PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dead Space 3



Aral
27-09-2011, 18:17
http://i.imgur.com/TFaXa.jpg

Zasad ništa službeno ali ima nekih vijesti. U svakom slučaju, nastavak jedne od najboljih survival horor igara u zadnje vrijeme. Radnja bi navodno trebala biti smještena na nekakav ledeni planet. Što kažete, dobar, provjereni setting za ovakvu igru.

Dead Space 3 To Be Set On Ice Planet (http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2011/09/26/report-dead-space-3-to-be-set-on-ice-planet.aspx)

Bartuc
27-09-2011, 18:19
Glavno da je Isaac progovorio, sve ostalo je nebitno :D

Aral
27-09-2011, 18:24
Bogme da xD

Windwalker
27-09-2011, 18:34
Ja bih da naprave neki patch za prvi dio, pa da izgovori samo pokoju rečenicu kad mu netko nešto govori.
Barem koji 'OK!', 'No!', 'WTF?'...

Nego, super za treći. Iako, znalo se da će biti.

flander
27-09-2011, 19:29
najbolji survival horor ikada !!

moram reprizirat oba nastavka pošto je D3 odgođen ^^

Arbiter of Change
27-09-2011, 19:38
najbolji survival horor ikada !!
:eyebrows:

Dead Space je survival horor isto kao što sam ja nogometaš sa šesteroznamenkastom plaćom.

Kenyi
27-09-2011, 19:38
U oba puta prosjecna igra iako je drugi imao napredak u osnovu na prvi, od treceg ne ocekujem ništa posebno.
Zaigrat cu ga i vjerovatno zaboraviti. Ionako je sto posto igra bila zamisljena kao jedan dio ali eto kako bi se opet zaradilo uvela se triologija.

Bartuc
27-09-2011, 19:58
Dead Space je survival horor isto kao što sam ja nogometaš sa šesteroznamenkastom plaćom.

Prvi je bio survival horror, drugi je akcijski tps horror.

Marvin OCX
27-09-2011, 20:21
Drugi dio je izgubio ono survival sa promjenom kamere kada je nisanjanje i snalazenje u prostoru postao bar 80% lakse u odnosu na prvi dio.

Xero
27-09-2011, 20:26
Loše kontrole ne čine survival igru. A cjeli serijal je strašan otprilike kao i mlijeko kojem rok ističe danas pa ne znaš dal bi ga smio pit.

Mirogamemasta
27-09-2011, 20:32
Di ste neustrašivi? Kako svi bitchaju, sve mi se čini kako nitko nije uživao igrajuči ovo.
Priznajem da nije strašnija od jedinice, ali bome nije ni za baciti, bilo je par levela od kojih se diže kosa na glavi. (Da ne spominjem povratak na Ishimuru.)


najbolji survival horor ikada !!

moram reprizirat oba nastavka pošto je D3 odgođen ^^
Već sam pomislio kako je ovo Aral napisao. :D

Što se ledenog planeta tiće mogu samo reći... :thumbs2: Sad bi bilo fora da kad razbijemo prozor vakuum usisa Necromorphe i zaledi ih.

Aral
27-09-2011, 21:04
Pa nije najbolji survival horor ikad, al je najbolji unazad par godina. Ako se i može nazvat survivalom. Fear i Dead Space su trenutno na tronu, osim ako ne spominjemo Amnesiu, Penumbra serijal i sl. Znam da me dvojka bogme dobro preplašila i stiltala u nekim scenama, a u kombinaciji sa dobrom grafikom, atmosferom, zvukom i sl. pizdarijama, nemožete ostat ravnodušni. Štoviše, igrajući ovo morate se uživit i cimat, to je bit igranja ovakvih igara. Govorit da nije strašno, da je mlako ili sl. nije nikako valjan argument, pa nismo djeca da se pravimo hrabrima. Bolje bi bilo reć da ne volimo ovakav tip igara.

DS je, normalno, bio više scary pošto je bio prvi dio, pa nismo znali kaj nas čeka. Dvojka je sve to pojačala bržom akcijom, ali zato nije na razini jedinice, što ne znači da je manje scary. Čak i sam survival žargon ovdje nije bitan, setting i atmosfera u dvojci su, barem meni pošto obožavam takve igre, odlično pogođeni te dvojku već sada, kao i jedinicu pređem barem jednom u svaka dva mjeseca. To je igra (DS1 i DS2) koja stoji instalirana na kompu od prvog dana kad je došla.

Trojka pak uvodi novi svijet, novo ono, novo ono...dovoljno da nas zainteresira da zaigramo ovaj naslov, što je i zadatak takvim "nastavcima".

Bartuc
27-09-2011, 21:18
U DS2 je Isaac jebač i ima takav arsenal oružja da se izgubi survival element, čak i na najvišoj težini. Dok je u DS1 bila malo drugačija situacija, tu još igra nije bila provučena kroz mainstream filter. Mada mi je sve jedno DS2 puno bolji naslov od DS1, igra je fenomenalna i ne sumnjam da će održati kvalitetu u trećem nastavku.

Marvin OCX
27-09-2011, 21:42
Meni je ipak kec bolji. Ima pocasno mjesto medju najboljim igrama koje sam igrao. Dvica ima deja vu efekat,sto je normalno,ali jednostavno mi je kec bio puno napetiji i tezi. Cuvao sam metke,brojao ih,planirao kud sa power nodovima itd. U dvici mi je to sve nestalo i pretvorilo se u akciju iako je dvica bas zbog toga i naravno drugacije kamere bila i igrivija,imala tecniji gameplay. Mislim da ce treci dio biti znatno losiji od oba prethodna.

mravojed20
27-09-2011, 23:26
Pa nije najbolji survival horor ikad, al je najbolji unazad par godina. Ako se i može nazvat survivalom. Fear i Dead Space su trenutno na tronu, osim ako ne spominjemo Amnesiu, Penumbra serijal i sl


Ova rečenica je tako čudna :D

Ko da napišeš da su Dinamo i Hajduk najbolje nogometne momčadi u Europi, osim ako ne spominjemo Real i Barcelonu.

Fear nakon prvog nastavka nije ni strašan ni ništa, mlaka šarena!!! pucačina koja živi na imenu i statusu prvog dijela koji je imao samo bu efekte i bio dobra igra, nikakava horor, to su gluposti.

Dead Space također, bu efekti ne čine igru survival hororom, jer imaš oružja na bacanje i točno znaš šta te čeka, dok su Penumbra i Amnesia zasluženo na tronu horor igara, em si bespomoćan i nemaš oružja, em je strašno u pičku materinu samo stajat na hodniku i slušat zvukove.

Razumijem da se veselite DS3, dobre su to igre, ali horor su koliko i Resident Evil 5. Ajd malo više, priznam im, čisto zbog settinga.

Feanor
27-09-2011, 23:38
najbolji survival horor ikada !!
:eyebrows:

Dead Space je survival horor isto kao što sam ja nogometaš sa šesteroznamenkastom plaćom.

Koliko mi znamo mogao bi biti i Cristiano Ronaldo, pobogu :D

Aral
28-09-2011, 07:14
Pa nije najbolji survival horor ikad, al je najbolji unazad par godina. Ako se i može nazvat survivalom. Fear i Dead Space su trenutno na tronu, osim ako ne spominjemo Amnesiu, Penumbra serijal i sl


Ova rečenica je tako čudna :D

Ko da napišeš da su Dinamo i Hajduk najbolje nogometne momčadi u Europi, osim ako ne spominjemo Real i Barcelonu.

Fear nakon prvog nastavka nije ni strašan ni ništa, mlaka šarena!!! pucačina koja živi na imenu i statusu prvog dijela koji je imao samo bu efekte i bio dobra igra, nikakava horor, to su gluposti.

Dead Space također, bu efekti ne čine igru survival hororom, jer imaš oružja na bacanje i točno znaš šta te čeka, dok su Penumbra i Amnesia zasluženo na tronu horor igara, em si bespomoćan i nemaš oružja, em je strašno u pičku materinu samo stajat na hodniku i slušat zvukove.

Razumijem da se veselite DS3, dobre su to igre, ali horor su koliko i Resident Evil 5. Ajd malo više, priznam im, čisto zbog settinga.
Da, vidim da sam se malo zajebao. U Fearu2 i DS2 više ne postoji survival faktor, u fearu nije ni postoja u biti. Ali horor svakako je :)

Mirogamemasta
08-11-2012, 19:50
http://www.gametrailers.com/videos/5mrm ... -interview (http://www.gametrailers.com/videos/5mrmp7/dead-space-3-dementia-interview)

Aaaa...Dementia... blaženo stanje uma....

Marvin OCX
08-11-2012, 20:54
Pa nije najbolji survival horor ikad, al je najbolji unazad par godina. Ako se i može nazvat survivalom. Fear i Dead Space su trenutno na tronu, osim ako ne spominjemo Amnesiu, Penumbra serijal i sl


Ova rečenica je tako čudna :D

Ko da napišeš da su Dinamo i Hajduk najbolje nogometne momčadi u Europi, osim ako ne spominjemo Real i Barcelonu.

Fear nakon prvog nastavka nije ni strašan ni ništa, mlaka šarena!!! pucačina koja živi na imenu i statusu prvog dijela koji je imao samo bu efekte i bio dobra igra, nikakava horor, to su gluposti.

Dead Space također, bu efekti ne čine igru survival hororom, jer imaš oružja na bacanje i točno znaš šta te čeka, dok su Penumbra i Amnesia zasluženo na tronu horor igara, em si bespomoćan i nemaš oružja, em je strašno u pičku materinu samo stajat na hodniku i slušat zvukove.

Razumijem da se veselite DS3, dobre su to igre, ali horor su koliko i Resident Evil 5. Ajd malo više, priznam im, čisto zbog settinga.
Da, vidim da sam se malo zajebao. U Fearu2 i DS2 više ne postoji survival faktor, u fearu nije ni postoja u biti. Ali horor svakako je :)

DS je survival horor u zavisnosti os levela na kom igras,oba dijela. Na easy je samo horor jer imas oruzja do mile volje i u globalu je lagan za prelaziti. A na najtezem nivou gdje brojis svaki metak koji opalis je sasvim druga prica. Iako je dosta laksi od prvog dijela,drugi dio je rasni survival horor kad se zaigra na najtezem levelu.
Treci neka bude ko prethodna dva i ja zadovoljan.

Mirogamemasta
10-11-2012, 15:04
http://www.gametrailers.com/videos/afv7 ... -3-preview (http://www.gametrailers.com/videos/afv79q/dead-space-3-preview)

Arbiter of Change
22-01-2013, 13:12
Mikrotranzakcije će biti u DS3. What?
http://www.eurogamer.net/articles/2013- ... er-weapons (http://www.eurogamer.net/articles/2013-01-22-dead-space-3-includes-micro-transactions-for-buying-better-weapons)

"You can buy resources with real money, but scavenger bots can also give you the currency that you can use on the marketplace," Dead Space 3 associate producer Yara Khoury explained to Eurogamer. "So you don't have to spend [real world]Sdollars."

Aral
22-01-2013, 13:21
Eh, što reći :)

uCvFgBnRHEc

Deadwalker
23-01-2013, 14:21
Dead Space 3 on PC will be a straight console port (http://www.computerandvideogames.com/387781/dead-space-3-on-pc-will-be-a-straight-console-port/?cid=OTC-RSS&attr=CVG-News-RSS)

I mikrotransakcije za kupljenu igru.
Zašto bi ovo itko kupio?

Hexfire
23-01-2013, 17:34
Baš ću s guštom skinut ovo s torenta.

Deadwalker
23-01-2013, 18:31
Da, zaboravio.
Plus vrhunska Origin usluga.

flander
23-01-2013, 18:36
šteta što nece igre bit na Steamu, da upotpunim kolekciju =(

Xero
23-01-2013, 18:47
Ja ću podržat industriju.

Sgt. Bull
23-01-2013, 18:48
I ja ću... tako što ću sve loše igre (dis inkluded) piratizovati.

Jesam dobar, a?

Falus
23-01-2013, 19:17
Podržat industriju :D Jadna gaming industrija nema para pa je se treba podržavat :3

crnisokol
23-01-2013, 19:28
Pa vidiš da je THQ bankrotirao :D

Deadwalker
23-01-2013, 19:33
THQ je imao solidne franšize. Al jbg, trebaš doći do CoD razine da budeš profitabilan.

Aral
23-01-2013, 23:09
Al nije bankrotirao zbog toga.

Windwalker
23-01-2013, 23:18
Ja ću kupit. Za PS3. Kad pojeftini.

Aral
29-01-2013, 10:42
q_uB9k-_gEQ

Malo Phil Collinsa!

Gothmog
31-01-2013, 10:00
Executive producer brani "straight port" (http://www.pcgamer.com/2013/01/30/dead-space-3s-executive-producer-defends-pcs-straight-port/)

Aral
31-01-2013, 16:32
Nek samo izgleda i ima osjećaj igranja ko dvojka i ja sretan!

Windwalker
31-01-2013, 16:44
Negdje sam pročitao da ako igraš singleplayer, gotovo uopće nećeš imati animacija i interakcija s onim drugim likom koji je u coopu.
Dakle, nije kao RE5 i bit će osjećaja samoće ako ne igraš coop.
Zanimljivo.

Aral
31-01-2013, 17:48
To i je poanta svega, inače bi igra bila sranje. Zato se co-op i razlikuje toliko od čistog sp-a. Drago mi je kaj su to tak napravili, želim igrat sam i ne želim nikakvog John Rezbara pored sebe.

Aral
05-02-2013, 23:11
Dead Space 3 IGN Review (http://www.ign.com/articles/2013/02/05/dead-space-3-review)

Dead Space 3 GT Review (http://www.gametrailers.com/reviews/2fbd6b/dead-space-3-review)

Čisti rulež od igre, prava uživnacija igrat. Možda baš i nisam previše objektivan pošto obožavam ovaj serijal, al dovoljno je vidjet da kad jednom pređete DS3, imate opciju New Game+, a tamo pak klasični DS1 osjećaj uz dodatnih nekoliko modova koji su me stvarno iznenadili i koji podižu replay value igri.

Već vidim da ću morat opet preć jedinicu, nostalgija je prevelika.

Hexfire
06-02-2013, 00:06
Si kupio sve dlcove?

Windwalker
06-02-2013, 00:30
I meni je drag serijal i ovaj dio mi se čini odličan.
Po viđenome, bit će dosta The Thing atmosfere.

No, morat će pričekati.
Ionako mi previše igara stoji na polici, a vremena za igranje imam malo.

Za DLC-e mi se jebe. Ne može se protiv toga boriti.
Njih ću zanemariti, ali igru ću itekako kupiti. I uživati.

Hexfire
06-02-2013, 09:48
Baš mi je drago što je ispalo tako loše.

Kid A
06-02-2013, 12:01
http://www.vg247.com/2013/02/06/dead-sp ... d-already/ (http://www.vg247.com/2013/02/06/dead-space-3-infinite-items-exploit-found-already/)

Jebeno

flander
06-02-2013, 12:28
http://www.vg247.com/2013/02/06/dead-space-3-infinite-items-exploit-found-already/

Jebeno

bookmarked :D


to me podsjetilo na RE5 ista spika sa exploitom, bila je šemica sa SAVE/LOAD, sejvaš na mjestu di ima najviše itemova za pokupit, i svaki put kad loudaš igru ti itemovi se respamaju, znam da sam nabral oko 100 crvenih dragulja koji su bili najbolji za prodat ^^ nakon toga igra je izgubila svaki smisao Survival horora ^^

Windwalker
06-02-2013, 14:08
Eksploitanje igre je glupost kojom si budala uništi iskustvo.
Možeš farmat dragulje u nekom desetom prolasku RE5 kad ganjaš trofeje.
Ali dok prvi put igraš na normal, pa kasnije na hard, ako si dovoljno inteligentan nećeš eksploitati igru, već uživati u kombiniranju oružja i čestom nedostatku municije.

flander
06-02-2013, 21:03
atpxaM5F0Ps

TB veli da je dobar port :D puno bolji nego prva dva

Windwalker
07-02-2013, 00:16
Pa meni su prva dva radila savršeno na prastaroj laptop krntiji.

Deadwalker
07-02-2013, 00:16
Imaju loši portovi i svoje prednosti.

Sgt. Bull
07-02-2013, 00:35
DS2 je bio sasvim solidna pucačina tako da ne znam... i trica će sigurno biti upravo to - ni vrh ni dno. Uostalom više se ni ne treba očekivati od neke nazovi horor pucačine.

Deadwalker
07-02-2013, 00:38
Očekivana realnost na Metacriticu

http://www.metacritic.com/game/xbox-360/dead-space-3

Područje od 75-80 je neki trenutni realitet EA-ovih igara, izuzev FIFA-e.

Hexfire
07-02-2013, 09:49
Meni su prva dva bila sasvim solidna. Ovo, kako izgleda, se čak ne isplati ni piratizirati, a kamoli dati pare za to.

Windwalker
07-02-2013, 10:33
:rotfl:

A izgleda potpuno isto ko prva dva, samo na snijegu.
I možeš coopat, AKO HOĆEŠ, no nemoraš.

Nikad mi neće biti jasni neki hateri koji misle da je igra uništena jer ima jedanaesr DLC-a u početku, koji su ionako nepotrebni za potpuno iskustvo.

Još bi vam oprostio bitchanje po RE6, koji je ipak drukčiji od ostatka serijala, ali ovaj DS3 je ista dvojka s novim settingom.

Hexfire
07-02-2013, 10:44
S
ovaj DS3 je ista dvojka s novim settingom.

I šta pametno uopće mogu reći nakon ovog.

Windwalker
07-02-2013, 10:51
Možeš samo reći: ˝Slažem se!˝

Hexfire
07-02-2013, 11:05
Ono što sam je vidio iz ovih reviewa je slijedeće:

- forsiranje otvorenih prostora koji nikako ne pašu ovoj igri
- povećavanje težine samo da se igrača prisili da ili grinda materijal ili najbolje, kupi oružje iz cash shopa
- od odličnog SP iskustva su napravili coop igru i onda je srezali samo da ima nekakvu SP kampanju
- umjesto više dijelova gdje si sam i boriš se sa manje protivnika, išlo se na non stop akciju i tonu protivnika

Tako da, ne, ne planiram ovo ni probati, a kamoli tek kupiti.

Kid A
07-02-2013, 11:16
Odigrao sam obje igre i DS2 mi ima sasvim solidan kraj, marker je unisten i prica fino zaokruzena al eto sad ih odjednom ima pregrst za potrebe nastavka koji forsa co-op, promasen setting i lokacije i p2w pristup koji je sve samo ne p2w osim sto moras grindati duplo vise od nekog tko ce kupovati potrebne sastjke

Aral
07-02-2013, 12:06
Slijetanje na Tau Volantis, od početka do kraja :pray:

Kad sletite, kaciga vam se sjebe i onda morate pazit na tjelesnu tremperaturu.

Predivna okolina na otvorenom, odnosno sve one misije u svemiru...barem zasada :) Horror nisu zatvoreni hodnici (a u ovoj igri ih ima brdo), nego cjelokupan setting u koji je sve upakirano a ova igra to radi savršeno. Atmosfera je nevjerojatna. Kad se tome pridoda klasičan DS mod iz jedinice koji se otvori nakon završetka igre, ovo postaje još bolje. Isaac Clarke je nevjerojatan, sve mu vidiš u pogledu i u očima.

p3rocro
10-02-2013, 18:13
3QsxL1FT8VA

Evo napokon sam ju prosao. Mogu reć da nije ništa posebno, ponekad je strašno ako igrate po noći i sa pojačanim zvučnicima jer ima dosta buuu momenta.

Igra je dobro optimizirana pa ce vecinom svim adobro radit i na najacim postavkama bez usporavanja.
Grafika - osrednja nista posebno al niti preloše..

Da je moram ocjenit dao bi 7/10

whiskey
12-02-2013, 22:44
Moja ocjena nakon prelaska: Zadovoljan :)

Ovo je cisto usporedbe radi mnogostruko bolja igra od novih aliena.

+ Craftanje, oružja, atmosfera, izvedba, grafika
+/- Mozgolomke, prica, bossovi
- Prazan hod, sve moguce šta može krenut po zlu krene

Aral
12-02-2013, 22:59
Kak uopće možeš ovo uspoređivat sa alienom novim, to je od danas službeno najgora igra ikad.

Inače, upravo prešao, kraj je toliko dobro i nevjerojtano izveden da se čovjek zapita kako je uopće moguće napravit takvu igru s takvim stvarima koje se odvijaju. Uživao sam od početka do kraja, Clarke je toliko dobar da slobodno može stajati uz bog Freemanu. Uz to, igra je poprilično duga, rastegnu sam skoro na cijeli tjedan igranje, uopće nije loše. Sad fino prelazak na new game + a nakon toga DS1 i DS2. Duboko se nadam da će napravit DS4.

Windwalker
12-02-2013, 23:23
Pa ne možeš ga baš uspoređivat s Morganom Freemanom.
Tolko cool nikako ne može biti.

LukA33
12-02-2013, 23:44
morgan freeman jebe mame svima :D

Hexfire
12-02-2013, 23:56
Clarke da je bolji od Morgana Freemana. Što sve još neću pročitati na ovom forumu.

Aral
13-02-2013, 15:00
Kako ne. Govorim o osobnostima, ne o igrama, te pojmove brkate. S obzirom da se Gordon fino smjetio na to mjesto zahvaljujući samoj igri a donekle i njegovoj pojavi, Clarke poprilično dobro radi svoj posao. I govorim o Freemanu iz halfa, ne glumca, neznam jel brkate pojmove ili ne.

Windwalker
13-02-2013, 15:05
A, pričaš o onom drvetu ne-liku iz HL-a?
Kako možeš tako omalovažavati Clarkea?
Možda onog iz DS1, ali u DS2 i DS3, Clarke je postao lik.

Aral
13-02-2013, 19:22
Pa neznam, Gordon je za mene pojam računalnog lika. Ali Clarke mi se stvarno svidio, drži polovicu igre bez problema.

DelPiero
17-02-2013, 19:30
Lauš dao ocjenu 4/5+

Arbiter of Change
22-02-2013, 14:56
EA does it again.
Dead Space developer Visceral Games hit with layoffs, Montreal branch could be shut down by EA (http://www.neoseeker.com/news/22273-dead-space-developer-visceral-games-hit-with-layoffs-montreal-branch-could-be-shut-down-by-ea/)

Today EA internally announced some adjustments to select development teams to align staff and skills against priority growth areas, including new technologies and mobile. Many employees are being retrained for new positions; however a small number will be released. These are great, talented people and we wish them well. EA is growing globally, and we expect our headcount to increase this year.

Arbiter of Change
05-03-2013, 12:37
Izgled da je glasina možda istinita. Another one bites the dust.
http://www.eurogamer.net/articles/2013- ... e-3-report (http://www.eurogamer.net/articles/2013-03-05-ea-cans-dead-space-series-following-poor-sales-of-dead-space-3-report)

EA has canned the Dead Space series, according to a new report.

Hexfire
05-03-2013, 12:50
Evo vam sad pizdarije sa micro transakcijama. Očekujem isto i za Sim City.

Deadwalker
05-03-2013, 13:13
Nema to veze s mikro transakcijama, one su se zapravo pokazale uspješnima pošto je EA najavio implementaciju istih u sve svoje buduće naslove. Igra se jednostavno udaljila od svoje osnovne premise i to se igračima nije svidjelo.

mravojed20
05-03-2013, 13:22
"EA has gone on the record to say its core game franchises need to sell upwards of five million copies to remain viable."

:rotfl: :pray: kakvi idioti su to, nije za vjerovati.

Windwalker
05-03-2013, 15:30
Iskreno, nemam ništa protiv da franšiza završi kao trilogija.
Samo da nije završila nekim cliffhangerom ili slično.

A ionako će se predomislit za par godina i izdat novi za novu generaciju konzola.

Mirogamemasta
05-03-2013, 16:33
Bolje da stanu nega da moramo igrati loše nastavke. :) (Ovaj još nisam igrao.)

Mirogamemasta
16-05-2013, 10:22
Pay now play later. Skupljam odpade metala i poluvodiče već tri sata i ništa ne mogu napraviti.
Ovo je očito napravljeno da bez kupovine oružja možeš raditi tek na drugom prelasku. Ne hvala!
Kako loš Save sistem, vrati me na checkpoint prije bez healt packa. Jebeno!
Još ti fino spremy trenutni Inventory. Kako revolucionarno! EA je nadmašio sam sebe!

Mirogamemasta
22-05-2013, 15:00
Baš sam si napravio no-brain oružje - Sačma sa flame-throwerom. :D Još samo da si stavim dodatak za stasis metke i gg.

MoD
17-08-2013, 14:56
Igrao i prešao jedinicu i dvojku, već neko vrijeme planiram kupiti trojku te i nju riješit. Eto, ukazala mi se smiješna prilika, kupio igru u sklopu Humble Bundlea (https://www.humblebundle.com/). Informaciju koju nikako da saznam; da li je co-op dio igre zasebna priča? Ima li poseban dio priče koji je isključivo singleplayer, te drugi taj co-op? Mogu li sam prijeći single priču, pa naknadno s prijateljem igrati co-op te vidjeti nešto novo, ili ću s njim prolaziti sve što sam već vidio sam?

Inače, ukratko, u jedinici sam volio priču i zanimljivu kombinaciju raznih gameplay elemenata, a dvica me je još više iznenadila svojom efektnošću i još zabavnije ukomponiranim RPG stilom nadogradnje oružja. Za razliku od gomile dušebrižnika koji vole srat po ovoj igri "zato što je masna kopija puno igara", mogu reći da mi je cijela franšiza (do sada) bila jako draga i zabavna. Smatram da je možda čak i najbolji primjer (u gaming industriji) za sinesteziju već viđenih elemenata. Kako neki već viđeni elementi, iz više različitih igara, mogu biti puno vjernije i kvalitetnije odrađeni... te baš tom posebnom kompilacijom napraviti vrhunsku igru, s dobrom pričom.

W3DR4N
17-08-2013, 15:08
Deadwalker, opet koristiš drugi account.

Deadwalker
17-08-2013, 15:25
Za razliku od tebe, barem se konzistentan u svome pristupu.

Kid A
03-06-2014, 13:17
Jel ima netko ovo na Originu? Treba mi buddy za zadnju co-op misiju

Deadwalker
03-06-2014, 13:45
Imam ja.
Al' ne znam hoću li stići instalirati danas te silne gigabajte.

Kid A
03-06-2014, 13:54
A nema veze, mislim da cu vec naci nekog u toku dana

Windwalker
03-06-2014, 14:05
I kakva je igra na kraju?
Nabavio sam sva tri za ljeto jeftino.
Za prva dva znam da su zakon, no ni ovaj mi ne izgleda loše.

W3DR4N
03-06-2014, 14:19
Kao da je bitno. Ako ćeš ih igrati po redu, serijal će ti dosaditi puno prije nego uopće počneš trojku. Dosadit će otprilike na polovici prvog.

Ja sam isto tak kupio sva tri prije dvije godine da ću ih odigrati u komadu i nikad ih nisam završio.
Čak sam kupio i Extraction.
Ignition mi je izgledao ipak malo presmećasto.

Kid A
03-06-2014, 14:24
Malkice predugacka

17-18 sati za prvi prelazak + 3 sata grindanja za resource ako ih ne mislis kupovat preko mikrotransakcija (sto nitko normalan nece ucinti)



Svakim nastavkom optimizacija je sve bolja, trojka fakat izgleda predivno


I kraj je cliffhanger, s tim da je pravi kraj igre u dlc-u. Classic EA

Windwalker
03-06-2014, 15:08
A ok.

Neću sva tri za redom.
Ubacit ću tu i tamo nešto drukčije između.

W3DR4N
03-06-2014, 16:19
Možeš recimo igrati paralelno Dead Space i Assassin's Creed nastavke.

Windwalker
03-06-2014, 21:49
Ass Creed smeche.