PDA

Pogledaj cijelu verziju : Muke s tipkovnicom



HarDStyle[R]
14-09-2011, 17:12
Uspio sam strgat tipku t na Illuminated tipkovnici, ni sam neznam kak :cry: . Cak nisam ni grub bio, nis. :|
Jedan od cetri utora ispod tipke je puko i sad mi svako malo iskace van. -.-
E sad, garanciju imam al s obzirom da je kvar tehnicke prirode nisam siguran da cu ista postic.
Kaj da sad radim -.-, jel postoji sansa da ce mi sta priznat u admu...
Ili mozda ima di servis di imaju kakve dijelove?
Jos jedna stvar me kopka ... Jedno vrijeme je logitechov support bio jako darezljiv sta se reklamacija tice, pa jel to jos uvjek tak, mislim jel ima kakvih sansi da mi posalju drugu il barem tipku natrag?

Nezz svarno kaj da radim, palo mi je na pamet i da izvadim neku bespotrebnu tipku van i stavim ju umjesto t, al strah me da se ne strga i ta tipka kad se ova tak lagano strgala.

Ima ko mozda kakvu pamenu ideju? :cry:

Niko Bellic
14-09-2011, 17:26
Pa reci im da je to puklo pri normalnom radu. Nemoguće je dokazati da si ti kriv.

Lord Ragnarok
14-09-2011, 17:29
garancija ne pokriva fizicka ostecenja. on nikako nemre dokazati da je to puklo pri normalnom radu. dakle ili ce platiti popravak (ili kakogod to ide) ili ce "morati" kupiti si novu tipkovnicu uz, naravno, povratak ove potrgane.

Niko Bellic
14-09-2011, 17:50
Da, ali isto tako se može pozvati na to da je tipka pukla dok je normalno tipkao, jer je jednostavno loše napravljena. Meni je naprimjer napukla nožica (na stražnjem dijelu) koja povećava nagib na MX 5500 tipkovnici i to je bila tvornička greška. Želim ovdje reći da je skoro nemoguće fizički oštetiti jednu tipku da pukne na taj način, a da sve ostalo ostane u savršenom stanju. Fizička oštećenja su itekako vidljiva.

HarDStyle[R]
14-09-2011, 19:10
Ovo sto Ragnarok prica me hebe, znam da je takva praksa i da je velka vjerojatnost da cu dobit lagani odjeb.
Ali s druge strane kao sto niko kaze, tipkovnica je stvarno ko nova i nema nikakvih ostecenja, nit je ikad bilo proliveno sta preko nje, nit je pala ,a nit je sta palo na nju.
Stvarno se nadam da postoji sansa da ce decki imat razumijevanja s obzirom na situaciju. :?

Lord Ragnarok
14-09-2011, 21:25
odjebat ce te i bok. stedi apre za put.
imao sam slusalice koje su unutra nesto crkle.
nikad ih otvarao nit ista.
sta su rekli na servisu? ovo ne pokriva garancija, izgledaju ko da ih je netko unistio iznutra.
odjeb i bok decki. nit ja mogu dokazat da ih nikad nisam otvarao i namjero sjebo radi povrata novca nit ista. moja rijec protiv njegove, a ko ce odnesti prevagu u serivsu? mali hint: ja ne.

mozes se jedino nadati da je taj serviser izuzetno dobrovoljan i da ce ipak to uzeti za popravak, no sumnjam. jako sumnjam

Niko Bellic
14-09-2011, 21:31
Trebao si preskočiti pult, isčupati mu jezik i prešamarati ga njime. Serviseri su velike pičke koje po cijele dane sjede na prdari, pa im je zato agility kao u penzionera. To bi bio easy win.

Ogg The Dogg
19-09-2011, 06:30
moj prijedlog je da nadjes negdje takvu pokidanu tipkovnicu ili nesto slicno i izvadis lagano iz nje jednu tipku i zamjenis tu plastikicu ili sta vec. meni se to desavalo s laptopom i oso u srvis koji skuplja elektronicki otpad pa sam si tamo pocupo par tipkica i povadio plastikice

HarDStyle[R]
19-09-2011, 07:42
Jos nisam stigo ni u ADM otic, prvo cu se probat tamo skrpat pa cu vidit kaj cu dalje.
Makar meni treba bas tipka, jer su pukli oni mali drzaci u jednom cosku sa donje strane tipke, tak da bi moro bas na potrganu illuminated naletit.