PDA

Pogledaj cijelu verziju : Msn problem



Cookie monsta
02-09-2011, 19:09
Znam da ima tema i sve to, ali ovo je hitno i ide mi jako na živce. Sve je počelo prije možda par dana. Koristim najnoviju verziju, bez ikakvih dodataka, gluposti i takvih pizdarija. Uglavnom kasne mi poruke, kad šaljem drugima jako kasno dođu njima.. kad mi neko šalje linkove diskonekta me, ponekad se i sam diskonekta i tak tonu stvari. Probo sam instalirat nanovo i dalje isto :? ak ima neko nekakve prijedloge molim vas!

E da i obriso sam sve poruke koje sam imo i počistio sve i dalje isti vrag!

Lord Ragnarok
02-09-2011, 19:17
i mene isto zna s novim msnom tu i tamo izbaciti kada mi netko ensto linka, al to je fkt 1 u mjesec dana, ak i tolko. nznm ni zast i povodom cega, al nije pervise pa se ne sekiram.

da nisi mozda neki virs/trojanac pobro pa je sve usporeno?

Cookie monsta
02-09-2011, 19:38
Nebi se čudio da sam neki virus pokupio, ali cijeli komp sam neki dan pregledo i ništa... Idem ponovo :?

Cookie monsta
02-09-2011, 23:50
Update: evo upravo u zadnjih minutu me valjda jedno 20 puta izbacio

marijanovic
02-09-2011, 23:54
Ažuriraj sat na računalu putem interneta. WLM hoće gadno zezati ako vrijeme nije usklađeno.

Cookie monsta
03-09-2011, 20:23
Danas pretražio komp opet i dalje ništa, obriso cijeli essentials i instaliro nanovo. I dalje isti problem i dalje ista sranja... Rušit ću uskoro winse pa će to riješit probleme sigurno

marijanovic
03-09-2011, 20:27
No jesi li na kraju sinkronizirao sat s online serverom microsofta?

Cookie monsta
04-09-2011, 22:04
Ma nisam, srušio danas winse pa riješen problem... Svejedno sam planiro rušit pa reko neda mi se petljat s time još dodatno i odma srušio. Uglavnom riješen problem