PDA

Pogledaj cijelu verziju : Banke



Lord Ragnarok
04-09-2011, 22:01
koja banka, ako ikoja, daje studentski ziro racun s akrticom s kojom mogu ici na e-shopping? Znaci student bez primanja.
Zaba otpada odma, frend nemoze nista kupovati na netu.
Ima ko splitsku/pbz/erste/neku s kojom moze?

Kostolomac
04-09-2011, 22:15
U PBZ-u sam dobio Visa Electron za žiro račun i Maestro za tekući.

Lord Ragnarok
04-09-2011, 22:17
mos meni prevest koja je razlika? xD
nisam bas upucen u sve to pa se raspitujem pomalo

Electromaster
04-09-2011, 22:20
Ja imam u OTP tekući račun, uzmeš tamo neki student paket pa dobiješ po nekoj maloj cijeni web karticu, pristup e-bankarstvu, račun u devizama i još koješta.

Frend mi je u PBZ, kaže da sa svojom karticom tekućeg može prek neta naručivat.

Dania
04-09-2011, 22:30
PBZ, Visa, šljaka za e-shop

Kostolomac
04-09-2011, 22:34
@Predo, Visa Electron je još raširenija od Maestro. Barem koliko sam osobno vidio.

@Lord Ragnarok, na žiro računu ne možeš u minus, i on služi za isplatu plaće od povremenih/sezonskih poslova (koliko sam skužio). A na studentskom tekućem možeš ići 1k KN u minus.

Electromaster
04-09-2011, 22:36
Ja i koristim Visu Electron? :/

Samo ovi u OTP imaju neki retardni cockblock, pa nemreš s njom kupovat prek neta neg moraš napravit tu dodatnu...

@ove spike o računima, jbt, onda ni ne znam kaj imam. Na e-bankarstvu mi piše tekući, ali nemrem u minus... I služi mi za isplatu sezonskih poslova, jel.

Kostolomac
04-09-2011, 22:38
Odnosio sam se na ovo:

Frend mi je u PBZ, kaže da sa svojom karticom tekućeg može prek neta naručivat.
Ali nvm.

Lord Ragnarok
04-09-2011, 22:53
oke fala ekipa, bum do pbza otisao onda sutra.
fala na odgovorima

i sigurni ste da je to za studente BEZ primanja ikakvih?

Niko Bellic
04-09-2011, 23:00
Ovako. Ne spominji ništa da si student. Nebitno je. Uradi ovo...

1.) Posjeti poslovnicu Privredne banke Zagreb d.d. (PBZ), lijepo pozdravi kad uđeš i uzmi broj.
2.) Izrazi želju za otvaranjem žiro računa i uz njega zatraži (ili odaberi ako ti ponude da biraš) Visa Electron karticu (ili još bolje Visa Electron Business karticu).
3.) Nemaš nikakvih troškova za PIN, izradu i izdavanje kartice.
4.) Nemaš nikakvih troškova za korištenje kartice.
5.) Za detalje i dodatne informacije pošalji mi pp ili nazovi customer service na (01) 4891 333.

P.S. Inače sam u Erste banci, ali PBZ ima, bez ikakve dvojbe, NAJBOLJU i NAJPOVOLJNIJU žiro račun uslugu u Hrvatskoj. Ne traži dalje od PBZ-a, ako misliš kupovati online.

Lijep pozdav!

Razzarach
04-09-2011, 23:12
Ja bi isto uzeo, samo sta nemam 18.

Lord Ragnarok
04-09-2011, 23:13
oke fala svima

Electromaster
04-09-2011, 23:33
Ja bi isto uzeo, samo sta nemam 18.

Ja sam moju u OTP-a napravio sa 15.

Oni imaju neki deal sa student servisom, za ostale ne znam...

Constantine
05-09-2011, 08:21
Ja imam tekuci u erste banci i visa electron nekih 5 godina i bez problema kupujem i prodajem preko neta,mislim cak da mozes otvorit studentski racun gdje netbanking imas odma.

Čux
05-09-2011, 09:39
Ovako. Ne spominji ništa da si student. Nebitno je. Uradi ovo...

1.) Posjeti poslovnicu Privredne banke Zagreb d.d. (PBZ), lijepo pozdravi kad uđeš i uzmi broj.
2.) Izrazi želju za otvaranjem žiro računa i uz njega zatraži (ili odaberi ako ti ponude da biraš) Visa Electron karticu (ili još bolje Visa Electron Business karticu).
3.) Nemaš nikakvih troškova za PIN, izradu i izdavanje kartice.
4.) Nemaš nikakvih troškova za korištenje kartice.
5.) Za detalje i dodatne informacije pošalji mi pp ili nazovi customer service na (01) 4891 333.

P.S. Inače sam u Erste banci, ali PBZ ima, bez ikakve dvojbe, NAJBOLJU i NAJPOVOLJNIJU žiro račun uslugu u Hrvatskoj. Ne traži dalje od PBZ-a, ako misliš kupovati online.

Lijep pozdav!

to to samo zemi kak niko veli, PBZ žiro sa biznis elektronkom. sve skupa te ne košta apsolutno ništa a kombinacija je win

Sonic_Moronic
05-09-2011, 09:41
To bih ja mogao.

Lord Ragnarok
05-09-2011, 13:54
uzeo sam to u pbz sa visa elektronom. reko frajer da je moguce internet poslovanje i sve.
fala.

Necromonger
14-09-2011, 22:04
Koja je razlika između žiro računa i deviznog računa u pbz-u? Uz oba dolazi visa electron.

Čux
15-09-2011, 10:54
devizni ti je za strane valute

Wishmaster
15-01-2012, 03:00
Ovako. Ne spominji ništa da si student. Nebitno je. Uradi ovo...

1.) Posjeti poslovnicu Privredne banke Zagreb d.d. (PBZ), lijepo pozdravi kad uđeš i uzmi broj.
2.) Izrazi želju za otvaranjem žiro računa i uz njega zatraži (ili odaberi ako ti ponude da biraš) Visa Electron karticu (ili još bolje Visa Electron Business karticu).
3.) Nemaš nikakvih troškova za PIN, izradu i izdavanje kartice.
4.) Nemaš nikakvih troškova za korištenje kartice.
5.) Za detalje i dodatne informacije pošalji mi pp ili nazovi customer service na (01) 4891 333.

P.S. Inače sam u Erste banci, ali PBZ ima, bez ikakve dvojbe, NAJBOLJU i NAJPOVOLJNIJU žiro račun uslugu u Hrvatskoj. Ne traži dalje od PBZ-a, ako misliš kupovati online.

Lijep pozdav!

Otvorih račun u PBZ-u, uplatih 500 kn gore, dobih karticu i ne mogu kupovati na netu.

Sve uredno popunim i onda:

"Oops, there are some problems with the form...
Please correct the error(s) indicated below before submiting the form again.
The card you have provided has been declined by provider, please check your details or try another.
Please check your CVV number, expiry date, card number, card type and issue number."

Radi se o bookdepository.com, još nisam drugde isprobal...
Ok, u međuvremenu sam isprobal i Nightwish webshop koji mi također odbija karticu :(

Zašto?

(isprike radi dizanja teme)

Niko Bellic
15-01-2012, 03:07
Ovako. Ne spominji ništa da si student. Nebitno je. Uradi ovo...

1.) Posjeti poslovnicu Privredne banke Zagreb d.d. (PBZ), lijepo pozdravi kad uđeš i uzmi broj.
2.) Izrazi želju za otvaranjem žiro računa i uz njega zatraži (ili odaberi ako ti ponude da biraš) Visa Electron karticu (ili još bolje Visa Electron Business karticu).
3.) Nemaš nikakvih troškova za PIN, izradu i izdavanje kartice.
4.) Nemaš nikakvih troškova za korištenje kartice.
5.) Za detalje i dodatne informacije pošalji mi pp ili nazovi customer service na (01) 4891 333.

P.S. Inače sam u Erste banci, ali PBZ ima, bez ikakve dvojbe, NAJBOLJU i NAJPOVOLJNIJU žiro račun uslugu u Hrvatskoj. Ne traži dalje od PBZ-a, ako misliš kupovati online.

Lijep pozdav!

Otvorih račun u PBZ-u, uplatih 500 kn gore, dobih karticu i ne mogu kupovati na netu.

Sve uredno popunim i onda:

"Oops, there are some problems with the form...
Please correct the error(s) indicated below before submiting the form again.
The card you have provided has been declined by provider, please check your details or try another.
Please check your CVV number, expiry date, card number, card type and issue number."

Radi se o bookdepository.com, još nisam drugde isprobal...
Ok, u međuvremenu sam isprobal i Nightwish webshop koji mi također odbija karticu :(

Zašto?

(isprike radi dizanja teme)
Normalno da ne možeš kad to nije kreditna kartica. Trebaš si napraviti PayPal account i vezati karticu uz njega.

a4NCnH7RPZY

Dania
15-01-2012, 03:13
Ne razumijem, kako onda ja mogu normalno s istom PBZ-ovom Visom kupovati gdje hoću bez paypala?

Niko Bellic
15-01-2012, 03:27
Možda negdje i možeš, ali PayPal radi skoro svugdje i puno je sigurniji.

Wishmaster
15-01-2012, 11:04
koja banka, ako ikoja, daje studentski ziro racun s akrticom s kojom mogu ici na e-shopping? Znaci student bez primanja.
Zaba otpada odma, frend nemoze nista kupovati na netu.
Ima ko splitsku/pbz/erste/neku s kojom moze?


Ovako. Ne spominji ništa da si student. Nebitno je. Uradi ovo...

1.) Posjeti poslovnicu Privredne banke Zagreb d.d. (PBZ), lijepo pozdravi kad uđeš i uzmi broj.
2.) Izrazi želju za otvaranjem žiro računa i uz njega zatraži (ili odaberi ako ti ponude da biraš) Visa Electron karticu (ili još bolje Visa Electron Business karticu).
3.) Nemaš nikakvih troškova za PIN, izradu i izdavanje kartice.
4.) Nemaš nikakvih troškova za korištenje kartice.
5.) Za detalje i dodatne informacije pošalji mi pp ili nazovi customer service na (01) 4891 333.

P.S. Inače sam u Erste banci, ali PBZ ima, bez ikakve dvojbe, NAJBOLJU i NAJPOVOLJNIJU žiro račun uslugu u Hrvatskoj. Ne traži dalje od PBZ-a, ako misliš kupovati online.

Lijep pozdav!


to to samo zemi kak niko veli, PBZ žiro sa biznis elektronkom. sve skupa te ne košta apsolutno ništa a kombinacija je win

:?


Žiro račun + Visa Electron Business je kod mene u pitanju.
Ček, je li se na kraju može s ovom karticom kupovat na netu ili ne? Je li onda bar mogu složiti PayPal preko ove kartice (iako bi radije da mogu direktno s karticom kupovati)

Zbunjen sam sad.

Lord Ragnarok
15-01-2012, 13:30
mozes. ja sam ju uzeo, vec izvrsio dosta uspjesnih transakcija sta se tice toga. ebay n shiet

mozda jedino u pocetku ti nece dati jer jos nije sve provedeno (ja prva 3 dana nisam mogao ju spojiti sa paypalom jer "navodno banka je odbila to ustupiti"). poslije toga sam sve uredno mogao

Hexfire
15-01-2012, 13:50
Isto imam Visa Electron od PBZ-a i sve je zasad ok. Uglavnom ju koristim za Steam i radi bez greške.