PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nogometni talenti



lov2axlr8
14-08-2006, 21:26
Ak znate za nekog novog Ronaldinha, Zidana ili Matrixa :rotfl: :rotfl:
Ipak se radi o ljudima o kojima ćemo možda za 5-10 god gotovo svakodnevno slušati...

Pa da počnem...
Kerlon- Mladi brazilac-napadač, izmislio Seal dribling, Dolazi u manchester kad napuni 18, sad je u brazilskoj ligi... jedan od najboljih igrača wc u-17

Sergio Aguero-pulušpica(AMC) kandidirao za repku za svjetsko (Argentinsku repku, ne našu :rotfl: ), novi MARADONA :pray: , Prešao u A.madrid za 23 mil dolara...

Medina- 16god, španjolac, prešao u arsenal iz barce... isto kao Fabregas

Slavkovski- Novi ibrahimović, možda budući vatreni..., Makedonac... igra za Inter M


manchester je kupio i još dva brazilca... jedan je lijevi a drugi desni vezni i još su braća i to blizanci... zvuči opasno... neznam im imena...

g@mer4life
14-08-2006, 22:01
zar nije messi novi maradona :?

Tri66a
14-08-2006, 22:37
Je 8)

Prince-Artas
14-08-2006, 22:55
nije

Om3G@
14-08-2006, 23:15
Ne, talenti nastaju u Europi...
Npr. Riquelme - sta se sve pricalo o njemu, a nije bas neki igrac...
Ne da mi se nabrajati...
Osim toga, treneri tih igraca moraju naravno nabiti preporuke itd. da bi se pricalo o njihovim igracima!

BTW, Messi je super igrac zato jer ga je Europa odgojila!

emperror
14-08-2006, 23:51
Luka Modric 8)

Eucaliptus
15-08-2006, 03:16
^----o moj boze :o
:pray: ...samo su svemir i ljudska glupost beskonacni... :pray:

POSA
15-08-2006, 07:42
dario polovina - zvijezda mladosti
matija ivanić - zvijezda segeste

ivan
15-08-2006, 08:22
Luka Modric 8)

:pray:

čovjek se bori ko lav! ima već dobro znanje tako da se sav njegov trud isplati :thumbs2:

Babitz
15-08-2006, 08:40
jean carlos chera
http://www.jean-carlos-chera.com

Rope
15-08-2006, 08:57
Luka Modric 8)

:pray:

čovjek se bori ko lav! ima već dobro znanje tako da se sav njegov trud isplati :thumbs2:

I zato sto trci ko muva bez glave on je nogometni talenat ??? Ma daj molim te... To moze svako sa malo boljom fizickom spremom... On ce za 2-3 god. otici u Rusku ligu, bice tamo isto tako 3-4, i onda ce se vratiti u Hrvatsku kao propao igrac... Ovde se valjda govori o novim mladim zvezdama koje su unele nesto novo i orginalno u fudbal...

Tri66a
15-08-2006, 09:49
Luka Modrić možda ima želju volju (čak i znanje??) da bude dobar igrač. Kažem dobar jer jednostavno ga nema dovoljno da bude odličan. Dečko je prelagan. E da nabije 10-20 kg mišića onda bi se moglo pričati.....
A ovaj mali jean carlos chera je lud....i pametan,drugi klinci bi pucali po podu ili u golmana a on jednostavno puca visoko i zezne golmana 8)

King tiger
15-08-2006, 09:57
Polovina tih "talenata" se sjebu kad u pravoj ligi nalete na igrace poput Johna Terrya, Alessandra Neste, Ferdinanda itd. koji ih rastave na atome.
Od ovih je Agguero odlican, a Slavkovski dobar, Kerlon je prenjezan za lige petice, ako uspije da se prilagodi bice dobar.

Nisi spomenuo Giuseppea Rossija koji igra u Man utd i pravi je europski talent.
Omega ima pravo, talenti nastaju u europi.
Polovoina perspektivnih brazilskih igraca/driblera/freestyera nikad ne uspiju u ligama 5-ice zato sto su jednostavne pregrube za njih.
Npr. spanjolci nikad nisu bili dobri u Serie A jer su preslabi, oni mogu igrat samo u Primeri.

Luka Modric= :rotfl: :rotfl:

lov2axlr8
15-08-2006, 10:25
da istina je da ak kerlon proba seal dribling u europi došao bi mu jedan marquez ili Terry i odnio bi mu loptu prsima...

Tri66a
15-08-2006, 10:43
A ča je to seal dribling??
Nema veze,vidio.....i glupo je. To mu u Europi skinu(zajeno sa glavom) za 2 sekunde. To je jedino atraktivno,a koliko je efikasno.....na videu na youtube-u svaki put kada to proba izgubi loptu.

King tiger
15-08-2006, 10:50
c-7rRSP1WlA
Ovo.
Jedini problem je kad bi ovo pokusao radit u Premiershipu ili Serie A vjerovatno bi ostao bez glave

EDIT:


Nema veze,vidio.....i glupo je. To mu u Europi skinu(zajeno sa glavom) za 2 sekunde. To je jedino atraktivno,a koliko je efikasno.....na videu na youtube-u svaki put kada to proba izgubi loptu.
Pa da thats my point moze on to radit u sugavoj Brazilskoj ligi.

Tri66a
15-08-2006, 10:54
A dobro sad,nije brazilska liga šugava,oni jednostavno igraju mekano i lepršavo,teže atrakciji. Lijepo je to za gledati,ali sa rezultatske strane da igraju u npr. Ligi prvaka, možda bi prošli skupinu,ali dalje od toga teško....

King tiger
15-08-2006, 10:56
Ma kad sam rekao sugava mislio sam na odbranu, tamo svi odu u napad.

Tri66a
15-08-2006, 11:01
I što je tu loše :)

King tiger
15-08-2006, 11:05
Lose je kad bi igrali u CL i naletili na Engleski ili Italijanski ili Svabski klub spusili bi jedno 5-0 :D
My point je da u Brazilu odbrambeni nisu tako dobri i agresivni kao u Jurop.

*Fila*
15-08-2006, 11:19
Ak znate za nekog novog Ronaldinha, Zidana ili Matrixa :rotfl: :rotfl:
Ipak se radi o ljudima o kojima ćemo možda za 5-10 god gotovo svakodnevno slušati...

Pa da počnem...
Kerlon- Mladi brazilac-napadač, izmislio Seal dribling, Dolazi u manchester kad napuni 18, sad je u brazilskoj ligi... jedan od najboljih igrača wc u-17

Sergio Aguero-pulušpica(AMC) kandidirao za repku za svjetsko (Argentinsku repku, ne našu :rotfl: ), novi MARADONA :pray: , Prešao u A.madrid za 23 mil dolara...

Medina- 16god, španjolac, prešao u arsenal iz barce... isto kao Fabregas

Slavkovski- Novi ibrahimović, možda budući vatreni..., Makedonac... igra za Inter M


manchester je kupio i još dva brazilca... jedan je lijevi a drugi desni vezni i još su braća i to blizanci... zvuči opasno... neznam im imena...
E kakav je to seal dribling?BTW messi je novi Maradona! :)

Osiru$
15-08-2006, 11:41
Kerlon- Mladi brazilac-napadač, izmislio Seal dribling

To su radili i Cruijff i Maradona prije njega :wink:

Wizard
15-08-2006, 11:49
Tesko je pogoditi ko ce biti veliki igrac kad ima 16-17 godina, to je jos premlado, tada se vidi talenat, ali to nije dovoljno, tada se treba poceti graditi u pravoga igraca ili propasti, osnaziti i postati zvijer, treba zestina da se moze ici protiv najjacih europskih obrana, sto se tice buducih zvjezda, zapravo su vec sadasnje zvijezde, ali pravu slavu ce dobiti kad dojdu u europu, a to su Tevez i Mascherano :pray: :pray:

King tiger
15-08-2006, 11:51
To su radili i Cruijff i Maradona prije njega Wink
Maradona je to radio bas sam se sad sjetio.
Al Krojf je stvarno bio igracina.....
Macherano je nesto ko Vieira il Seedorf cini mi se.
P.S:evo malo Seppe Rossi
http://www.soccerfanatics.net/soccervid ... l.wmv.html (http://www.soccerfanatics.net/soccervideo/2016303932l.wmv.html)
Buduci da igra u EPL mislim da ce bit dobar.

emperror
15-08-2006, 12:33
ma Luka Modric rula

sexy peace
15-08-2006, 12:35
Dobar je Modrić ali ja sam Splićanin.Moga bi spomenit Jelavića.

King tiger
15-08-2006, 12:36
Kakav Modric!?? Sta ce on?? Mozda otidje negdje vani ali dalje ne moze.

sexy peace
15-08-2006, 12:41
Kakav Modric!?? Sta ce on?? Mozda otidje negdje vani ali dalje ne moze.

King Tiger odakle si??? :D

King tiger
15-08-2006, 12:43
Iz Tunguzije.

Decko je ok obecava ali nije uber-talent.

Wizard
15-08-2006, 12:45
Macherano je nesto ko Vieira il Seedorf cini mi se.
SMascherano je bas tako kao i Viera, n je odlican, po meni mozda i stup Argentinske reprenzetacije novog doba, dobar je, jak crvst, odlican u defezivnim zadacima, oduzma lopte, ali ih ne gubi, predobar pas i dobar sut d vanjskih pozicija, jak je grade ko Viera i sigurno ce postati jedan od glavnih igraca di god da ode :pray:

sexy peace
15-08-2006, 12:50
Viera je legenda!!! :fof:

Tri66a
15-08-2006, 13:00
nije
Je

Om3G@
15-08-2006, 14:26
Kerlon- Mladi brazilac-napadač, izmislio Seal dribling

To su radili i Cruijff i Maradona prije njega :wink:

Nisu to oni radili, samo su se nakratko pomogli glavom - - btw, to nije dribling...

Seal dribling je ono sto radi Kerlon - - stavi loptu na glavu i time nastoji postici cilj...

BTW, ako uoce znate sto je dribling...

King tiger
15-08-2006, 14:29
BTW, ako uoce znate sto je dribling...
Btw:Ne ne znamo nauci nas.
Btw:Sjecam se jednog klipa od Maradona kad je to uradio, Btw:istina nije bilo tako dugo jedno 2-3 puta je udario loptu glavom.
Btw:Ovo sto on radi je glupost uvijek mu oduzmu na kraju loptu.
P.S.:Btw

lov2axlr8
15-08-2006, 14:52
Moram ovdje spomenuti Nicolu Gallia, sin talijanskog golmana Giovannia, 83 godište...
Iz Fiorentine u Arsenal pa u Bolognu na posudbu i sa 17 godina je igrao u serie A, kao branič. jedini igrač koji se tako dobro snalazio sa velikim dečkima SA 17 godina je bio paolo maldini...

Dečko bi sad bio zvijezda da nije poginuo na motoru 2001, a nije ni vozačku imao... :( :( :(

Wizard
15-08-2006, 15:12
BTW, ako uoce znate sto je dribling...
Btw:Ne ne znamo nauci nas.
Btw:Sjecam se jednog klipa od Maradona kad je to uradio, Btw:istina nije bilo tako dugo jedno 2-3 puta je udario loptu glavom.
Btw:Ovo sto on radi je glupost uvijek mu oduzmu na kraju loptu.
P.S.:BtwSoduzmu mu loptu, da, ali i naprave prekrsaj u opasnoj zoni :D

King tiger
15-08-2006, 15:21
Da a i nedavno je poginou golman Sao Paola cini mi se :(

IgGy
15-08-2006, 16:56
Neki Kerlon, 17, 18 godina, iz Brazila navodno dolazi u Manchester Utd. Ne znam jesam li propustio je li vec potpisao.

Evo linka za Google Video (youtube je dole trenutno).
http://video.google.com/videoplay?docid ... 5&q=kerlon (http://video.google.com/videoplay?docid=-8861721344237043905&q=kerlon)

Specijalnost mu je tehniciranje glavom, no sumnjam da ce mu to proc u Premier ligi :)

King tiger
15-08-2006, 20:16
Specijalnost mu je tehniciranje glavom, no sumnjam da ce mu to proc u Premier ligi Smile
Iggy, potvrdio si nase sumnje:D :D trebalo bi da nosi kacigu dobice kopacku u vuglu.

lov2axlr8
15-08-2006, 20:35
Zanimljivo je da dosta jako dobrih mladih brazilaca igra u rusiji...
Daniel Carvalho, elano, vagner love...
Imaju rusi nos za njih...

@ Iggy- pročitaj prethodne stranice




I da ne zaboravim oni blizanci koji dolaze u man.utd su Fabio i Rafael iz Fluminensea.

16-08-2006, 02:44
sada znamo koga treba kupiti u nadolazećem manageru :D

Wizard
16-08-2006, 12:06
sada znamo koga treba kupiti u nadolazećem manageru :DSja bas nisam cuo za neka imena koja neznam, ali eto, ima puno velikih nogomenih talenata, ali malo je onih koji ce uspjeti, a samo ti su vazni, samo ti su slavni, samo se njihova imena pamte

Om3G@
19-08-2006, 09:12
A sto je najgore, nisam vidio da Kerlon ima neke finese, kao sto su standardni driblinzi koje danas mora imati kvalitetan igrac (bicikl, flip-flap,...).
Isto tako, mislim da je Kerlon prenapuhan i sve sto se moze nekome desiti, a tek price da je on "novi Ronaldinho" su potpuno smijesne... jer Ronaldinho ima kvalitetnu osnovu i to ga cini najboljim igracem.

Samo se bojim sta ce se dogoditi unutar Manchestera kad dodje Kerlon, samo da se on i CR7 ne pocnu nametati i da ne dodje do klubskih svadji itd.

Ronaldinho ce i dalje ostati najbolji igrac na svijetu...
Mozda ce Kerlonov brat ili seka biti nesto xD

pimp
19-08-2006, 09:35
niko kranjčar je novi pele, on postaje pravi talenat ,

IgGy
19-08-2006, 12:18
Isto tako, mislim da je Kerlon prenapuhan i sve sto se moze nekome desiti, a tek price da je on "novi Ronaldinho" su potpuno smijesne... jer Ronaldinho ima kvalitetnu osnovu i to ga cini najboljim igracem.


Zato postoji trening, zar ne? Nisu se Ronaldinho, Zidane, Maradona, Pele, Eusebio (itd) rodili nauceni. Naravno, za razliku od drugih, imaju talent, a talent su usavrsavali na treninzima. Ovo sto Kerlon sada radi jest impresivno, no doduse, tesko ce mu ovo tehniciranje glavom proc na europskim terenima. S druge strane, iz ovih kratkih kompilacija na youtube i google video mozes vidjet da decko zna i pucat, ima fenomenalnu koordinaciju pokreta, i sve sto mu je potrebno da bi se razvio u vrsnog igraca jesu klub ciji trener dopusta kreativnost i liga u kojoj se ne igra kemperski nogomet.
Mozda Premiership za bilo kojeg Juznoamerikanca i nije najbolji put za napredak, pogotovo ne Manchester Utd, osim eventualno ako te uzme Chelsea, Arsenal ili eventualno Liverpool.
Za Kerlona bi, prema mom misljenju dobar pocetak bila Nizozemska, a kasnije Spanjolska.

ivan
19-08-2006, 12:24
Isto tako, mislim da je Kerlon prenapuhan i sve sto se moze nekome desiti, a tek price da je on "novi Ronaldinho" su potpuno smijesne... jer Ronaldinho ima kvalitetnu osnovu i to ga cini najboljim igracem.


Zato postoji trening, zar ne? Nisu se Ronaldinho, Zidane, Maradona, Pele, Eusebio (itd) rodili nauceni. Naravno, za razliku od drugih, imaju talent, a talent su usavrsavali na treninzima. Ovo sto Kerlon sada radi jest impresivno, no doduse, tesko ce mu ovo tehniciranje glavom proc na europskim terenima. S druge strane, iz ovih kratkih kompilacija na youtube i google video mozes vidjet da decko zna i pucat, ima fenomenalnu koordinaciju pokreta, i sve sto mu je potrebno da bi se razvio u vrsnog igraca jesu klub ciji trener dopusta kreativnost i liga u kojoj se ne igra kemperski nogomet.
Mozda Premiership za bilo kojeg Juznoamerikanca i nije najbolji put za napredak, pogotovo ne Manchester Utd, osim eventualno ako te uzme Chelsea, Arsenal ili eventualno Liverpool.
Za Kerlona bi, prema mom misljenju dobar pocetak bila Nizozemska, a kasnije Spanjolska.


tako je... bez treninga ništa...
a ovo što kažeš prvo nizozemska, tu se slažem u potpunosti... recimo ajax. tu su se i najveći igrači kovali. a onda poslije barca ili real jer je španjolsi nogomet taj u kojem dolazi do izražaja tehnika

lov2axlr8
19-08-2006, 14:01
Kerlonov problem je to što je nizak pa nemože gradit loptu tijelom kao što ronaldinho radi...

Wizard
19-08-2006, 14:54
Kerlonov problem je to što je nizak pa nemože gradit loptu tijelom kao što ronaldinho radi...Sto moze lako postati prednost, to sto je nizak, on treba otici u neki klub koji igra nogomet na koji se on naviknu, treba ga osnazniti da moze igrati u europi, da ne pada ko pokosen cim ga netko takne, on zna igrati, sada se treba naouciti boriti, i treba se podrediti momcadi i zajamcen mu je uspjeh, on ja sada najvazniji, ima talenta samo treba zeljeti raditi i usavrsavati se i postat ce odlican igrac, jer ima talenata koji to nisu htjeli pa su propali, ali ima i onih koji nisu imali talenat posebni pa su postali jedni od najvecih

ivan
19-08-2006, 15:16
Kerlonov problem je to što je nizak pa nemože gradit loptu tijelom kao što ronaldinho radi...


samo se sjeti Gily-a(valjda sam dobro napisao, uglavnom igra u barci) i R.Carlosa 8)
dokaz da visina nije mana...

lov2axlr8
19-08-2006, 20:15
ma samo sam htio reć da nemože bit novi ronaldinho zbog tog, naravno da ima odličnih malih igrača

mafijaš
20-08-2006, 17:23
ma kakvi talenti kaká je najveći talent

ne trebam punopisat o njemu posjetite ovo........

:) http://www.kaka.azplayers.com/kaka-pictures.htmlS :rotfl:

mafijaš
20-08-2006, 17:23
ma kakvi talenti kaká je najveći talent

ne trebam punopisat o njemu posjetite ovo........

:) http://www.kaka.azplayers.com/kaka-pictures.htmlS :)

lov2axlr8
20-08-2006, 20:49
Kaka je veliki talenat.... to uopće nije upitno... samo je malo prestar za ovu temu :rotfl:

Om3G@
21-08-2006, 15:18
Igrac iznad 21 godine vise nije talent...

Kaka po meni nije nikakav igrac!

King tiger
31-08-2006, 09:49
Tevez i Mascherano potpisali za West Ham :o :o :o
Celzijevo maslo garant. :yuck:

Babitz
31-08-2006, 10:38
Mozda Premiership za bilo kojeg Juznoamerikanca i nije najbolji put za napredak, pogotovo ne Manchester Utd, osim eventualno ako te uzme Chelsea, Arsenal ili eventualno Liverpool.
Za Kerlona bi, prema mom misljenju dobar pocetak bila Nizozemska, a kasnije Spanjolska.nemoj spominjat chelsea i mlade igrače
mladi igrač se NIKAKO neće razviti kako treba u chelsea
wright-phillips je bio jebeni talenat i najbolji igrač City-ja, dok je sad pričuva i jedva kad igra
za kerlona je ManU dobar izbor, fergie zna s mladima, mada se slažem da je nizozemska liga (ajax, psv) bolja za početak

Rope
31-08-2006, 10:41
Tevez i Mascherano potpisali za West Ham :o :o :o
Celzijevo maslo garant. :yuck:

Zasto Celzijevo ??? Kakve veze oni imaju sa West Ham-om ?

Babitz
31-08-2006, 10:45
Igrac iznad 21 godine vise nije talent...

Kaka po meni nije nikakav igrac!on je milanov najbolji igrač :o

King tiger
31-08-2006, 10:53
Zasto Celzijevo ??? Kakve veze oni imaju sa West Ham-om ?

"It is emerging that West Ham will get Tevez and Mascherano on season-long loan deals. The pair are valued at around 20m each, so no surprises there."


To oznaci da su 95% sanse da poslije ove sezone predju u Chelsea.Chelsea ih je posla tamo da se priviknu na premiership.

@omega:sto se tice Kake, jesil zaboravio Brazil-Hrvatska?14 golova prosle sezone i jedan od najbljih golova CL-a protiv Fenerbahcea.?

Armachus
26-09-2006, 20:53
Naj talent svih vremena je Zidane. Tu su još Raul i Figo, ali to su stari igraći Zidane više i ne igra. Naj igraći današnjice su:
Ruud van Nistelrooy (Real Madrid)
Wayne Rooney (Manchester United)
Torsten Frings (Werder Bremen)

Babitz
26-09-2006, 21:21
:o
ja bi skroz drukčije igrače stavio, al ajde, tvoj izbor...

King tiger
26-09-2006, 21:29
Torsten Frings talentovan?

Onda je Gennaro Gatusso fudbalski bog :o

gogs
26-09-2006, 22:56
Baš tak!
btw: fenomenalan mi je ovaj filmić o repićuSiz tvog potpisa!

King tiger
26-09-2006, 23:05
Eh da, jedan od najboljih, nevjerovatno mekan sut je imao, steta zbog silnih povreda koje je imao.

Inace je igrao u
Fiorentina

Juventus

A.C. Milan

Bologna

Inter Milan

Brescia
Malo gdje se srece covjek sa ovakvom karijerom.

Eddie9
27-09-2006, 08:23
Igrac iznad 21 godine vise nije talent...

Kaka po meni nije nikakav igrac!

tek sam sada ovo vidio...
kakva ti je to izjava da kaka nije nikakav igrac...
ili se preseravas ili uopce ne pratis nogomet...

Pilip
27-09-2006, 10:26
jean carlos chera
http://www.jean-carlos-chera.com

Tri66a
27-09-2006, 12:13
Eh da, jedan od najboljih, nevjerovatno mekan sut je imao, steta zbog silnih povreda koje je imao.

Inace je igrao u
Fiorentina

Juventus

A.C. Milan

Bologna

Inter Milan

Brescia
Malo gdje se srece covjek sa ovakvom karijerom.
Vidiš nisam znao da je tako dobro izvodio slobodnjake...ali tužno je što je i njemu (kao što će biti i slučaj sa Zidaneom)karijera obilježena na ružan način(čitaj:kada je falio penal 1994) i kao što ga i ja znam po tome,a ne po igri jer sam bio mali kada je on igrao,tako će i današnji klinci pamtiti Zidane-a po crvenom kartonu. Stoga treba educirati nove generacije da shvate da je nogomet postojao i prije nego što su ga oni počeli pratiti.

Stryder
27-09-2006, 12:30
uspijeh igrača...5% talent a 95% rad,trud,zalaganje...

King tiger
27-09-2006, 12:59
Tacno tako ali je kolicina talenta ono sto razdvaja Baggia(samo primjer) od drugih igraca.


Inace Trigga to je ztaista tuzno, covjek je bio igracina ali mu je eto to obiljezilo karijeru.Inace ta odlicna generacija Italije iz devedesetih nije imala srece.Mi(Hrvatska,Bosna) smo ostali zakinuti za pracenje nogometa za vrijeme rata(naravno onaj ko je bio na podrucju gdje se ratovalo)
i zbog toga mi jako zao.Hrpa igraca je dozivila maksimum u ranim devedesetima a a to nismo mogl igledati.

Armachus
27-09-2006, 16:57
Najbolji obrambeni igrać svih vremena je: Rio Ferdinand.
Ćovjek je stvarno talentiran.

King tiger
27-09-2006, 17:42
Baresi,Maldini,Fachetti,Gentile,Beckenbauer,Vogst, svi 100x puta bolji od Ria

Om3G@
27-09-2006, 20:31
Naj talent svih vremena je Zidane. Tu su još Raul i Figo, ali to su stari igraći Zidane više i ne igra. Naj igraći današnjice su:
Ruud van Nistelrooy (Real Madrid)
Wayne Rooney (Manchester United)
Torsten Frings (Werder Bremen)

ROLF


tek sam sada ovo vidio...
kakva ti je to izjava da kaka nije nikakav igrac...
ili se preseravas ili uopce ne pratis nogomet...

Kaka je po meni traljav igrac. Igra on solidno, ali sto se sve za njega prica... majko bozja pa on nije ni pertla od onoga sto se za njega prica... Meni je najbolji igrac Milana Seedorf - po meni ima jednu od najstabilnijih tehnika! Kaka je jednostavno samo dobar igrac - prosjecan - i nista vise, napuhana dusa koja ne opravdava ni jedva dobre kritike!

Pilip
27-09-2006, 20:49
Naj talent svih vremena je Zidane. Tu su još Raul i Figo, ali to su stari igraći Zidane više i ne igra. Naj igraći današnjice su:
Ruud van Nistelrooy (Real Madrid)
Wayne Rooney (Manchester United)
Torsten Frings (Werder Bremen)

Nikako.

Najveci igrac danasnjice je Ronaldinho(nazalost,ne volim ga),mladi igraci ko Rossi,ubojit napad aka Luca Toni,vrhunski golman Cassilas ili Buffon i novi igraci kao Ribery,Eboe(tak se pise?) te obrambeni kao Cannavaro,Ferdinand ili Cicinho.

A najstariji danasnji igraci su za mene Raul,Gary Neville,Cannavaro,Figo.

King tiger
27-09-2006, 21:10
Nebi se slozio za Kaku, bolji je on od toga kako ti pricas.Za mne je najbolji tehnicar Pirlo, Seedorf je nekosistentan.
Kaka ima odlican first touch, dobar sprint, pretrcavanje, solidan sut, solidnu glavu, solidan pregled igre.Mislim da je vise od prosjecnog igraca.

Al eto tebi se ne svidja meni da i gotovo.

Babitz
27-09-2006, 22:11
ako se mene pita, najbolji igrač današnjice je henry
al ne bi on bio tako dobar da mnogo toga nije pobrao od bergkampa

Om3G@
27-09-2006, 23:18
Naj talent svih vremena je Zidane. Tu su još Raul i Figo, ali to su stari igraći Zidane više i ne igra. Naj igraći današnjice su:
Ruud van Nistelrooy (Real Madrid)
Wayne Rooney (Manchester United)
Torsten Frings (Werder Bremen)

Nikako.

Najveci igrac danasnjice je Ronaldinho(nazalost,ne volim ga),mladi igraci ko Rossi,ubojit napad aka Luca Toni,vrhunski golman Cassilas ili Buffon i novi igraci kao Ribery,Eboe(tak se pise?) te obrambeni kao Cannavaro,Ferdinand ili Cicinho.

A najstariji danasnji igraci su za mene Raul,Gary Neville,Cannavaro,Figo.

Ronaldinho je najbolji igrac svih vremena...

A sto se tice golmana, Real bi trebao dati graditi novi trg u Madridu - Trg. sv. Ikera Cassilasa... xD

Pilip
28-09-2006, 11:03
Naj talent svih vremena je Zidane. Tu su još Raul i Figo, ali to su stari igraći Zidane više i ne igra. Naj igraći današnjice su:
Ruud van Nistelrooy (Real Madrid)
Wayne Rooney (Manchester United)
Torsten Frings (Werder Bremen)

Nikako.

Najveci igrac danasnjice je Ronaldinho(nazalost,ne volim ga),mladi igraci ko Rossi,ubojit napad aka Luca Toni,vrhunski golman Cassilas ili Buffon i novi igraci kao Ribery,Eboe(tak se pise?) te obrambeni kao Cannavaro,Ferdinand ili Cicinho.

A najstariji danasnji igraci su za mene Raul,Gary Neville,Cannavaro,Figo.

Ronaldinho je najbolji igrac svih vremena...

A sto se tice golmana, Real bi trebao dati graditi novi trg u Madridu - Trg. sv. Ikera Cassilasa... xD

Najbolji svih vremena nije nikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako.
Najbolji svih vremena je Pele.
Zidane ga slijedi,a iza njega Maradona,Puskas,Cantona i tako...

King tiger
28-09-2006, 13:57
Pele je najbolji svih vremena i tacka.
Ronaldinho je daleeeeeeeeeeeko od njega,

Za mene je Henry bolji od Dinha.

Lord Myrkul
28-09-2006, 18:42
po meni najbolji golman je lav jašin a vi svog cassilasa moze stavit **** znate već di :)

Lord Myrkul
28-09-2006, 19:11
joj sad gledam dinamo... najjača izjava tamo a i opče: neki igrač(u ovom slučaju etto) vratio se na svoju prirodnu poziciju :rotfl:

Babitz
28-09-2006, 20:41
meni je Cruyff najbolji
koji car i pol :pray:

IgGy
29-09-2006, 10:49
gg za temu inace, sam da napisem nest ukratko.

Mislim da je vrlo nezahvalno i poprilicno glupavo raspravljati o tome tko je najbolji nogometas svih vremena, pogotovo o tome je li, primjera radi, Pele najbolji svih vremena, jednostavno iz razloga, sto ga primjerice ja osobno nisam vidio kako igra i, jebiga, ne mogu ga uspoređivati s bilo kojim nogometasem danasnjice :) Jednako tako ne zelim argumentirati je li bilo koji igrac iz posljednjih 10-ak godina ujedno i najbolji igrac svih vremena.

Da krivo ne shvatite, ja nikako ne umanjujem Peleov talent i doprinos nogometu, vec jednostavno konstatiram kako bi se u ovakvim raspravama trebali drzati... blizih godina :)

Stoga, kako bi ljestvica ponajboljih nogometasa posljednjih 10-15 godina izgledala prema mom misljenju:

Najbolji europski i svjetski igrac danasnjice: Ronaldinho

Najtalentiraniji mladi igrac: tesko reci; Messi, Kerlon, Anderson (klinac iz Porta)

Najbolji europski i svjetski igrac posljednjih 10 godina: Zinedine Zidane

Najtalentiraniji igrac posljednjih 10 godina: jebiga, Zidane


All star dream team posljednjih 10-15 godina:


Vratari: Andreas Koepke, Peter Smeichel, David Seaman, Oliver Kahn

Branici: Paolo Maldini, Frank De Boer, Jaap Stam, Cafu, Roberto Calros, Alessando Nesta, Marcel Desailly

Vezni: Brian Laudrup, Zinedine Zidane, Marc Overmars, Rivaldo, Carlos Valderrama, Michael Laudrup

Napad: Dennis Bergkamp, Hristo Stoichkov, Gabriel Omar Batistuta, Ronaldo, Davor Šuker, Eric Cantona, Thierry Henry, Andriy Shevchenko, Patrick Kluivert, Romario


Eto, slobodno me nadopunite:-P

King tiger
29-09-2006, 13:06
meni je Cruyff najbolji
koji car i pol Svaka ti dala
Moj stari se kune u Cruyffa, poceo je gledat fudbal kad je on bio glavni pa mu je on ledjenda :D



Inace mislim da bi u Iggyevu listu svakako trebalo dodati Franca Baresija u defendere.


Marco Van Basten isto tako, kao i Baggio, labud i repicS:D

Armachus
29-09-2006, 16:24
A što se tiće golmana dobar je Fabien Barthez.

Om3G@
29-09-2006, 19:20
A što se tiće golmana dobar je Fabien Barthez.

Barthez je sranje. Vidio si ga valjda u Man Utd kak ne valja decko...

Osim toga, Zidane je super igrac, ali zaista nije bolji od Ronaldinha. Ne omalovazavam Zidanea, ali on se jednostavno tesko moze mjeriti sa Ronaldinhom: Ronaldinha je tesko srusiti, ima savrsen dribling, proigravanja, sve... Zidane je u tome nesto losiji, posebno u driblingu... itd. Jednostavno mozemo ici u nedogled!

I da, Iggy, all star team a nema Ronaldinha?

Pilip
29-09-2006, 20:11
A što se tiće golmana dobar je Fabien Barthez.

Barthez je sranje. Vidio si ga valjda u Man Utd kak ne valja decko...

Osim toga, Zidane je super igrac, ali zaista nije bolji od Ronaldinha. Ne omalovazavam Zidanea, ali on se jednostavno tesko moze mjeriti sa Ronaldinhom: Ronaldinha je tesko srusiti, ima savrsen dribling, proigravanja, sve...SZidane je u tome nesto losiji, posebno u driblingu... itd.SJednostavno mozemo ici u nedogled!

I da, Iggy, all star team a nema Ronaldinha?

:rotfl:
Zidane je jedan od najvecih driblera ikad.

Naravno Ronaldinha nema...Nije on jos doprinesel nogometu ko ostali igraci sa liste.

@Igi-sve je to super i istina,svaki igrac ima karakteristike da bude najbolji igrac svijeta,ali ja kad bi vec morao odabrati prioritet bi mi bio broj golova u karijeri(s cim je Pele jako jako daleko od ostalih),broj osvojenih trofeja(SP,EP,LP itd...) i njihova humanost tj. doprinos nogometu...

sexy peace
29-09-2006, 20:41
ja sam vidio kako Pele igra na Euro sportu.Jedno vrime su bile stare utakmice.I odličan je prolazija bi od svog šesnaesterca do njihovog gola.

Pilip
29-09-2006, 20:42
U ono doba se igralo totalno drugaciji nogomet nego danas.

Ali mislim da smo zaboravili jednog od najvecih: Alfredo Di Stefano. :pray:

Drš se majstore. :(

King tiger
29-09-2006, 20:59
Covjek je rekao u zadnjih 10-15 godina tako da nema Pelea.Dinho mora jos puno igrat da dodje na listu.

Armachus
29-09-2006, 22:05
A što se tiće golmana dobar je Fabien Barthez.

Barthez je sranje. Vidio si ga valjda u Man Utd kak ne valja decko...

Osim toga, Zidane je super igrac, ali zaista nije bolji od Ronaldinha. Ne omalovazavam Zidanea, ali on se jednostavno tesko moze mjeriti sa Ronaldinhom: Ronaldinha je tesko srusiti, ima savrsen dribling, proigravanja, sve... Zidane je u tome nesto losiji, posebno u driblingu... itd. Jednostavno mozemo ici u nedogled!

I da, Iggy, all star team a nema Ronaldinha?
Istina, nije se baš iskazao u Manchestera, ali je dobro branio u reprezentaciji Francuske, pogotovo na EP 2000 u Belgiji i Nizozemskoj.
Isto tako Barthez nije dobar kao i prije. Sada je praktićki star ćovjek.
:pray: :pray: :pray:

IgGy
29-09-2006, 23:01
Barthez je sranje. Vidio si ga valjda u Man Utd kak ne valja decko...

Osim toga, Zidane je super igrac, ali zaista nije bolji od Ronaldinha. Ne omalovazavam Zidanea, ali on se jednostavno tesko moze mjeriti sa Ronaldinhom: Ronaldinha je tesko srusiti, ima savrsen dribling, proigravanja, sve... Zidane je u tome nesto losiji, posebno u driblingu... itd. Jednostavno mozemo ici u nedogled!

I da, Iggy, all star team a nema Ronaldinha?

Sto se Bartheza tice, ne bih se slozio. Da bi dobro igrao, svakom je igracu potrebna dobra kemija u timu. Ako si gledao svjetsko prvenstvo 98, Barthez je bio zivotinja. Zasto? Jer je kemija u francuskoj repki bila jednostavno neusporediva. Kada je dosao u Man Utd, covjek se nije snasao. Mozda se nije dobro slozio s ostatkom tima, mozda mu je Ferguson iso nakurac, ili jednostavno zato sto nije znao engleski:-) Da je otisao u recimo Arsenal, mislim da bi prica bila potpuno drugacija:-)

Nadalje, reci da je Zidane "super igrac" i da ga se tesko moze mjeriti s Ronaldinhom je... oke:-) Kuzim te, imas svog heroja kao sto smo ih svi imali, odnosno imamo, i tu nije nista lose:-)
No, ukoliko cemo argumentirati, Ronaldinho je u usponu snaga, kako u fizickoj snazi, tako i u snazi potencijala. Jednako je tako Zidane bio za vrijeme igranja u Juventusu. Imao je 26 godina, bas kao i Ronaldinho, i bio je jednostavno s nekog drugog svijeta.

Osim toga, stil igre i driblinga Ronaldinha i Zidanea bitno se razlikuju. Dok se Ronaldinho oslanja na brzinu, Zidane se oslanjao na ubojitu eleganciju. Jednako tako, govorimo li o driblinzima, Zidane je uspio izvesti sve sto Ronaldinho uspijeva i obratno.

Jos je jedna stvar bitna koja razlikuju Ronaldinha i Zidanea. Da bi Ronaldinho bio tako dobar, cijeli tim igra za njega. S druge strane, Zidane je bio, i mislim da je jos uvijek neusporedivi playmaker koji je, za razliku od Ronaldinha, igrao - za tim.
To su dokazali i u najvaznijim trenucima. Dok Ronaldinho u najvaznijim trenucima (finale lige prvaka, svjetsko 2006.) za svoj tim nije ucinio nista, Zidane je, s druge strane upravo bio najzasluzniji za pobjede svojih timova (finale svjetskog prvenstva 98, cetvrtfinale i polufinale europskog prvenstva 2000. i finale lige prvaka 2001.)

Za kraj, u medjusobnim direktnim dvobojima na utakmicama: Zidane je dvaput owno Ronaldinha, i to, ono, skolski:-) To doduse zasad jos ne govori nista jer Dinho jos uvijek papa zgance:-)

Pricekajmo dok Ronaldinho na terenu dozivi svoje 34 godine, pa cemo onda ozbiljnije raspravljati :)

King tiger
29-09-2006, 23:08
Ronaldinho se lomi u presudnim momentima.
Vise mi ga je fakat pun k, njega i blesavog velicanja njega od strane FIFE i UEFE.

Imas pravo, Zidane se oslanjao na kvalitet samog driblinga zato jer je bio sporiji, dok ovaj vise na brzinu.

Eddie9
29-09-2006, 23:12
gg za temu inace, sam da napisem nest ukratko.

Mislim da je vrlo nezahvalno i poprilicno glupavo raspravljati o tome tko je najbolji nogometas svih vremena, pogotovo o tome je li, primjera radi, Pele najbolji svih vremena, jednostavno iz razloga, sto ga primjerice ja osobno nisam vidio kako igra i, jebiga, ne mogu ga uspoređivati s bilo kojim nogometasem danasnjice :) Jednako tako ne zelim argumentirati je li bilo koji igrac iz posljednjih 10-ak godina ujedno i najbolji igrac svih vremena.

Da krivo ne shvatite, ja nikako ne umanjujem Peleov talent i doprinos nogometu, vec jednostavno konstatiram kako bi se u ovakvim raspravama trebali drzati... blizih godina :)

Stoga, kako bi ljestvica ponajboljih nogometasa posljednjih 10-15 godina izgledala prema mom misljenju:

Najbolji europski i svjetski igrac danasnjice: Ronaldinho

Najtalentiraniji mladi igrac: tesko reci; Messi, Kerlon, Anderson (klinac iz Porta)

Najbolji europski i svjetski igrac posljednjih 10 godina: Zinedine Zidane

Najtalentiraniji igrac posljednjih 10 godina: jebiga, Zidane


All star dream team posljednjih 10-15 godina:


Vratari: Andreas Koepke, Peter Smeichel, David Seaman, Oliver Kahn

Branici: Paolo Maldini, Frank De Boer, Jaap Stam, Cafu, Roberto Calros, Alessando Nesta, Marcel Desailly

Vezni: Brian Laudrup, Zinedine Zidane, Marc Overmars, Rivaldo, Carlos Valderrama, Michael Laudrup

Napad: Dennis Bergkamp, Hristo Stoichkov, Gabriel Omar Batistuta, Ronaldo, Davor Šuker, Eric Cantona, Thierry Henry, Andriy Shevchenko, Patrick Kluivert, Romario


Eto, slobodno me nadopunite:-P

gle ok ti je momcad ali...
stam kluivert nesta suker itd....mislim da postoje i bolji ( zadnjih 10god)
i ne slazem se da je ronaldinho najbolji igrac danas...lik je meni bio super i isto sam bio slijep kao i vecina...kad malo bolje pogledate lik svaku 10.utakmicu odigra kako treba...sve ostalo je nekakvo driblanje i hodanje po terenu dok ostalih 9 majmuna trci za njega...recimo henry je sigurno ispred ronaldinha...a da i ne govorim onda kako je ronaldinho zidanu kao dlaka kosi...to se ne moze mjeriti..zidane je car i znalac a ronaldinho klaun koji mora jos puno raditi da ga stave u hall of fame

Om3G@
30-09-2006, 00:20
Barthez je sranje. Vidio si ga valjda u Man Utd kak ne valja decko...

Osim toga, Zidane je super igrac, ali zaista nije bolji od Ronaldinha. Ne omalovazavam Zidanea, ali on se jednostavno tesko moze mjeriti sa Ronaldinhom: Ronaldinha je tesko srusiti, ima savrsen dribling, proigravanja, sve... Zidane je u tome nesto losiji, posebno u driblingu... itd. Jednostavno mozemo ici u nedogled!

I da, Iggy, all star team a nema Ronaldinha?

Sto se Bartheza tice, ne bih se slozio. Da bi dobro igrao, svakom je igracu potrebna dobra kemija u timu. Ako si gledao svjetsko prvenstvo 98, Barthez je bio zivotinja. Zasto? Jer je kemija u francuskoj repki bila jednostavno neusporediva. Kada je dosao u Man Utd, covjek se nije snasao. Mozda se nije dobro slozio s ostatkom tima, mozda mu je Ferguson iso nakurac, ili jednostavno zato sto nije znao engleski:-) Da je otisao u recimo Arsenal, mislim da bi prica bila potpuno drugacija:-)

Nadalje, reci da je Zidane "super igrac" i da ga se tesko moze mjeriti s Ronaldinhom je... oke:-) Kuzim te, imas svog heroja kao sto smo ih svi imali, odnosno imamo, i tu nije nista lose:-)
No, ukoliko cemo argumentirati, Ronaldinho je u usponu snaga, kako u fizickoj snazi, tako i u snazi potencijala. Jednako je tako Zidane bio za vrijeme igranja u Juventusu. Imao je 26 godina, bas kao i Ronaldinho, i bio je jednostavno s nekog drugog svijeta.

Osim toga, stil igre i driblinga Ronaldinha i Zidanea bitno se razlikuju. Dok se Ronaldinho oslanja na brzinu, Zidane se oslanjao na ubojitu eleganciju. Jednako tako, govorimo li o driblinzima, Zidane je uspio izvesti sve sto Ronaldinho uspijeva i obratno.

Jos je jedna stvar bitna koja razlikuju Ronaldinha i Zidanea. Da bi Ronaldinho bio tako dobar, cijeli tim igra za njega. S druge strane, Zidane je bio, i mislim da je jos uvijek neusporedivi playmaker koji je, za razliku od Ronaldinha, igrao - za tim.
To su dokazali i u najvaznijim trenucima. Dok Ronaldinho u najvaznijim trenucima (finale lige prvaka, svjetsko 2006.) za svoj tim nije ucinio nista, Zidane je, s druge strane upravo bio najzasluzniji za pobjede svojih timova (finale svjetskog prvenstva 98, cetvrtfinale i polufinale europskog prvenstva 2000. i finale lige prvaka 2001.)

Za kraj, u medjusobnim direktnim dvobojima na utakmicama: Zidane je dvaput owno Ronaldinha, i to, ono, skolski:-) To doduse zasad jos ne govori nista jer Dinho jos uvijek papa zgance:-)

Pricekajmo dok Ronaldinho na terenu dozivi svoje 34 godine, pa cemo onda ozbiljnije raspravljati :)

Zidane ne zna flip-flap... heh, a u dvobojima Ronaldinha sredi svatko jer on uopce ne napada...

Gle Iggy, cinjenica je da ti preferiras Zidanea, a ja Ronaldinha... Ali je jasno da se Ronaldinho fura na nevidjenu furku koju jos nitko nije pokazao, cak niti jedan njegov segment igre. Istina, Zidane se furao na eleganciju, ali ta snaga koja prsti iz Ronaldinha, njegova spontanost u bilo cemu... nemoguce... jednostavno, on je jedini spontani igrac sa vrhunskom tehnikom i svim mogucim...

yuM-sFHx ... ed&search= (yuM-sFHx4Xo&mode=related&search=)

iaV53Yig140

usporedbe radi...

sexy peace
30-09-2006, 07:39
Bartez je legendarna mačka.Kako bi se onaj čovjek baca.Meni je bija legenda.

King tiger
30-09-2006, 12:06
Stam zasigurno spada u ovo listu zato jer je bio legenda u Man.U a i u Milanu je u starijim godinama pruzao odlicne partije na svom neprirodnom mjestu.

Za Kluiverta se slazem.

Meni su Cruyff,Maradona,Pele,Zizou,Baggio svi bolji od Ronaldinha.

IgGy
30-09-2006, 14:01
Zidane ne zna flip-flap... heh, a u dvobojima Ronaldinha sredi svatko jer on uopce ne napada...

Gle Iggy, cinjenica je da ti preferiras Zidanea, a ja Ronaldinha... Ali je jasno da se Ronaldinho fura na nevidjenu furku koju jos nitko nije pokazao, cak niti jedan njegov segment igre. Istina, Zidane se furao na eleganciju, ali ta snaga koja prsti iz Ronaldinha, njegova spontanost u bilo cemu... nemoguce... jednostavno, on je jedini spontani igrac sa vrhunskom tehnikom i svim mogucim...

yuM-sFHx ... ed&search= (yuM-sFHx4Xo&mode=related&search=)

iaV53Yig140

usporedbe radi...

Evo, samo za tebe sam se potrudio izvuci 7 minuta Zidaneovih skillova iz polusatnog videa kojeg drzim na disku, i samo ga za tebe uploadao na youtube :-)
Uglavnom, radi se o Zidaneovim najboljim danima, u Juventusu. Slika je ponekad malo mutna, nema zvuka ni mjuze, no jeziga, mislim da se isplati pogledat :-) Ima svega, pa i Ronaldinhov flip-flap :-)

PAgbGWE4DkU

Uzivaj, a i svi ostali koji su zainteresirani pogledat.

Systematic Reverse
30-09-2006, 14:07
Lijepo je swe to ali mislim da je i Ronaldinho imao puno takwih trenutaka. I ako izdrži owako još par godina bit će legenda,što Zidane weć je odawno,,,

King tiger
30-09-2006, 14:21
Jos nesto, Zidane je ovo radio u Italiji koja je defanzivno 15x jaca od Spanije , dok Dinh oradi vecinu fazona u spanskoj ligi.

IgGy
30-09-2006, 14:22
gle ok ti je momcad ali...
stam kluivert nesta suker itd....mislim da postoje i bolji ( zadnjih 10god)
i ne slazem se da je ronaldinho najbolji igrac danas...lik je meni bio super i isto sam bio slijep kao i vecina...kad malo bolje pogledate lik svaku 10.utakmicu odigra kako treba...sve ostalo je nekakvo driblanje i hodanje po terenu dok ostalih 9 majmuna trci za njega...recimo henry je sigurno ispred ronaldinha...a da i ne govorim onda kako je ronaldinho zidanu kao dlaka kosi...to se ne moze mjeriti..zidane je car i znalac a ronaldinho klaun koji mora jos puno raditi da ga stave u hall of fame

Ako postoje bolji, slobodno me nadopuni, zato sam upravo to i napisao na kraju :-)

Sto se Ronaldinha tice, ne znam, mozda i nije najbolji nogometas danasnjice, mozda su za moje misljenje krivi mediji i njegova medijska eksponiranost. Nije on klaun, fenomenalan je on igrac, no recimo, prema mom misljenju, on je skiller, freestyler, pozer. Ronaldinho nije playmaker, on ne radi za momcad, vec momcad radi za njega, sto mi se recimo ne svidja.

Ako cemo usporedjivati Henryja i Ronaldinha, tada bismo ih trebali usporedjivati kao napadace. No, iako obojica preferiraju vez i napad, veoma su razliciti. Ronaldinho voli napad, no on je ipak napadacko krilo u veznom redu, dok Henry s druge strane voli doci u srednji vezni red i otamo hraniti Bergkampa, odnosno sada Van Persiea, ali ipak je prirodno napadac.

Systematic Reverse
30-09-2006, 14:23
Jos nesto, Zidane je ovo radio u Italiji koja je defanzivno 15x jaca od Spanije , dok Dinh oradi vecinu fazona u spanskoj ligi.

Da ali reprezentacije. Ne klubowi.

King tiger
30-09-2006, 14:50
Da ali reprezentacije. Ne klubowi.
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

hahaha :rotfl: :rotfl:


Sto se tice DInha i ja mislim da je pozer, lik se malo previse ufuro.
I da imas, pravo, momcad radi za njega a ne on za momcad.

pimp
30-09-2006, 17:50
jedina razlikaizmedu njih dvojice je u kosi
dok je zidan u 26 bio polucelav ovaj ima lapu do poda :)

nije ronnie nista bolji od zidana , zidan je radio sto ronaldinho radi u spanjolskoj ali je on radio u italiji gdje je to nemoguce (primjer ronalda u interu) tamo te polome obicno,

Pilip
30-09-2006, 18:23
Vidim Igi da se prati nesto osim gejminga. :)

Hvala na onom filmicu od Zidana tebi i onom drugom di je Zidane opcenito,ljepo je polsuzilo za sig. ;)

T.N.T.
30-09-2006, 19:04
ljepo je polsuzilo za sig. ;)na kojem forumu?http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/dancing.gif

Pilip
30-09-2006, 19:04
CG iliti HCL

Systematic Reverse
01-10-2006, 00:10
Da ali reprezentacije. Ne klubowi.
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

hahaha :rotfl: :rotfl:


Sto se tice DInha i ja mislim da je pozer, lik se malo previse ufuro.
I da imas, pravo, momcad radi za njega a ne on za momcad.

Sad zato što ti nawijaš za Milan Talijanska liga bi trebala imat najjaču obranu? :naughty:

Podjednake su sigurno. Da je twoja twrdnja točna samo bi talijanski klubowi oswajali ligu prwaka zato što nebi mogli gol primit zbog njihowe "jake" obrane,,,

King tiger
01-10-2006, 11:27
Ti si komican.

Iggy, bilo ko, reci covjeku :rotfl:

Covjece, Serie A se najvise fokusira na odbranu od svih liga.
To nije izmisljotina to je cinjenica.
Tvrdnja ti je ona"ne mozete vi dat kolko mi mozemo odbranit"
Ova tvrdnja ti je nidje veze.

P.S:dodji na neki nogometni forum pa procitaj sta ljudi kazu, jesul spanska i talijanska odbrana podjednake :rotfl:

Om3G@
01-10-2006, 11:41
Zidane ne zna flip-flap... heh, a u dvobojima Ronaldinha sredi svatko jer on uopce ne napada...

Gle Iggy, cinjenica je da ti preferiras Zidanea, a ja Ronaldinha... Ali je jasno da se Ronaldinho fura na nevidjenu furku koju jos nitko nije pokazao, cak niti jedan njegov segment igre. Istina, Zidane se furao na eleganciju, ali ta snaga koja prsti iz Ronaldinha, njegova spontanost u bilo cemu... nemoguce... jednostavno, on je jedini spontani igrac sa vrhunskom tehnikom i svim mogucim...

yuM-sFHx ... ed&search= (yuM-sFHx4Xo&mode=related&search=)

iaV53Yig140

usporedbe radi...

Evo, samo za tebe sam se potrudio izvuci 7 minuta Zidaneovih skillova iz polusatnog videa kojeg drzim na disku, i samo ga za tebe uploadao na youtube :-)
Uglavnom, radi se o Zidaneovim najboljim danima, u Juventusu. Slika je ponekad malo mutna, nema zvuka ni mjuze, no jeziga, mislim da se isplati pogledat :-) Ima svega, pa i Ronaldinhov flip-flap :-)

PAgbGWE4DkU

Uzivaj, a i svi ostali koji su zainteresirani pogledat.

Hvala, dobar je video. Samo sto nema flip-flapa... Ali nema veze.
Ronaldinho ga u mnogocemu owna!

EDIT: sad sam vidio u arhivi svojih klipova da imam tak nest kao sa Zidaneom iz Juventusa oko 8 min klip....

Om3G@
01-10-2006, 11:54
Jos nesto, Zidane je ovo radio u Italiji koja je defanzivno 15x jaca od Spanije , dok Dinh oradi vecinu fazona u spanskoj ligi.

Bogme je Dinho namjestio picku Gatussu i kompaniji, i to prosle sezone u polufinalu i pretprosle sezone kad su bili u istoj skupini.

King tiger
01-10-2006, 12:02
Da i?

Ali mislim da dugorocno nije isto kad recimo igras u spanskoj ligi 38 utakmica i onda jos ligu prvaka i kad igras u Italiji 38 utakmica i onda jos ligu prvaka.
Jer stvarno je u Italiji ekipa vise fokusirana na odbranu

Dinho je odlican narafno, ali mi se u zadnje vrijeme prestaje svidjat, zbog stvari tipa fancy trake za kosu itd.
Da li je bolji od Zidanea, neznam ali je Zidane imao onu karizmu pa eto njega vise volim :D

Om3G@
01-10-2006, 12:12
Da i?

Ali mislim da dugorocno nije isto kad recimo igras u spanskoj ligi 38 utakmica i onda jos ligu prvaka i kad igras u Italiji 38 utakmica i onda jos ligu prvaka.
Jer stvarno je u Italiji ekipa vise fokusirana na odbranu

Dinho je odlican narafno, ali mi se u zadnje vrijeme prestaje svidjat, zbog stvari tipa fancy trake za kosu itd.
Da li je bolji od Zidanea, neznam ali je Zidane imao onu karizmu pa eto njega vise volim :D

Da, ali jos je vise fora to sto je Ronaldinho dobio malo prilika iskazati se protiv talijana, i to najjaceg talijanskog kluba, i pokazao im je cari svojeg nogometa.

Nisam li u pravu?

King tiger
01-10-2006, 12:20
Pa mislim da dijelom jesi, ali da bi bio najveci trebao je nesto na svjetskom napravit, protiv Arsenala.
To ostavlja gorak ukus.Ne znam kako ce bit ove godine s njim.

Inace mislim da je jako nezahvalno govorit koji je bio bolji.

IgGy
01-10-2006, 13:14
Hvala, dobar je video. Samo sto nema flip-flapa... Ali nema veze.
Ronaldinho ga u mnogocemu owna!

EDIT: sad sam vidio u arhivi svojih klipova da imam tak nest kao sa Zidaneom iz Juventusa oko 8 min klip....

Ima flip flap, al ga je ocito tesko skuzit jer ga ne izvodi Ronaldinho :)

Anyway, kad Dinho izvede ista slicno ovome (tD-h_BDmQ6w)Su finalu bilo kojeg veceg natjecanja, mozemo pricat o dobrom nogometasu :)

No, sad ozbiljno, obojica su bogovi i imamo privilegiju sta ih mozemo gledat jos dok smo zivi.

A sto se tice Serie A, joj covjece kad se sjetim vremena kad je Zvone Boban igrao u Milanu, Batistuta u Fiorentini, Zidane u Juveu, Baggio, Ronaldo i Djorkaeff u Interu... kad su Roma i Lazio igrali da se igra, a ne da se vara...
Ne samo da je Serie A tada bila najjaca liga; kako po momcadima, kako defanzivno, tako i ofanzivno, mislim da se sadasnja spanjolska Primera, pa i Premiership tesko mogu usporediti s tadasnjom Serie A.

Pilip
01-10-2006, 14:09
Anyway, kad Dinho izvede ista slicno ovome (tD-h_BDmQ6w)Su finalu bilo kojeg veceg natjecanja, mozemo pricat o dobrom nogometasu :)



Preduhitrio si me s ovim golom.A bas sam ga uploadal.
No nvm glavno da Ronaldinho nemoze,nemoze,napravit sto je Zidane napravio.

King tiger
01-10-2006, 17:27
Iggy reci covjeku, da je Serie A defanzivno najjaca narocito od Primere.
Reci mu meni ocito ne vjeruje :D :D :D

Om3G@
01-10-2006, 18:08
Hvala, dobar je video. Samo sto nema flip-flapa... Ali nema veze.
Ronaldinho ga u mnogocemu owna!

EDIT: sad sam vidio u arhivi svojih klipova da imam tak nest kao sa Zidaneom iz Juventusa oko 8 min klip....

Ima flip flap, al ga je ocito tesko skuzit jer ga ne izvodi Ronaldinho :)

Anyway, kad Dinho izvede ista slicno ovome (tD-h_BDmQ6w)Su finalu bilo kojeg veceg natjecanja, mozemo pricat o dobrom nogometasu :)

No, sad ozbiljno, obojica su bogovi i imamo privilegiju sta ih mozemo gledat jos dok smo zivi.

A sto se tice Serie A, joj covjece kad se sjetim vremena kad je Zvone Boban igrao u Milanu, Batistuta u Fiorentini, Zidane u Juveu, Baggio, Ronaldo i Djorkaeff u Interu... kad su Roma i Lazio igrali da se igra, a ne da se vara...
Ne samo da je Serie A tada bila najjaca liga; kako po momcadima, kako defanzivno, tako i ofanzivno, mislim da se sadasnja spanjolska Primera, pa i Premiership tesko mogu usporediti s tadasnjom Serie A.

Gle, Zidane nikada nije izveo flip-flap. Osim toga, onaj Zidaneov gol je prelijep... ali isto tako, Zidane nikada nece dati onaj gol koji je dao Ronaldinho Chelseau prije dvije sezone na Stamford Bridgeu...

Osim toga, Iggy, ti govoris o Ronaldinhu kao o prosjecnom nogometasu, a ne nogometasu najjace klase. Stoga je tvoje velicanje Zidanea jos vise dobilo na nerealnosti. Recimo to ovako: Zidane je jedan od najboljih igraca koji su ikada igrali, ali trenutno je samo jedan po cijim se segmentima ne moze mjeriti nijedan zivuci nogometas. Gle, nije samo stvar u trikovima, Ronaldinho ima prougravanja za bogove (e.g. asistencija za Guilyja protiv Milana) itd. i osim toga cinjenica da ga Gattuso nije mogao cuvati na svim mogucim dvobojima relacija Milan-Barcelona... I da, osim toga, ja ne navijam za Barcelonu, ako mislis da zato velicam Ronaldinha, ja navijam za Man Utd, ali ja sad ne pricam da je Rooney najbolji napadac svijeta. I da, moras znati da ne moze niti jedan nogometas biti vjecno najbolji, kao niti Zidane, kao i sto Ronaldinho nece moci. U biti, ako igras nogomet, onda znas koja mora biti glavna percepcija igraca i osim toga, samo zaracunajmo pozicije na kojima igraju Zidane i Dinho. Pa pogledaj tko smije imati vecu slobodu pri barataju loptom. I da, sto se tice klipova, u Zidaneovoj 10-godisnjoj karijeri moze se skupiti onoliko trenutaka najboljih poteza koliko kao kod Dinha u 2-3 sezone...

Onaj tko igra nogomet, shvatiti ce me!

IgGy
01-10-2006, 18:59
Osim toga, Iggy, ti govoris o Ronaldinhu kao o prosjecnom nogometasu, a ne nogometasu najjace klase.


ček it aut


No, sad ozbiljno, obojica su bogovi i imamo privilegiju sta ih mozemo gledat jos dok smo zivi.


*stavlja trakicu s inicijalom prvog imena na glavu*

Peace bro

Btw


I da, sto se tice klipova, u Zidaneovoj 10-godisnjoj karijeri moze se skupiti onoliko trenutaka najboljih poteza koliko kao kod Dinha u 2-3 sezone...

Ne bi se stel mesat u ovu izjavu :)



ali trenutno je samo jedan po cijim se segmentima ne moze mjeriti nijedan zivuci nogometas

Pele i Maradona su jos uvijek zivi. Kak znas da je Ronaldinho bolji od njih? :)

m777
01-10-2006, 19:29
[quote=Om3G@]Osim toga, Iggy, ti govoris o Ronaldinhu kao o prosjecnom nogometasu, a ne nogometasu najjace klase.


ček it aut


No, sad ozbiljno, obojica su bogovi i imamo privilegiju sta ih mozemo gledat jos dok smo zivi.


*stavlja trakicu s inicijalom prvog imena na glavu*

Peace bro

Btw


I da, sto se tice klipova, u Zidaneovoj 10-godisnjoj karijeri moze se skupiti onoliko trenutaka najboljih poteza koliko kao kod Dinha u 2-3 sezone...

Ne bi se stel mesat u ovu izjavu :)



ali trenutno je samo jedan po cijim se segmentima ne moze mjeriti nijedan zivuci nogometas

Pele i Maradona su jos uvijek zivi. Kak znas da je Ronaldinho bolji od njih? :)[/quote:3oxubgdv]
Ronaldinho mi je odličan (navijam za Barcelonu), ali od Pelea sigurno nije bolji. A od Maradone... on mi se ne sviđa jer je mali debeli drogeraš... :(

Pilip
01-10-2006, 20:00
[quote=IgGy][quote=Om3G@]Osim toga, Iggy, ti govoris o Ronaldinhu kao o prosjecnom nogometasu, a ne nogometasu najjace klase.


ček it aut


No, sad ozbiljno, obojica su bogovi i imamo privilegiju sta ih mozemo gledat jos dok smo zivi.


*stavlja trakicu s inicijalom prvog imena na glavu*

Peace bro

Btw


I da, sto se tice klipova, u Zidaneovoj 10-godisnjoj karijeri moze se skupiti onoliko trenutaka najboljih poteza koliko kao kod Dinha u 2-3 sezone...

Ne bi se stel mesat u ovu izjavu :)



ali trenutno je samo jedan po cijim se segmentima ne moze mjeriti nijedan zivuci nogometas

Pele i Maradona su jos uvijek zivi. Kak znas da je Ronaldinho bolji od njih? :)[/quote:3mwcl9oa]
Ronaldinho mi je odličan (navijam za Barcelonu), ali od Pelea sigurno nije bolji. A od Maradone... on mi se ne sviđa jer je mali debeli drogeraš... :([/quote:3mwcl9oa]

Kul komentar. :|

Babitz
02-10-2006, 19:29
ja maradonu ne priznajem pod najbolje nogometaše jer je narkić i tu je za mene kraj rasprave
inače mi je najkul Cruyff
koje je taj car poteze imao :pray: