PDA

Pogledaj cijelu verziju : Homefront 2



Deadwalker
20-09-2011, 15:10
http://www.homefront-hq.com/Images/homefrontw1.jpg

THQ je potvrdio da je u produkciji novi nastavak Homefronta, a ovaj puta produkciju radi vjerovali ili ne - Crytek


"Homefront's unique setting and storyline captivated gamers the world over. With Crytek's industry leading technology and legendary experience in the FPS genre, we're supremely confident that the next Homefront will deliver that AAA-quality experience that players demand."


"We see Homefront as a really strong universe that has a lot of potential and that has been expertly created and marketed by THQ," said Cevat Yerli, founder, CEO, and president of Crytek. "We believe that bringing our level of quality, creativity and production values to the next Homefront title creates an opportunity for both THQ and Crytek to deliver a truly blockbuster game. It's really important to us that THQ has the faith in giving us a lot of creative freedom over one of its most important properties to allow us to bring the Homefront world to life in a new and innovative way."

Potencijala u igri ne manjka, stoga bi ovo moglo ispasti dobro, ne? :)

Aral
20-09-2011, 15:22
Valjda bude valjalo, jedinica je bila žešće sranje.

Marvin OCX
20-09-2011, 15:25
Prvi dio ne moze nikakav engine uciniti boljim. Mozda sa nekom jakom pricom i par napetih momenata dvica bude bolja. Malo me igara ostavilo tako ravnodusnim poput Homefronta. I neka koriste CryEngine 2.

GDra
20-09-2011, 17:12
Crytek radi, moglo bi ispasti dobro.

Deadwalker
20-09-2011, 17:18
Valjda bude valjalo, jedinica je bila žešće sranje.

U SP-u.
Multiplayer je bio vrlo solidan. Crytek bi mogao puno toga izvući iz ove igre

Aral
20-09-2011, 17:49
Istina. U biti, kad su najavljivali igru puno sam očekivao od njega. Na kraju je ispao ispodprosječan shooter. Ipak, pošto radi Crytek, stvarno se nadam najboljem.

*Fila*
20-09-2011, 18:00
Meh, mislim da nema kruha od ovoga.

sickpetey
21-09-2011, 09:04
Valjda bude valjalo, jedinica je bila žešće sranje.

U SP-u.
Multiplayer je bio vrlo solidan. Crytek bi mogao puno toga izvući iz ove igre

Pogodi sto Aral ne igra u igrama.

playyy
21-09-2011, 19:45
procito da izlazi 2014 ak ne bude odgode i koristit ce naravno najnoviju crytekovu tehnologiju.

mozda jedna od prvih igara nove generacije konzola

Tsaя
21-09-2011, 19:58
Grafika neznači dobra igra.

Nebi me smetalo da grafika bude lošija, važno da priča i igrivost budu dobri.