PDA

Pogledaj cijelu verziju : MechWarrior Online



Aral
31-10-2011, 21:11
Možda je malo rano al nek bude tema, a upravo je i došla vijest da će ova igra biti PC ekskluziva.

New MechWarrior game a PC-exclusive (http://www.pcgamer.com/2011/10/31/new-mechwarrior-game-a-pc-exclusive/)

The Boz
31-10-2011, 21:13
!!!
<3
itd

Aral
31-10-2011, 22:15
Evo jos infoa, ovo ce biti free to play online naslov, sluzbenog naziva MechWarrior Online, krace MWO.

Gothmog
02-11-2011, 11:40
Još uvijek čuvam Mechwarrior 2: Mercenaries. Ah, kako je to dobra igra bila...

Jopax
07-11-2011, 22:38
/fappity

DJ Not Nice
07-11-2011, 23:42
OJZnejcp-qo

Wolfwrath
09-11-2011, 14:34
Izgleda jebeno. Nuff said. :P

Arbiter of Change
29-02-2012, 23:56
Mechwarrior lives. :)

umPOqAYlO1s

The Boz
01-03-2012, 00:15
Ti gumbi tako ne funkcioniraju.

Arbiter of Change
15-03-2012, 13:24
Bar ne zahtjeva Steel Battalion kontroler. Konkretni gameplay video. :)

rkGvP8VFXAI

Arbiter of Change
15-05-2012, 12:00
Gameplay video. Hohoho.

bWNKzLv6yQQ

The Boz
15-05-2012, 12:28
Five banks of medium lasers. I like this guy's style.

Arbiter of Change
08-08-2012, 14:51
Dual aiming bi mogao biti zanimljiv.

sh_yaMUW6eg

Gothmog
08-08-2012, 18:15
Ovi zvukovi i kontrole bude sjećanja...

Imao sam papir sa keyboard layoutom (http://www.localditch.com/mechwarrior/mercs/keycard1.jpg), zalijepljen za stol prvih mjesec dana...

Gothmog
30-10-2012, 08:24
Počela je Open Beta...Vidimo se in-game!

Gothmog
30-10-2012, 15:35
Triple post!

Pa evo, nakon desetak odigranih mečeva zaključujem da je lijepo ponovno vidjeti Mech igru, ali u ovom slučaju ima puno mjesta za poboljšanja.

Grafika je lijepa, i nije previše flashy, ali su loše izveli usijanje metala. Naime, kad dovoljno dugo pucate u protivnika, on doslovce bude "glowy" i bijel.
Zvuk je odlično izveden, i nemam nikakve zamjerke.
Kretanje mechova je isto tako besprijekorno izvedeno. Osjećate da upravljate grdosijom od 70 tona.

E sada...gameplay.
Tu ima dosta stvari koje bi mogle biti bolje. Mečevi traju po 15 minuta, i cijelo to vrijeme može proći u naganjaju protivnika i uzimanju baza, a da ne ispalite niti hitac.
Mislim da je i preveliki naglasak na team worku, jer ukoliko se nađete u 1 vs 1 situaciji, ni pola sata neće biti dovoljno da se pobijete (ako se znate koristiti okolinom).
Zadnja stvar koja mi je zasmetala je "spectator mode". Nakon što date život za svoju ekipu morate odgledati meč do kraja, jer ako odete prije, ne dobijate XP (kojeg trenutno nema) i pare.

I za kraj...
HOĆU SINGLE PLAYER KAMPANJU!

Ketvok
31-10-2012, 17:07
Triple post!
(...)
ali su loše izveli usijanje metala. Naime, kad dovoljno dugo pucate u protivnika, on doslovce bude "glowy" i bijel.


Mislim da je to nenamjerno i da će biti sređeno jer prije zadnjeg patcha se nije događalo.



E sada...gameplay.
Tu ima dosta stvari koje bi mogle biti bolje.


Naravno, igra je još debelo u izradi.



Mečevi traju po 15 minuta, i cijelo to vrijeme može proći u naganjaju protivnika i uzimanju baza, a da ne ispalite niti hitac.
Mislim da je i preveliki naglasak na team worku, jer ukoliko se nađete u 1 vs 1 situaciji, ni pola sata neće biti dovoljno da se pobijete (ako se znate koristiti okolinom).


Igrao sam dva tjedna po 2 sata na dan, nije mi se dogodilo ni jedno ni drugo.

Gothmog
31-10-2012, 20:49
Hop...još netko igra!

U svom prijašnjem postu sam zaboravio napomenuti da svi novi igrači imaju vatrenu dobrodošlicu. Naime, trenutno nema matchmakinga (u izradi je) pa ćete u više slučajeva završiti sa protivnicima koji su "founderi" (oni koji su uložili novce u igru od početka razvoja), te sa "high level"ekipom koji su u klanovima, ili su formirali grupe preko Teamspeaka. Uhodani su, imaju top notch mašine, i nemaju milosti prema novim igračima.
Stoga se nadam da će uvesti matchmaking što prije, i staviti solo queue.

I da, za kraj...Ozračje na forumima je užasno. Hrpa privilegiranih "foundera" sije pamet, i pritom štete igri u koju su sami uložili.

W3DR4N
31-10-2012, 20:56
I da, za kraj...Ozračje na forumima je užasno. Hrpa privilegiranih "foundera" sije pamet, i pritom štete igri u koju su sami uložili.

Ovo zvuči kao sudbina svakog Kickstarter projekta.

Ketvok
01-11-2012, 11:28
I da, za kraj...Ozračje na forumima je užasno. Hrpa privilegiranih "foundera" sije pamet, i pritom štete igri u koju su sami uložili.

Apsolutno nikakve veze nema dal je netko founder ili ne, idioti su svugdje, bilo da su dali nešto love unaprijed, nisu uopće ili tek budu.

Btw, ova igra se vrti oko glasovne komunikacije sa timom. Rečeno više puta od developera, piše u opisu igre na službenoj stranici, i jasno je svakom pametnom nakon nekoliko sati igre. Još nije implementirana u igru, ali to ne znači da ju ne treba koristiti. Imaš za sada neslužbeni mwo teamspeak server koji je više nego odličan i bez toga nema smisla uopće igrati igru. Ako za to nisi znao, nema na čemu, a ako si jedan od onih koji odbijaju koristiti teamspeak ili bilo kakvu glasovnu komunikaciju, nećeš se baš naigrati.

EU:

Address: 109.228.29.191
Password: hG5!4Dg*

Gothmog
01-11-2012, 13:36
Ne pada mi na pamet igrati ovo na duže vrijeme. Ima puno boljih F2P (PvP) naslova, koji više odgovaraju mome ukusu.
Igra je još u beti, i nadam se da će uskoro popraviti poveću listu problema...Ukoliko žele opstati.
Igra treba privući i zadržati nove playere, a to joj trenutno ne polazi za rukom.

A ovo o founderima je božja istina. Gotovo na svakoj temi pametuju, i misle da su Boga za jaja primili.

Igru sam htio isprobati, jer sam se zaželio mechova...Previše je prošlo vremena od MW2: Mercenaries.

The Boz
03-09-2013, 01:49
Igram ovo. Valja, usprkos određenim upitnim odlukama od strane developera.
Noviji gameplay filmić (r4L2itnI414).