PDA

Pogledaj cijelu verziju : Božićni pokloni - što kupiti, koju sitkicu ponloniti



Bartuc
10-12-2011, 13:21
Definitivno mislim da nam treba neki zbirni topic o božićnim poklonima. Najgore je kad ti netko odgovori na pitanje "Što želiš za Božić?" sa "Neću ništa." ili "Ne znam." i onda mu kupiš neku bezveznu glupost.


Što kupiti curi, mami, tati, (dečku ako ste gay ili Maja, ili oboje)!?


Mislio sam starome uzeti ribički štap, staroj ne znam, a curu otpeljati u božićni šoping :D

Lord Ragnarok
10-12-2011, 13:23
karte za pepperse sam vec kupio jednom djelu rodbine. (i sebi, doh). ove ostale cu obradovati svojom pojavom, smijehom i ljubavi!.
sta ce ti vise :P

McPingvin_v2.0
10-12-2011, 13:37
Daj i meni jednu ubodi. Ionako si mi dužan za sve one demonstrature.

sickpetey
10-12-2011, 13:41
Moj božicni poklon je sto me nece iz kuce izbaciti. Ja zadovoljan.

skitkid
10-12-2011, 13:42
curi ću uzest majicu na rok skupinu GHOST.

SharpDressedChevap
10-12-2011, 13:42
Najbolje je lovu dobit. Eto ti pare pa si kupi šta god hoćeš, nema neželjenih poklona.

str1k3r
10-12-2011, 13:44
Najbolje je lovu dobit. Eto ti pare pa si kupi šta god hoćeš, nema neželjenih poklona.

Osobno, to mi je najgora vrsta poklona. Dam ti pare samo da te se riješim.

sickpetey
10-12-2011, 13:46
Najbolje je lovu dobit. Eto ti pare pa si kupi šta god hoćeš, nema neželjenih poklona.

+1

Wizard
10-12-2011, 13:49
Najbolje svima cokoladu uzet, ali neku kvalitetnu, savrsen dar.

Kenyi
10-12-2011, 13:51
Ne slavim Bozic.

SharpDressedChevap
10-12-2011, 14:07
Najbolje je lovu dobit. Eto ti pare pa si kupi šta god hoćeš, nema neželjenih poklona.

Osobno, to mi je najgora vrsta poklona. Dam ti pare samo da te se riješim.

A glupi pokloni nisu isti kurac? Daj molim te.

Bartuc
10-12-2011, 14:11
Ma di ću curi i starcima davati lovu :D To ajde kad stariji daju tebi (dede, bake, starci i sl.)...

str1k3r
10-12-2011, 14:13
Najbolje je lovu dobit. Eto ti pare pa si kupi šta god hoćeš, nema neželjenih poklona.

Osobno, to mi je najgora vrsta poklona. Dam ti pare samo da te se riješim.

A glupi pokloni nisu isti kurac? Daj molim te.

Al' opet, nećeš kupiti poklon nekom liku kojeg uopće ne poznaješ već kupuješ ljudima koje znaš, pretpostavio bih da barem možeš okvirno pogoditi koji poklon bi im se svidio. Ne znam, valjda možeš odvojiti trenutak svog vremena i razmisliti što bi im se svidjelo.

Aerial
10-12-2011, 14:31
Pokloni za Božić? Ja mislio da to samo u Home Alone :(

Niko Bellic
10-12-2011, 14:32
Otkad sam poceo misliti svojom glavom ne slavim nista onda kad se po pravilu slavi i ne kupujem poklone kad se to od mene ocekuje. Takve stvari radim spontano kad mi dodje i tako postizem efekt potpunog iznenadjenja.

Zar nije bolje dobiti lijep poklon na random dan u random mjesecu, potpuno neocekivano?

Ne volim blagdansku represiju. Trgovci to forsaju samo zbog svojih sebicnih interesa.

Also, gore navedeno radim zbog toga sto ne volim robnu razmjenu koju kalup ljudi nazivaju darivanjem.

Radije necu pokloniti nista ako ne osjetim potrebu da nesto poklonim, nego da poklanjam ljudima stvari zbog toga sto je danas sveti petar jebivjetar.

Vrhunac mi je gluposti kod robne razmjene to sto se ljudi zaduzuju da kupe poklone i kupuju ih na rate, a sve zbog ispranih mozgova i ovca sindroma uz obavezno "vaganje" tko se koliko isprsio.

Dobronamjerna iskrenost je najbolji poklon, ali nazalost mnogi je nikad ne dozive zbog tog sto se ne moze kupiti novcem.

Eto toliko od mene o poklonima i darivanju.

Lord Ragnarok
10-12-2011, 14:45
Daj i meni jednu ubodi. Ionako si mi dužan za sve one demonstrature.

a ti si mi bio demos di?
tolko o tome, al dobar pokusaj!

also @ nofci. prosjecan poklon, al moram priznati da mi je cestitka draza od otoga (makar vrijedila 10 puta manje)

also da, sad se sjetio. stari je u UK, dofurat ce mi jos par onih crabbies piva (iamte sliku u naj piva topicu). neke cu dat kao poklon ljubiteljima.


A glupi pokloni nisu isti kurac? Daj molim te.
to su najbolji pokloni, oni mutavi.
prosle godine sam dobio za bozic cestitku za brz oporavak iz bolnice :D
a bolnice nsiam nikad vidio :P i dar je jos uvijek bolji od velke vecine koju sam dobio

hansi
10-12-2011, 14:50
kurac cu dobit
foreveralone.jpg

kupit cu 50 velikih cokolada za djecu u školi za mentalno bolesne
good deed for a year

MILF hunter
10-12-2011, 14:50
Osobno, to mi je najgora vrsta poklona. Dam ti pare samo da te se riješim.
A vidi, samo postojanje datuma kada trebaš pokazati da ti je do bližnjih stalo više nego inače je glupost sama po sebi, tako da poklanjanje love nije ništa gluplje nego li je sam blagdan. Ionako je svima to izlika za odlazak na mise na koje inače ne idu, opijanje s ekipom navečer, a prije svega, konzumeristički raj. I duhu svega toga, novac koji je svima koristan (i potreban) svakako ima više smisla nego sentimentalne pizdarije na koje ljudi zaborave već nakon što utihne blagdansko ludilo. Moje mišljenje, naravno.

Lord Ragnarok
10-12-2011, 15:23
ITT: nevoljeni ljudi na bozic

Niko Bellic
10-12-2011, 15:27
Osobno, to mi je najgora vrsta poklona. Dam ti pare samo da te se riješim.
A vidi, samo postojanje datuma kada trebaš pokazati da ti je do bližnjih stalo više nego inače je glupost sama po sebi, tako da poklanjanje love nije ništa gluplje nego li je sam blagdan. Ionako je svima to izlika za odlazak na mise na koje inače ne idu, opijanje s ekipom navečer, a prije svega, konzumeristički raj. I duhu svega toga, novac koji je svima koristan (i potreban) svakako ima više smisla nego sentimentalne pizdarije na koje ljudi zaborave već nakon što utihne blagdansko ludilo. Moje mišljenje, naravno.
Great minds think alike. Odlicno napisano!

Dania
10-12-2011, 17:23
Zar nije bolje dobiti lijep poklon na random dan u random mjesecu, potpuno neocekivano?
E slažem se. Tako znaš da te je netko stvarno želio razveseliti, a ne samo čitao s popisa: "mama, baba, tata, ona mala tamo". Ne kažem da ne može i ovo biti lijepo, samo što je većini valjda cilj da ih drugi vide u sred šoping centra sa punim kolicima i što skupljim poklonima jer naravno, sve mora biti najsjajnije i najbolje. Slično je i sa božićnim drvcima i ukrašenim kućama barem ovdje kod mene. Puj, puj.
Neeeego, nemam pojma. Znam da ću mami i baki nešto nacrtati, a za reddit gifts match imam već u košarici u Amazonu i dovršavam sliku. Et' :) Ostalima nije ni bitno, pa ću se truditi da budemo zajedno i :friends:

Dreadlock
10-12-2011, 17:25
http://www.hocuto.hr/

tu ima dost pizdarija koje se cine fora :D

Dania
10-12-2011, 17:29
Da :D ja sam dobila clocky-a s te stranice, onaj alarm sat što bježi haha

Hexfire
10-12-2011, 17:31
http://www.prankpack.com/

Može se nešto na ovu foru kupiti kod nas?

Dania
10-12-2011, 17:36
Mislim da ne, ali može se naći neki grafički studio koji ti printa na običnu kutiju što ti želiš :)

Niko Bellic
10-12-2011, 17:50
Evo ovdje imate fora stvari >>> CLICK (http://www.links.hr/index.php?option=katList&deftab=yes&page=sviartikli&id_kategorija=41&sort_cat=cijena_s_pdv&sort_ord=)

Hexfire
10-12-2011, 17:53
Ovaj USB frižider mi je fora stvar, ali je preskup. Da je u pol cijene možda bih i uzeo.

Niko Bellic
10-12-2011, 17:57
Ja ću si ovo pokloniti idući put kad svratim u Links. Fora i korisno.

http://img849.imageshack.us/img849/6730/410500004.jpg (http://www.links.hr/?naziv=otvarac-za-boce-sa-brojacem&option=artikl&id_kategorija=4105&id_artikl=410.500.004)

streetrace777
11-12-2011, 09:29
Eto ja sam od cure dobio poklon malo ranije :)
Adidas trenerku koju gledam vec neko vrijeme :)
A ja cu njoj pokloniti bebu :))))
ili tetovazu, jos nisam siguran :))

Maloki
11-12-2011, 13:26
Slažem se, trudnoća je najbolji poklon.

Lord Ragnarok
16-12-2011, 00:23
di bi po zagrebu imao ogroman izbor bozicnih/rodjendanskih cestitki za kupiti? i po kolko je jedna? trebam 22 kupiti, sta za bozic/rodjendane/zaruke/osmrntnice/bilosta/imendani. sve ide za bozic van

Lord Jambrek
18-12-2011, 23:44
Gdje u gradu (Zagreb ili Samobor) mogu kupit neku budilicu, ali onu staru koja ima 2 zvona gore i lupa ko mutava :D

http://www.geekscover.com/wp-content/up ... -clock.jpg (http://www.geekscover.com/wp-content/uploads/2011/10/alarm-clock.jpg)

tak nešto.

Po mogućnosti da nisu pre skupe i naravno da nije digitalna

Niko Bellic
19-12-2011, 00:04
Ovo si želim za Božić, pa ako netko ima viška para slobodno može da kupi...

Nn6QOEfXYMI

Hexfire
19-12-2011, 00:28
Sad mi kažeš kad sam ti već kupio poklon :(. Ovo ću onda druge godine.

Azer
19-12-2011, 17:42
Onaj plišani medvjed na zagrijavanje mi se čini ok da curi dam? :D
Ili netko ima bolji prijedlog, stvarno nemam inspiracije.

Sgt. Bull
19-12-2011, 17:53
Daj joj ćunu. Većeg poklona nema. Ili ima. Zavisi od veličine.
:>

Dania
19-12-2011, 17:54
Onaj plišani medvjed na zagrijavanje mi se čini ok da curi dam? :D
Ili netko ima bolji prijedlog, stvarno nemam inspiracije.
^^
al' svakako uključi nešto osobno, ne znam ni jednu curu/ženu kojoj to nije draže od svega ostalog :)

Niko Bellic
19-12-2011, 20:32
Onaj plišani medvjed na zagrijavanje mi se čini ok da curi dam? :D
Ili netko ima bolji prijedlog, stvarno nemam inspiracije.
http://www.durex.com/hr-HR/Products/Vib ... ntasy.aspx (http://www.durex.com/hr-HR/Products/Vibrators/Pages/PlayPureFantasy.aspx)

Bartuc
24-12-2011, 00:30
Gotovi pokloni...

Stari:

Logitech M510 (http://ecx.images-amazon.com/images/I/41+cyeIQuSL.jpg?q=img/images/I/41+cyeIQuSL.jpg)S+ podložak
Preklopni roštilj
Pan Radler

Mama:

Ručni sat
Bombonjera
Krema za lice

Cura:

Čizme
Dorina s lješnjacima
Durex Extra Safe + kaogume (tak da može birati normalno ili oralno) xD

Dania
24-12-2011, 00:42
Extra Safe :S
edit: ostali mi super zvuče ^^

hacker
24-12-2011, 00:44
Jel radi kakva bombonjera sutra tj. danas u Zagrebu?

Sgt. Bull
24-12-2011, 00:48
Bartuc se želi zaštiti od mogućnosti da ima djecu pod svaku cijenu.

Bartuc
24-12-2011, 10:26
Najtanji ili najdeblji, u svakom slučaju kao da želiš pomirišati cvijet sa gas maskom ili kopati nos sa skijaškim rukavicama... Onda rađe sigurnije nego tanje :(