PDA

Pogledaj cijelu verziju : Logitech X-530 2/5 zvucnika rade



Raoul Duke
23-11-2011, 14:55
Kao sto pise u naslovu,imam Logitech X-530 5,1 zvucnike,imam ih dosta vremena i prije me nije bilo briga sto ne iskoristavam ostala tri zvucnika,no medutim,zazelio sam se malo,pa ja to sve spojio,kad ono samo prednji zvucnici rade,trazio sam na netu rjesenja jer sam vidio da mnogo ljudi ima taj problem.Nije nista hitno,cisto informativno :D

E i da napomenem,u svim postavkama kojih sam se sjetio sam provjerio da li sto pomaze...Control Panel,Realtek Sound manager,nista ne pali,ako imate vi svoju ideju ili tako nesto,pucajte :D..Hvala

Mr. G33k
23-11-2011, 15:29
Imaš li opciju Speaker Fill? Probaj nju uključiti.
Ona raspoređuje stereo zvuk i na druge zvučnike, inače kad puštaš stereo ide samo na prednji lijevi i prednji desni te eventualno na subwoofer.
Upravljački program za zvučnu je nadam se najnoviji (2.66).
Ako problem ostane (a koristiš 5.1 izvor zvuka), isprobaj zvučnike na drugom računalu. Moguće da su neipsravni ili da trebaš bolju zvučnu karticu.

Ogg The Dogg
07-12-2011, 15:44
bilo bi lijepo da nam objasnis kako si ih spojio s kompom... jel imas samo jedan kabel ili imas 3 kabela i svi su ustekani ili je ustekan samo jedan... to bi puno pomoglo :D

Mr. G33k
07-12-2011, 19:59
Spojio sam sva 3 kabela u odgovarajuče konektore zvučne, dakle svi su uštekani.
Sateliti su naravno uštekani u Woofer.

Macolla
07-12-2011, 20:14
Isti problem imam i isto ovo pitanje sam postavio na PCP forumu prije godinu il tak. Željno očekujem odgovore.