PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kupovanje In-game love



Glass
16-08-2006, 17:22
Maloprije sam kupio Gameplay i prelistavam ga i nailazim na vijet da je Blizzard bannao veliki broj igrača zbog prodavanje zlata i predmeta u igri za prave novce, e sada kako mi se STVARNO neda čitat EULA od GW i drugih poznatijih MMORPG-ova zanima me koji sve MMORPG-ovi to zabranjuju?

cr33p
16-08-2006, 17:57
to su kinezi farmali pa su ih pobanali al ja mislim da farmanje nigdje nije legalno :fof:

Kibo
19-08-2006, 11:55
Maloprije sam kupio Gameplay i prelistavam ga i nailazim na vijet da je Blizzard bannao veliki broj igrača zbog prodavanje zlata i predmeta u igri za prave novce, e sada kako mi se STVARNO neda čitat EULA od GW i drugih poznatijih MMORPG-ova zanima me koji sve MMORPG-ovi to zabranjuju?

Why ti mislis prodavat zlato ? :)

Glass
19-08-2006, 17:10
Maloprije sam kupio Gameplay i prelistavam ga i nailazim na vijet da je Blizzard bannao veliki broj igrača zbog prodavanje zlata i predmeta u igri za prave novce, e sada kako mi se STVARNO neda čitat EULA od GW i drugih poznatijih MMORPG-ova zanima me koji sve MMORPG-ovi to zabranjuju?

Why ti mislis prodavat zlato ? :)

Ne baš samo sam znatiželjan.

Imam Feebasa/Milotca
19-08-2006, 20:43
To ti je praksa u svim mmorpgovima i nitijedan nije pošteđen toga pravila.

Sporbie
24-08-2006, 22:22
I nijedan mmorpg nije pošteđen ljudi koji to rade :S

v4MP1r3
25-08-2006, 08:10
ja se sjecam da sam skroz na pocetku GWanja prvih nekoliko dna naletio na dobrog lika, malo mi pomogao u prvim misijama i to, pitao sam za lovu, a on je reko da se lova kupuje na ebayu jer ju je pretesko dobiti in game...