PDA

Pogledaj cijelu verziju : King of Dragon Pass



System
29-08-2011, 20:08
Odlicna igra.

Igra iz 1999. Gde ste u ulozi starjesine varvarskog sela (rani srednji vijek gemani i kelti), smejstenog u Gloranthi settingu za Hero Quest i Rune Quest.

Cilj vam je ujediniti ostala sela i biti kralj. Lakse reci nego uciniti. Igra je neizmjerno duboka s obzirom da u njoj uopste nema animacija. Ali zato premastovite situacije u kojima mozete biti, od neke gluposti kao sto su da vam neke hajducke zene otmu muskarce iz sela do nekog chaos cudovista koje konstantno odbija da umre.

DOxc_5o1TXo

Ja evo sa trecim selom se zabavljam, prva dva su me opljackali i ljudi mi otisli.

Learning curve je malo tricky, u pocetku kontam da sam savladao sve medjutim ispostavi se da nisam, tek iz treceg puta mi ide kako treba. Osim heroquestova ti su nemoguci.

Totalno vrijedi igrati igru jer je superzarazna.


I ne napadajte patke, ni slucajno.

Arbiter of Change
29-08-2011, 20:19
Zakon igra, ali teška k'o vrag ako ne znaš kako izvesti najoptimalniji razvoj plemena. I patke su zakon. :)

System
29-08-2011, 20:22
Ono, pazi na magiju ode stoka, nema stoke nema ni obradjivanja zemlje, nema obradjivanja nema hrane, nema hrane donji si. Ali bilo kako bilo igra je prezabavna.