PDA

Pogledaj cijelu verziju : Bass problem...



C
13-10-2011, 15:59
Laptop ima bass zvan Tuba s boosterom, ili jednom riječju Tuba CineBass Booster, radio je super, zvuk je dosta jak za laptop, itd...međutim bass je sam od sebe počeo raditi zvukove "ZZzz". Zvuk je u stvarnosti jači nego što je to kamera snimila, tako da je strašno iritantan taj strašni "ZzZz" kada se od njega stol trese.

Rekoh driveri se zbugali, stavio stare audio drivere, i dalje isto, stavio nove drivere, još gore. Rekoh ajde Windows je tu nešto kriv, stavio novi Windows, i dalje isto. Stavio nove drivere, još gore, stavio stare drivere, opet na starom.

Dakle, tehnički je problem. Što bih trebao napraviti da ga popravim? Da li je moguće da taj ZZZZZZzzzzzzzzZZZZZZzzzzZzzzzzvuk radi titranjem jednog materijala od drugi zbog materijala podložnim svakodnevnom titranju? Ili je možda problem u samom bassu, pa kako ga popraviti? Zadnja opcija, koliko bi došao popravak u servisu za takvo što?

Ovdje je video:
80GcIb1dKWs

marijanovic
13-10-2011, 16:30
Probio ti je woofer, to je hardverski kvar i mora ići na popravak. Žao mi je.

C
13-10-2011, 16:49
Tako sam i mislio. A koliko bi došao taj bass? Mislim sam ga mogu rastaviti i zamjeniti, samo me zanima koliko bi došao taj dio da ga naručujem i odakle, znam da je sigurno skup, ali nemam predodžbu koliko bi došao, niti odakle da ga kupim.
Model laptopa je 6930(G) pa mislim da treba za njega bass, iako je konfiguracija od 9XXX.

marijanovic
13-10-2011, 18:09
Stvarno ne znam. Kao privremeno rješenje jednostavno ga odspoji.

C
13-10-2011, 22:45
Nazvati ću sutra NetCom da ih pitam koliko dođe, treba mi model laptopa i serijski broj, itd., pa će mi javiti nakon toga sljedeći dan dali je dobavljivo i po kojoj cijeni.