PDA

Pogledaj cijelu verziju : Najbolji lijek za emocionalnu propast!



Nee Joe
11-09-2011, 18:07
http://www.soapnights.com/wp-content/uploads/2010/11/Depressed1.jpg
Pa eto, svakom se dogodi, bez obzira na godine, da dođe u fazu depresije/emocionalne proprasti/ BMK mooda za sve (da, Tvrtkec, temica za emače :* :D). Naravno, pošto depresija nije fizička bolest nego manji emocionalni i mentalni poremećaj, za nju postoji lijek!

Ljepota je u tome i to što postoji gotovo mali milijun načina da se to riješi! :D Jedini problem je u tome što, kad ste u tom stanju, mašta vam nije uvijek na raspolaganju pa se ne možete najbolje sjetiti nekog načina. Ali zato su drugi ovdje da vam pomognu! Znači, koji je vama najbolji lijek za depresiju?

Podijeliti ćemo to u 5 kategorija:
-HRANA- ne mora nužno biti samo slatko/slano, može oboje
-GLAZBA
-FILM/VIDEO
-TV EMISIJA/SERIJA/SITCOM- može jedno, može dvoje, može obatroje
-AKTIVNOST

Uz svaku od tih kategorija priložit ćete sliku i obrazložiti zašto vam baš to i to i to paše :D

Zaista nije teško odabrati, a naposljetku će vam se vjerojatno i svidjeti tuđi izbori :D. Naravno, izbor ovisi i o tome kakva ste osoba u depresiji (pretežito što se tiče glazbe i filma). Ako ste veseljaci, rado ćete slušati nešto veselo ili gledati neku komediju da si dignete moral. Ako ste emač (Tvrtko :*) i volite se još više ubijati, odabrati ćete neku još depresivniju glazbu ili dramu i utapati se u vlastitim suzama dok ne umrete (>.>).

Evo za primjer da ja krenem:

HRANA:
http://1.bp.blogspot.com/_UIXOn06Pz70/SaSbOM5iMCI/AAAAAAAAGPo/0XlUsJBJ7Ag/s800/Lasagna+500.jpg
http://www.visualphotos.com/photo/2x3682385/mini-dickmanns_chocolate-covered_marshmallow_on_943784.jpg

Lazanje- ekstaza okusa u ustima miješana sa sirom, mesom, umakom, tijestom. Jebeno sam ljubomoran na onog mačora što svaki dan to ždere. Savršenstvo + hvala nebesima što se može naručiti u Kutini :D

Dickmann's- desert djetinjstva koji mi je svakim danom sve bolji i bolji. Hvala nebesima (još jednom) što ih lokalna Lonia prodaje, mada u ostalim zupamarketima imaju drugačije inačice istog jela. Čokoladna epičnost.

GLAZBA:
LoheCz4t2xc&NR=1
CSvFpBOe8eY&NR=1
A_Y3jg-R1t4

SOAD- omiljeni bend od 12. godine. Svaki tjedan preslušam diskografiju i nikad ih mi nije dosta, a u elementu depresije mi savršeno pašu. Preporuka svakom.

FILM/VIDEO:
TCd7_pp0xnY
32UGD0fV45g

Tenacious D- izuzetno zabavan film koji sam pri izlasku samog pogledao 15 puta zaredom u 4 dana (true story), a nakon toga (sam i sa frendovima) još minimalno 30 puta (opet true story). Činjenica da znam svaku riječ iz filma napamet govori dovoljno. Kako kome smiješan, meni i frendovima je urnebesan i svaki put krepavamo od smijeha i krepavat ćemo narednih 20 godina. Smrt za pluća, lijek za tugu. :thumbs2: svakom.

Trololol- video koji me glazbom i nastupom samog pjevača nevjerojatno oraspoloži i nasmije. Onaj tko se ne smije na to nema dušu.

TV EMISIJA/SERIJA/SITCOM:
http://3.bp.blogspot.com/_aeWmuWRVFN8/Rqd377kuFiI/AAAAAAAAAJQ/FX2Nal-smc4/s1600/brainiac.JPG

Brainiac- nije uvijek za "pametne", ali uvijek je zabavna i često na urnebesan način nas nauči najnebitnijim stvarima u životu i da nam je drago zbog toga. Uz nove Deception od Keith Barrya
, Flying Wild Alaska i Chop Shop: London, definitivno omiljena emisija na Dizkaveriju.

AKTIVNOST:
http://www.pbleepd.com/wp-content/woo_custom/458-MEN.jpg

-Pa koliko god FOREVER ALONE bili, svatko od nas ima MINIMALNO jednog frenda, pa koliko god on bio jadniji/kulniji od vas, nema ništa bolje nego sve to skupa s njim/njom/njima raditi. Apsolutni depression killer uz sve ovo mi je sve ovo + frendovi kod mene/nekog drugog još uz poneku igru ili što već. Uspjeh zajamčen :D

Svidilo vam se, ne? Nije bitno, ali svakako probajte nešto od ovoga. Svatko od nas voli nekako utapati tugu. RAZLOG I OBLIK DEPRESIJE NIJE BITAN, KILL THAT BITCH WITH FIRE! Ajmo, u zadnje vrijeme se na forumu samo hatea, malo shareajte ljubav :D.

Sonic_Moronic
11-09-2011, 18:09
Ako ste veseljaci, rado ćete slušati nešto veselo ili gledati neku komediju da si dignete moral. Ako ste emač (Tvrtko :*) i volite se još više ubijati, odabrati ćete neku još depresivniju glazbu ili dramu i utapati se u vlastitim suzama dok ne umrete (>.>).


Meni često paše slušati depresivnu glazbu kad se tako osjećam, jer onda dostignem nekakvu katarzu i kasnije si budem super.

Kid A
11-09-2011, 18:13
kroati, mislim da imamo novog clana frizider ekipe

System
11-09-2011, 18:18
I znaci ova tema sluzi samo za promovisanje tvojih losih ukusa. Super.

Kid A
11-09-2011, 18:28
Ovo je toliko lose da sam dobio rak. Opet

Kenyi
11-09-2011, 18:33
Jestel i vi pali u depresiju kad ste sve procitali

Niko Bellic
11-09-2011, 19:12
Mene uhvati lagana depresija kada mi usfali para, a najbrži i najbolji način da se što prije vratim u normalu je da zaradim, nabavim ili dobijem nekakvu lovu. U današnje vrijeme treba ti određena lova za skoro sve, a ukoliko je imaš dovoljno ili bar relativno dovoljno, puno je lakše neometano živjeti ovozemaljski život i imaš manje ograničenja u pogledu realizacije svih svojih želja i interesa.

Nee Joe
11-09-2011, 19:14
Mene uhvati lagana depresija kada mi usfali para, a najbrži i najbolji način da se što prije vratim u normalu je da zaradim, nabavim ili dobijem nekakvu lovu. U današnje vrijeme treba ti određena lova za skoro sve, a ukoliko je imaš dovoljno ili bar relativno dovoljno, puno je lakše neometano živjeti ovozemaljski život i imaš manje ograničenja u pogledu realizacije svih svojih želja i interesa.

Tužna činjenica :D. Možda neka preporuka kako ne biti u depresiji bez novaca? xD

sickpetey
11-09-2011, 19:16
Ja odspavam cijeli dan i ne radim nikakav kontakt sa svijetom kad mi se to dogodi i bok. Neka knjiga plus Scatman John pjesme na laptopu dodatno pomazu izmedju spavanja. Sljedeci dan odma bolje.

Wolfwrath
11-09-2011, 19:24
tl;dr.
Bitan je trud, ostafte momci Emo Joea na miru :P

Niko Bellic
11-09-2011, 19:24
[quote="Niko Bellic":1psgy657]Mene uhvati lagana depresija kada mi usfali para, a najbrži i najbolji način da se što prije vratim u normalu je da zaradim, nabavim ili dobijem nekakvu lovu. U današnje vrijeme treba ti određena lova za skoro sve, a ukoliko je imaš dovoljno ili bar relativno dovoljno, puno je lakše neometano živjeti ovozemaljski život i imaš manje ograničenja u pogledu realizacije svih svojih želja i interesa.

Tužna činjenica :D. Možda neka preporuka kako ne biti u depresiji bez novaca? xD[/quote:1psgy657]
Fizički rad

Korisno je za tebe i za osobu koja od tog ima koristi, a ponekad si i ti ta druga osoba koja od tog ima koristi, naravno, ako ti na kraju to i plate.

Higijena

Održavanje higijene pozitivno utječe na naše zdravlje, a dok radiš one stvari koje inače ne radiš svakodnevno, polako zaboraviš da ti fali para.

Arbiter of Change
11-09-2011, 19:41
Evo ti najbolji lijek od mene: Deal With It.

Nee Joe
11-09-2011, 19:42
tl;dr.
Bitan je trud, ostafte momci Emo Joea na miru :P

+1 si u mojoj knjizi! :* :D

@Niko

Hmmmmm, fizikališes rad..... Možda bi i to bilo dobro, onak, za liniju, dobra linija= chicks=profit= no depression.... NICE

croat1gamer
11-09-2011, 19:44
First of all:
http://i.imgur.com/SO0Qb.jpg

Second:
Ovdje bih mogao napraviti lijepi ragepost o tome kako mi te spike o depresiji idu naprozor, al necu.
Najbolja stvar ikada koju mogu reci u vezi toga jest deal with it. To je samo jos jedna emocija, nis posebno.

O tvojim lijekovima, upucujem te na "First of all".

@ arby- Rogue jedan. Dok sam ja trazio prikladni frizider ti si postao.

Niko Bellic
11-09-2011, 19:53
Evo ti najbolji lijek od mene: Deal With It.Da je to uistinu tako lako, depresija danas ne bi ni postojala. Nije sve jednostavno, iako možda na prvi pogled tako djeluje... :eyebrows:

Wolfwrath
11-09-2011, 19:56
Jest da je jedan osjećaj,ali jedan gadan. Tu ti ovisi snaga volje,ali i kakva si osoba. Mnogi ljudi nemaju snage da samo odšetaju. Neki će od vas misliti "ha,pičkice", no i to treba poštovati. Naša emocionalna snaga je dio nas. Isto kao što netko može hračnuti 5 metara u dalj, otrčati 50 metara ispod 9 sekundi ili vaditi korijene iz 4-znamenkastih brojeva bez kalkulatora, tako netko može prebroditi gadne emocionalne udarce.

Niko Bellic
11-09-2011, 19:57
@ croat1gamer

Kakva je to fora s tim hladnjakom? Može kratko pojašnjenje?

hansi
11-09-2011, 19:58
30msupgH7jw

croat1gamer
11-09-2011, 20:04
tako netko može prebroditi gadne emocionalne udarce.

U tome je stvar. Gadni emocionalni udarci. Ok i sve to da nemalju svi ljudi istu razinu izdrzljivosti sa emocijama, ali dobrih 8/10 slucajeva su cisto pretjerivanje.

Arbiter of Change
11-09-2011, 20:08
[quote="Arbiter of Change":3punjexk]Evo ti najbolji lijek od mene: Deal With It.Da je to uistinu tako lako, depresija danas ne bi ni postojala. Nije sve jednostavno, iako možda na prvi pogled tako djeluje... :eyebrows:[/quote:3punjexk]
Ne, ljudi su samo slabi. Društvo, ovo ono. :eyebrows:

Wolfwrath
11-09-2011, 20:10
@croat-True. Ali uzmi u obzir u kakvom svijetu živimo... Gdje su "celebrityi" ultimativni "uzori". Danas se na svim jebenim nevažnim sitnicama pretjeruje,pa tako i na ovome... Kako je bilo u recimo,Austro-ugarskoj? Ma kakva depresija, mrš na polje raditi ili braniti zemlju od turaka.

croat1gamer
11-09-2011, 20:15
Pročitaj šta je Arby napisao dva minuta prije tebe. :)

Razzarach
11-09-2011, 20:17
Ljekovi protiv depresije :
http://www.bayadera-import.com/eng/brands/12/2.jpg
http://smashingusa.com/wp-content/uploa ... weed-1.jpg (http://smashingusa.com/wp-content/uploads/2011/07/weed-1.jpg)
http://images.mylot.com/userImages/imag ... 014842.jpg (http://images.mylot.com/userImages/images/postphotos/2014842.jpg)

Prva dva kratko traju, dok ovaj treci lijeci sve.

Kid A
11-09-2011, 20:18
U zadnje vrijeme kad hocu procitati nesto od cega mi nece pregorjeti sive stanice moram ici s PC Playa na 4chan

Wolfwrath
11-09-2011, 20:26
Pročitaj šta je Arby napisao dva minuta prije tebe. :)

Jebeni ninja, uletio je dok sam pisao pa mi se nije dalo obrisat svoje... :P

Niko Bellic
11-09-2011, 20:33
[quote="Niko Bellic":1794bryn][quote="Arbiter of Change":1794bryn]Evo ti najbolji lijek od mene: Deal With It.Da je to uistinu tako lako, depresija danas ne bi ni postojala. Nije sve jednostavno, iako možda na prvi pogled tako djeluje... :eyebrows:[/quote:1794bryn]
Ne, ljudi su samo slabi. Društvo, ovo ono. :eyebrows:[/quote:1794bryn]
Ne, ljudi su prije svega podložni promjenama i rijetki su (ako takvih uopće i ima) uvijekSpsihički ili fizički slabi ili jaki. To je tek privremeno psihičko ili fizičko stanje određene individue, koje je, kao i sve ostalo u životu, podložno promjenama.

Lord Ragnarok
11-09-2011, 20:34
odi van sa frendovima/ekipom. helps uvijek.
i hrana naravno, al ono, bit ce jednom prazan frizider

kiko05
11-09-2011, 20:42
30msupgH7jw

hahaha prejako :D

TeraBajt
11-09-2011, 20:43
/snip

always look on the bright side of life

Niko Bellic
11-09-2011, 20:48
WlBiLNN1NhQ

Wolfwrath
11-09-2011, 21:03
Najbolji lijek :D

Niko Bellic
11-09-2011, 21:10
dhRUe-gz690

Nee Joe
11-09-2011, 21:12
dhRUe-gz690

ALRIGHT! We'll call it a draw! :rotfl: :rotfl: Najbolji pajton ikad :D

Niko Bellic
11-09-2011, 21:21
A8yjNbcKkNY

Marvin OCX
11-09-2011, 21:24
Danas sam viteza postao u Scenama za pamcenje. Nema vise ovakvog humora :(

UrjHKMJTh1w

Niko Bellic
11-09-2011, 21:30
Ja sam imao i igru za komp "Monty Python: The Quest for the Holy Grail". Najbolja je stvar to što sam je igrao još kao klinac i što nisam prije igre pogledao film.

Kvothe
11-09-2011, 21:35
Ovdje bih mogao napraviti lijepi ragepost o tome kako mi te spike o depresiji idu naprozor, al necu.
Najbolja stvar ikada koju mogu reci u vezi toga jest deal with it. To je samo jos jedna emocija, nis posebno.

[quote="Niko Bellic":17ykmf61][quote="Arbiter of Change":17ykmf61]Evo ti najbolji lijek od mene: Deal With It.Da je to uistinu tako lako, depresija danas ne bi ni postojala. Nije sve jednostavno, iako možda na prvi pogled tako djeluje... :eyebrows:[/quote:17ykmf61]
Ne, ljudi su samo slabi. Društvo, ovo ono. :eyebrows:[/quote:17ykmf61]
Zaposlite se na suicide hotlineu, dečki.

Also, prvi glupi Arbiterov post koji sam vidio. Čestitke.
A Niko ima najpametnije postove u temi. Kaj se događa.

Nee Joe
11-09-2011, 21:36
Definitivno najkulniji koncert ikad, kills the sorrow samo tako :D (http://www.wolfgangsvault.com/b-b-king/concerts/fillmore-east-june-19-1971-early-show.html)

SharpDressedChevap
11-09-2011, 21:37
Kad sam u prozoru, provedem oko sat vremena s mačorom. Igraš se s njim, daš mu žderat, maziš ga, chillate zajedno ili on spava, svejedno. Nakon nekog vremena stres i sve to nestane, valjda je to tako s kućnim ljubimcima. Osim ako imaš ribicu, jel, onda je to zajeban odnos.

Niko Bellic
11-09-2011, 21:39
Evo jedne totalno depresivne pjesme za sve one sklone mazohizmu...

TKv7lyIJts0

croat1gamer
11-09-2011, 21:39
[center:1fzcwtne]Ovo je sada Monty Python appreciation thread
http://tatooine.fortunecity.com/swampthing/447/monty_foot.jpg[/center:1fzcwtne]

System
11-09-2011, 21:47
U zadnje vrijeme kad hocu procitati nesto od cega mi nece pregorjeti sive stanice moram ici s PC Playa na 4chan

Ali jebote, koliko samo to govori o kvalitetu postova.

Nego. Hocu i ja da budem mocan i pametan. tako da



!!Systemov ultimate tutorial kako da ne budete depresivni!!


Posto ste tako unikatni pa ste upali u depresiju i nimalo niste kao ostalih 12436076432436 miliona ljudi koji misle da su posebni jer su u depresiji.

Pa da ne bi ste vise bili sjebani i da bi ste mogli pricati po internetu kako ste lako presli depresiju, evo tutorijal.

1.
Provjerite uzrok depresije, vjerovatno ce to biti cista objest i cef, posebno ako ste u adolescenciji. A mozda ste supak prema svima pa vas niko ne voli. Medjutim mislim da je ovo prvo u 90% slucajeva.

2.S
Nadjite nacin kako da prebrodite to strasno stanje.
Ali kao svaka neuka i jadna osoba homoseksualnih pretenzija vi se pitate kako.
Evo ovako.


Grow some balls.

A ustvari bilo mi je mrsko da nastavim.

Niko Bellic
11-09-2011, 21:57
Kako loše. :(

Nee Joe
11-09-2011, 22:02
..... al barem neku hranu?!?? Ili filmska preporuka?!? WHERE DID ALL THE LOVE GO FROM THIS FORUM?!?! Do prije nekoliko mjeseci svi su htjeli nešto svojeg pokloniti Čupi za komp a sad se odjednom svi hejtaju i vrijeđaju na nacionalnoj i seksualnoj osnovi!
http://s3-ak.buzzfed.com/static/imagebuzz/web04/2011/1/4/14/i-wouldnt-call-it-forced-it-looks-like-the-3410-1294167930-10.jpg

Falus
11-09-2011, 22:02
@System

Neoriginalno i lose

System
11-09-2011, 22:08
@System

Neoriginalno i lose


A jebiga, moram i ja nekad da doprinosim kvalitetu postova.

Raz
11-09-2011, 22:16
Meni često paše slušati depresivnu glazbu kad se tako osjećam, jer onda dostignem nekakvu katarzu i kasnije si budem super.

TO! Nema te pjesme koja bi me izvukla iz depresije, ali pustit si nešto prigodno mi je već gušt.

zXGUQ9kP7CA

Sonic_Moronic
11-09-2011, 22:23
Baš to. Hepi glazba kad si hepi, depresivna glazba kad si depresivan. Ne kužim kak možete obrnuto :D

hansi
11-09-2011, 23:13
n7l43D9xZA0

beba nema zvečku
11-09-2011, 23:18
najbolje je nać razlog emocionalnog rasula. koje to moje egoistične potrebe nisu zadovoljene? dok nađeš odgovor na to pitanje dalje je lagano.

Electromaster
11-09-2011, 23:19
Odem jedan dan oflajn i vidi koji kurac se dogodi.

Fakin emači rofl. Grow some balls i javite se kad budete imali prave probleme. Samo guess what- nitko u tinejđ dobi ih nema. Ekstremni slučajevi aside, jel, ali budite sigurni, nitko ovdje nije jedan od takvih.

croat1gamer
11-09-2011, 23:23
[center:rcp7ucw4]Ovo je sada Monty Python appreciation thread
http://tatooine.fortunecity.com/swampthing/447/monty_foot.jpg[/center:rcp7ucw4]

Ozbiljno. Post some Monty Python in here. Or else.

MasaKrisT
11-09-2011, 23:26
Soad + tenacious d + prezderavanje= ti si moj covjek. I zasto, o zasto nismo jos otisli na SOAD!??!?

Carp
11-09-2011, 23:28
Odem jedan dan oflajn i vidi koji kurac se dogodi.

Fakin emači rofl. Grow some balls i javite se kad budete imali prave probleme.SSamo guess what- nitko u tinejđ dobi ih nema. Ekstremni slučajevi aside, jel, ali budite sigurni, nitko ovdje nije jedan od takvih.

A koji je to tvoj pravi problem? Što ti fali legića određe boje? Bitch, please.

Electromaster
11-09-2011, 23:29
A ja nisam isto u tinejđ dobi?

Kvothe
11-09-2011, 23:31
Problem ti je da misliš da sve znaš.

Grow some balls? Dajte vi uzgojite jebeno suosjećanje i ljudskost.

Electromaster
11-09-2011, 23:31
This is the Internet.

Kvothe
11-09-2011, 23:33
Čarobno mjesto na kojem svi možemo biti netko drugi i ispoljavati svoje frustracije.

How silly of me.

Herr Schnitzel
11-09-2011, 23:34
Meni često paše slušati depresivnu glazbu kad se tako osjećam, jer onda dostignem nekakvu katarzu i kasnije si budem super.

TO! Nema te pjesme koja bi me izvukla iz depresije, ali pustit si nešto prigodno mi je već gušt.
To je zato jer niste čuli ovo:
GCtQmwJ1WAY

I da, puno je ljudi ovdje koji poistovjećuju depresiju s emo furkom. Treba i psihologiju među obavezne predmete u sve škole, čini se. Što sam ja prošao u životu pa nisam padao u nekakva depresivna stanja, ali prilično sam siguran da 90% "grow some balls" ekipe bi. Stoga, malo više respekta prema cjelokupnoj temi.

Electromaster
11-09-2011, 23:35
Noup, ja nisam nitko drugi, samo me fakat zaboli kad neki mali pizdek vajna kak mu je ružno i tužno u životu. Povraća mi se na takve osobe.

"Suicidalnu" ekipu pogotovo.

Šnicl, nemojmo počinjat s time tko je što proživio u životu...

croat1gamer
11-09-2011, 23:36
Problem ti je da misliš da sve znaš.

Grow some balls? Dajte vi uzgojite jebeno suosjećanje i ljudskost.
Molim te procitaj sta je prije pricano. Stvar je da su ljudi u dosta slucajeva najprostije receno- pičkice.


Eda, i ima da vidim Monty Pythone do kraja stranice. Or else.

Carp
11-09-2011, 23:38
Ako te zaboli, isključi se iz rasprave i odlepršaj. ;)

Kvothe
11-09-2011, 23:39
Noup, ja nisam nitko drugi, samo me fakat zaboli kad neki mali pizdek vajna kak mu je ružno i tužno u životu. Povraća mi se na takve osobe.

"Suicidalnu" ekipu pogotovo.

Šnicl, nemojmo počinjat s time tko je što proživio u životu...
Šnicl, see what he did there?



Problem ti je da misliš da sve znaš.

Grow some balls? Dajte vi uzgojite jebeno suosjećanje i ljudskost.
Molim te procitaj sta je prije pricano. Stvar je da su ljudi u dosta slucajeva najprostije receno- pičkice.
A u dosta slučajeva su istraumatizirani i trebaju pomoć. Ti znaš koji su koji? Ti si stručan to procijeniti?

Herr Schnitzel
11-09-2011, 23:40
Šnicl, see what he did there?
Yes indeedy.

croat1gamer
11-09-2011, 23:42
A u dosta slučajeva su istraumatizirani i trebaju pomoć. Ti znaš koji su koji? Ti si stručan to procijeniti?
Poprilicno sam siguran da oni ne bi trazili pomoc na internetu. Posebice na PCPlayu, Yahoo answersima ili 4chanu.
To je jedna od glavnih stvari po kojima bitcham.

Electromaster
11-09-2011, 23:43
@Carp
Ometate mi hakunu matatu. Proveo sam 15 sati na poslu danas i dižu mi tlak mutave teme odma kad dođem na komp.

@Kvothe
M-hm, what I did there jest htio reć da svako ovdje ima bar neki kurac oko kojeg bi mogo "padat u depru", ali osobe koje nisu pizdeki to ne rade.

Što se tiče razvrstavanja, protip za 99% slučajeva: ak je tinejđer, nije istraumatiziran.
A ak je, ima barem i kod nas psihologa koji trebaju zaradit za kruh.

Kvothe
11-09-2011, 23:45
Kak ste jebeno naivni.

Laku noć.

Carp
11-09-2011, 23:56
Isuse preda. Ti si stvarno sjeban kad te diraju takve sitnice na jebenom forumu. :pray:

Babitz
11-09-2011, 23:57
Kvothe potvrđen tinejdžer.

Maloki
12-09-2011, 00:04
Brainiac je zakon
Daj Kriste ne ;(

Evo ti najbolji lijek od mene: Deal With It.
Well, zar nije ova tema... O tome kako se nosit sa depresijom?


Poprilicno sam siguran da oni ne bi trazili pomoc na internetu. Posebice na PCPlayu, Yahoo answersima ili 4chanu.
To je jedna od glavnih stvari po kojima bitcham.
Lol nitko ne traži pomoć nego je Nee Joe htio samo nahvalit smeće zvano Brainiac.


@Carp
Ometate mi hakunu matatu. Proveo sam 15 sati na poslu danas i dižu mi tlak mutave teme odma kad dođem na komp.

@Kvothe
M-hm, what I did there jest htio reć da svako ovdje ima bar neki kurac oko kojeg bi mogo "padat u depru", ali osobe koje nisu pizdeki to ne rade.

Što se tiče razvrstavanja, protip za 99% slučajeva: ak je tinejđer, nije istraumatiziran.
A ak je, ima barem i kod nas psihologa koji trebaju zaradit za kruh.

;(((

Inače, ne padam u depresiju jer sam muško pa se ne trebam nikako nosit s njom.

Electromaster
12-09-2011, 00:06
Isuse preda. Ti si stvarno sjeban kad te diraju takve sitnice na jebenom forumu. :pray:

Ali hej, bar ne padam u depru zbog pizdarija u rl. ;D

Disi Babiću. :*

Babitz
12-09-2011, 00:07
:*
Jel ti itko reko da ti "lokacija" u profilu implicira da jebeš tipkovnicu?

Electromaster
12-09-2011, 00:11
:eyebrows:

... Brijem već neko vrijeme promjenit al ne znam šta. A i nisam ju taknuo od kad sam došao ovdje pa ono. :/

skitkid
12-09-2011, 08:42
luda depresija!

pustite si neku ljutu pankčinu.

Falus
12-09-2011, 08:49
Ja se lako podbacin stresu, koji s vremenom vodi do, ne znan sad jel bas depresije, ali budem sjeban i sa mucninom po par dana. Valjda je to samo nervoza. Mrzim to, sta sam pička po pitanju takvih stvari i ne znan se nosit sa stresom. Tipa polazen za vozacki u sridu i sjeban san od jucer ujutro i vjerojatno cu bit nikakav dok se veceras ne napijem pa cu opet od sutra ujutro nastavit.

hansi
12-09-2011, 09:03
http://drewminh.net/wp-content/uploads/2011/05/michael-jackson-eating-popcorn.gif

Niko Bellic
12-09-2011, 09:28
Ometate mi hakunu matatu. Proveo sam 15 sati na poslu danas i dižu mi tlak mutave temeSodma kad dođem na komp.Ako je tako, zašto onda posječuješ takve teme i sudjeluješ u njima?

Kvothe
12-09-2011, 09:58
Kvothe potvrđen tinejdžer.
Jer ne odbacujem psihički poremećaj kao whinybitch-izam?

Niko Bellic
12-09-2011, 10:06
Kvothe potvrđen tinejdžer.
Jer ne odbacujem psihički poremećaj kao whinybitch-izam?
Ovaj je forum prepun ljudi koji se kuže u sve i njihovo je mišljenje o nekome ili nečemu nepobitna činjenica, ako me kužiš. S nekima ne vrijedi raspravljati. Život je prekratak za to...

Kenyi
12-09-2011, 10:07
Kvothe <3
Usput, grow some balls replika :pray:

sickpetey
12-09-2011, 10:11
Svima vama trebaju malo tabletice i sve ce biti mkay? Mkay.
VnanyCobg4g

Kenyi
12-09-2011, 10:13
Usput, biti tužan/sjeban =/= depresivan.
Depresija je izuzetno ozbiljan problem.

Arbiter of Change
12-09-2011, 10:16
Also, prvi glupi Arbiterov post koji sam vidio. Čestitke.
A Niko ima najpametnije postove u temi. Kaj se događa.
Čilax, samo odgovoram sukladno sa dramom teme. :eyebrows:

Carp
12-09-2011, 12:00
Usput, biti tužan/sjeban =/= depresivan.
Depresija je izuzetno ozbiljan problem.

Htjedoh to napisati baš. Depresija se javlja u starije populacije. Po meni, nekih 30+ godina. Sve ostalo je samo stres izazvan školom/fakultetom i tako time.

str1k3r
12-09-2011, 12:20
Que?

Zanimljivo je što gotovo nema on-topic postova. :)

Also,


Kvothe <3


Baš to. Hepi glazba kad si hepi, depresivna glazba kad si depresivan. Ne kužim kak možete obrnuto :D

Systematic Reverse
12-09-2011, 12:31
neznam jel' me ikad pere baš depra, nekad jesam down totalno, ali na neki nacin volim to, feedam se iz toga ;0

tako da mi ni nesmeta.

Sonic_Moronic
12-09-2011, 12:32
Kvothe je u pravu, baš se forsate s tom PROKLETI EMAČI spikom.

Ne mora osoba živjeti na ulici da bude u depresiji, kao da to je lako kontrolirati.

Idemo malo forumske ljubavi http://basic.wikispaces.com/file/view/emoticon-0152-heart.png/239773935/emoticon-0152-heart.png

MasaKrisT
12-09-2011, 12:39
ftjEcrrf7r0

<3

Carp
12-09-2011, 12:41
neznam jel' me ikad pere baš depra, nekad jesam down totalno, ali na neki nacin volim to, feedam se iz toga ;0

Sign.

Wolfwrath
12-09-2011, 13:50
Ova tema može komotno u GMK... :P

OT: Oćem još pjesama poput one You will miss me when I burn. Jebena stvar :D

Nee Joe
12-09-2011, 14:39
A ne, tema nije otvorena u smisli da se svi emocionalno povežemo pošto se, ono, hejtamo ko blesavi (mada, hej, stvarno, ono, gladan sam, dajte malo nutritivne (lol, ne (trostruka zagrada u zagradi ahahaha)) preporuke) izgubio sam, koliko je ovo sad zagrada?)))....


Soad + tenacious d + prezderavanje= ti si moj covjek. I zasto, o zasto nismo jos otisli na SOAD!??!?

A ne, ne maltretiram Mlakara da te vamo nosi iz Varaždina/ Požege, gdje god, pa da se našikamo i pravimo haos :D ..... I SOAD mi je propao zbog financijskih sranja, a činjenica da nisam htio gledat live stream jer sam jebeno plakao ti dovoljno govori :(.... Ali ajde, vamo se stvaraj!!


Kvothe je u pravu, baš se forsate s tom PROKLETI EMAČI spikom.

Ne mora osoba živjeti na ulici da bude u depresiji, kao da to je lako kontrolirati.

Idemo malo forumske ljubavi http://basic.wikispaces.com/file/view/emoticon-0152-heart.png/239773935/emoticon-0152-heart.png

Agreed, Soniče, hajmoo! http://basic.wikispaces.com/file/view/emoticon-0152-heart.png/239773935/emoticon-0152-heart.png

TeraBajt
12-09-2011, 14:41
KROATI CENZURIRA FORUME
BORITE SE ZA PRAVO GLASA








GONI BANDU

hansi
12-09-2011, 15:02
VD0KsnQwc48

svira mi 5 sati




kako da se izljecim :((((

Wolfwrath
12-09-2011, 15:25
da se svi emocionalno povežemo pošto se, ono, hejtamo ko blesavi

+1. Koliko god bilo smiješno, malo se ipak izmaklo kontroli u zadnje vrijeme.

Paran0a
12-09-2011, 15:48
FIZICKI RAD LJUDI ,FIZICKI RAD!

Devil Dog
12-09-2011, 16:33
Previše rada = kontraučinak.

Maloki
12-09-2011, 18:26
Brainiac smeće.

Niko Bellic
12-09-2011, 19:52
Brainiac smeće.http://img193.imageshack.us/img193/9783/95865518.jpg

Nee Joe
12-09-2011, 23:00
High fivez!

Inače, odlična mi stvar za depresivno vrijeme :D
Dq1K-baO7HA

Maloki
13-09-2011, 00:54
Vatra je onako, cajka pod krinkom rocka.

ZA SVE JE KRIV DJ, JAKA SVIJETLA RITAM MAŠINA.



;(

Babitz
13-09-2011, 01:08
Postajem depresivan od ovog topika.






edit
Sad sam se sjetio da sam muško.
Uf, lakše mi je odmah.

Duke of Earl
13-09-2011, 05:44
Vatra je takvo jebeno mrtvo smeće od benda, za kog oni još uvijek sviraju ? Izgleda da im je teško shvatiti da nikad, ali nikad neće sa sebe isprati stigmu ispodprosječnog "alt. rock" benda, čisto zato jer su loši, nesposobni i nekreativni glazbenici. Želim im brzi kraj karijere, još se stignu počet bavit s nečim pametnim.

Wolfwrath
13-09-2011, 13:32
Ja volim poslušat Godsmack kad sam malo down. Baš mi pomogne da malo živnem, odjebem ono što odjebat moram i nastavim sa životom.

Wolfwrath
13-09-2011, 16:08
Also, da se croat ne osjeća zapostavljeno:

http://chzgifs.files.wordpress.com/2011/07/funny-gifs-the-world-since-medieval-times.gif

Carp
13-09-2011, 18:07
Vatra je takvo jebeno mrtvo smeće od benda, za kog oni još uvijek sviraju ? Izgleda da im je teško shvatiti da nikad, ali nikad neće sa sebe isprati stigmu ispodprosječnog "alt. rock" benda, čisto zato jer su loši, nesposobni i nekreativni glazbenici. Želim im brzi kraj karijere, još se stignu počet bavit s nečim pametnim.

Kakva si ti legenda. Ako te ima na FB-u, jel te mogu stavit pod "Ljudi koji te inspiriraju"?

Kid A
13-09-2011, 18:18
Sto se ljudi toliko popale kad im dirnes u omiljeni bend, nikad mi nece biti jasni ti defanzivni kompleksi

cham3leon
13-09-2011, 18:23
Vatra je takvo jebeno mrtvo smeće od benda, za kog oni još uvijek sviraju ? Izgleda da im je teško shvatiti da nikad, ali nikad neće sa sebe isprati stigmu ispodprosječnog "alt. rock" benda, čisto zato jer su loši, nesposobni i nekreativni glazbenici. Želim im brzi kraj karijere, još se stignu počet bavit s nečim pametnim.

+1

Carp
13-09-2011, 18:24
U krivu si. Ne slušam Vatru, rijetko šta domaće opcenito. Samo me duke kao osoba fascinira i inspirira svakim svojim postom i daje mi volju i htijenje da živim još 1 dan u nadi da će on postati nešto na forum.

Kid A
13-09-2011, 18:26
Vatra je otprilike kvalitetna kao tvoj smisao za sarkazam. Aj sad malo na fb polinkaj opet Thompsona (nisi dugo) pa se onda vrati ovde i opet nekom seri sto se bar potrudio da napise konstruktivno misljenje

Nee Joe
13-09-2011, 18:30
ETO VAM GA NA! :P
qXA75F1iuJw

Carp
13-09-2011, 18:32
Zamijenio si me s nekim što se Tomsona tiče. ;) NEKOM tko sere po svemu, osim po nekim kvazi bendovima. Kada počne dobivat novce za svoje "kritike" ili ostvari 1/3 onoga što su ostvarili bendovi po kojima pljuje, priznat ću njegovo mišljenje. Do tada je svaki post preseravanje.

Kenyi
13-09-2011, 18:34
Aj dobro da to ima veze sa zdravim razumom al eto, kad je vec tema ovakva zašto da ne.

skitkid
13-09-2011, 18:35
vatra+urban=pakao. :D

al vidil sam neki spot prastari njihov s kraja 90ih il tako neš pa sam se ugodno iznenadil.
bolji su bili kad su se furali na indi bendove 90ih nego sad kad se furaju na indi bendove 00ih. sad su odurno smeće. meni. :D

*našo!

S2iPSnl1mUI


podsjeća me na radiohead.



hehehehe

beba nema zvečku
13-09-2011, 18:41
najbolji domaći bend je ramirez.evo pjesme koja paše u temu, možda.

PpOKsLbEYuM&feature=related

skitkid
13-09-2011, 18:43
najbolji domaći bend su why stakla.

i školjke.





i SANE.


lol

Kid A
13-09-2011, 18:43
ili ostvari 1/3 onoga što su ostvarili bendovi po kojima pljuje
Ovo je inace jedan od najglupljih argumenata koji se mogu procitat na netu i ovim si se smjestio uz rame s RIDERom po retardaciji.


"Ako ti se ne svidja xy pjesma, napravi ti bolju"



Ljudi prave glazbu i imaju ciljanu publiku koja ce ih slusati. Moja, njegova i tvoja uloga kao potrosaca je da kritikujemo nesto ili hvalimo, ovisno o osobnom utisku.
Ako ti se ne svidjaju danasnje igre, zasto ti ne napravis bolje? Dok god ne uradis to nemas pravo napisati ijedan negativan post o bilo kojoj igri na forumu. Tek kad napravis neku igru i prodas je u +milijun primjeraka onda ce se tvoje misljenje uvazavati. Jebena logika.

Al poenta je da jos nisi prebolio kad ti je opravdano popljuvao Divlje Jagode il neko slicno sranje pa ga sad cekas iza svakog posta sto napise na forumu ne bi li se osjecao bolje

Nee Joe
13-09-2011, 18:43
najbolji domaći bend je ramirez.evo pjesme koja paše u temu, možda.

PpOKsLbEYuM&feature=related
http://i.imgur.com/GmM5w.jpg

Kenyi
13-09-2011, 18:44
ili ostvari 1/3 onoga što su ostvarili bendovi po kojima pljuje
Ovo je inace jedan od najglupljih argumenata koji se mogu procitat na netu i ovim si se smjestio uz rame s RIDERom po retardaciji.


"Ako ti se ne svidja xy pjesma, napravi ti bolju"



Ljudi prave glazbu i imaju ciljanu publiku koja ce ih slusati. Moja, njegova i tvoja uloga kao potrosaca je da kritikujemo nesto ili hvalimo, ovisno o osobnom utisku.
Ako ti se ne svidjaju danasnje igre, zasto ti ne napravis bolje? Dok god ne uradis to nemas pravo napisati ijedan negativan post o bilo kojoj igri na forumu. Tek kad napravis neku igru i prodas je u +milijun primjeraka onda ce se tvoje misljenje uvazavati. Jebena logika.

Al poenta je da jos nisi prebolio kad ti je opravdano popljuvao Divlje Jagode il neko slicno sranje pa ga sad cekas iza svakog posta sto napise na forumu ne bi li se osjecao bolje

Šta se ti javljaš, još nisi izdao multimilionski album pa nemaš pravo glasa

Carp
13-09-2011, 18:49
ili ostvari 1/3 onoga što su ostvarili bendovi po kojima pljuje
Ovo je inace jedan od najglupljih argumenata koji se mogu procitat na netu i ovim si se smjestio uz rame s RIDERom po retardaciji.


Znao sam da će ovo netko napisat, ali je totalno krivo. Samo želim reći da se previše pljuje i pametuje po nekim stvarima ovdje, umjesto da se šuti i ništa ne piše.

I da, BMK što je on rekao za bend koji se meni sviđa. Da me dira nešto što Internet Sherloci pišu, slušao bih Brkove i takve kvazi "bendove".

Kenyi
13-09-2011, 18:50
A šta je loše u pricanju i kritiziranju ?

Carp
13-09-2011, 18:52
PRETJERANO kritiziranje i pričanje. Da kaže samo ne pašu mi, ne sviđa mi se ok. Ali kad napiše nešto tipa mrtvo jebeno smeće benda, kome oni sviraju, bla bla bla, to mi je glupo i nepotrebno.

Kid A
13-09-2011, 18:52
umjesto da se šuti i ništa ne piše
Zasto?

Carp
13-09-2011, 18:53
Tebi nije smiješno vidjet čovjeka (valjda) od 20+ godina da napiše onako nešto?

Nee Joe
13-09-2011, 18:55
Tebi nije smiješno vidjet čovjeka (valjda) od 20+ godina da napiše onako nešto?

LOL, da ima 20+ godina ne bi to nikad napis- oh, wait.....

beba nema zvečku
13-09-2011, 18:59
ali nije ništ fulal. ako pogledaš razvoj mainstream scene i razvoj Vatre što smo imali priliku čut zahvaljujući Skitkidu onda vidiš kolko je točno kaj je duke napisal

Kid A
13-09-2011, 19:01
Tebi nije smiješno vidjet čovjeka (valjda) od 20+ godina da napiše onako nešto?
Preciziraj "onako nesto" jer ne kuzim za sta si se uhvatio. Duke opcenito ima najkonstruktiviju istoriju postova na forumu a ti ako ces se uhvatiti za par rijecu koji malo vise odskacu po temperamentu u odnosu na sadrzinu posta, to samo pokazuje koliko si jos butthurt i neobjektivan


i btw Nee Joe, volio bi jednom vidjeti da napises post koji nije copy paste 4chan i reddit memea koji ni tamo vise nisu u opticaju

Carp
13-09-2011, 19:04
Vatra je takvo jebeno mrtvo smeće od benda, za kog oni još uvijek sviraju ? Izgleda da im je teško shvatiti da nikad, ali nikad neće sa sebe isprati stigmu ispodprosječnog "alt. rock" benda, čisto zato jer su loši, nesposobni i nekreativni glazbenici. Želim im brzi kraj karijere, još se stignu počet bavit s nečim pametnim.

Cijeli post. Daj molim te. Razine petnaestogodišnjaka.

I ugl. sam zbog ovog boldanog napisao da on samo nešto svoje izmisli, odsvira, w/e.

beba nema zvečku
13-09-2011, 19:06
jebote niko ne obraća kaj ja ovde pišem


kurac pička govno sisa
oda radosti

Kenyi
13-09-2011, 19:11
Bruno turcine napusi se kurcine

beba nema zvečku
13-09-2011, 19:15
gudalo

Wolfwrath
13-09-2011, 19:17
Ne znam u čemu je frka,pa kritiziranje u konačnici i je namijenjeno da bi se proizvodi ili bendovi ili šta god poboljšali. Kako znati šta poboljšati ako ne znaš šta ne valja?...

Carp
13-09-2011, 19:22
Takve kritike s ovog foruma će im sigurno pridonjet poboljšanju. ;)

Sonic_Moronic
13-09-2011, 19:22
jebote niko ne obraća kaj ja ovde pišem


kurac pička govno sisa
oda radosti
razgovor ugodni naroda slovinskoga

cham3leon
13-09-2011, 19:29
vatra+urban=pakao. :D

al vidil sam neki spot prastari njihov s kraja 90ih il tako neš pa sam se ugodno iznenadil.
bolji su bili kad su se furali na indi bendove 90ih nego sad kad se furaju na indi bendove 00ih. sad su odurno smeće. meni. :D

*našo!

S2iPSnl1mUI


podsjeća me na radiohead.



hehehehe

Ovo zbilja i je osjetno bolje od onoga po čemu ih ja znam. Šta ti ljudi rade iz sebe?

skitkid
13-09-2011, 19:33
šta god treba da se proda ploča lol

Duke of Earl
13-09-2011, 19:36
Kada počne dobivat novce za svoje "kritike" ili ostvari 1/3 onoga što su ostvarili bendovi po kojima pljuje, priznat ću njegovo mišljenje. Do tada je svaki post preseravanje.
Možda. Ali Vatra je i dalje smeće.


btw, malo me preozbiljno shvaćaš. Ono o nesposobnom sviranju je samo preuveličavanje u afektu, očito je da tehnički znaju svirati, samo šteta što to nemože imat apsolutno nikakvog utjecaja na konačni proizvod.

Carp
13-09-2011, 19:41
Dovoljno je bilo to napisat u prvom postu. ;)

cham3leon
13-09-2011, 19:49
Dapače, tehnički su odlični, ali ne znaju šta bi s tom tehnikom. Kod nas danas dosta fali originalnosti i inspiracije.

Niko Bellic
13-09-2011, 19:53
Da me dira nešto što Internet Sherloci pišu, slušao bih Brkove i takve kvazi "bendove".Nemaš pojma. Brkovi su zakon! :pray:

NZl5X50ov68

Wolfwrath
13-09-2011, 19:58
Isusbog,nisam ni znao da su tako kulani :pray: :pray: :pray:

cham3leon
13-09-2011, 20:15
Brkovi su vjerojatno najbolji bend u Hrvatskoj danas. Sve su bolji.

Spot rula, pogotovo pijevac :pray:

Niko Bellic
13-09-2011, 20:24
Tekst je prejak. Gađa drito u srce! :pray:

Nee Joe
13-09-2011, 20:26
JEBALO MAJKU!!!!!
RQiSkxaUAL0




i btw Nee Joe, volio bi jednom vidjeti da napises post koji nije copy paste 4chan i reddit memea koji ni tamo vise nisu u opticaju

http://files.sharenator.com/challenge_accepted_Its_Another_New_Post_D-s400x300-128676-580.jpg

Oh, wait....

Sonic_Moronic
13-09-2011, 20:26
Kad će u Slavoniju da navrate uf.

Nee Joe
13-09-2011, 20:28
Kad će u Slavoniju da navrate uf.

Jedva čekam da ponove konc što su ga u pokojnom Moltencoreu odsvirali.... Jebeno savršenstvo atmosfere za opijanje..

Wolfwrath
13-09-2011, 20:58
Kad će u Slavoniju da navrate uf.

Jel idemo? :D

hansi
13-09-2011, 21:11
neznam, meni vatra ima jednu slušljivu pjesmu, al to sam samo ja :[

Nee Joe
13-09-2011, 21:14
Kako biti u depresiji nakon ovog?!?
Q79pAEoce2w&feature=related

ODG: NIKAKO!

Jebo Monty Phyton, ovo je sad domaći punk thread!

SharpDressedChevap
13-09-2011, 21:19
Meni su oni Brkovi totalno bezveze, eto. Sviraju dobro, sve to paše ali dosadni su. Baš dosadni, ne mogu ih smislit. Đubrivo (koji valjda nemaju ni jedan ozbiljan tekst) su mi daleko bolji.

Nee Joe
13-09-2011, 21:20
Meni su oni Brkovi totalno bezveze, eto. Sviraju dobro, sve to paše ali dosadni su. Baš dosadni, ne mogu ih smislit. Đubrivo (koji valjda nemaju ni jedan ozbiljan tekst) su mi daleko bolji.

IZDAJ'CO NAR'DA SVOG!

SharpDressedChevap
13-09-2011, 21:21
Vidim da te pucaju neke faze trenutno. I shall move now...

Carp
13-09-2011, 21:24
Meni su oni Brkovi totalno bezveze, eto. Sviraju dobro, sve to paše ali dosadni su.

+1

hansi
13-09-2011, 21:29
not sure if srs

Lord Ragnarok
13-09-2011, 22:41
not amused.
yawn, losi ste

Devil Dog
14-09-2011, 13:19
Meni su oni Brkovi totalno bezveze, eto. Sviraju dobro, sve to paše ali dosadni su.

Agreed.

hansi
14-09-2011, 13:48
boze

TeraBajt
14-09-2011, 14:30
ko ne voli brkove brije supak i zensko je

Sonic_Moronic
14-09-2011, 15:03
mD-BH1ABGzw

Korpse
14-09-2011, 17:14
ko ne voli brkove brije supak i zensko je
Točno ovo!

croat1gamer
14-09-2011, 17:26
Vecina mojih frendica slusa Brkove.
STA DA RADIM?!?

hansi
14-09-2011, 17:33
budi ponosan

Wolfwrath
14-09-2011, 19:14
2rf-rETpjIc

Maloki
15-09-2011, 17:42
PRETJERANO kritiziranje i pričanje.
Postajalo je par ljudi koji su isto mislili da je "pretjerano" kritiziranje i pričanje loše. Pa su to zabranili. I koristili silu. Oni su se zvali DIKTATORI I BILI SU ZLI.
Pa si ti sad malo razmisli o svemu tomu.

Lord Ragnarok
15-09-2011, 17:45
/diktatori i cenzura

cudim se kako nitko nije prije

TeraBajt
15-09-2011, 20:13
/post cenzuriran (kroati is the best)

hansi
15-09-2011, 20:17
6_Xu8_kT08k


edit: ozbiljan odgovor na temu
slušajte njih (http://www.youtube.com/artist/Creedence_Clearwater_Revival?feature=watch_video_t itle)

Sonic_Moronic
15-09-2011, 21:02
OTJRM3XtT9c

:gitara: :gitara: :gitara:

croat1gamer
15-09-2011, 21:05
Brkovi this way (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=19&t=38735)

Daljnje postove Brkovi related micem tamo.
Sad, natrag na emocionalne jadikovke i Monty Pythone.

Wolfwrath
16-09-2011, 13:46
Awwww, sad me zanima šta je napiso...

mortician
16-09-2011, 18:02
;( na temu.

Neki dan ujutro na teveju slučajno ulovio emisiju gdje neka srednjoškolska ženka priča općenito o knjigama, čitanju i to, i ugl izjavi ona nešto u stilu :
"Dok sam u "moodu1" čitam ovo, dok sam u "moodu2" čitam ono, a dok sam u depresiji onda čitam Dostojevskog."
;(
Rekoh majketi, vidim da znaš kaj je depresija i da si bila u njoj. Izgleda isto vrijedi i tu.

Kid A
16-09-2011, 18:25
Ma joj, znam. Necu da serem po temi kad se nema sta pametno ni reci ovdje ali ono, prva cura>tri mjeseca dugogodisnje veze>raskid>o zivote okrutni, odoh otvorit temu. Sa 13 godina su prosli sve muke zivota


Klincadija nesvjesna :D

Booby
16-09-2011, 23:16
fhc6rqIMjjA&feature=related

evo upadam malo ko padobranac, al uz ovakvu glazbu (+swing glazba) nemoš bit u banani. period.

Chupacabra
17-09-2011, 02:55
osTu38yuuHo

SkunK
17-09-2011, 08:24
Lječi depresiju radom.

Wolfwrath
17-09-2011, 08:29
Omgroflmaouberbbq,kad si se ti vratio?

Nee Joe
17-09-2011, 09:21
Pa Rajko! Fališe mi :(

Systematic Reverse
17-09-2011, 10:41
vratio se davno.

ali drzi se blizz podforuma. :P

Kvothe
17-09-2011, 11:14
Lječi depresiju radom.
Rad je super ako to nije stvarno depresija jer ona podrazumijeva bezvoljnost i letargiju. I to ne u smislu "ne da mi se" nego puno dublje.

SkunK
20-09-2011, 22:12
Razumijem što želiš reći, mislim imam iskustva što se toga tiče i naravno da je puno dublje. Ali bitno je da te npr. netko gurne da radiš nešto i onda te fakat zna rad pomalo "lječiti", pogotovo ako si zadovoljan na kraju rada. Ne kažem da će te izlječiti odmah ili uopće, ali je evo meni to barem puno puta pomoglo. Kada na kraju dana vidiš da si pobjedio tu bezvoljnost i letargiju baš kao što si naveo i onda gledaš onak svoj masterpiece...pa makar to bila maketa nekog malog aviona - tada znači puno.

Puno ljudi sve više pada u manične pa potom i kronične depresije ili u povremena depresivna stanja no mislim da je to jednostavno takvo vrijeme, nema veze s situacijom u državi (barem ne u većini slučajeva kako se dansa nekako smatra poput neke "javne tajne") nego jednostavno... društvo se promjenilo, odnosi nisu kao prije npr. 15 godina kada je kod ljudi bilo više topline, razuma i najvažnije od svega - logičnosti...nelogičnost u odnosima zna izazvati masu depresije što poslje preraste u kroničnu depresiju gdje je nakon svakog problema opet panika i padanje u stanje depresije pa izvlačenje i tako u krug.

EDIT:

Kad bolje razmislim - da idem opisivati stanje depresije iz svoje perspektive mislim da nema riječi kojima bi je mogao opisati...baš poseban osjećaj sad kad gledam malo unazad i zna se često vratiti... ali opet mislim da je to tako kod svih...

Kenyi
21-09-2011, 09:27
Pa dobro, zavisi od tipa depresije i njenog uzroka.

Razzarach
21-09-2011, 10:11
Bio sam u bedu jer mi je pregorila graficka, ne zato sto nemam komp nego sto nam je drzava u kurcu pa nemam para za novu, drugi dan sam se napio i sad me boli kurac (valjda jer mi je frend posudio svoju rezervnu grafu :P)... Sad sam opet u bedu jer nemam para ni za cigare... Sve se svodi na jebene pare i trulu drzavu, tako da krivim nasu voljenu jacu.
Danas me opet boli kurac za sve i idem igrat battlefield, ako mi nebude vrtio na medium opet cu popizdit.

Niko Bellic
21-09-2011, 10:24
Treba prije svega biti iskren prema samom sebi. Ukoliko se nedostatak takvog oblika iskrenosti pomiješa s nerealnim očekivanjima od života i ljudi koji nas okružuju, nerealno je očekivati veselje i sreću.

Pošto je najbolji recept za sreću umjerenost, treba je primjeniti i na vlastiti život. Ako se pitate što pod ti mislim, odgovor je krajnje jednostavan. Osoba iskrena prema sebi svjesna je svojih ograničenja i trebala bi kroz život gurati s 50% vlastitih mogućnosti. Neki će reći da je ovo glupo i da treba uvijek dati maksimum, ali tužna je činjenica da upravo oni koji daju maksimum doživljavaju i maksimalni stres, osim naravno onih rijetkih sretnika koji su rođeni pod sretnom zvijezdom.

Ljudi su poput vrhunskih automobila i ako po cesti života vozite presporo dosadno vam je, no ako pretjerujete s brzinom, osim naboja adrenalina povećava se i mogućnost da ne stignete na vrijeme odreagirati ako vam nešto izleti na cestu, pa radi toga doživite totalku od koje se dugo morate oporavljati. Umjerenom vožnjom po cesti života ostavljate si dovoljno vremena da po potrebi zakočite ili ubrzate i izbjegnete nenadane prepreke na putu ili bar smanjite neočekivane posljedice.

hacker
21-09-2011, 15:35
Kod prave depresije su tipične nerealne misli i općenito nerealne očekivanja, tako da je gotovo nemoguće biti iskren prema samom sebi.

Niko, govoriš o osobnom iskustvu. Ja sam trenutno nezadovoljan sobom samo zato što ne dajem sve od sebe, a imam potencijala. Mislim da ovo sa stresom ima više manje veze sa samopouzdanjem, jer ako imam samopouzdanja, znam koliko vrijedim i znam koliko sam sposoban, i znam što mi je potrebno za uspijeh. U tom slučaju, stres je sveden na minimum.

Kako se riješiti depre? Zapisivanje misli može pomoći :)

DJ Not Nice
21-09-2011, 15:46
Wooouuuu!
Super tema.

Niko Bellic
21-09-2011, 17:17
@ hacker

Ono je općenito napisano i ne govorim o osobnom iskustvu. Kod tebe po ovome što si napisao vidim da nisi iskren prema sebi i da imaš nerealna očekivanja da možeš bolje i tražiš svoj maksimum. Ta je pojava česta kod neskromnih ljudi koji su skloni pretjeraju, a kad dostignu maksimum i dalje misle da to nije njihov maksimum i bezveze se bediraju. To što ti misliš da nešto možeš bolje, a vrlo vjerojatno ne možeš, znači da si prešao zlatnu sredinu i došao do krajnjih granica. Zapamti ovu rečenicu, možda ti sačuva vremena i živaca. "Treba stati kad je najbolje!" Ako guraš do maksimuma samo ćeš se razočarati što ne možeš dalje i upravo o tome ovdje i govorim. Dok si umjeren i ništa ne forsaš frustracije i depra skoro ni ne postoje, jer ne postoji ono kad riskiraš (iz želje da saznaš svoje granice) da profitiraš (u ničem posebnom osim u spoznaji da ne možeš bolje). Ne kažem da je takav stav nešto najbolje za ostvarenje pojedinca i svjestan sam toga da je bez muke, bila ona psihička ili fizička, teško postići nešto superguba, ali najbolje je za psihofizičko zdravlje i životnu ravnotežu biti umjeren i ne natjecati se sa samim sobom.

Niko Bellic
21-09-2011, 17:45
Evo ti jedan primjer. Pecaš ribe i težiš najboljoj i najvećoj. Ukoliko uloviš išta manje od najbolje i najveće ribe bit ćeš nezadovoljan, ali ako loviš tako da ne očekuješ veliki ulov bit ćeš ravnodušan prema maloj, zadovoljan s normalnom i presretan s najboljom i najvećom. Cijelo vrijeme biti ćeš motiviran i vjerojatno ćeš jednog dana dočekati i to da najbolja i najveća zagrize, svjestan da je to ipak rijetkost, dok će ti, ako težiš samo najboljoj i najvećoj, motivacija vrlo brzo pasti i vjerojatno ćeš nakon nekog vremena odustati i tako možda propustiti najbolju i najveću zbog nerealnih očekivanja. Ne kažu bez veze da je sreća u malim stvarima, jer kad ti se želja za uspjehom pretvori u jedini cilj, put do njega bit će jedna velika frustracija, a kad i ako do njega i dođeš sreću će najvjerojatnije zamijeniti lažni osjećaj da možeš još bolje i opet ćeš biti nezadovoljan trenutnim stanjem.

P.S. Ovu riječ "vjerojatno" sam stavio na više mjesta samo zato što uistinu postoje ljudi kojima sve ide od ruke, no takvi su tek kap u moru i vjerojatnost da si jedan od njih jednaka je vjerojatnosti da uistinu postoji Bog koji nas sve gleda i bilježi naše griješke. xD

Dreamer Deceiver
21-09-2011, 18:56
LQTrHj46ZQE

<3

hacker
21-09-2011, 19:01
@ hacker
.

Kako znaš ako ne govoriš iz osobnog iskustva? Svi ljudi koji su uspijeli u životu i koji su zadovoljni samim sobom su dali sigurno puno više od polovice svojih mogućnosti. A takvih bome nema malo. Govoriš da ako daješ sve od sebe male su šanse da uspiješ. To je nerealno. Normalno da je nerealno očekivat da ćeš postati filmska zvijezda ili slično, ali govorim o običnim stvarima, tipa teretana, posao, učenje, štogod.

Ima i istine u tome što pišeš, ali moje mišljenje je dok god čvrsto stojiš na zemlji i imaš realnu predodžbu svijeta oko sebe i samoga sebe, nema ništa loše u tome da se trudiš :)

SkunK
22-09-2011, 23:28
Ubija Niko, bit ću ti iskren - ako nije copy paste, a nadam se da nije - napokon nešto što mi fakat pomaže, a da je s ovog foruma.

Najs.

Death By Sexy
23-09-2011, 00:16
fhc6rqIMjjA&feature=related

evo upadam malo ko padobranac, al uz ovakvu glazbu (+swing glazba) nemoš bit u banani. period.

Rula. :)

Wolfwrath
23-09-2011, 06:20
Slažem se sa Nikom vezano za snižavanje kriterija,odnosno. Ja sam to prihvatio,i vjerujte, mnogo si sretnija osoba kad ne očekuješ uvijek sve najbolje...

Lord Ragnarok
25-09-2011, 17:27
al oept, kako vi mozete biti zadovoljni sa necim osrednjim... to mogu jedino ne-ambiciozne osobe koje je strah neuspjeti u svom naumu/zadatku/zelji/pozudi/necemu.
niko je dao primjer cure. ti zelis najbolju, najljepsu itd. no ko ne zeli? zasto da, recimo ja ili hrcak, idemo naganjati neku prosjecnu trebu koja mi/u nije nimalo privlacna? jebes ti to kada ti s tom curom neces iti sretan. kakvo rjesavanje depresije to donosi? nikakvo.
to sam mozda samo ja, ali od 100 cura u klubu, ako mi se 2 svide i uletim im i dobijem odjeb, necu ici plakati, ali pobogu da me jebes ako cu uletiti nekoj curi koja je prosjecna ili ispod prosjecna....

treba imati "kategorije" di ces bit zadovoljan samo sa prosjecnoscu, ali i "kategorija" di trebas teziti savrsenstvu, najboljem.
za naganjati ribe nesmijes spustati kriterije, uvijek lovi najzgodniju koju mos naci (a da je slobodna naravno). neces bas biti sretan ako si u vezi sa prosjecnom curom koja ima potupno drugacije stavove od tebe. da ne spominjem da s takvim curama neces htjeti ni na 1 noc zavrsiti. lovi onu koja ti se najvise svida i ne odustaj bez obzira na ishod. nije ni zadnja ni prva treba koja ce te odjebati, a ni prihvatiti.

sad ove kategorije u kojima se spominje prosjecnost ko prihvatljivi element. tu za mene spada sve manje bitne stavke u zivotu, te skola. nisam neki ambiciozni student, idem samo na prolaz i nsita vise. uci za sebe sto me zanima i kolko me zanima. uz to ide i sviranje gotare (koje bi htjeo nauciti, al i da idem uciti siguran sam da bi bio samo prosjecan i nsita vise) i ostale takve zelje. razlicite su od osobe do osobe, ti ih sam sebi moras staviti, znati di ti je sto. tu ti mi nemremo pomoci.

hacker
25-09-2011, 18:08
treba imati "kategorije" di ces bit zadovoljan samo sa prosjecnoscu, ali i "kategorija" di trebas teziti savrsenstvu, najboljem.

E, to je to.

Falus
25-09-2011, 19:22
Niko mudro zbori. Trenutno mi na pamet pada kad sam bija mladji pa bi se nahajpa recenzijama na neku igru i fapa na nju 2 miseca prije dolaska i kad bi dosla i ispala teski prosjek govorija bi sebi da je vrhunska i silija se da igran :) Znam da je to mlaki primjer ali gadna je stvar sebe uporno lagat.

Sonic_Moronic
25-09-2011, 19:26
KDbh_Xzqp6U&NR=1

Marvin OCX
25-09-2011, 20:53
Najbolji lijek? Pa zavisi jel djelujes simptomatski tj na trenutno razbijanje depresije tj bilo kakve negativne emocije ili zelis da nadjes nesto cime ces da se "lijecis". U drugom slucaju kod mene je Herman Hesse. A u prvom- Muzika. Meni barem, pali svaki puta. Pustim sebi sebi najnabrijaniju pjesmu koja mi pada na pamet trenutno i prepustim se njenoj rusilackoj energiji dok ne "razbije" negativnu emociju u meni a i mene :D
Evo jedne:
lYx7VUDZJvA

PS. Niko je napisao neke od najpametnijih misli koje sam procitao na ovom forumu :thumbs2:

SharpDressedChevap
25-09-2011, 22:01
Pa normalno da ćeš uvijek težiti savršenom. Tako i treba, ali samo ako uzmeš u obzir svoje mogućnosti i vjerovatnost da se nešto željeno dogodi. Nije moguće ali se treba zadovoljiti i onim što dobiješ ako je unutar neke "prihvatljive zone", npr. želiš napisati neki test za 5 ali padne četvorka - nema veze, prošao si i to puno bolje od ostalih (uglavnom :)). Malo bedast primjer ali može proć.

Iako na nekim stvarima koje ti određuju život, iliti "velike stvari" nije to baš provodljivo. Kao što reče Ragnarok, ja se neću zadovoljiti prosječnom curom. Evo ti moj primjer: hoću visoku (ne mislim sad ono... dvometarsku, nego da nije niska k'o obične ženskinje), lijepo građenu crnku sa zelenim očima, da je druželjubiva, nije kurva (mislim, dosta širok pojam), voli Daleku Obalu i neku dobru muziku (malo stariju, pretežno rock... al dobro to su već sitničarenja) i šta, da zna cijenit ljude i prave vrijednosti u životu.

Eto, to ti je neka moja cura iz snova. Zašto ja ovo pišem? Zato jer su vjerovatnosti da takva zavoli mene, ili uopće naiđe je ista kao i ta da se Vedran odrekne Applea. Ali neću se gristi zbog toga, može doći neka druga koja će biti skoro ista samo što eto ne voli Daleku Obalu. Ili drukčije izgleda, nebitno. Treba imat neke standarde, dakle samo ono što ti je najbitnije u životu i samo po tome ići. Nema veze kako ćeš ti npr. dobiti lovu za prvi auto, važno je da to i učiniš ako ti je toliko stalo do toga. Ali odustajati od toga jer eto, nije sve perfektno - totalno ne. Ja si imam neki zacrtani plan i naravno da pokušavam najbezbolnije doći do cilja. A ako se dogodi nešto loše na putu, a bože moj. Znao si da može doći do toga, stoga:
http://4.bp.blogspot.com/-p2kkSDFYkn8/TVXe8DtsCKI/AAAAAAAAAJE/yxIBi0pkOmA/s400/anne%2Bfrank%2Bdeal%2Bwith%2Bit.jpg

Što se tiče srži teme. Mene najviše oraspoloži muzika i moj Siniša. Uvijek si poslušam No woman no cry, Tears in heaven ili nešto takvo ma koliko ih puta čuo. Uvijek me razveseli kad neki čovjek postigne nešto takvo, iskreno i lijepo i podijeli sa svijetom. Isto vrijedi i za Daleku Obalu. Odjednom, samo iz čista mira su mi ušli u glavu i mogu reći da su mi oni jedna od onih stvari koje pamtiš cijeli život. Isto se dešava kad sviram gitaru; nisam ama baš nikakav specijalan svirač, nešto više od početnika (hell, još nisam stigao naučiti skale i neke polu-osnove) ali mi nema dražeg kad lijepo odsviram neku dragu pjesmu (Lipstick Traces, Moonflower...) i znam da mogu npr. otići negdje vani s prijateljima i dijeliti s njima tu "ljepotu", jel.

Znat ćeš da nije sve kako treba u životu ali ne trebaš previše tugovati preko toga. Meni su otac i majka u postupku razvoda, zbog obiteljskog nasilja i zbog toga sam morao često slušati sranja kad se vratim iz škole ali sad je puno bolje. I nisam dao da mi to radi sranja ili komplekse, jednostavno sad to ne obadajem i lijepo mi je. Nije da nema problema s tim, još uvijek otac nešto sere kad dođem kod njega kako nema love a ne radi, ali sam si skroz u redu. Znam da je sad Niki umro djed (sućut) i sjetio sam se i ja svog. I ono, fali mi, nije to to bez njega ovdje kod babe, nemam s kim igrat šah i domine ali šta ćeš. Vesele me male stvari poput gore navedene muzike i tako. Nisam uopće neki depresivan tip, jednostavno ne dam da mi takve stvari smetaju. Nisam odavno imao "ono nešta" s curom ali svejedno slušam ljubavne/lagane pjesme, imaš neki osjećaj pripadnosti jer eto, tako je to. Nisam iskusan u životu pa opet ovo pišem. Nisam baš najmarljiviji na svijetu ali zbog nekoga bi radio i 24/7. Jednostavno zato što će se to "nešto" vjerovatno kad-tad dogoditi, i zato odjebeš sve probleme i nastaviš potpuno normalno.

Duke of Earl
25-09-2011, 22:03
Jebo te Daleka Obala.

Kid A
25-09-2011, 22:06
Kojim tabletama da se ubijem? Ne morate mi napisati marku da ne ispadne da reklamiramo sad nekog. Samo vrstu pa da sam trazim recept, sve legalno

croat1gamer
25-09-2011, 22:15
Tablete ti nisu tako dobre za suicid. Just sayin'.

Pitaj svojeg ljekarnika ili apotekara, oni ce ti bolje rec nego bilo tko na forumu.

Marvin OCX
25-09-2011, 22:20
Naprotiv,odlicne su. Zavisi koje naravno,neki teski anestetik sa odlozenim djelovanjem,uzet u vecim kolicinama ce kad zaspis izazvat depresiju disanja i krepat ces dok pajas ko beba.
Ali to nije tema teme. Suicid. Kukavicluk ili hrabrost.

TeraBajt
25-09-2011, 22:25
jebes tablete slusaj daleku obalu rofl

Maloki
25-09-2011, 22:55
tl;dr

Nee Joe
25-09-2011, 23:19
H4rYaLBUpLA&ob=av2e

Carp
26-09-2011, 01:31
Kojim tabletama da se ubijem? Ne morate mi napisati marku da ne ispadne da reklamiramo sad nekog. Samo vrstu pa da sam trazim recept, sve legalno

Što ti je još bolje, je otopit NPK ( Umjetno gnojivo ) u vodi i onda ili popit ili injekcijom u venu. True story.

Niko Bellic
26-09-2011, 08:33
Citao sam nedavno clanak o tome kako je jedan stari bracni par, koji nije htio zivjeti jedno bez drugoga, jednostavno odlucio prestati jesti. Navodno je to po izjavi lijecnika najbezbolnija i najprirodnija smrt. Najbolja je stvar sto u tom slucaju smrt ne nastupa naglo, pa osoba ima dovoljno vremena da razmisli o ispravnosti svoje odluke dok traje faza gladovanja i eventualno se predomisli.

EDIT: Evo link na clanak...

http://www.24sata.hr/sudbine/prestali-j ... dno-231652 (http://www.24sata.hr/sudbine/prestali-jesti-kako-bi-nakon-cak-69-godina-braka-umrli-zajedno-231652)

Većina ljudi prestane osjećati glad već nakon nekoliko sati. Ponekad osjećaju euforiju zbog promjena u metabolizmu. Da, to je miran način za umrijeti - rekla je za Daily Mail liječnica Mohana Karlekar.

SharpDressedChevap
26-09-2011, 15:06
jebes tablete slusaj daleku obalu rofl

Nego šta! Daleka rula.

@Niko - ne bih umirao gladan da me ubiješ, lijepo se najedeš (neka bogovska posljednja večera) i ubiješ se nabrzinu. Way more awesome.

croat1gamer
26-09-2011, 15:32
24sata su povjerljiv izvor. :)))

Al ne. Glad i dehidracija su uz hipotermiju medu najgorim mogucim nacinima za umrijeti. Covjek ce prozivljavati groznu agoniju dok prolazi te stadije, sve dok mentalno ne pukne i zavrsi u ekstazi/euforiji kombiniranoj s agonijom. To je sve samo ne mirno.
Zapravo, mirno je, ali ako imas bolesno dobru samokontrolu, sto treba biti u rangu onih budistickih svecenika.

Najabezbolniji bi trebao biti instantni prekid/unistavanje zivcanih veza u podrucju maloga mozga, tako da se ne osjeti nikakva bol. Primjerice lijepo uradena dekapitacija, precizan/visokokalibarski metak ili enormna kontuzija od vrlo snaznog udarca ili eksplozije.

Niko Bellic
26-09-2011, 15:49
Mislim da je prilicno lako skuziti da je to prevedeni clanak.

Kenyi
26-09-2011, 19:27
Daleka obala su ustaše.

SharpDressedChevap
26-09-2011, 19:40
Bar nisu iz bosne

Nee Joe
26-09-2011, 19:46
Oh, sheeeeeeit.....

Kenyi
26-09-2011, 19:50
Pa dobro, srbi su ionako superiorniji.
Hrvati i bosanci nisu uopšte važni :D

croat1gamer
26-09-2011, 19:55
Ye good olde times.

Nee Joe
26-09-2011, 21:38
Ne izazivaj.

Sada, natrag na originalni topic.

Agreed

Nego, masterpiece P. Greenea....
rxux5LdmjQU

Kako ubija depresiju, to je strava....

Niko Bellic
28-09-2011, 22:03
ciYk-UwqFKA