PDA

Pogledaj cijelu verziju : "E a kaj treniras?"



Chupacabra
26-08-2011, 20:21
koji je ovo vrag. :(

Dakle, prije mjesec dana upoznam neke vrsnjake u Velikoj Gorici, skroz ok ekipa, i pricamo kad ono neko pita "E a kaj treniras?"

Kazem da nista ne treniram a oni me pogledaju ko da sam gubav. i naprosto mi odbijaju povjerovat da nista ne treniram. Meni je to bilo skroz cudno posto sam seljacina odrasla na selu i osim toga, nitko me to nije pitao do sad. Nakon tog dogadaja su me odjebali i osto sam bez ekipe:D
ista, ali ista, potpuno identicna situacija se dogodila u Zagrebu sa novim ljudima koje sam upoznao.

Zatim na moru, tu je bilo malo bolje, sve do tog pitanja. "Nista." Oni su to prihvatili malo bolje, ali su me ipak gledali ko da se zovem Svemirko.

Moze li mi netko objasnit u cemu je stvar da svako zivo bice jednostavno MORA trenirati nesto, bilo to nogomet, trcanje, rukomet, snifanje ljepila ili slicno? Ja sam tu skroz zbunjen

Death By Sexy
26-08-2011, 20:26
Haha, pa ne moraš trenirat bokte... Ne vidim zašto bi te zbog toga odjebali. Možda je neš drugo u pitanju. A to - kaj treniraš - je valjda dio small-talka pri upoznavanju tinejdžera.

Kid A
26-08-2011, 20:29
Svemirkohttp://playomania.com/forum/Smileys/akyhne/245.gif

Chupacabra
26-08-2011, 20:42
To ime mi je palo na pamet posto mi se komsijin mali zove Svemirko :D

True story

Niko Bellic
26-08-2011, 20:46
Nakon tog dogadaja su me odjebali i osto sam bez ekipe:DMa to si ti 100% sebi u glavi zabrijao da je to radi toga. Vjerojatno nisi nikada čuo za Danza Kuduro, pa su se zato prestali družiti s tobom.

7zp1TbLFPp8&ob=av3e

hansi
26-08-2011, 20:47
Nakon tog dogadaja su me odjebali i osto sam bez ekipe:DMa to si ti 100% sebi u glavi zabrijao da je to radi toga. Vjerojatno nisi nikada čuo za Danza Kuduro, pa su se zato prestali družiti s tobom.

7zp1TbLFPp8&ob=av3e
this

SharpDressedChevap
26-08-2011, 21:06
Mogao si ispast kul pa reći da treniraš njihovu mamu ili izreć neku takvu nesmiješnu foru. Ili si mogao napomenut da ideš na ovaj forum, special treatment guaranteed.

hacker
26-08-2011, 21:15
Takvi jazavci se vjerojatno nabrijavaju na neki opaki sport, tipa hrvanje ili boks, po mom iskustvu ih se bolje kloniti.

Sonic_Moronic
26-08-2011, 21:21
To ti je isto kao nevjerica kad ja kažem da ne podnosim pivo. Navikneš se.

Mirko L
26-08-2011, 21:48
Ne podnosiš? Srodna dušo <3

Also, slažem se s Nikom.

Sonic_Moronic
26-08-2011, 21:50
Smrdi mi. Ne pijem ono što mi smrdi. Probo sam jednom prije mnogo godina i bilo je gorko i ružno, ne zanima me kako bih sad reagirao :)

Windwalker
26-08-2011, 21:50
A dok mene zajebavaju zašt ne pijem pivo, mrko ih pogledam, žestoko odgovorim: 'Ne valja mi!' i lupim čašom mlijeka u stol, pa da ih vidiš kak svi zašute.

majstoro
26-08-2011, 22:04
Haha i meni je previše gorko i ne podnosim ga

Ako vec zelis bit kul chupabacra pocni skejtat :P

Niko Bellic
26-08-2011, 22:14
Ja sam zbog zdravlja skroz prestao s alkoholom, cigaretama i kavom. Sada pijem samo ovo dvoje...

http://img28.imageshack.us/img28/6053/64270297.png

http://img109.imageshack.us/img109/807/20063455.png

Windwalker
26-08-2011, 22:30
Meni cigarete smrde, ali doslovno da bi se ugušio. Ne razlikujem ih od dima iz auspuha.

A alkohol nikad nisam kužio. Dehidracijsko sredstvo koje ništa ne valja. Kome je na pamet palo to piti.
Nekim depresivcima valjda, da pobjegnu od stvarnosti. Čemu?
Nema toga što luda akcijska igra ne može riješiti.

Kava je bezveze. Za cure. Služi samo da one mogu reći 'Idemo na kavu.', iako je nitko nikad ne naruči.
Osim likova na predavanjima rano ujutro koji misle da su face kad prekinu profesora u misli i onako srknu nagnute glave.

Ali zato Cola...
Kao mali je nisam volio.
I onda kad sam krenuo u McD, uz svaki meni uzmem i Colu.
I sad moram Colu (ili Cocktu) uz svako malo jače jelo.

Čajevi, samo neki kiselo-slatki. Gorki ne valjaju.

A vodu ne pijem. Voda je za pranje.

Razzarach
26-08-2011, 22:32
Meni cigarete smrde, ali doslovno da bi se ugušio. Ne razlikujem ih od dima iz auspuha.

A alkohol nikad nisam kužio. Dehidracijsko sredstvo koje ništa ne valja. Kome je na pamet palo to piti.
Nekim depresivcima valjda, da pobjegnu od stvarnosti. Čemu?
Nema toga što luda akcijska igra ne može riješiti.

Kava je bezveze. Za cure. Služi samo da one mogu reći 'Idemo na kavu.', iako je nitko nikad ne naruči.
Osim likova na predavanjima rano ujutro koji misle da su face kad prekinu profesora u misli i onako srknu nagnute glave.

Ali zato Cola...
Kao mali je nisam volio.
I onda kad sam krenuo u McD, uz svaki meni uzmem i Colu.
I sad moram Colu (ili Cocktu) uz svako malo jače jelo.

Čajevi, samo neki kiselo-slatki. Gorki ne valjaju.

A vodu ne pijem. Voda je za pranje.
lol, jesi ti ikad izaso iz kuce?

Chupacabra
26-08-2011, 22:36
Ajd ne skrecite s teme. Jel ikad vama cesto bilo postavljano neko pitanje kojem niste shvacali smisao?

Sonic_Moronic
26-08-2011, 22:37
Haha kako loše, i najbolje od svega je to sa Colom, još najveće sranje.

Electromaster
26-08-2011, 22:38
Windwalker. <333333333333
/agree

Well, osim za Colu, nju pijem kak mi dođe.

On topic, lol, odjebi ih.
Ili reci da treniraš, idk... Starcraft! (H)

Xero
26-08-2011, 22:40
eSports već 4 godine dvaput na dan.

Lord Ragnarok
26-08-2011, 22:42
inb4 netko ko je skuzio da je windwalker ozbiljan

predo opet daje real lajf savjete nekom forumasu.
totalno je pametno slusati ga.
totalno

majstoro
26-08-2011, 22:42
Ili reci da treniraš, idk... Starcraft! (H)
To kažeš kad se sa curama upoznaješ.

Inace Windwalker +100,totalno se slazem

Lord Ragnarok
26-08-2011, 22:46
ne, on veli da gleda 8 sati dnevno anime curica kako se igraju i maze

Windwalker
26-08-2011, 22:48
O ne!
Likovi s anime avatarima me respectaju... Ugled mi je srozan. :(

Kid A
26-08-2011, 22:49
hikikomori daje ljudima savjete o drustvenom zivotu, what could possibly go wrong?

Electromaster
26-08-2011, 22:51
Ja imam kulan real lajf, kad se odem družit s drugim otakujima. (H)

Chupacabra
26-08-2011, 22:52
AHA! DAKLE PRIZNAJES DA SI OTAKUJ!

(Ili kako vec se to pise)

Lord Ragnarok
26-08-2011, 22:52
dats maj pojnt

@wind ovo uopce nema vise veze s tobom. ne vise barem

Electromaster
26-08-2011, 22:53
AHA! DAKLE PRIZNAJES DA SI OTAKUJ!

(Ili kako vec se to pise)

... Duh?

SharpDressedChevap
26-08-2011, 22:53
Predo, kako da zbarim cure? pls halp

Lord Ragnarok
26-08-2011, 22:56
pogledaj Lovely Complex epizodu 4.
tamo ti je objasnjena zenska psiha u detalje. s tim znanjem sve mozes

SharpDressedChevap
26-08-2011, 23:00
Gledao. Jesi skužio kad je
Hishohiko prevario onu trebu iz Gonoshore s muškim robotom, čisti animej humor

Ali treba mi savjet nekog tko zna što je život.

Lord Ragnarok
26-08-2011, 23:04
ne

SharpDressedChevap
26-08-2011, 23:06
Pa šta se onda javljaš. Aj sad ne javljajte se slušam samo Predu što se toga tiče.

Niko Bellic
26-08-2011, 23:29
Budi ono što nisi. Budi glasan. Dominiraj. Žene vole barabe.

Electromaster
26-08-2011, 23:31
Predo, kako da zbarim cure? pls halp

Šarmiraj ih preko Interneta.

SharpDressedChevap
26-08-2011, 23:33
E hvala ti care ovo će mi mnogo pomoć :pray:
Ali neznam sad hoću li radije slušat Niku ili tebe? hm hm

Niko Bellic
26-08-2011, 23:40
Najjednostavnije. Nađi si glupu trebu. Njoj ćeš uvijek biti fascinatan i gledat će u tebe kao u Boga. Pazi samo da ne bude suviše lijepa, pa da ti je netko ne ukrade kada odeš na WC.

SharpDressedChevap
26-08-2011, 23:43
Hoćeš molim te Niko napisat knjigu?
Trebao bi napisati knjigu o životnim vrijednostima pa da ljudi u dobroj namjeri mogu pronaći sve na jednom mjestu, kupio bih i dva primjerka da napišeš.

Niko Bellic
26-08-2011, 23:44
Neću. :P

hansi
26-08-2011, 23:47
<- treniranje lošeg humora since registriranje na pcp forumu

SharpDressedChevap
26-08-2011, 23:48
Neću. :P

:(

Ti dolje odfakaj, ja sam ozbiljan.

Mirko L
26-08-2011, 23:55
kat
Mislim da sam zaljubljen. Osim onog dijela s vodom.

Eto, sad ti je reputacija sigurna.

Niko Bellic
26-08-2011, 23:58
koji je ovo vrag. :(

Dakle, prije mjesec dana upoznam neke vrsnjake u Velikoj Gorici, skroz ok ekipa, i pricamo kad ono neko pita "E a kaj treniras?"

Kazem da nista ne treniram a oni me pogledaju ko da sam gubav. i naprosto mi odbijaju povjerovat da nista ne treniram. Meni je to bilo skroz cudno posto sam seljacina odrasla na selu i osim toga, nitko me to nije pitao do sad. Nakon tog dogadaja su me odjebali i osto sam bez ekipe:D
ista, ali ista, potpuno identicna situacija se dogodila u Zagrebu sa novim ljudima koje sam upoznao.

Zatim na moru, tu je bilo malo bolje, sve do tog pitanja. "Nista." Oni su to prihvatili malo bolje, ali su me ipak gledali ko da se zovem Svemirko.

Moze li mi netko objasnit u cemu je stvar da svako zivo bice jednostavno MORA trenirati nesto, bilo to nogomet, trcanje, rukomet, snifanje ljepila ili slicno? Ja sam tu skroz zbunjen
Evo jedan dobar response kada ti ulete s takvim pitanjem...

Treniram tuđe živce. (par sekundi pauze) **bem ti mrtvu mater u rčma i u čkupi šabane retardirani! (i onda mu pljuneš pod noge i kažeš) Nebitan si, fejk i smaraš.

Maloki
27-08-2011, 01:36
E nije me bilo tjedan dana.

Also, koji kurac?

hansi
27-08-2011, 03:07
veliki

Niko Bellic
27-08-2011, 03:29
crni

Frky
27-08-2011, 13:10
Pirsani!

Also, Chupa, zašto ništa ne treniraš, mislim stvarno?!??!

Niko Bellic
27-08-2011, 13:19
Vjerojatno je potomak ove životinje >>> http://hr.wikipedia.org/wiki/Ljenivci

Chupacabra
27-08-2011, 13:37
Ovaj, zasto bi? Zivim na selu, crncim svakodnevno, ne trebaju mi ti treninzi da ostanem u formi

Niko Bellic
27-08-2011, 14:02
Valjda živiš u selu, a ne na selu? Ljudi žive u selu i u gradu, a ne na selu i na gradu. Molio bih te da više paziš na satu Hrvatskog jezika, jer nije lijepo da ne znaš osnove pravopisa. :?

Nemoj srat da se sada nemaš s kim družit. Koliko god da je sve crno, nikad nije sve crno. Desanka Šakić je uvijek tu s tobom. NE ZABORAVI TO!

Carp
27-08-2011, 14:08
Ja u životu svom nisam čuo nekoga da govori da živi "u selu", pa čak ni od profesora hrv. u školi.

Niko Bellic
27-08-2011, 14:12
Istina. Slažem se u potpunosti. :)

Frky
27-08-2011, 15:29
Aha, sad kužim, znači Chupa ti si kao u forim i imaš baš dobro tjelo i sve i kad si im odgovorio da ne treniraš ništa oni su bili ljubomorni na tvoje mišiće ili su mislili da im lažeš!

Uuuuuu, nezgodna situacija!

Xero
27-08-2011, 16:37
U tom kuniću leži grm!

Niko Bellic
27-08-2011, 17:18
Aha, sad kužim, znači Chupa ti si kao u forim...
ŠTAJE to? :o

majstoro
27-08-2011, 17:24
Valjda misli u formi :D

Frky
27-08-2011, 19:05
Da, nekad me prsti neslušaju, pogotovo nakon maženja samog sebe!
No, to već svi znate po sebi, zar ne...

TeraBajt
27-08-2011, 22:46
koji je ovo vrag. :(

Dakle, prije mjesec dana upoznam neke vrsnjake u Velikoj Gorici, skroz ok ekipa, i pricamo kad ono neko pita "E a kaj treniras?"

Kazem da nista ne treniram a oni me pogledaju ko da sam gubav. i naprosto mi odbijaju povjerovat da nista ne treniram. Meni je to bilo skroz cudno posto sam seljacina odrasla na selu i osim toga, nitko me to nije pitao do sad. Nakon tog dogadaja su me odjebali i osto sam bez ekipe:D
ista, ali ista, potpuno identicna situacija se dogodila u Zagrebu sa novim ljudima koje sam upoznao.

Zatim na moru, tu je bilo malo bolje, sve do tog pitanja. "Nista." Oni su to prihvatili malo bolje, ali su me ipak gledali ko da se zovem Svemirko.

Moze li mi netko objasnit u cemu je stvar da svako zivo bice jednostavno MORA trenirati nesto, bilo to nogomet, trcanje, rukomet, snifanje ljepila ili slicno? Ja sam tu skroz zbunjen

ma ajde ko to bog te jebo kad vidim one dangube na forsu u gorici mamu im jebem nitko od njih nista ne trenira. ja do nedavno nisam nista treniro pa nisam imo takvih problema lol, al otkad sam poceo skonto sam da sam dosta motiviraniji za zivot rofl.

sonik kojem smrdi piva :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

do sad sam mislio da se zajebavas kao ono sve sta ima veze sa muskosti ti ne volis i tako to bas si kul al smrdi ti piva : ))))))))))))))))))))))))))))))))99 jebo te ljeb : ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Niko Bellic
27-08-2011, 23:29
Pa piva smrdi. To je istina. Smrde i cigare. Ali mnogima to ne smeta. Život je pun iznenađenja. Jebiga.

Razzarach
28-08-2011, 00:22
Piva ne smrdi, piva ima miris koji smeta pederima poput sonika i te skvadre.

Kid A
28-08-2011, 00:31
Pivo sadrzi zenske feromone

Electromaster
28-08-2011, 00:40
Hence, žene koje piju pivu su lezbijke?

Može.

Arbiter of Change
28-08-2011, 06:46
Moze li mi netko objasnit u cemu je stvar da svako zivo bice jednostavno MORA trenirati nesto, bilo to nogomet, trcanje, rukomet, snifanje ljepila ili slicno? Ja sam tu skroz zbunjen
Maloljetnici koji ne znaju što će sa sobom, a maloljetnice im ne daju. Uostalom već si trebao naučiti da te zaboli prozor za to što oni misle.

PEER PRESSURE. I'M BEING REPRESSED.

Forengner
28-08-2011, 08:27
Treba se baviti bar nekim sportom.

System
28-08-2011, 09:16
Kazes da sviras instrument, kad te pitaju koji ti im reci kontrabas, posto to nemozes donjeti u parkic da da im sviras.

Niko Bellic
28-08-2011, 09:46
Piva ne smrdi, piva ima miris koji smeta pederima poput sonika i te skvadre.
1.) Cura miriši ako se pere i koristi parfem.
2.) Prirodni plin je bez mirisa.
3.) Pivo smrdi.

Pošto sam skoro pola godine radio u pivovari, ne možeš mi ti, kao random human being, prodavati spike o tome šta je, a šta nije. Poklopi se ušima. Pivo smrdi.

cham3leon
28-08-2011, 10:33
Kažu ljudi da se na okus pive treba naviknut, šta da se navikavam ako mi stvarno nije dobra. Crno pivo meh, radleri su donekle ok, ali ovo obično mi ne leži uopće. Najveća špica mi je kad ljudi filozofiraju kako je jedno pivo bolje od drugog, a sva imaju isti okus, pogotovo ona vječna bitka Žuja - Karlovačko.

Btw, čupakaber, zašto nisi jednostavno rekao da treniraš Starcraft? Onda kad se čudno pogledaju jer žive van civiliziranog svijeta ti njima pokaži svoje korejske kolege na nekoj snimci meča i pokaži koliko je to fizički i mentalno zahtjevan sport.

Niko Bellic
28-08-2011, 10:41
Eto. Ovo si dobro rekao. Piva ne smrdi ljudima koji su na taj miris navikli, ali generalno smrdi. I cigani koji ne drže do higijene ne smrde sami sebi, ali drugim ljudima smrde.

cham3leon
28-08-2011, 10:42
Ovo moram zapamtit...

Zeko149
28-08-2011, 10:44
zidarska ftw :D
http://javor.pef.uni-lj.si/~orihtml/Andreja_Turk/kaltenberg.jpg

Carp
28-08-2011, 11:21
Pijem pivo i volim pivo, ali Osječko stvarno smrdi. FUJ.

Anyhow, chupa.
Najbolji savjet je da kad te tak treba pita jel šta treniraš da ju steraš u kurac.

Niko Bellic
28-08-2011, 11:38
Ja isto volim pivo. Imam čak i unikatnu kriglu za ispijanje piva, ali ne poričem da pivo smrdi i pijem ga dok je hladno, da lakše podnesem smrad.

http://img685.imageshack.us/img685/4240/72194787.jpg

http://img38.imageshack.us/img38/2233/45360507.jpg

Death By Sexy
28-08-2011, 11:39
Najveća špica mi je kad ljudi filozofiraju kako je jedno pivo bolje od drugog, a sva imaju isti okus, pogotovo ona vječna bitka Žuja - Karlovačko.

Špica je kaj nemaju sva isti okus... :/

I piva ne smrdi općenito, već smrdi određenim ljudima. To je ko da veliš benzin smrdi, a meni najfinije miriši.

Wut s raspravom o ukusima ljudi? :{/



Niko, koji si ti douchebag jebemte, al fakat.

SharpDressedChevap
28-08-2011, 11:43
Miris benzinaaaaaa :pray:

Niko Bellic
28-08-2011, 11:50
Niko, koji si ti douchebag jebemte, al fakat.
Ne. Ti si douchebag i egotriper. Stalno ljudima pametuješ, ali okej, ipak ti je to životni poziv. Nenormalno si naporan s konstantnim prozivanjem drugih ljudi i daj mi se više skini s kursa. Ne razumijem zašto mi se uopće obraćaš. Stavi me na ignore i uživaj u svojoj fikciji od života.

Lijep pozdrav

Xero
28-08-2011, 11:57
Pusti ga on je kršćanin.

cham3leon
28-08-2011, 11:59
Inače, Čupakaber, evo ti jedna replika, upotrijebi je čak i ako je 0% točna, bar radi fore.


"Treniram? Reći ću ti što treniram. Moji starci žive od uzgoja krava. U ovoj zemlji se tako slabo može od toga zaraditi da moji starci imaju i drugi posao, i u isto vrijeme se brinu o stoki. Ujutro sam u školi, čim dođem doma, napišem zadaću i učim sve šta trebam, i onda na posao. Morali smo prodati traktor, pa nosim bale sijena koje su teške skoro kao ja sam, po ljeti na suncu još na 35 stupnjeva. Uruši se dio štale, treba nova greda. Kaže meni stari: 'Ivane, evo ti pila (ručna, naravno, ko će platit benzin i ulje) i sjekira, mrš u šumu i vrati se sa bukvom, duljine 4, promjera bar 40cm. U komadu je donesi. I pazi da ne bude negdje gnjila jer ćeš ići po novu.' Kažem ja: 'Ali tata, danas moram voditi kravu veterinaru, neće me biti do navečer.' Reče on meni: 'Pa bogara ti, zato postoji noć, šta, ti si mlad, tebi je dosta pola sata spavat.' Onda zakasnim u školu jer oko četiri ujutro moram porađat kravu, oduži se do 9. Dobijem neopravdani i jedinicu iz ispita, stari mi okune sveto trojstvo i svakog od 12 apostola poimence i prikelji šamar. Sutra moram iskoristit ta 3 sata šta mi ostane za učenje da naučim duplo više i faking uspijem. 'Tata, sad kad sam položio sve s 5, mogu dobiti kompjuter? Našao sam u oglasniku jedan Pentium 2, malo je blatan, ali kad ga sam očistim, popravim i stavim neku Linux distribuciju na kojoj ću provesti tjedan dana samo da se naučim koristiti ju, moći ću ići na fejs i biti kul među klincima.' 'Ćeš, kurac! Jučer sam morao platit cjepivo za stoku, ne može. Osim toga, još smo ti ove godine kupili Nokiu 3310 da se moš razgovarat s prijateljima, i čak dva bona da i ti njih možeš zvat smo spizdili. Strpi se do iduće godine.' To ti ja treniram. Taj sport se zove život i treniram ga toliko da krv pišam. Ako vam je toliko gluplji od vaših pičkastih sportića gdje eventualno možete dobit napuknuće fibule, žao mi je što nisam tako kul i faca.

Mirko L
28-08-2011, 12:08
Pustite Niku, pati od kronične trolliae.

Maloki
28-08-2011, 12:23
Najveća špica mi je kad ljudi filozofiraju kako je jedno pivo bolje od drugog.
Lol, ovo je isto kao da kažeš "svaki odrezak je isti".
To što vi ne primjetite razliku između Löwenbräua i Kilkennyja je vaš problem 8)

Chupacabra
28-08-2011, 12:32
Niko, koji si ti douchebag jebemte, al fakat.
Ane jebemti, stalno pametuje i drugima forsa svoje misljenje i kako je samo njegovo misljenje tocno, a sve to pokusava umotati u witty recenicu kako bi ispao zabavan

Xero
28-08-2011, 12:34
Ane vratia se Šime di je bia?

Niko Bellic
28-08-2011, 12:47
Niko, koji si ti douchebag jebemte, al fakat.
Ane jebemti, stalno pametuje i drugima forsa svoje misljenje i kako je samo njegovo misljenje tocno, a sve to pokusava umotati u witty recenicu kako bi ispao zabavan
Ajde još mu se malo uvuci u pak. Očito se nisi dovoljno uvukao kad možeš dohvatiti tipkovnicu da pišeš ovakve isprazne gluposti koje nemaju nikakvog uporišta u stvarnosti. Vi ste ti koji ne prihvaćate tuđa mišljenja i razmišljanja, a ne ja. Skinite mi se s kursa obojica. Smarate me nenormalno s vašim mudrolijama. Budite pametni nekom drugom.

Carp
28-08-2011, 12:52
*Brings the popcorn*

Maloki
28-08-2011, 12:54
Ja sam rekao da je meni Niko baš zakon i da bi strusio bocu slunjske rakije s njim.

Niko Bellic
28-08-2011, 12:55
Ne smijem ja više rakiju da pijem. Želudac mi prso. Samo pivo smijem.

Electromaster
28-08-2011, 12:57
Niko, koji si ti douchebag jebemte, al fakat.
Ane jebemti, stalno pametuje i drugima forsa svoje misljenje i kako je samo njegovo misljenje tocno, a sve to pokusava umotati u witty recenicu kako bi ispao zabavan

Rofl, nije da branim Niku jer ide i meni na prozor, al bar to ne važi za ono, valjda pola osoba ovdje. Ili više.

Xero
28-08-2011, 13:00
Svi ste vi hipsteri.

Niko Bellic
28-08-2011, 13:09
Prosto priprosti fakt je to da je Death By Sexy jedan veliki hipersenzibilni EGO koji stoji na nogama od stakla, a pošto je telektualac po životnom opredjeljenju, dobro zna da je napad najbolja obrana i zato on proziva maloga mene, samo da si skrene misli sa istine koja ga okružuje i koja je pogubna za njegovu fiktivnu stvarnost u kojoj živi.

PIVO SMRDI! :P

Maloki
28-08-2011, 13:10
Death By Sexy je frajer, pivo ne smrdi, baš si tetka.

SharpDressedChevap
28-08-2011, 13:12
Nabaci koju rimu, oćemo rimu!

Niko Bellic
28-08-2011, 13:13
Death By Sexy je frajer, pivo ne smrdi, baš si tetka.
Frajer? A valjda je. Meni totalno nebitno.

PIVO SMRDI! :P

Arbiter of Change
28-08-2011, 13:57
Kad ti završava godišnji, headhunteru?

Herr Schnitzel
28-08-2011, 14:40
Kažu ljudi da se na okus pive treba naviknut, šta da se navikavam ako mi stvarno nije dobra. Crno pivo meh, radleri su donekle ok, ali ovo obično mi ne leži uopće. Najveća špica mi je kad ljudi filozofiraju kako je jedno pivo bolje od drugog, a sva imaju isti okus, pogotovo ona vječna bitka Žuja - Karlovačko.

Radleri su sokovi, različita piva imaju različite okuse, i Žuja i Karlovačko su smeće. Fejlaš i nemoj filozofirati o pivu ako blage nemaš. Hvala.

Razzarach
28-08-2011, 15:46
Piva ne smrdi, piva ima miris koji smeta pederima poput sonika i te skvadre.
1.) Cura miriši ako se pere i koristi parfem.
2.) Prirodni plin je bez mirisa.
3.) Pivo smrdi.

Pošto sam skoro pola godine radio u pivovari, ne možeš mi ti, kao random human being, prodavati spike o tome šta je, a šta nije. Poklopi se ušima. Pivo smrdi.
Kvragu jel vi ne kontate nikakvu zajebanciju?

Mirko L
28-08-2011, 16:07
Zapravo, ti je ne shvaćaš :)

MasaKrisT
28-08-2011, 17:17
Moram se slozit sa Nikom, bio sam u par tvornica piva u Njemackoj, smrdi uzasno, ali ovako mi je potpuno dobro, hladno naravno:)

Sonic_Moronic
28-08-2011, 17:48
Inače, Čupakaber, evo ti jedna replika, upotrijebi je čak i ako je 0% točna, bar radi fore.


"Treniram? Reći ću ti što treniram. Moji starci žive od uzgoja krava. U ovoj zemlji se tako slabo može od toga zaraditi da moji starci imaju i drugi posao, i u isto vrijeme se brinu o stoki. Ujutro sam u školi, čim dođem doma, napišem zadaću i učim sve šta trebam, i onda na posao. Morali smo prodati traktor, pa nosim bale sijena koje su teške skoro kao ja sam, po ljeti na suncu još na 35 stupnjeva. Uruši se dio štale, treba nova greda. Kaže meni stari: 'Ivane, evo ti pila (ručna, naravno, ko će platit benzin i ulje) i sjekira, mrš u šumu i vrati se sa bukvom, duljine 4, promjera bar 40cm. U komadu je donesi. I pazi da ne bude negdje gnjila jer ćeš ići po novu.' Kažem ja: 'Ali tata, danas moram voditi kravu veterinaru, neće me biti do navečer.' Reče on meni: 'Pa bogara ti, zato postoji noć, šta, ti si mlad, tebi je dosta pola sata spavat.' Onda zakasnim u školu jer oko četiri ujutro moram porađat kravu, oduži se do 9. Dobijem neopravdani i jedinicu iz ispita, stari mi okune sveto trojstvo i svakog od 12 apostola poimence i prikelji šamar. Sutra moram iskoristit ta 3 sata šta mi ostane za učenje da naučim duplo više i faking uspijem. 'Tata, sad kad sam položio sve s 5, mogu dobiti kompjuter? Našao sam u oglasniku jedan Pentium 2, malo je blatan, ali kad ga sam očistim, popravim i stavim neku Linux distribuciju na kojoj ću provesti tjedan dana samo da se naučim koristiti ju, moći ću ići na fejs i biti kul među klincima.' 'Ćeš, kurac! Jučer sam morao platit cjepivo za stoku, ne može. Osim toga, još smo ti ove godine kupili Nokiu 3310 da se moš razgovarat s prijateljima, i čak dva bona da i ti njih možeš zvat smo spizdili. Strpi se do iduće godine.' To ti ja treniram. Taj sport se zove život i treniram ga toliko da krv pišam. Ako vam je toliko gluplji od vaših pičkastih sportića gdje eventualno možete dobit napuknuće fibule, žao mi je što nisam tako kul i faca.

Samo da bacim jedan :pray: na post.

Jesi to sam smislio?

Niko Bellic
28-08-2011, 17:57
Moram se slozit sa Nikom, bio sam u par tvornica piva u Njemackoj, smrdi uzasno, ali ovako mi je potpuno dobro, hladno naravno:)
Zato sam i rekao da uvijek pivo pijem hladno da mi manje smrdi. Nije to onaj smrad kao iz septičke jame, ali miris piva je definitivno neugodan miris. Miris kiselog zelja je isto neugodan miris, pa to ljude ne sprječava da ga jedu, jer je zdravo, baš kao i pivo.

Sonic_Moronic
28-08-2011, 17:58
Ja ne podnosim miris dinje, a dosta ljudi mi kaže da je njima jako ugodan.

Thoughts?

Lord Ragnarok
28-08-2011, 18:07
gej si

cham3leon
28-08-2011, 19:01
Kažu ljudi da se na okus pive treba naviknut, šta da se navikavam ako mi stvarno nije dobra. Crno pivo meh, radleri su donekle ok, ali ovo obično mi ne leži uopće. Najveća špica mi je kad ljudi filozofiraju kako je jedno pivo bolje od drugog, a sva imaju isti okus, pogotovo ona vječna bitka Žuja - Karlovačko.

Radleri su sokovi, različita piva imaju različite okuse, i Žuja i Karlovačko su smeće. Fejlaš i nemoj filozofirati o pivu ako blage nemaš. Hvala.

Možda mi se samo čini, ali jesam li ja ikad od tebe dobio repliku koja nije bila snobovanje i isticanje kako moje znanje o nečemu nije ni do koljena tvom?

@Sonic: Naravno. Bilo mi je dosadno danas prijepodne, a morao sam još iskoristiti par sati mobilnog interneta.

vukopas
28-08-2011, 19:03
"Treniram? Reći ću ti što treniram. Moji starci žive od uzgoja krava. U ovoj zemlji se tako slabo može od toga zaraditi da moji starci imaju i drugi posao, i u isto vrijeme se brinu o stoki. Ujutro sam u školi, čim dođem doma, napišem zadaću i učim sve šta trebam, i onda na posao. Morali smo prodati traktor, pa nosim bale sijena koje su teške skoro kao ja sam, po ljeti na suncu još na 35 stupnjeva. Uruši se dio štale, treba nova greda. Kaže meni stari: 'Ivane, evo ti pila (ručna, naravno, ko će platit benzin i ulje) i sjekira, mrš u šumu i vrati se sa bukvom, duljine 4, promjera bar 40cm. U komadu je donesi. I pazi da ne bude negdje gnjila jer ćeš ići po novu.' Kažem ja: 'Ali tata, danas moram voditi kravu veterinaru, neće me biti do navečer.' Reče on meni: 'Pa bogara ti, zato postoji noć, šta, ti si mlad, tebi je dosta pola sata spavat.' Onda zakasnim u školu jer oko četiri ujutro moram porađat kravu, oduži se do 9. Dobijem neopravdani i jedinicu iz ispita, stari mi okune sveto trojstvo i svakog od 12 apostola poimence i prikelji šamar. Sutra moram iskoristit ta 3 sata šta mi ostane za učenje da naučim duplo više i faking uspijem. 'Tata, sad kad sam položio sve s 5, mogu dobiti kompjuter? Našao sam u oglasniku jedan Pentium 2, malo je blatan, ali kad ga sam očistim, popravim i stavim neku Linux distribuciju na kojoj ću provesti tjedan dana samo da se naučim koristiti ju, moći ću ići na fejs i biti kul među klincima.' 'Ćeš, kurac! Jučer sam morao platit cjepivo za stoku, ne može. Osim toga, još smo ti ove godine kupili Nokiu 3310 da se moš razgovarat s prijateljima, i čak dva bona da i ti njih možeš zvat smo spizdili. Strpi se do iduće godine.' To ti ja treniram. Taj sport se zove život i treniram ga toliko da krv pišam. Ako vam je toliko gluplji od vaših pičkastih sportića gdje eventualno možete dobit napuknuće fibule, žao mi je što nisam tako kul i faca.
:pray: :pray:
Ozbiljno razmišljam da ovo stavim u potpis.

GDra
28-08-2011, 19:16
:pray: :pray: :pray:
BTW, ne znam hoće li ti stati u sig. :)

Sonic_Moronic
28-08-2011, 19:17
Maksimalni broj znakova u sigu je 255.
Da, stat će ti.

Lord Ragnarok
28-08-2011, 19:20
tl;dr stane puno lakse

Herr Schnitzel
28-08-2011, 19:28
Možda mi se samo čini, ali jesam li ja ikad od tebe dobio repliku koja nije bila snobovanje i isticanje kako moje znanje o nečemu nije ni do koljena tvom?
Nabavi znanja pa ćeš dobiti i takvu.

Chupacabra
28-08-2011, 19:37
Bravo kameleon.

Niko Bellic
28-08-2011, 19:38
Kažu ljudi da se na okus pive treba naviknut, šta da se navikavam ako mi stvarno nije dobra. Crno pivo meh, radleri su donekle ok, ali ovo obično mi ne leži uopće. Najveća špica mi je kad ljudi filozofiraju kako je jedno pivo bolje od drugog, a sva imaju isti okus, pogotovo ona vječna bitka Žuja - Karlovačko.

Radleri su sokovi, različita piva imaju različite okuse, i Žuja i Karlovačko su smeće. Fejlaš i nemoj filozofirati o pivu ako blage nemaš. Hvala.

Možda mi se samo čini, ali jesam li ja ikad od tebe dobio repliku koja nije bila snobovanje i isticanje kako moje znanje o nečemu nije ni do koljena tvom?

@Sonic: Naravno. Bilo mi je dosadno danas prijepodne, a morao sam još iskoristiti par sati mobilnog interneta.
cham3leon, daj shvati više da su neki ljudi na ovom forumu jednostavno bahati i puni sebe, pa im je replika kao ova upravo servirana tebi nešto posve normalno, kao što je tebi normalno da nekome kažeš dobar dan. Znam da si ti kršćanin i da vidiš samo ono dobro u ljudima, ali nekad je vrag jači pa tlači. Slažem se s navodom da su Žuja i Karlo drekec, ali kod piva postoji jako puno razloga zbog kojih ono postaje drekec, kao naprimjer neodgovarajući uvjeti skladištenja, nepoštivanje normativa pri proizvodnji, sama starost piva, te neprimjerena temperatura pri konzumaciji. Guinness isto vrlo lako može postati drekec ako nije hendlan with care i sve što ide uz to...

Pivo je nauka i nisu sva piva ista, ali baš kao i kod vina, nisu svi sposobni zamijetiti razliku. Ispijanje piva je kultura, a pošto sam ja nekulturan meni je Corona broj 1. Iako volim i ostala kvalitetna piva, jedino me ona osvježava kao blagi povjetarac i mogu je popiti brutalno puno bez popratnih nuspojava. Ostala piva su po meni više za guštanje i lagano pijuckanje, dok Coronu najradije ločem kao da nepostoji sutra.

Kid A
28-08-2011, 19:42
Znam da si ti kršćanin i da vidiš samo ono dobro u ljudima
http://playomania.com/forum/Smileys/akyhne/245.gif

cham3leon
28-08-2011, 20:31
Možda mi se samo čini, ali jesam li ja ikad od tebe dobio repliku koja nije bila snobovanje i isticanje kako moje znanje o nečemu nije ni do koljena tvom?
Nabavi znanja pa ćeš dobiti i takvu.

Da se bar radi o nekom znanju, a ne o najobičnijem piću od žitarica. Da sam izvalio da je Tito bio reptil sa drugog planeta i pripadnik rase koja nas kontrolira cijelo vrijeme, ne bih ništa rekao.

Carp
28-08-2011, 20:45
A u kurac u pičku, vi od tako jebeno banalne teme stvorite religijsku raspravu...

Niko Bellic
28-08-2011, 20:51
Pa u tome i je fora... :eyebrows:

Herr Schnitzel
28-08-2011, 20:56
Da se bar radi o nekom znanju, a ne o najobičnijem piću od žitarica. Da sam izvalio da je Tito bio reptil sa drugog planeta i pripadnik rase koja nas kontrolira cijelo vrijeme, ne bih ništa rekao.
Tebi je najobičnije piće od žitarica, meni jedna od najljepših stvari koje čovjek konzumira tisućljećima. Da je "najobičnije piće" ne bi opstalo toliko dugo, a još uzmi u obzir da je pivo praktički bilo zamjena za vodu nekad, pošto je voda bila često zagađena. Znanje i trud uloženi u stvaranje kvalitetnog piva idu daleko dalje od onog što ti razumiješ, očito, inače ne bi pisao gluposti poput te da sva piva imaju isti okus.

Sonic_Moronic
28-08-2011, 20:57
Što smo ponosni oko običnog pića majketi.

Nee Joe
28-08-2011, 21:10
Što smo ponosni oko običnog pića majketi.

this

Neven <R>
29-08-2011, 00:07
TOPIC :pray:

hansi
29-08-2011, 00:47
ovaj topic je sad o meni

Azer
29-08-2011, 00:49
*nesmijesni pokusaj humora*

Electromaster
29-08-2011, 00:58
Dovoljno je napisati *hansi*.

hansi
29-08-2011, 02:12
http://www.hcl.hr/forum/Smileys/Alpha/HIHA.png

Systematic Reverse
29-08-2011, 13:23
piva saksa.

Wolfwrath
02-09-2011, 17:34
Moram se slozit sa Nikom, bio sam u par tvornica piva u Njemackoj, smrdi uzasno, ali ovako mi je potpuno dobro, hladno naravno:)

Fala bogu da smrdi u tvornici. I parfemi (recimo) miriše, pa kad sam bio u Francuskoj u parfumeriji toliko je smrdilo da sam ošo šnjovat zasrane wc-ove.

A vas ostale jebo vrag, neko voli pivu,neko ne voli. Isto ko što neko voli kelj,a neko ne. Jeblo vas forsanje vlastitih mišljenja. Sad idem popit jednu i baš ću uživati u mirisu. Preporodim se kad vidim tu zlatnu boju i taj miris kad mi ispuni njušne organe.

ONTOPIK: Čupa-laži. :D