PDA

Pogledaj cijelu verziju : Black sabbath



Outmind
15-08-2006, 10:01
Meni uz maidene najbolji bend. I ozzy i Dio su mi super vokali (premda neki ljudi ne vole ozijev glas, ne znam zasto). Oni su započeli ono što danas volimo i cijenimo pod pojmom heavy metal, i smatram da su dužni poštovanja u tom smislu. Stvarno mi je čudno ali i fora da slušam neke pjesme stare 35 godina i da su mi puno bolje od mnogo toga kaj danas možemo slušat.

MindReader
15-08-2006, 11:42
ma... meni je samo Paranoid dobra (ko i većini koja ne sluša, nadam se)... a bolesno je ono kad Ozzy kaže : "I finished with my woman 'couse she "KANDT" - (coaldn't :? ) help me with my mind"... :rotfl:

KyleeX
15-08-2006, 13:29
:toilet: :fof:

Spookshow baby
15-08-2006, 13:44
ma... meni je samo Paranoid dobra (ko i većini koja ne sluša, nadam se)... a bolesno je ono kad Ozzy kaže : "I finished with my woman 'couse she "KANDT" - (coaldn't :? ) help me with my mind"... :rotfl:

i meni je Paranoid dobra jer neznam bas puno njihovih pjesama

MindReader
15-08-2006, 13:57
:toilet: :fof:
ne spammaj! aj da si nešto napiso... kao, jadni su... bolje ti je da se ne ponovi

GrimReaper
15-08-2006, 16:34
najbolji bend nakon Maidena, najbolja era je sa ozzy-jem. mada ni dio nije loš.

Outmind
15-08-2006, 19:31
E a meni to recimo smeta kaj je ljudima paranoid tako dobra, jer je totalno precijenjena (kao i tnotb i fotd kod maidena(. To su jedino puštali pa su jedino nju ljudi i zapamtili. Mislim da je to jedna od njihovih osrednjih pjesama i po ničemu nije posebna. Nabavite si recimo njihov best of album i uživajte u mnogo boljim pjesmama.

GrimReaper
15-08-2006, 23:41
npr black sabbath, war pigs, the wizard, electric funeral itd. :D:D

Jerry
16-08-2006, 08:00
legende :pray: :pray:
ozzy legenda :pray: :pray:

Stiffy
16-08-2006, 09:49
:rotfl:
Zaboravio si na Judas Prieste,Led Zeppelin,Deep Purple...

Outmind
16-08-2006, 10:26
:rotfl:
Zaboravio si na Judas Prieste,Led Zeppelin,Deep Purple...

Ali ovo nije tema o njima, vec o sabatima.

ivan
16-08-2006, 11:05
E a meni to recimo smeta kaj je ljudima paranoid tako dobra, jer je totalno precijenjena (kao i tnotb i fotd kod maidena(. To su jedino puštali pa su jedino nju ljudi i zapamtili. Mislim da je to jedna od njihovih osrednjih pjesama i po ničemu nije posebna. Nabavite si recimo njihov best of album i uživajte u mnogo boljim pjesmama.

stvar ukusa :boohoo:

klasika... meni je naj pjesma paranoid

Stiffy
16-08-2006, 16:47
nesvidja mi se glas od Ozzy-ija...zvuči mi kao starac kojem treba gandja :boohoo:

a zato paranoid rula od njih :pray:

Outmind
16-08-2006, 17:12
A ja i dalje tvrdim da je pjesma u usporedbi sa njihovim drugim pjesmama bez veze.

GrimReaper
16-08-2006, 22:25
A ja i dalje tvrdim da je pjesma u usporedbi sa njihovim drugim pjesmama bez veze.

slažem se. inaće napisana je u par minuta, zato je tak jednostavna...:D:D

ivan
17-08-2006, 10:49
meni osobno od njih rula i Iron Man! :gitara:

Outmind
18-08-2006, 17:48
War pigs i killing yourself to live su meni 2 najbolje njihove pjesme. Premda mi se jako puno toga njihovog svidja.

Rocchiro
18-08-2006, 19:09
hebene legende,zacetnici heavija i na tome im veliki rešpekt.ozzy je hebena legenda,osobnost koju je tesko nadmasiti

naj stvari:Behind the wall of sleep,N.I.B.,The Warning,Planet Caravan,Electric Funeral,After forever,Orchid,Solitude,Heaven and hell,Sabra cadabra,Never say die...joj,neda mi se nabrajati,valjda bi 100 stvari nabrojil...

legende :pray:

MarkaN
18-08-2006, 19:40
IRON MAN rules!S :thumbs2:

GrimReaper
29-11-2007, 14:34
koji vam je najbolji pjevac?

dali uopce postoji netko los u sabbathima?

vrijeme da oživimo ovaj topic :wink:

Dreamer Deceiver
29-11-2007, 14:43
dio m ije najbolji, dio s ozzyem mi se ne sviđa previše ali je također odlična ( pogotovo master of reality album ,into the void :pray: ) ... Heaven and Hell i Mob Rules, su prejebeni. Dehumanizer mi nije nešto, ali je ok. Također mi je tony Martin Odličan pjevač :pray:

GrimReaper
29-11-2007, 15:11
STakođer mi je tony Martin Odličan pjevač :pray:

e to sam čekao :)
meni su svi albumi koje sam preslušao kak spada(tu se ubraja oni sa 50+ slušanja)odlicni, al obicno svi favoriziraju ozzyja i dioja a tonyja skoro nitko ne spominje.. iskreno tyr mi je prejak album,a headless i cross purposes su fantastični... također sam nabavio i njegov album iz solo karijere, scream iz 2005 koji je odlican heavy metal

i jucer sam dosao u posjed dvd-a iz moskve,1989 sa tonyjem... svoje stvari pjeva mrak,a i u pjesmama iz ozzy/dio ere se pokazao odlicnim pjevacem

mamlaz
29-11-2007, 22:21
♥♫♥Jeah, Sabbath!♥♫♥ :roll:


Idem jest malo šišmiša i goluba... :roll:

♥♥♥♥♥♥♥

Jerry
29-11-2007, 22:39
sabati rulaju tako da fakof!
pogotovo s ozzyem...
iako moji frendovi uspoređuju tošu,i one kreštave iz glazbenog s ozzyem...i black sabbathiom...cigani :(

GRIMSEY
12-12-2007, 16:50
Dobri su

Samael
12-12-2007, 18:03
Evo opet vas... :killyou:

i onda nek počme nam netko srati.

meni se u Black Sabbathu najviše sviđa rano razdoblje s Ozzyjem, pogotovo album Paranoid (klasik)...ali su mi odlični i albumi Black Sabbath, Master of reality te Sabbath Bloody Sabbath.

Meni je ozzyjev vokal jednostavno premračan, i atmosfera mi je također mistična...predobri su. Moji favoriti heavy metala, uz Maidene

GrimReaper
12-12-2007, 18:29
ma sve ere su dobre jer svaka ima u stilu pjevaca prikazane kvalitete

Grim Fandango
12-12-2007, 18:54
Ozzy je bolji od Dio. Najbolje pjesme Sweet Leaf, Electric Funeral, Into The Void, Paranoid i naravno Iron Manhttp://www.thelair.it/forum/style_emoticons/thelair/metal.gif

Worthaur
12-12-2007, 19:05
Ozzy je bolji od Dio. Najbolje pjesme Sweet Leaf, Electric Funeral, Into The Void, Paranoid i naravno Iron Manhttp://www.thelair.it/forum/style_emoticons/thelair/metal.gif
not

Heaven and Hell > all

Jerry
12-12-2007, 19:21
not
paranoid > all :p

GrimReaper
12-12-2007, 19:22
heaven and hell & die young & the mob rules > Sweet Leaf Electric Funeral Into The Void Paranoid Iron Man

Rocchiro
12-12-2007, 19:24
meni su Dio Sabbath i Ozzy Sabbath dva razlicita benda koja uopce ne uspoređujem :)

Worthaur
12-12-2007, 19:57
One question...
Jel Crazy Train pjesma od Black Sabbatha ili od Ozzy Osbournea? Mislim da je od Ozzya al nisam siguran D: (mislim na njegovu solo karijeru, ne dok je bio u sabbathima...)

GrimReaper
12-12-2007, 20:00
nakon sto je otisao iz sabbatha zapoceo je solo karijeru naziva Ozzy Osbourne

prvi album blizzard of ozz sadrži pjesmu crazy train dakle projekt solo karijera :)

Barathrum
12-12-2007, 22:43
Meni uz maidene najbolji bend. I ozzy i Dio su mi super vokali (premda neki ljudi ne vole ozijev glas, ne znam zasto). Oni su započeli ono što danas volimo i cijenimo pod pojmom heavy metal, i smatram da su dužni poštovanja u tom smislu. Stvarno mi je čudno ali i fora da slušam neke pjesme stare 35 godina i da su mi puno bolje od mnogo toga kaj danas možemo slušat.

?!

Sabbati su zapoceli ono sto se zove Doom|rock a slijedi ih u stpu Witchcraft.
DIO kad se sjetim pjesme Sunset Supermen popisam se od smijeha, al imaju dobrih stvari.

Maze
12-12-2007, 22:58
Dobri su oni, ima stvarno dobrih pjesama.. War Pigs, Iron Man..

GrimReaper
12-12-2007, 23:07
Sabbati su zapoceli ono sto se zove Doom|rock a slijedi ih u stpu Witchcraft.
DIO kad se sjetim pjesme Sunset Supermen popisam se od smijeha, al imaju dobrih stvari.

sta si ti malo frla frla, sunset superman je odlicna stvar, zasto je ti ismijavas?
sve diojeve pjesme imaju nesto, zato ih je i mal teže razumjet

Barathrum
12-12-2007, 23:43
Sabbati su zapoceli ono sto se zove Doom|rock a slijedi ih u stpu Witchcraft.
DIO kad se sjetim pjesme Sunset Supermen popisam se od smijeha, al imaju dobrih stvari.

sta si ti malo frla frla, sunset superman je odlicna stvar, zasto je ti ismijavas?
sve diojeve pjesme imaju nesto, zato ih je i mal teže razumjet

lol... lik daj me postedi.
razumijet DIO-ve pjesme?! slazem se da ih ima nekoliko koje su pisane sa psiholoskog stava, ali ako cemo kao ti gledat da svaka pjesma ima nesto i da ju je teze razumijet pa onda ces se potrgat da skuzis o cemu Maideni pjevaju jer oni kao DIO imaju pjesme sa toliko "teskih" prenosivih znacenja da nitko nije dorastao da ih skuzi! :rotfl:

Bez uvrede ali Rotting Christ ima slozenije pjesme i vise prenesenih znacenja nego 4 albuma od DIO-a...cak i dan danas zalim sto sam mislio da imaju vishe od 5 albuma koji su mi privlacni..jao si ga boze novca.
Necu ni spominjat Ronnie James-a u sabbathu...sabbath bez ozzya nije sabbath.
A Ozzy je imao bolesno preodlicne rijeci u pjesmama i dan danas ih ima a glazba mu je 5+.
Dok James...to sto mu je jedna pjesma bila u South Parku ah...al ta sto je je vrhunska je.

evo nasao sam je na youtubeu.
xurOqU8Dm_c
:rotfl:

prekomplicirana pjesma...tin ujevich je pisao tezhe. :pray:

Lord Jambrek
12-12-2007, 23:48
meni su Dio Sabbath i Ozzy Sabbath dva razlicita benda koja uopce ne uspoređujem :)


Jelda, meni Sabbat sa Dio-m zvuči više k'o neki heavymetalizirani deep purple.

Kada sam prvi put čuo Voodoo mislio sam da je to od Purple-a