PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem sa AMD Catalystom



Scarecrow
09-10-2011, 17:14
Ovako...Prije tjedan dana reinstalirao sam Windowse.Zatim sam skinuo AMD Catalyst(najnoviji) i pokušao ga instalirati.Svaki put instalacija se zamrzne na pola i ne mogu vise bootati Windowse osim u Safe modu gdje moram vracati Windowse na trenutak prije instalacije AMD Catalysta.I tako je bilo par puta dok nisam skinuo samo drivere za grafu i oni su se normalno instalirali.No neke nove igre poput RAGE-a zahtjevaju novi catalyst pa bi vas molio da pomognete.Hvala unaprijed.

zoky
11-10-2011, 11:16
Probaj prvo insralirati softver i drivere koje si dobio s grafom, pa onda kasnije skini nove drive i instaliraj ih....

Ako se dobro sjećam, nekad u "prošlosti" kod ATI grafa je prvo trebalo instalirati drive i softver koji je došao na cd-u od grafe; možda još tako treba?! PA tek onda novije verzije....

marijanovic
11-10-2011, 12:45
Moje preporuka je uninstall postoječih drivera i alata vezanih za drivere (AMD vision control center i ostalo), čišćenje ostataka alatom tipa Driver Sweeper ili Driver Cleaner, restart kompa, ručna instalacija najnovijeg AMD Catalyst paketa.

Scarecrow
11-10-2011, 14:23
Probaj prvo insralirati softver i drivere koje si dobio s grafom, pa onda kasnije skini nove drive i instaliraj ih....

Ako se dobro sjećam, nekad u "prošlosti" kod ATI grafa je prvo trebalo instalirati drive i softver koji je došao na cd-u od grafe; možda još tako treba?! PA tek onda novije verzije....
problem je sto sam izgubio cd s driverima tj ne znam gdje je...

Moje preporuka je uninstall postoječih drivera i alata vezanih za drivere (AMD vision control center i ostalo), čišćenje ostataka alatom tipa Driver Sweeper ili Driver Cleaner, restart kompa, ručna instalacija najnovijeg AMD Catalyst paketa.
vec sam uninstaloo sa drive sweeperom jos sam sve ocistio sa ccleanorom,restartiro komp i opet ne radi...zbilja ne znam koji k..

marijanovic
11-10-2011, 15:58
Jesi probao ponovno skinuti instalacijiski paket drivera? Nekad zna dođi do pogreške u downloadu.
Probaj recimo instalirati Catalyst 11.10 Preview2 driver.

Scarecrow
11-10-2011, 18:49
tocno taj sam stalno i skidao...

marijanovic
11-10-2011, 19:05
Onda nemoj taj, probaj s služebin Catalyst 11.9 koju si zadnji WDDM driveri.