PDA

Pogledaj cijelu verziju : TES V: Skyrim - Imperial legion ili Stormcloaks?



marijanovic
12-12-2011, 00:37
U svojih 124 sata igre još nisam izabrao stranu. U ovom prvom prolazu igre odabrat ću jednu, u drugom drugu.
Problem je što ne znam koju stranu da odaberem, a prema debatama na internetu vidim da ni drugima izbor baš i nije lak...
Koju stranu ste vi izabrali i zašto?

Riješio sam glavni kvest, kvestove dark brotherhooda te naravno - ganjaju me Thalmori, no nekako mi vuće da se pridružim Imperialima.
Ili možda bolje stormcloak? Nisam Nord tako da me to ne vuče, al navodno ima više podkvestova nego s legijom.

Ne bih htio da Aldmeri dominion zavlada cijelim Tamrielom, ali to je izgleda neizbježno.
Ako Ulfrikov ustanak ne uspije, carstvo polako propada pod Aldmeri prijetnjom (ili možda ne?), a ako Ulfrik "pokori" Skyrim onda pak Skyrim brzo pada pod Aldmerije i samo carstvo značajno oslabi (ili pak ne jer bude manje za braniti teritorijalno?).

Cijela filozofija. :rotfl:

Outmind
12-12-2011, 11:28
A cuj, ovisi koji su ti afiniteti. ako želiš militaristički quest line, odabereš legiju. Ako želiš che guevara quest line, odabereš stormcloakse. Iskreno, već mi je tih kojekakvih rebelliona puna kapa, tako da sam odabrao legion.

crnisokol
12-12-2011, 17:18
ja sam se mislio pridružiti Ulfricu, ali budući da mrze elfove sam ga lijepo otpisal...

civil war ću si ostaviti za drugi prelazak...

Niko Bellic
12-12-2011, 17:39
:bravo:

Aerial
12-12-2011, 22:21
Jel tko sredio Legion questove? Jel ima nekog smisla i časti u likovima ili opravdavaju svoj status Thalmorske kuje? :D

IGoR_2803
12-12-2011, 23:41
uvijek protiv imperijalizma! :rambo:

Akul
13-12-2011, 00:18
Jel tko sredio Legion questove? Jel ima nekog smisla i časti u likovima ili opravdavaju svoj status Thalmorske kuje? :D

Jarlovi koje stavljaju na vlast su actually dobri ili kompetentni momci (Stormiji stavljaju gamad i budale).
Također se garantira tolerancija među rasama što se za Stormije baš ne može reći.

Thalmorove mrze obje strane, samo što jedna to radi očitime a druga šuti ali oštri bodeže. Istini za volju, Thalmor bi bez sumnje preferiao da Skyrim napusti Carstvo (sve ovo oko Talosa je započeto samo zato da se stvori sukob izmešu nordova i Imperiala).

Osobno sam odabrao Stormije jer mi je lik pro-badass ali da sam birao časniej i dobrije, uzeo bih Carstvo.

Chieftain
13-12-2011, 00:24
Neznam kak vama, al meni ovo liči na pripremu za MMO. Skyrim želi neovisnost, Thalmor jača i želi postati dominantan u Tamrielu, dok Imperija mudro šuti... :wink:

Aerial
13-12-2011, 00:42
Jarlovi koje stavljaju na vlast su actually dobri ili kompetentni momci (Stormiji stavljaju gamad i budale).
Također se garantira tolerancija među rasama što se za Stormije baš ne može reći.

Thalmorove mrze obje strane, samo što jedna to radi očitime a druga šuti ali oštri bodeže. Istini za volju, Thalmor bi bez sumnje preferiao da Skyrim napusti Carstvo (sve ovo oko Talosa je započeto samo zato da se stvori sukob izmešu nordova i Imperiala).

Osobno sam odabrao Stormije jer mi je lik pro-badass ali da sam birao časniej i dobrije, uzeo bih Carstvo.

Tako sam i mislio... čini mi se da imperij ima suptilniji način rješavanja problema od Cloaksa. Niš, nema druge nego da se vratim questovima :P

marijanovic
13-12-2011, 01:12
Razočaran sam kvestlajnom Imperiala, maloprije sam ga završio. Loše napravljeno i bezvezan kraj.
Uglavnom, ništa spektakularno. Dobije se par dobrih mačeva i to je to.
idući prolaz igrat ću kao Stormcloak čisto da vidim jel išta bolje.

Kenyi
13-12-2011, 09:25
Meni je mnogo logicnije sideatati se sa Imperijom.

Xero
13-12-2011, 09:34
Imperija je gej. Normalni ljudi ne pomažu strani koja ih je pokušala ubit odmah na početku igre. A i Tuillius je totalna vagina naspram Ulfrica.

Kenyi
13-12-2011, 09:42
Jebiga, al Tullius je u pravu a Ulfric samo sere da bi imao moc.

Xero
13-12-2011, 09:51
Neka sere ima seksi naglasak. A i kroz cjelu igru imam dojam da su nordovi jači. Ipak je to njihova zemlja pa da vidimo kako će ih high elfovi osvojit kad se smrznu na pola puta. Imperija će trpit Thalmore neko vrijeme i onda će se desit nešta što će prelit čašu i rat će opet počet. Samo što je cijelo carstvo infiltrirano i izgubt će za dva dana.

Kenyi
13-12-2011, 10:32
Ne ako se ujedine sa onim što je ostalo od Imperije, a Ulfricov rat protiv imperije definitivno nece pomoci Tamrielu

IGoR_2803
13-12-2011, 10:39
Ne ako se ujedine sa onim što je ostalo od Imperije, a Ulfricov rat protiv imperije definitivno nece pomoci Tamrielu

jebo tamriel - Skyrim republika! :rotfl:

hrčak
13-12-2011, 10:57
Skyrim ima Dragonborna. Dragonborn ima zmajeve. We have a winner.