PDA

Pogledaj cijelu verziju : Creedence Clearwater Revival



hansi
16-09-2011, 18:48
Mislim da ce se dosta ljudi slozit samnom da ovaj bend zasluzuje svoju temu :)
Dakle, američki rock krajem 60-ih, početkom 70-ih. Imaju neke jako popularne pjesme, al ja uzivam u svima.
Počeo sam ih tek nedavno slušat, i ovo mi je kao preporod od svog sranja sto sam slusao i smarao vas sa po forumu.
Nabavio sam diskografiju i po cijeli dan mi se vrti, nikako mi nedosadi, imaju taj čar koji me ne pušta.

Dakle, fanovi, evo tema za nas :D

moj osobni favorit:
5BmEGm-mraE&feature=related

skitkid
16-09-2011, 18:52
jedna od najboljih skupina.


meni je u zadnje vrijeme najbolja SAILOR's LAMENT. odlična pjesma!

agfOB4fKVi4

a i opčenito mi je PENDULUM najbolji njihov album.

Raz
16-09-2011, 18:57
Odličan bend. Teško mi je izdvojiti omiljenu pjesmu pored toliko dobrih stvari pa evo jedna random:

ec0XKhAHR5I

SharpDressedChevap
16-09-2011, 18:59
Have you ever seen the rain, jedino to znam ali čekirat ću i ostalo :)

Herr Schnitzel
16-09-2011, 19:21
Schnitzel approves of this topic.

Vedro
16-09-2011, 19:28
Prvi put sam ih slusao u vojsci,prije koji mjesec preslusao sam diskografiju,stvarno odlicna glazba...
JacHyPaEwDc

flander
16-09-2011, 19:29
zaslužuju spomenik, a ne temu :D

odličan bend

Niko Bellic
16-09-2011, 19:55
TS9_ipu9GKw

Carp
16-09-2011, 21:30
Odličan bend. Teško mi je izdvojiti omiljenu pjesmu pored toliko dobrih stvari pa evo jedna random:

ec0XKhAHR5I

Ovo mi je jedna od najdražih pjesama ikada. <3

Korpse
16-09-2011, 21:34
Schnitzel approves of this topic.
Sada ćeš ti mene pljuvati kako sam ja glup, a ti pametan i ovo ono, ali me zanima jedna stvar. Koji je to egotrip da pišeš sranja poput "Schnitzel approves of this topic."? Pa tko si ti ikako da pišeš takve narcisoidne gluposti? Šta si postigao tako nenadjebivo da imaš pravo takve nebuloze pisati? I da odmah kažem, nisam ni ja ništa postigao u životu ali mi bar ne pada napamet pisati takve gluposti.

I da ne bude spam, super bend, blablabla, Have You Ever Seen the Rain zakon stvar, poslušam još kad stignem.

Sonic_Moronic
16-09-2011, 21:36
Daj se malo smiri, koji ti je, zašto bi to morao biti egotrip.

Herr Schnitzel
16-09-2011, 21:40
Schnitzel approves of this topic.
Sada ćeš ti mene pljuvati kako sam ja glup, a ti pametan i ovo ono, ali me zanima jedna stvar. Koji je to egotrip da pišeš sranja poput "Schnitzel approves of this topic."? Pa tko si ti ikako da pišeš takve narcisoidne gluposti? Šta si postigao tako nenadjebivo da imaš pravo takve nebuloze pisati? I da odmah kažem, nisam ni ja ništa postigao u životu ali mi bar ne pada napamet pisati takve gluposti.

I da ne bude spam, super bend, blablabla, Have You Ever Seen the Rain zakon stvar, poslušam još kad stignem.
Na internetovima mogu slobodno ispoljavati svoju narcisoidnost. Usput, preispitaj malo vlastitu budući da te moj post toliko bocka.

You may proceed.

Niko Bellic
16-09-2011, 22:08
Obojica ste nebitni, fejk i smarate. Vratimo se na temu...

BhdnryWaxS4

Booby
16-09-2011, 23:22
1mxaA-bJ35s

majstori su! preživjeli dio njih je bio na Špancirfestu prije koju godinu, koncert je bio odličan! :)