PDA

Pogledaj cijelu verziju : Crnilo je problem s grafičkom?



Mirko L
29-08-2011, 16:15
Vjerojatno se nitko ne sjeća, ali prije godinu ili dvije, imao sam problema sa svojom ASUS formulom 4770.
http://www.gadgetfolder.com/wp-content/uploads/2009/07/asus-formula-series-2.jpg

U igrama bi mi se ekran zazelenio (ili zažutio, zabijelio, zacrni, zasmeđio i sav ostali raspon veselih boja nasumce) i kompjuter bi blokao nakon čega bi ga morao restartati.

Dao sam grafičku tati i njemu je odlično radila.
Otkad sam nabavio novu matičnu i procesor, imam ju opet. Sve je bilo dobro do nedavno.

Naime, na black opsu mi se svako 3. partiju (obično tako, dakle nakon svake druge partije) zacrni okoliš, a zgrade i oružja ostanu na ekranu. Koliko god zabavno zvučila ideja da se pucaš s hrpom letećih oružja, nije to to. I tako svaki put moram izaći iz igre i ponovo ući.

Moje je pitanje, je li to opet problem s grafičkom?

inb4
1) Imaš ti i važnijih problema, kao sa srcem,
2) Imaš loš ukus za igre.

marijanovic
29-08-2011, 16:43
Da, Black Ops nepatchiran ima takvih problema. Koliko sam se samo u SP igre nagledao lebdećih oružja i dijelova tijela...
Je li igra original? Jesu li instalirani svi patchevi? Koristiš li najnovije drivere za grafičku (Catalyst 11.8 trenutno)?

Chupacabra
29-08-2011, 17:07
Inace nije lijepo kad pitas je li igra original, ponekad je ljudima neugodno :D

marijanovic
29-08-2011, 17:29
Inace nije lijepo kad pitas je li igra original, ponekad je ljudima neugodno :D

Šta ima biti neugodno; piratske verzije često imaju loše crackove (rušenje igre, čudni problemi, ...), ne daju se patchirati, ovo-ono.
Osim toga, ako igra nije original - nema ju se što spominjati na ovom forumu. No ljudi to ne znaju.
Onome tko ima original nema što biti neugodno. osim možda ako ne pati na mišljenuje drugih (pa ga boli to što drugi kažu da nije normalno igrati igre, da je budala tko plati za igru, da je to za malu djecu, da ovo-ono...).

Mirko L
29-08-2011, 18:17
Original je, ne mislim da se piratska verzija uopće može igrati online, osim ako je izašao novi crack.

Mislim da su najnoviji driveri, pošto sam karticu stavio ima mjesec dana i instalirao sam tada najnovije.

A patcheve nemam.

marijanovic
29-08-2011, 18:38
Nisam siguran, možda se igra automatski updatea putem Steama, provjeri to.

Mirko L
29-08-2011, 21:53
Ako je automatski, ne bi li se onda trebalo automatski updateati lol? :)

marijanovic
29-08-2011, 22:41
Pa nisam siguran je li automatski ili nije i je li ti se updatealo ili nije. Valjda negdje možeš vidjeti koja je verzija igre.