PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zajebani virus, kažu CNN i McAfee



Bartuc
13-10-2011, 21:36
Dobio sam ovo na mail, uglavnom ne vjerujem u te gluposti, ali ajde, neka širim "svijest"...



UPOZORENJE…!!!!!

Zbog vaše sigurnost a i sigurnosti vaših prijatelja sa kojima izmjenjujete e-mailove posaljite ovu vijest svojim prijateljima, poslovnim partnerima itd!

U narednim danima, budite izuzetno oprezni: ne otvarajte bilo koju e-mail poruku s atačmentom, privitkom pod nazivom ” Windows Live Update”, bez obzira tko vam šalje ili vam je poslao. To je virus koji uništi cijeli hard disk. Ovaj virus će doći putem e-maila od poznate osobe koju imate u svojoj mailing listi. To je razlog zašto biste trebali poslati ovu poruku svim svojim kontaktima.

Ako dobijete poruku pod nazivom ” Windows Live Update”, čak i ako je poslao prijatelj, ne otvarajte je – jer to je najgori virus koji je ikada napravljen najavio je CNN.

Klasificiran od strane Microsofta kao najrazorniji virus koji je ikad do sada postojao. Ovaj virus je otkriven jučer poslijepodne od strane McAfee-a.

NE POSTOJI MOGUĆNOST POPRAVKA NAKON OVOGA VIRUSA. Uništava Zero Sektor hard diska

GDra
13-10-2011, 21:44
Lol, sad ću slat ljudima poruke s naslovom Windows Live Update. :D
BTW, nisam našao nikakav video toga od CNN-a. Sigurno je fake.

Viper33
13-10-2011, 21:47
Tako je meni dok sam prodavao Iphone javi se neki frajer sa linkom oglasa kaze koliko trazite( na engleskom) ja kazem cifru i on ponudi duplo i kaze da trenutno radi u americi i da to posaljem u nigeriju i da mi adresu i ime nekog frajera i sve.lol..

Karlo_from_Bjelovar
13-10-2011, 22:26
@viper: poznati scam..

Razzarach
13-10-2011, 22:30
Ja ne vjerujem da virus moze napraviti ikakvu hardversku stetu :|

Bartuc
13-10-2011, 22:36
Ja ne vjerujem da virus moze napraviti ikakvu hardversku stetu :|

Boot sector je softwareski dio hardwarea, bez njega nema bootanja.