PDA

Pogledaj cijelu verziju : vga 2011



hansi
11-12-2011, 03:14
>retardirani američanski hipsterski KAŽUEL fageti
>hulk hogan
>miyamoto
>idemo skričat na spajdermen igru koja lici na neko govno iz 2001.
>dije gaben majku vam vasu
>kakva je ovo usrana muzika


>ovaj niger je hrist
>DA MU RUKU
>OVAJ GA GLEDA :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))

hacker
11-12-2011, 03:21
Otkrio si 4chan vidim.

hansi
11-12-2011, 03:32
FPS OF THE YEAR












































MW3
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

diablo
>tišina
wow
>WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOO

skyrim goty








KOJIMA GOVORI ENGLESKI
:"))))))


i was dissapoint

Dania
11-12-2011, 04:18
To je Amerika, naravno da će biti generičnosti, hipstera i jadne glazbe.
Ovaj Diablo me skoro rasplakao od ljepote :cry:
Skyrim očekivano GOTY.
MW :bljuv:
Jadan Kojima :D
Yaaaay Stephen Merchant i Valve ♥
Nimalo nemam mišljenje o Transformerima i Spidermenu. Znam samo da neću igrati.
Bioshock: ...

EDIT: Eeee, da, ARKHAM WORLD!!!

Kid A
11-12-2011, 06:57
/
Prvo linkas temp slike direkt sa 4chana (ono isuse boze jel mozes bit veci idiot), nakon toga cijeli topic koji je 404 prije 2 sata (bez komentara) i sad ovako otvaras teme. Nemoj vise molim te, ovo je.....ne znam, nemam rijeci.
Odi radije na 9gag pa se druzi sa tebi slicnima, prosetaj im malo po web shopu, uzmi neku meme majicu/kapu/bedz dok je na snizenju pa se hvali kako znas frenda koji zna frenda koji je radio za Anonymous. Isuse boze

cham3leon
11-12-2011, 08:25
Dati MW-u bilo koju titulu osim "najjači marketing" je dovoljan dokaz o vjerodostojnosti ovoga.

Deadwalker
11-12-2011, 13:47
Ovogodišnji VGA je smeće, sasvim zasluženo u pljuvačnici. Dragon Age 2 nominirati za RPG godine, a Moden Warfareu 3 dati titulu FPS-a godine, ono, imalo bi smisla da je Modern Warfare 3 izašao prije 3-4 godine, a da je Dragon Age 2 imao produkciju od 4 godine minimalno. Ima još toga...

1. Witcher 2 nije nominiran za RPG godine
2. NFS The Run nominiran za vožnju godine, ispred Shifta 2
3. AC: Revelations nominacija za akcijsko-avanturističku igru godine, a igra je na razini (ne)kvalitete Modern Warfarea 3
4. Infamous 2 nominacija za PS3 igru godine
5. Lego Star Wars 3 za best adapted video game - iako kul pokriva animiranu seriju, igra od prvog nastavka nije unijela baš nikakve novine

...

Da mi je znati koja je hrpa kretena odlučivala o nominacijama.

hansi
11-12-2011, 14:58
/
Prvo linkas temp slike direkt sa 4chana (ono isuse boze jel mozes bit veci idiot), nakon toga cijeli topic koji je 404 prije 2 sata (bez komentara) i sad ovako otvaras teme. Nemoj vise molim te, ovo je.....ne znam, nemam rijeci.
Odi radije na 9gag pa se druzi sa tebi slicnima, prosetaj im malo po web shopu, uzmi neku meme majicu/kapu/bedz dok je na snizenju pa se hvali kako znas frenda koji zna frenda koji je radio za Anonymous. Isuse boze
operacija uspjesna :)))

TeraBajt
11-12-2011, 15:40
danas sam saznao da postoji srpski odbrambeni pas LOL





LOL

hansi
11-12-2011, 16:05
disi leoparde
edit:
http://i.imgur.com/Dofwl.gif
:rotfl: