PDA

Pogledaj cijelu verziju : Maxthon 3



Zani
13-11-2011, 18:27
http://www.maxthon.com/mx3/

Nakon isprobavanja ovog meni sasvim nepoznatog browsera, ostao sam u šoku.
Zašto ovo nitko ne koristi?

Maxthon 3 > Chrome, Opera, Safari, Firefox, IE etc.

Najviše me impresionira brzina browsera. HD Youtube video se otvori instant; a loadinga nema. Još nisam doživio da mi se slika
otvara dio po dio.
Web stranice se otvore u komadu također...stisnem enter i boom!

Mrvicu je brži od Chromea, a puno brži od Opere.
Može se dosta customizirati interface, ima praktičan mouse gestures te fino odrađen speed dial.
Jesam spomenuo da se slike mogu sejvati sa CTRL + click?

Zasad ostajem na ovome, nema druge.

Shaka
13-11-2011, 18:46
slazem se sa svime navedenim,ja sam ga poceo koristiti od jucer i dosada nisam koristio bolji browser...jednostavno mi se uklapa u sve moje navike browsanja,uz to je super brz i prilagodljiv...

IGoR_2803
14-11-2011, 11:11
will ček it aut... nego, dajte mi samo recite da li ima bugova, nekompatibilnosti s prikazom nekih stranica? pošto je malo poznati browser, sasvim je izgledno da se webovi ne prilagođavaju za njega pa ono...

Frky
14-11-2011, 14:06
Maxthon ti je ala Avant Browser i IE što se tiče otvaranja stranica! Jer valjda imaju nešto zajedničko po tom pitanju, neznam detalje! Znači, otvarat će sve bez problema!

Kostolomac
14-11-2011, 14:41
Instalirao. Stvarno je brz :O

hansi
14-11-2011, 18:28
multitasking je malo.. :\
i ne svida mi se toliko, odo ja nazad na operu

Frky
14-11-2011, 21:54
Meni je osobno maxthon jako dobar browser samo što mi je ružan ko pas!! I nekako mi je prenabacan s mogućnostima/toolsima.... !
Ja želim maksimalnu jednostavnost i dobar izgled! Zato Opera ftw!

Zani
14-11-2011, 22:09
Meni je osobno maxthon jako dobar browser samo što mi je ružan ko pas!! I nekako mi je prenabacan s mogućnostima/toolsima.... !
Ja želim maksimalnu jednostavnost i dobar izgled! Zato Opera ftw!

Evo ovako izgleda moj Maxthon...prilično solidno što se tiče minimalizma/jednostavnosti...

http://i.imgur.com/Yc5aV.jpg

C
29-11-2011, 12:14
Isprobao sam već sve browsere, među njima je bio i Maxthon. Ukratko je svaki browser dobar i brz, samo ako ima dodatne mogućnosti da se može podesiti. Tako da se Maxthonova brzina može prestići Firefox Mozillom i drugim web browserima. Ja sam već davno modificirao svoju Mozillu verzije 3.6 oko koje sam se strašno potrudio, podesio sve u najsitnije detalje i duplo je brža nego famozna Mozilla verzije 8.0, a za mene i puno bolja. Ista stvar s drugim web browserima, oni su već podešeni na način da postižu max. brzinu, a max. brzina se može podesiti na svakom boljem web browseru, samo se treba znati, jer postoji opasnost za prevelike otvorenosti mreže, zato svi koji rade na brzini web browsera, rade ponajviše na zaštitama. Primjer imam internet 8192 KBPS, to je od prilike 1 MB/s brzina interneta, i onda moja fina Mozillica skida brzinom od 1,2 MB/s, dok ostali skidaju ispod 8192 KBPS, od prilike 700 KB/s, naravno bez ikakvog boostera, akseleratora i sl. pizdarija.

OFC, za smrtnike koji se ne žele bakćati svojim web browserom najbolji je standard i browseri koji su već napravljeni "brzi" ako su potrebni za surfanje, poput Maxthona, QT MiniBrowsera i drugih već napravljenih ultra brzih browsera.