PDA

Pogledaj cijelu verziju : Prezivite.



Chupacabra
31-08-2011, 12:24
http://i.imgur.com/17XR2.jpg

CHOOSE YOUR WEAPON!

Herr Schnitzel
31-08-2011, 12:25
B.

vukopas
31-08-2011, 12:27
C

Lord Ragnarok
31-08-2011, 12:28
b, ima sve potebno.
sta mos ubiti sa puskom bez municije mozes i sa sjekirom. smao ovako imas i vode i vatre

Sonic_Moronic
31-08-2011, 12:28
A.

majstoro
31-08-2011, 12:30
C

Systematic Reverse
31-08-2011, 12:30
B bez razmisljanja.

Death By Sexy
31-08-2011, 12:30
b

Kostolomac
31-08-2011, 12:35
Sekira.

sickpetey
31-08-2011, 12:36
A

SharpDressedChevap
31-08-2011, 12:37
B.

Sonic_Moronic
31-08-2011, 12:42
I što sad, oni koji su pravilno izabrali prežive i idu u sljedeći krug?

str1k3r
31-08-2011, 12:47
B. Pomisao proljeva na otoku prepunom dinosaura mi nije baš privlačna.

Arbiter of Change
31-08-2011, 12:48
Budući da znam čitati biram C. Survival Handbook sa svim znanjem je daleko korisniji od svega ostaloga... osim eventualno onih tableta.
I prestanite krasti sa 4Chana. Ili barem prevedite.

PS.
Nož je slab, sjekira umara previše. Mačeta je idealna.

Dania
31-08-2011, 12:49
Isto C, s vatrom ću vodu prokuhat', mačeta je efektivnija od noža za lov, uže uvijek comes in handy a ostalo piše u knjizi

Chupacabra
31-08-2011, 12:52
Ja bi miksao, uzeo bih medkit koji je neprocjenjiv, fire starter (sta ce mi tablete kad mogu prokuhat vodu na vatri?) i macetu. Knjigu ne bih jer sam vec procitao tonu takvih knjiga :P

sickpetey
31-08-2011, 12:53
Ja cu vas sve pobiti snajperom i uzeti vam stvari.

Dania
31-08-2011, 12:54
Aj sam probaj :P

Kenyi
31-08-2011, 12:55
Ja uzimam sve

sickpetey
31-08-2011, 12:56
Aj sam probaj :P

Watcha gonna do? Cut me some salad for my sandwich with that machete?

str1k3r
31-08-2011, 12:57
inb4 Bear Grylls

Chupacabra
31-08-2011, 12:58
Tko ne uzme niti firestarter niti water pills, taj je Ber Grils

Arbiter of Change
31-08-2011, 12:59
Tko ne uzme niti firestarter niti water pills, taj je Ber Grils
:eyebrows:

Oh, wait.

:(

Dania
31-08-2011, 13:00
Kao da se vatra ne može napraviti bez firestartera, pih :)

str1k3r
31-08-2011, 13:00
Kao da svi znate praviti vatru. :)

sickpetey
31-08-2011, 13:02
Sirovo meso is gud enuff.

Dania
31-08-2011, 13:03
Inb4 whole island dies from trihineloza and dinosaur bites

sickpetey
31-08-2011, 13:06
Svi smo mi krepali prije nego sto smo dosli na otok

Kostolomac
31-08-2011, 13:12
sjekira umara previše.
Lol, ženo.

croat1gamer
31-08-2011, 13:12
Bez obzira koliko bi medikit/pilule za vodu zvucale primamljivo, C je najprakticniji.

Chupacabra
31-08-2011, 13:12
Dakle-
A- Sonic, sickpetey
B- Herr Snicl, Striker, Lord Ragnarok, Systematic Reverse, DBS, Kostolomac, SharpDressedChevap
C-Dania, Majstoro, Vukopas, Arbiter

Somebody gonna get owned

Electromaster
31-08-2011, 13:21
Svakako C, mada bi rado medkitove.

Ukratko da pojasnim... Nož je zakurac po pitanju sječenja grmova, sjekira je zakurac pri sječenju mesa. S mačetom se snađeš za oboje.

Medkitovi bi bili jako fora, al što ću kad se nemre kombinirat. A i bolje neg da se predoziram morfijem. Tablete za pročišćavanje vode su totalno beskorisne, svaka budaletina može pročistiti vodu. A možda nađeš i čist izvor. Uže u biti nemam pojma šta će mi, al eto, dolazi u kompletu. Valjda se popnem il spustim s njim negdje.

Puška je vjerojatno previše bučna, a ispalio bi na živce pretražujući pol otoka za 3 metka. Beskorisno. Plus, svi iole opasniji dinosauri su prilično debele kože, pa je puška beskorisna i za obranu. Firestarter je isto bezveze, svaka bena može upalit vatru uz dovoljno truda. A mogao bi iskoristiti i one metke... Survival handbook je kul jer sigurno ima neke kvake koje ne znaš unutra. A ako ništa, dobar je za potpalu.

Lord Ragnarok
31-08-2011, 13:26
ak ti uspijes sa macetom sasjeci pravo drvo ja rezem ruku.
meso u toj situaciji netreba biti savrseno nareckano na snicle bez kosti. dovoljno ga je malo smanjiti da se da speci kak treba.
also probaj upaliti vatru negdje bez upaljaca/firestartera. nes uspjet. nisi isus

Aerial
31-08-2011, 13:27
Dvoumim se između A i C.
A ima zgodnu medicinsku pomoć i dalekometnu potporu, a opet, C ima priručnik i all-in-one hladno oružje (konop je odličan, ali ionako ga mogu vjerojatno i sam napraviti od nekakvih kora stabala ili lijana u džungli).

Eh, biram ipak C.
Priručnik zna više od mene, a mačeta je sjekira i nož u jednome :D

Electromaster
31-08-2011, 13:31
@Ragna
Lol bokte, nisam reko da ću sjeć balvane, šta će mi to?
Al mačeta je savršena za probijanje kroz šikaru.

Fakat misliš sjekirom sjeći meso? Roflmao. Sigurno si ikad probao.
A i sa firestarterom, nemaš ni roštilj ni gradele, tako da meso nemre bit u komadinama ak ga hoćeš iole pošteno ispeć.
I brijem nekak da ćeš ipak htjet očistit iznutrice ono.

Za vatru, reko je Chupa da ima metaka po otoku. Nađem, uzmem barut, smislim neki drekec. Also imam onaj hendbuk, zabrijo bi čovjek da piše u njemu ponešto.

Arbiter of Change
31-08-2011, 13:39
sjekira umara previše.
Lol, ženo.
Probaj raditi nešto drugo osim cijepanja drva sa sjekirom. Nije balansirana jer u tome i je fora. Ali dobro, nema veze.

Dania
31-08-2011, 13:40
I šta sad, jesmo preživjeli? Sad reci da su dinosauri equipani sa rocket launcherima :/

BigBongman
31-08-2011, 13:40
Predo je novi MacGyver.
Ja uzimam B.

Lord Ragnarok
31-08-2011, 13:45
@predo jesam :(
sta ce ti balvani? za ikakvu posteniju nastambu koju si mozda pomislio gradit trebat ce ti kvalitetnije drvo od grancica koje mos macetom. sa firestarterom cu napravit logorsku vatru. nisam planiro raditi gradele sigurno. a i da ne spominem da vatra sigurno nece odmoci pri tjeranju manjih dinosaura od mene. prije vatra, prije sam sigurniji.

Electromaster
31-08-2011, 13:50
Da, ponavljam, šta će mi balvani, kad piše u prvom postu da ima ruševina po otoku, ne trebaš gradit kolibu. :P
Vatru moš startat i bez startera jej.

Chupacabra
31-08-2011, 13:53
Jedino ako znas kako.

Electromaster
31-08-2011, 13:55
A u hendbuku to siguno ne piše! :O

Also, nađem baruta, imam papira. Šta ćeš više bokte, samo mi iskra treba, to se bar može izvest.

Zeko149
31-08-2011, 13:57
@Ragna
Lol bokte, nisam reko da ću sjeć balvane, šta će mi to?
Al mačeta je savršena za probijanje kroz šikaru.

Fakat misliš sjekirom sjeći meso? Roflmao. Sigurno si ikad probao.
A i sa firestarterom, nemaš ni roštilj ni gradele, tako da meso nemre bit u komadinama ak ga hoćeš iole pošteno ispeć.
I brijem nekak da ćeš ipak htjet očistit iznutrice ono.

Za vatru, reko je Chupa da ima metaka po otoku. Nađem, uzmem barut, smislim neki drekec. Also imam onaj hendbuk, zabrijo bi čovjek da piše u njemu ponešto.
ima metaka ako uzmes opciju a :P

Electromaster
31-08-2011, 13:58
Ne može, metci su već tu i to je zadano.

Chupacabra
31-08-2011, 13:58
Pa moze se, ali TI ne bi mogao jer te strah toga ;D

@Zeko pa jedan je otok, nebitno koja je opcija, ima i rusevina i metaka

GDra
31-08-2011, 14:01
B

Zeko149
31-08-2011, 14:03
B

Electromaster
31-08-2011, 14:05
Pa moze se, ali TI ne bi mogao jer te strah toga ;D

Mrš ženo, ja praktički već živim u šumi. :)

Kostolomac
31-08-2011, 14:09
[quote="Arbiter of Change":ujs95wsr]sjekira umara previše.
Lol, ženo.
Probaj raditi nešto drugo osim cijepanja drva sa sjekirom. Nije balansirana jer u tome i je fora. Ali dobro, nema veze.[/quote:ujs95wsr]
Uf, vidi mene neozbiljnog x) Šalu na stranu, ako mogu nacijepati drvca za potpalu, mogao bih i druge stvari. I ako ćemo još ozbiljnije, vjerojatno bismo ionako svi ubrzo pokrepali/poginuli. Džabe ti zavaravanje oko toga što je bolje :P

vukopas
31-08-2011, 14:34
Mislim da je nekome ko ne gleda Bear Gryllsa svaki dan C daleko naj korisniji radi survival guide-a.

croat1gamer
31-08-2011, 14:41
Ako gleda Gryllsa, onda moze ici samo u gaćama na taj otok.

Xero
31-08-2011, 15:03
8)
Ako ne bude buba i pišake napravim jedro od gaća i otplovim.

Dania
31-08-2011, 15:06
Ja se nadam da će doplivat fedex pošiljke da si napravim frenda

Mirko L
31-08-2011, 15:11
Jebo vas, Bear Grylls bi goloruk otjerao sve dinosaure u vriskovima dok bi gradio dvorac od njihovih kostiju.

OT: Ne znam, C? Jeste primjetili da u svakoj ima bar jedna stvar koja nije sama po sebi esencijalna jer je može zamijeniti nešto s otoka?

SharpDressedChevap
31-08-2011, 16:48
@Chupa i ti si blesav, ne možeš miksat, u tome je i bit :)

B mi je najbolji izbor, evo zašto:

Sjekira. Jača od noža i mačete, a šta je najkorisnije možeš sjeći drva. A drva su nešta obavezno bilo gdje prvenstveno zbog vatre. I prije ćeš sasjeć nekom manjem dinosauru mozak sa sjekirom nego s nožem, ili ga upucat s puškom (ako imaš tu sreću da si daleko od njega i da imaš vremena za reload i da si precizan). Uostalom, od balvana možeš izradit splav pa plutat okolo po rijekama loveći ribu :)

Onaj prozor za vodu. Najbitnija stavka u cijelom setu, ne moram ni objašnjavat.

Fire starter. Olakšaj si paljenje vatre. Najmanje vrijedna stvar u setu jer možeš zapaliti vatru i bez toga ali ajd.

C bi odabrao C.

Jopax
31-08-2011, 17:05
C.

Iako sam već čitao taj handbook, ali to je bilo jako davno i u dijelovima.Mačeta je najkulnija i najsvestranija od oružja, uže može poslužiti za skoro bilo što, od lova, putovanja do gradnje nastambi, a kvalitetan papir uvijek dobro dođe :>

SharpDressedChevap
31-08-2011, 17:08
Vidi fine guzice, a šta će ti kvalitetan papir? Da ti bude lijepo dok vršiš nuždu? Nigga please... :)

Jopax
31-08-2011, 17:29
Ako ima dinosaura na otoku onda pretpostavljam da ima i egzotičnijih biljaka, a ja nisam voljan testirati na vlastitoj guzici od koje biljke otpada koža a koja ti paralizira udove.

SharpDressedChevap
31-08-2011, 17:31
Od svih pizdarija na otoku ti nađeš kako obrisat guzicu :(

sickpetey
31-08-2011, 17:44
Jesi ikad bio primoren brisati lišćem guzicu nakon ogromne nuzde? Agonija. Ajmo samo reci da mi je to dopizdilo i da sam taj dan ostao bez jedne čarape.

Kenyi
31-08-2011, 18:02
Usput, šta god izabrali umrijecete

MAFNi
31-08-2011, 20:19
Zašto liščem brisati guzicu kada imaš lijepo vodu da se opereš :)
Uzeo bi b

Electromaster
31-08-2011, 20:52
Onaj prozor za vodu. Najbitnija stavka u cijelom setu, ne moram ni objašnjavat.

Jesi mutav majko mila.
Šta će ti pročišćivač za vodu? Kao prvo, ak na otoku ima vode, znači da negdje izlazi. Tam gdje izlazi je čista. Odeš tam i piješ. Big deal.
S druge strane, ak nemreš doć do izvora, budeš kuler ko Ber Grils, prvo procjediš kroz majicu, zatim kroz hom-mejd filter od šljunka, i po potrebi prokuhaš. Nema tog čuda koje će u toj vodi nakon toga ostat.

Also jebote, gdje bi uopće držao trogodišnju zalihu tableta za pročišćavanje, znaš li uopće koliko je to? :rotfl:

Arbiter of Change
31-08-2011, 20:54
Uf, vidi mene neozbiljnog x) Šalu na stranu, ako mogu nacijepati drvca za potpalu, mogao bih i druge stvari. I ako ćemo još ozbiljnije, vjerojatno bismo ionako svi ubrzo pokrepali/poginuli. Džabe ti zavaravanje oko toga što je bolje :P
Čisto akademska rasprava. :)

TeraBajt
31-08-2011, 21:48
i only need my piss

Kostolomac
31-08-2011, 22:31
Još stojim uz sekira. A još je mogu koristiti kao i uvećani tomahawk. Melee + ranged xD

Azer
31-08-2011, 22:32
A najnormalnije.

Najf je mnogo dobra stvar, moš pun kufer stvari sa njim napravit, to valjda svi znate, a i lightweight je.
Medkit se valjda podrazumjeva štaće.
Hunting rifle. Pošto je hanting valjda ima neki badass kalibar štajaznam, zgodno za manje jestive živine.

Chupacabra
31-08-2011, 22:33
Sinko, ako ces je koristiti kao tomahawk unistit ces je u roku od maksimalno dva mjeseca. A sta ces koristit za sjeckanje preostala 34 mjeseca koja imas?

SharpDressedChevap
31-08-2011, 22:36
@Predo pa poanta je da ti je lakše sve to napraviti, možeš bez svega ovoga (osim nekog sječiva), a za slučaj da ne možeš doći do izvora ovo dođe savršeno. A i da neki pterodaktil sere na izvor opet ti bude bolje, jel.

Kostolomac
31-08-2011, 22:44
Sinko, ako ces je koristiti kao tomahawk unistit ces je u roku od maksimalno dva mjeseca. A sta ces koristit za sjeckanje preostala 34 mjeseca koja imas?
Djedice, kada je uništim, izglačat ću kamen i napraviti novu. Ako su mogli praljudi, valjda bih se i ja snašao. Zapravo, napravio bih si uz glavna sekira još par tih manjih za bacanje. Wunderbar!

hansi
31-08-2011, 23:09
ja uzimam isto sto ce i predo, jerbo mi se cini ber grils #2.
dakle, c

Electromaster
31-08-2011, 23:49
@Predo pa poanta je da ti je lakše sve to napraviti, možeš bez svega ovoga (osim nekog sječiva), a za slučaj da ne možeš doći do izvora ovo dođe savršeno. A i da neki pterodaktil sere na izvor opet ti bude bolje, jel.

Ali ponavljam, jel kužiš ti kolika je trogodišnja zaliha tih tableta? :>>>>>
Ono, koliko to zauzima prostora? I koliko je teško? Nema boga da to nosaš sve naokolo, a ak negdje ostaviš prije ili kasnije će se navlažiti i ode sve u tri krasne. :)

croat1gamer
01-09-2011, 00:07
Još stojim uz sekira. A još je mogu koristiti kao i uvećani tomahawk. Melee + ranged xD
Ti znas kako je pametno bacati predmet od vise kilograma, te je ostar samo na jednom malom dijelu sveukupne povrsine?

Carp
01-09-2011, 00:10
Usput, šta god izabrali umrijecete

Kenan heroj osvojio topic.

Kostolomac
01-09-2011, 00:13
Ti znas kako je pametno bacati predmet od vise kilograma, te je ostar samo na jednom malom dijelu sveukupne povrsine?
Znam. Ali o tome razmišljaju samo pichkice.

McPingvin_v2.0
01-09-2011, 02:42
Ja se nadam da će doplivat fedex pošiljke da si napravim frenda
Baš sam sinoć gledao film ^^


Onaj prozor za vodu. Najbitnija stavka u cijelom setu, ne moram ni objašnjavat.

Jesi mutav majko mila.
Šta će ti pročišćivač za vodu? Kao prvo, ak na otoku ima vode, znači da negdje izlazi. Tam gdje izlazi je čista. Odeš tam i piješ. Big deal.
S druge strane, ak nemreš doć do izvora, budeš kuler ko Ber Grils, prvo procjediš kroz majicu, zatim kroz hom-mejd filter od šljunka, i po potrebi prokuhaš. Nema tog čuda koje će u toj vodi nakon toga ostat.

Also jebote, gdje bi uopće držao trogodišnju zalihu tableta za pročišćavanje, znaš li uopće koliko je to? :rotfl:
Joj, Predo, molim te. Da ne znam da ti je najviše divljine što si vidio Lego Jungle Kit možda bih ti i povjerovao.

Prvo: bistro=/= čisto. Bakterije, amebe i ostala govna mogu živjeti u vodi, ti ih veselo popiješ i znaš što se dogodi? Umreš od dizenterije. Ili "got eaten by a grue". Izvor lako može biti nedohvatljiv (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/38/Salto_angel.jpg), ogroman dionsaur je mogao umrjeti negdje uzvodno i dok trune ne možeš piti tu vodu. Cijeđenje kroz majicu nije dosta. Trebaš imati tkaninu oko osam puta savijenu da ima nekakav učinka, a filtriranje kroz kamenje/pesak/šljunak zahtjeva posude neke vrste, kao i već spomenute materijale. O tome koliko je to tableta i gdje ih skladištiti nema smisla raspravljati kad je sve ionako fikcija.

Ipak, ne bih uzeo "B". Idealno bi bilo kombinirati, ali C je daleko najbalansiraniji paket.
Prvo: mačeta je, kao što ste već zaključili, optimalno oružje i oruđe za džunglu. Ne umara, nije teško, ali može sasjeć oveće granje, ali i prerezati arteriju ako je potrebno. Uže, pa makar i 3 metra, je jako korisno za penjanje, podizanje, spuštanje, izradu nastambe i svaštanešta. Handbook je jeben jer bi uvelike olakšao prve dane: koje biljke su jestive, a koje ne, kako skupljati kišnicu i rosu (dovoljan izvor vode dok se ne nađe sigurno čist izvor), kako zapaliti vatru [s:2n5h22wa]i kako napraviti bombu koristeći papir i spajalicu[/s:2n5h22wa].

BTW, fali lubrikant.

Sonic_Moronic
01-09-2011, 08:54
WIIILSOOOON


E, koji vam je vrag, ajde prestanite sa realističnim raspravama, glavno da su dinosauri na otoku.

hansi
01-09-2011, 09:22
KAD CE NASTAVAK JEBOGA SVE

Electromaster
01-09-2011, 10:14
@Pingu
Aj ne seri kvake molim te. Bar ne živim u selu pored šume, bar nisam išao nikad po šumama i gorama naokolo, bar nisam išao nikad na izlete po drugim otočićima naokolo [i to kanuom :) ], bar nisam nikad kampirao negdje.
Izvor sam reko da može bit nedohvatljiv. Za tkaninu znam i ja, al nije mi se dao pisat detalje jbt. A za filtriranje kroz šljunak ili kajgod kao improviziranu posudu opet moš iskoristit tkaninu. Ili ne znam ono, šuplju stabljiku bambusa. Snađeš se. I na kraju krajeva, rekao sam da treba i prokuhati.

Also, čim ima smisla pisati kilometarske postove, onda ima smisla i raspravljat o tabletama. This shit is serious business. (H)

Kid A
01-09-2011, 10:22
Tko god dosad nije prihvatio cinjenicu da je Predo najpametnija osoba na internetu i kad treba drugima dijeliti savjete o drustvenom zivotu, taj nema sta traziti na ovom forumu

BigBongman
01-09-2011, 10:23
Dobro, idem ja.

Mirko L
01-09-2011, 11:18
Tako se onda može reći za medikit. Nema šanse da bi dostajao za 3 godine.

Xero
01-09-2011, 12:16
Meni treba samo tuljan da od njega napravim majicu.

TeraBajt
01-09-2011, 13:36
@Pingu
Aj ne seri kvake molim te. Bar ne živim u selu pored šume, bar nisam išao nikad po šumama i gorama naokolo, bar nisam išao nikad na izlete po drugim otočićima naokolo [i to kanuom :) ], bar nisam nikad kampirao negdje.
Izvor sam reko da može bit nedohvatljiv. Za tkaninu znam i ja, al nije mi se dao pisat detalje jbt. A za filtriranje kroz šljunak ili kajgod kao improviziranu posudu opet moš iskoristit tkaninu. Ili ne znam ono, šuplju stabljiku bambusa. Snađeš se. I na kraju krajeva, rekao sam da treba i prokuhati.

Also, čim ima smisla pisati kilometarske postove, onda ima smisla i raspravljat o tabletama. This shit is serious business. (H)

kad animeji istrijebe ljude predo ce jedini prezivjeti

Paran0a
01-09-2011, 13:38
Konacno je neko spomenuo animeje. Vec sam se zabrinuo

vukopas
01-09-2011, 13:40
Zanimljivo kako svaka tema na ovom forumu o čemu god bila uvijek uspije na kraju završiti na istome.

Paran0a
01-09-2011, 13:42
Koja je ono rijec do koje uvijek dodjes na wikipediji

Sonic_Moronic
01-09-2011, 13:43
Valjda Hitler.

TeraBajt
01-09-2011, 13:43
filozofija

McPingvin_v2.0
01-09-2011, 15:20
@Pingu
Aj ne seri kvake molim te. Bar ne živim u selu pored šume, bar nisam išao nikad po šumama i gorama naokolo, bar nisam išao nikad na izlete po drugim otočićima naokolo [i to kanuom :) ], bar nisam nikad kampirao negdje.
Izvor sam reko da može bit nedohvatljiv. Za tkaninu znam i ja, al nije mi se dao pisat detalje jbt. A za filtriranje kroz šljunak ili kajgod kao improviziranu posudu opet moš iskoristit tkaninu. Ili ne znam ono, šuplju stabljiku bambusa. Snađeš se. I na kraju krajeva, rekao sam da treba i prokuhati.

Also, čim ima smisla pisati kilometarske postove, onda ima smisla i raspravljat o tabletama. This shit is serious business. (H)
Mogao si ići i po jebenom Mjesecu s Buzzom i Armstrongom, kad si i dalje budala koja nema pojma čemu služe tablete za pročišćavanje vode.

Electromaster
01-09-2011, 15:29
Mogao si ići i po jebenom Mjesecu s Buzzom i Armstrongom, kad si i dalje budala koja nema pojma čemu služe tablete za pročišćavanje vode.
Supach. I dalje su nepotrebne, a i nepraktične u navedenoj količini.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/fb/Homemade_waterfilter.jpg/800px-Homemade_waterfilter.jpg

Also ono, možeš izvest sve od prokuhavanja pa do isparavanja i kondenzacije. Snađeš se na ovako ili onako, vodu se može na hrpu načina pročistit bokte. Misliš da je svatko tko se ikad igdje zgubio i preživio imao tablete za pročišćavanje? Rofl.

Osim ne znam, ako si megaosjetljiva pičkica koja će crknut od svega kaj nije laboratorijski sterilno.

McPingvin_v2.0
01-09-2011, 16:48
Puno je jednostavnije napraviti šator s tri kata uz pomoć tkanine (koju nemaš) i tražiti travu, pijesak (kojeg možda nema) i ugljen (kojeg jako nema), nego ubaciti tabletu u kokos napunjen vodom.

BigBongman
01-09-2011, 16:52
Ali pingu, don't forget :

Predo je novi MacGyver.

Electromaster
01-09-2011, 17:29
Puno je jednostavnije napraviti šator s tri kata uz pomoć tkanine (koju nemaš) i tražiti travu, pijesak (kojeg možda nema) i ugljen (kojeg jako nema), nego ubaciti tabletu u kokos napunjen vodom.

Nije. Al itemi dolaze u kompletu, a taj komplet faila.
Also, još nisi objasnio gdje ćeš s trogodišnjom zalihom tableta?

McPingvin_v2.0
01-09-2011, 18:01
Puno je jednostavnije napraviti šator s tri kata uz pomoć tkanine (koju nemaš) i tražiti travu, pijesak (kojeg možda nema) i ugljen (kojeg jako nema), nego ubaciti tabletu u kokos napunjen vodom.

Nije. Al itemi dolaze u kompletu, a taj komplet faila.
Argument u pičku materinu.

Also, još nisi objasnio gdje ćeš s trogodišnjom zalihom tableta?
Dobiješ drvo na kojem rastu tablete.

sickpetey
01-09-2011, 18:53
E,smarate. Sve cu vas upucati.

Electromaster
01-09-2011, 18:55
Ne može, pokro sam sve metke po otoku da zapalim vatru.

cham3leon
01-09-2011, 19:04
Pa ugljen možeš dobit tako da pustiš drvo da gori pa ga ugasiš vodom. Diste sad?

McPingvin_v2.0
01-09-2011, 20:02
Naravno da možeš, ali je pitanje koliko ti se radi drveni ugljen dok oko tebe lutaju jebeni velociraptori :)))

SharpDressedChevap
01-09-2011, 20:09
Zapravo, zahebi sve ove pakete. Prvo što bih učinio da se probudim na tom otoku je udaranje stabala golim rukama.

Raz
01-09-2011, 20:35
Krepao bi u roku od par [s:313dvhi0]dana[/s:313dvhi0]Ssati, bez obzira što odabrao. Da je u nekom od paketa Čak Noris pa da očisti otok od dinosaura (koji će ujedno postati i trogodišnja zaliha hrane), onda bi već mogli pričati o preživljavanju.

Ali ajde, odabirem C.

Marvin OCX
01-09-2011, 20:45
ZFSwqsnsF8g&feature=related

cham3leon
01-09-2011, 20:58
Naravno da možeš, ali je pitanje koliko ti se radi drveni ugljen dok oko tebe lutaju jebeni velociraptori :)))

Bogami ti se onda baš ni ne čita priručnik za preživljavanje, niti tuče po drvu sjekirom ili mačetom što bi stvorilo zvuk koji bi dinosaure privukao jednako kao dim vatre.

Ne mogu vjerovat o kakvim glupostima se raspravljam ovdje.

Razzarach
01-09-2011, 21:24
Zapravo, zahebi sve ove pakete. Prvo što bih učinio da se probudim na tom otoku je udaranje stabala golim rukama.
ahahah

MasaKrisT
01-09-2011, 23:10
B

Arbiter of Change
02-09-2011, 07:25
I? Tko živ, tko mrtav?

Xero
02-09-2011, 08:32
Dinosauri živi ostali ne baš.

Systematic Reverse
03-09-2011, 19:11
http://www.blogovanje.com/MarinaBauk/images/Food-Safety.jpg

http://2.bp.blogspot.com/-gqm4UsPPBAI/TZ23L7Yaz3I/AAAAAAAAAHc/8_FmjY_Hp1s/s1600/00000116014-SonyNWE005WalkmanMP3Player-large-JPEG.jpegSlimitless baterija included

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS9o2Sd7Bvm2vAMyx_zOyxWsJjYwJuXH Pf5JwPXJtob4cwoviKXSQ

idealni kombo, mozete se zabiti bilo gdje i boli vas kurac.

:(

sickpetey
03-09-2011, 19:19
I? Tko živ, tko mrtav?

Mislim da nas je CHupa zajebo

SharpDressedChevap
03-09-2011, 19:34
Chupa trenutačno preživljava surove uvjete zagrebačkih domova. Nagađam da ćemo dobiti topic s još težim izborima.

Xero
03-09-2011, 19:36
NE DAJU IM DA IMAJU LAPTOP! PAKAO!

Wolfwrath
04-09-2011, 09:39
srsly?

Xero
04-09-2011, 09:40
Da.

Wolfwrath
04-09-2011, 09:43
Da fuq?

Xero
04-09-2011, 09:55
Zagrepčani homoseksualni.

Wolfwrath
04-09-2011, 09:59
Ne spominji mi ih, sad dok smo bili na maturalcu neki idioti iz 10. gimnazije napali i prebili neke engleze... -.-

Xero
04-09-2011, 10:02
Lol kao da zagrepčani mogu nekog prebit.

Wolfwrath
04-09-2011, 10:04
S obzirom da su ovi englezi bili pijani ko letve...

Chupacabra
04-09-2011, 10:07
I say! Not gentlemanly.

vukopas
11-09-2011, 20:09
I šta sad s ovim?

croat1gamer
11-09-2011, 20:11
Pa ništa. Ljudi odaberu šta će ponijet, onda slijedi diskusija o tome zašto je to ispravno & co. Nema dalje.

Arbiter of Change
11-09-2011, 20:14
Lock i nova tema. Zadužujem Karabaša.

sickpetey
11-09-2011, 20:14
Meh chupa razocarao si me.

Insert
12-09-2011, 00:24
http://dsc.discovery.com/fansites/manvs ... /game.html (http://dsc.discovery.com/fansites/manvswild/game/game.html)

EDIT: inače mislim da bi B bio najbolji izbor zbog upaljača. Kombinacija sjekire i upaljača je odlična s obzirom da bi se dinosauri kao i ostale životinje bojali vatre.

Frost Commander
12-09-2011, 12:32
C

Carp
12-09-2011, 12:56
http://dsc.discovery.com/fansites/manvswild/game/game.html

EDIT: inače mislim da bi B bio najbolji izbor zbog upaljača. Kombinacija sjekire i upaljača je odlična s obzirom da bi se dinosauri kao i ostale životinje bojali vatre.

I MADE IT THRU KENYA. Pro sam.

kiko05
12-09-2011, 13:55
:eyebrows: sta ima ?

MasaKrisT
12-09-2011, 14:22
ceka se tvoj ban, nista posebno.

Kores
17-09-2011, 16:03
B sve sto treba