hostel, collateral, basic, bilo kaj od tarantina (preporucam 4sobe ak nisi jos gledal), jarhead (obavezno), into the blue (jessica alba non-stop u bikiniju), 4 brata, swat ak nisi gledal, telefonska govornica, cellular, uf, mogel bi do sutra nabrajat...

inace, okorjeli sam filmofil tak da, ak oces savjet pitaj mene...

Loki
16-08-2006, 19:37
sin city - akcijski/film noir - remek djelo
klub boraca - jakcijski - ako dobro
gataca - drama/krimić/SF - meni se jako svidio
apokalispa sada - ratna drama - nisam gledao, ali mi frend stalno govori da je super

to bi ti ja preporučio, a možeš i ovdje otići:

http://www.imdb.com/chart/top

to ti je lista 250 najboljih filmova svih vremena po imbd

Eddie9
16-08-2006, 20:46
walk the line, nepomirljivi, bilo jednom u americi, revolver...
eto, to su zadnji filmovi koje sam pogledao i svi su mi ostavili odlican dojam...walk the line sam gledao 5 puta...PREDOBRO

Helena
16-08-2006, 21:09
Egzorcizam Emily Rose, Dvije sestre, Edison (glumi Justin Timberlake, njega prožvačeš nekak, al Freeman i Spacey su odlični u tom filmu), Gladijator, Memoirs Of A Geisha (ljubavni film, ako ti ne smeta pogledaj), Saw 1 i 2, Cube, Cube: The Begining, Zaboravljeni, Red letenja, Završni rez, Batman: The Begining, ovo što su oni već nabrojali. Mogla bih ti sad do sutra nabrajat. Ovisi o tome želiš li novije ili starije filmove. Obavezno pogledaj od Tarantina filmove, odlični su. Naravno, Star Wars serijal, Indiana Jones, Star Trek filmovi nisu loši, Hannibal, The Silence Of The Lambs, Crveni zmaj, Ispod površine, Beyond The Sea, American Beauty, Fantastična četvorka, Heroj, Tigar i Zmaj...

btw: neki su od ovih bili i na tv-u, a neke si vjerojatno već gledao.

emperror
16-08-2006, 22:14
Zdrpi Zbrisi - brad pitt, prejeben film, meni osobno najdrazi, imas sve, komediuju, akciju, napeta je ko puska

jarhead - nevjerojatno sto bi vojnici ucinili za 1 kill :rotfl:

4 brata - ufff, predobro...

Die hard 1, 2, 3 (uskoro 4) - rijeci su suvisne

italian Job - prejebeno ako ti se gleda film sa provalnicima, i kewl gadgetima :rotfl:

Oceans 12 - nije bas nesto, al da se gledat, prvenstveno zbog odlicnih glumaca

freddy got fingered (fredy je popusio) - ako se zelis ugusit od smjeha, bolje od ovog neide, tom green za popizdit smjesan

Superman returns - (to preporucam ako je videoteka iliegalna, sa piratskim kopijama)

oh jebote mogu do sutra ovako... ovi su filmovi kopjih sam se sjetio iz prve ruke

i jedan hint. nikad, ama bas nikad, nemoj uzimat komediju u kojoj je glavna uloga zensko

L3VI4TH
16-08-2006, 22:33
Ja ti preporucam da zensku nategnes i ne slusas ju vise...

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

a filmove nebi mogo preporucit...

Dugo nisam iso u videoteku i posudio film... zadnje kaj sam posudio je bilo svi star warsevi

D.E.M.O.
16-08-2006, 22:34
najbolja akcija - dobermann
najbolja komedija - freddy got fingered
najbolji horror - one missed call i ju-on (kletva)
najodvratniji film - brain dead

that's it moj ukus^^

Worthaur
16-08-2006, 22:54
Lord of WarS(Nicolas Cage)

Jedan od najboljih filmova koje sam gledao :pray:

"Back then, I didn't sell to Osama Bin Laden. Not because of moral reasons, but because he was always bouncing checks."S:pray:

Blaster32
16-08-2006, 23:40
Karaula :pray:

JohnDoe
16-08-2006, 23:44
ajoj, tko ce ih se svih sjetit.

munje -dobar srpski film uz koji sam se nasmijao do suza. to sam zadnje gledao.

Ps1ho
17-08-2006, 01:25
Mala Noćna Muzika, Mrtav Ladan, Karaula, od stranih Lord Of War, Saw 1, 2, John Q, Donnie Darko, The Jacket (Keira Knightley - SEXY!) Dukes of Hazzard, Last Days, Mothman's Prophecies (nisam dobro napiso), Deseta stepenica (neam pojma engleski naziv, Kevin Kostner glumi (opet nisam dobro napiso)), In to the Blue (Jessica Alba - SEXY!), Lord of the Rings 1, 2, 3, Dark Waters, Butterfly Effect, Apocalypse Today (ratni film, PREDOBAR!), Jarhead, ima ih još al se nemog više sjetit...

17-08-2006, 02:11
amrečka pita 1234
mrak film 1234

p.s. ako neka osoba sa jaruna ili bliže okolice ima mrak film 3 i/ili 4 i voljna je napravit backup kopiju istoga te ju želi podjeliti samnom neka mi se javi na pm,fala.

King tiger
17-08-2006, 09:07
freddy got fingered (fredy je popusio) - ako se zelis ugusit od smjeha, bolje od ovog neide, tom green za popizdit smjesan
Jedan od najglupljih filmova svih vremena.

Eddie9
17-08-2006, 09:42
freddy got fingered (fredy je popusio) - ako se zelis ugusit od smjeha, bolje od ovog neide, tom green za popizdit smjesan
Jedan od najglupljih filmova svih vremena.

tocno lol nisam mogao vjerovati kad je lik to napisao

Wizard
17-08-2006, 10:49
Lik kaze da je pogledao skoro sve filmove iz videoteke, pa bi mogli pretpostaviti da je pogledao veliku vecinu filmova sto ih ovdje nabrajate, nabrajate remek djela, ajpoznatije filmove koje je gledao skoro svaki prosjecni gradjanin Zemlje, pa preporucite covijeku eke malo manje pozate, ali odlicnefilmove.

Eddie9
17-08-2006, 10:53
Lik kaze da je pogledao skoro sve filmove iz videoteke, pa bi mogli pretpostaviti da je pogledao veliku vecinu filmova sto ih ovdje nabrajate, nabrajate remek djela, ajpoznatije filmove koje je gledao skoro svaki prosjecni gradjanin Zemlje, pa preporucite covijeku eke malo manje pozate, ali odlicnefilmove.

ok.... -_-
neslomljivi, kad porastem bit cu kengur :) , tajni prozor, ladder 49
e ne mogu se sjetiti sad vise

King tiger
17-08-2006, 10:53
Ako voli trilere neka pogleda "Nije me strah" ne znam kako ide original sa talijanskog otprilike"Io non ho paura " ako imas imalo mozga trebao bi ti biti dobar, dobio je vecinom odlicne kritike :D

Dreamer Deceiver
17-08-2006, 10:55
Lik kaze da je pogledao skoro sve filmove iz videoteke, pa bi mogli pretpostaviti da je pogledao veliku vecinu filmova sto ih ovdje nabrajate, nabrajate remek djela, ajpoznatije filmove koje je gledao skoro svaki prosjecni gradjanin Zemlje, pa preporucite covijeku eke malo manje pozate, ali odlicnefilmove.

:pray: :bravo:

King tiger
17-08-2006, 10:58
P.S:Sto se tice zenske koja te zajebe u vidoteci, tako i meni jedno 1000 puta za one one glupe americke teen filmove.

flander
17-08-2006, 11:01
Lepa sela lepo gore :) I maratonci trče počasni krug :) :rotfl:

Doggy
17-08-2006, 11:16
tko to tamo peva - OBAVEZNO
unleashed - jet li ko doggy na lancu (PREJEBENI FILM)
sahara - ak volis call of duty, a i ak ne volis - ZAKON FILM
recruit - CIA spika
lock stock and two smoking barrels - to ti je isto ko i snatch, al meni bolje

kad se sjetim jos, javim...

i ja sam cijelu videoteku pogledal...

mravojed
17-08-2006, 11:19
Netko gore je napisao Kad porastem biću kengur,e to je meni bolesno smješan film,obavezno pogledaj to.


Ja sam kod frenda nekidan gledao The Saw.( u našem prijevodu Slagalica)

Film je meni osobno jako jako dobar,jedan od najzanimljivijih filmova ikad,nemaš 5 sekundi pauze da ti je dosadno.film je horor,i brije ti na ljudske strahove...mislim pogledaj ga jer ga je jako teško opisati.

Mogu reć da ako ga nisi gledao,čeka te veliko iznenađenje...


Počinje u nekom napuštenom WCu sa dva tipa koja se ne poznaju ,zavezani lancima za cijevi,svaki na svom kraju WCa.Ne mogu jedan do drugoga. I ne znaju zašto su tamo..

Worthaur
17-08-2006, 11:33
Ja sam kod frenda nekidan gledao The Saw.( u našem prijevodu Slagalica)
U našem prijevodu Slagalica Strave

JohnDoe
17-08-2006, 11:33
Netko gore je napisao Kad porastem biću kengur,e to je meni bolesno smješan film,obavezno pogledaj to.


Ja sam kod frenda nekidan gledao The Saw.(Su našem prijevodu Slagalica)

Film je meni osobno jako jako dobar,jedan od najzanimljivijih filmova ikad,nemaš 5 sekundi pauze da ti je dosadno.film je horor,i brije ti na ljudske strahove...mislim pogledaj ga jer ga je jako teško opisati.

Mogu reć da ako ga nisi gledao,čeka te veliko iznenađenje...


Počinje u nekom napuštenom WCu sa dva tipa koja se ne poznaju ,zavezani lancima za cijevi,svaki na svom kraju WCa.Ne mogu jedan do drugoga. I ne znaju zašto su tamo..

Slagalica strave! :wink:
i postoje dva djela vec. treci se vec snima. pogledao sam prvi i drugi i prejebeni su! jedan od rijetkih filmova da je drugi dio cak i bolji od prvog. jedva cekam treci dio. :pray:

mravojed
17-08-2006, 11:50
da,sorry,Slagalica strave,my bed :toilet:

frendica mi ima drugi dio,to ću za par dana pogledat,ali vjeruj mi ja sam još pod dojmom prvog djela i kako završi... :pray:

Eddie9
17-08-2006, 11:53
:o
saw 2 je smeche kakvo nisam dugo vidio
jedino je saw1 dobar ( odlichan)

King tiger
17-08-2006, 11:55
E dobro dosta o Saw-u svako ga spominje na prvoj stranici i lik ga je sigurno gledao.
@Morgoth
Pogledaj "National Treasure" ako vec nisi, i Tanku crvenu liniju.

emperror
17-08-2006, 13:03
[quote]freddy got fingered (fredy je popusio) - ako se zelis ugusit od smjeha, bolje od ovog neide, tom green za popizdit smjesan
Jedan od najglupljih filmova svih vremena.

tocno lol nisam mogao vjerovati kad je lik to napisao[/quote:3qwxqgrs]

:rotfl: :rotfl:

zakon film, ja se ubio od smjeha :rotfl: :rotfl:

King tiger
17-08-2006, 13:05
Nevjerovatno glup i ogavan film, humor je glup do bola, mislim on se vozi autom, naidje na konja i pocne da drka konju!!!

Rocchiro
17-08-2006, 15:17
Dvoboj
Miris žene
Legenda o jeseni
...

Doggy
17-08-2006, 16:44
Nevjerovatno glup i ogavan film, humor je glup do bola, mislim on se vozi autom, naidje na konja i pocne da drka konju!!!

takvi su ti svi green-ovi filmovi, glupi, al smjesni, uzasno smjesni...

a mrak film je dobar, jelda? meni je mrak film totalna glupost...

King tiger
17-08-2006, 16:46
Zavisi kako poimas smijesno.

Neven <R>
17-08-2006, 16:51
U Kini jedu pse

Ps1ho
17-08-2006, 18:03
Pogledaj Donnie Darko, Motomanova proročanstva, Deseta stepenica, Završni rez

JohnDoe
17-08-2006, 18:29
meni je isto freddy got fingered dobar film. :pray:

D.E.M.O.
17-08-2006, 18:45
Nevjerovatno glup i ogavan film, humor je glup do bola, mislim on se vozi autom, naidje na konja i pocne da drka konju!!!
pa ako to tebi nije smijesno ^^
ili kad frendu lize ranu ^^ ili kad bebu za pupcanu vrpcu uhvati i pocne vrtiti^^
btw DADDY I'M A FARMER :rotfl:

Wizard
17-08-2006, 18:59
meni je isto freddy got fingered dobar film. :pray:Sto je jedan od najstrasnijih filmova ikada, rijetko koji horror moze biti tako grozan, te scene izazivaju tako gadjenje, grozno je prisjecati se toga, ajme meni, nemogu virovat kakva sve sranje moze Hollywood napraviti :?

D.E.M.O.
17-08-2006, 19:10
meni je isto freddy got fingered dobar film. :pray:Sto je jedan od najstrasnijih filmova ikada, rijetko koji horror moze biti tako grozan, te scene izazivaju tako gadjenje, grozno je prisjecati se toga, ajme meni, nemogu virovat kakva sve sranje moze Hollywood napraviti :?
to je najbolje od hollywooda. ako zelis vidjeti pogledaj brain dead :roll:

Wizard
17-08-2006, 19:14
meni je isto freddy got fingered dobar film. :pray:Sto je jedan od najstrasnijih filmova ikada, rijetko koji horror moze biti tako grozan, te scene izazivaju tako gadjenje, grozno je prisjecati se toga, ajme meni, nemogu virovat kakva sve sranje moze Hollywood napraviti :?
to je najbolje od hollywooda. ako zelis vidjeti pogledaj brain dead :roll:STo nije najbolje od Hollywooda, to je grozno, neznam kako to mezete gledati, i jos se tome smijati, takvi filmovi su smece i nemoze ih se nazivati najboljem od Hollywooda, jer tamo su napravljeni najbolji filmovi ikada i filmovi kao freddy je popusio se nemogu usporedjivati s njima, to je smece, grozno, bolesno, to nije komedija, to je vise horror :?

Big Al
17-08-2006, 20:00
Ja ću budan sanjati
Brodolom života
Poltergajst

King tiger
17-08-2006, 20:30
pa ako to tebi nije smijesno ^^
ili kad frendu lize ranu ^^ ili kad bebu za pupcanu vrpcu uhvati i pocne vrtiti^^
btw DADDY I'M A FARMER
Meni je to bilo ogavno.
Slazem se za Wizardom, nevjerovatno kako Holivud pravi sranja.

Ps1ho
17-08-2006, 20:59
e a ako hoćeš gledat bolestan film bez smisla pogledaj Hostel...očajan film...

Berax0r
17-08-2006, 21:20
Saw 1 i Saw 2 super horori
Pogledaj i vješticu iz blejra to je medu najstrasnijim hororima :wink:

Frky
17-08-2006, 21:45
e a ako hoćeš gledat bolestan film bez smisla pogledaj Hostel...očajan film...


... ili Ken Park !

JohnDoe
18-08-2006, 00:49
Saw 1 i Saw 2 super horori
Pogledaj i vješticu iz blejra to je medu najstrasnijim hororima :wink:

vjestia iz blaira je takvo cesme od filma da je to anbilivbl! :-x

Frky
18-08-2006, 01:25
Saw 1 i Saw 2 super horori
Pogledaj i vješticu iz blejra to je medu najstrasnijim hororima :wink:

vjestia iz blaira je takvo cesme od filma da je to anbilivbl! :-x

:pray: :pray: khm.. slažem se !

Eddie9
18-08-2006, 08:57
evo sad sam se sjetio par dobrih filmova:

insider
rt straha
clerks
krvava romansa
carlitov nacin
wolf creek
truman show
corpse bride ( stop-animacija)
iskupljenje na rijeci
otok ( ja sam cijeli film gledao samo scarlett johansson)

Doggy
18-08-2006, 11:48
ak volis horore, pogledaj gad, pogresno skretanje (bilo je nedavno na hrt-u)

e, dajte preporucite meni neke horore...

Eddie9
18-08-2006, 11:59
ak volis horore, pogledaj gad, pogresno skretanje (bilo je nedavno na hrt-u)

e, dajte preporucite meni neke horore...

hills have eyes, prvih pola sata jeepers creepers, texas chainsaw massacre,
krug, omen ( makar nije nesto prestrasan), emily rose egzorcizam, krvava romansa ( sluzbeno nije horor al je prestrasan), kuca straha...

a svakako izbjegni amityville horor i kuca voska

Doggy
18-08-2006, 12:17
ak volis horore, pogledaj gad, pogresno skretanje (bilo je nedavno na hrt-u)

e, dajte preporucite meni neke horore...

hills have eyes, prvih pola sata jeepers creepers, texas chainsaw massacre,
krug, omen ( makar nije nesto prestrasan), emily rose egzorcizam, krvava romansa ( sluzbeno nije horor al je prestrasan), kuca straha...

a svakako izbjegni amityville horor i kuca voska

hills have eyes jos nema tu kod mene, texas sam gledal, krug je glupost, a house of wax je tak tak...

Eddie9
18-08-2006, 12:39
evo onda...
al tesko ces naci ove horore...
neke sam gledao prije 5god pa se ni ne sjecam nicega al svi su dobri...

lovesick dead
oslobađanje
skinwalker : curse of the shaman ( zabavno :rotfl: )
the butcher
urbane legende ( samo prvi dio je kolko tolko dobar)
skinned deep
wolf creek
slumber party massacre
scarecrow
hostel ( a to valjda znas )
chopping mall
bay of blood
andre the butcher
house by the cemetery
feed
rojo sangre
make a wish
texas chainsaw massacre ( original)
reeker

i jos tolko ih se ne mogu sjetiti
ovo je vecina trash horori a takvi su ( bar meni) najbolji...
svaka ti dala ak nabavis ove naslove

Frky
18-08-2006, 14:48
Je li itko gleda House of 1000 Corpses ili možda nastavak The Devil's Rejects (House of 1000 Corpses 2) ??

Directed and written by : Rob Zombie !

Joco
18-08-2006, 18:03
ak volis horore, pogledaj gad, pogresno skretanje (bilo je nedavno na hrt-u)

e, dajte preporucite meni neke horore...
Pogresno skretanje je SRANJE nikada nisam video gluplji "horor"
Predskazanje(premijera je bila 06.06.2006.)-OCAJ OD FILMA
zavrsava se tako glupavo da je razocarenje neizbezno.

D.E.M.O.
18-08-2006, 18:12
Je li itko gleda House of 1000 Corpses ili možda nastavak The Devil's Rejects (House of 1000 Corpses 2) ??

Directed and written by : Rob Zombie !
w00t devils rejects je nastavak? :? :pray: to moram podic

Worthaur
18-08-2006, 18:46
Pogresno skretanje je SRANJE nikada nisam video gluplji "horor"

Tsk!
Wrong Turn je dobar film :roll:

Frky
18-08-2006, 20:00
[quote="st.frky_":ks9w02xm]Je li itko gleda House of 1000 Corpses ili možda nastavak The Devil's Rejects (House of 1000 Corpses 2) ??

Directed and written by : Rob Zombie !
w00t devils rejects je nastavak? :? :pray: to moram podic[/quote:ks9w02xm]

Čekaj sad ! Jesi gleda prvi ? Ako jesi da reci je li čemu i valja li ga pogledati !

A ovo da je nastavak sam vidio na imdb-u !

http://www.imdb.com/title/tt0395584/

Doggy
18-08-2006, 21:21
Je li itko gleda House of 1000 Corpses ili možda nastavak The Devil's Rejects (House of 1000 Corpses 2) ??

Directed and written by : Rob Zombie !

gledal sam prvi dio, al je film totalno u banani i drugi necu ni pogledati...

Berax0r
18-08-2006, 22:59
[quote="Black-knight":h963n58b]Saw 1 i Saw 2 super horori
Pogledaj i vješticu iz blejra to je medu najstrasnijim hororima :wink:

vjestia iz blaira je takvo cesme od filma da je to anbilivbl! :-x

:pray: :pray: khm.. slažem se ![/quote:h963n58b]

gle ja nisam ni gledao film tako su mi rekli frendovi a frendovi dosta puta zajebavaju pa zato :o