PDA

Pogledaj cijelu verziju : PES 2012



flander
23-08-2011, 17:52
http://i25.lulzimg.com/546a7f.jpg
http://preview.filesonic.com/img/38/b5/54/2981151.jpeg
http://preview.filesonic.com/img/08/82/de/2981131.jpeg

dakle kao i svake godine pa i ove novi PES


možete igrati sa Manchester United, AC Milan, FC Porto, Napoli, Santos te Panarol
standardni settingsi za demo

grafika je možda malo za nijansu ispoliranija nego lani, stadion je svakako življi, publika mi bolje izgleda, kamermani,čuvari i treneri su "živi", šetkaju se okolo po terenu, pa to donosi jednu nijansu na atmosferu, sudac mi je opet nekako isti svira sve i svašta...

nisam previše promijena primjetio jer sam odigral samo 2 tekme...

Full inačica igre najavljena je 14.10.2011. za sve platforme

Uživajte

EDIT : onaj lik je bio leakana verzija, demo izlazi u srijedu,.. my bad...

Macolla
23-08-2011, 18:00
Stvarno mi ovakve igre ne idu u glavu, svaka sljedeća napreduje za duplo manje u odnosu na pretprošlu i prošlu. I prije 3 godine PES je isti bio...

Cookie monsta
23-08-2011, 18:06
Meni ne radi link za skinit... Ako nekog zanima torrent evo link (http://www.mediafire.com/?qy7lq9jmhyfyeqy)

Nightyx
23-08-2011, 22:04
odigrao nekoliko utakmica, realnos povecana za level, ali nejde mi u glavu zast mi nekak zamazana grafika, tipa ko da sam stavio neku low rezu, a opalio sam sve na max...:S nekontam u cemu je problem (nadam se samo u demo verziji)...uglavnom svidja mi se, igrat ce se ;)

Zani
23-08-2011, 23:42
Igrao 10+ utakmica na demou, apsolutno sam oduševljen. Pratim PES stalno, i mogu reći da je 2012 je najveći i najbolji korak naprijed koji je Konami napravio u posljednih par godina. Igra je otišla od rigidnog, beživotnog 'simulatora' nogometa do apsolutno fluidnog, 'živog', impresivnog nogometnog simulatora. Nove animacije su nevjerojatne, sloboda igre, response time...ima par stvari još koje treba popraviti, poput golmana, no to je 0 u usporedbi s napretkom.

Bez i da sam vidio novu fifu, reći ću da nema šanse naspram ovoga. Jednostavno morate zaigrati da biste to osjetili, ja sam gledao gameplay na youtube, pa nisam mogao cak ni tamo vidjeti napredak koji se osjeti kad se zaigra PES.

@Nightyx - grafika je 'zamazana' zbog kompresije demoa na 1,2 GB, cijela igra će izgledati puno bolje i ljepše, vidjet će se grafički napredak u odnosu na 11, koji je velik.

Cookie monsta
23-08-2011, 23:57
Meni je čist ok ovaj demo, više me zanima cijela igra. Tek onda ću vidit kolko je dobra, zasad mi je dobra.

Kostolomac
24-08-2011, 00:17
Kakav je u odnosu na FIFA 11? Molim objektivnost.

flander
24-08-2011, 09:35
meni je FIFA 2k11 na prvu bila ono WOW !!! ali što sam više igral nekako je taj WOW efekat popuštal, bez obzira na kojoj težini igral igru bilo lagano, po tekmi daval i po 5 golova, a i bez licence za LP i Europsku Ligu, FIFA mi je odma nezanimljiva...

Nightyx
24-08-2011, 09:59
@Nightyx - grafika je 'zamazana' zbog kompresije demoa na 1,2 GB, cijela igra će izgledati puno bolje i ljepše, vidjet će se grafički napredak u odnosu na 11, koji je velik.

thx na obavijesti..vec sam se sasro da samo meni neštima xD

MasaKrisT
24-08-2011, 10:25
Jel ima kakvih pomaka u vidu recimo glupih istrcavanja u aut igraca sa loptom, skriptiranog pucanja obrane kad se igra protiv zivog igraca, suteva koji nemaju veze sa zakonima fizike, sudjenja gluposti i hrpe tih bugova koji se skuze nakon 50ak utakmica i onda vise bude zlo nego gust igrati pes?

Cookie monsta
24-08-2011, 14:02
mogu ti reći da više ne trče za loptom kad vide da nemogu stići, a ostalo nisam skonto

CAK_CROchef
24-08-2011, 17:20
Igraci su 20x pametniji, grafika je u bluru samo u demu zbog neke gluposti s pikselima...
Golmani su losi, al jos jucer su na twitteru objavili da se radi na poboljsanju golmana, i da ce se razlika osjetit vec
u drugom demu.
Svidjaju mi se i male stvari, tipa kad vidis lika u odjelu kak trci s strane terena, kad vidis suigraca kako siri ruke jer misli da je faul, okretanje ledja kad puknes u nekog igraca i tako. Sve u svemu preorder ce se obavitit uskoro :D
22funti je uredu cijena za igru.

cham3leon
24-08-2011, 18:25
meni je FIFA 2k11 na prvu bila ono WOW !!! ali što sam više igral nekako je taj WOW efekat popuštal, bez obzira na kojoj težini igral igru bilo lagano, po tekmi daval i po 5 golova, a i bez licence za LP i Europsku Ligu, FIFA mi je odma nezanimljiva...

Probaj si stavit poluasistirane kratke paseve i šuteve, a ostalo na manual, pa ćeš vidjet.

Kostolomac
24-08-2011, 20:07
I probajte FIFA 11 PS3 Gameplay Patch for FIFA 11 PC (http://www.soccergaming.com/forums/showthread.php?t=164884)Sako već niste.

Zani
25-08-2011, 00:51
Dodan je novi potez ove godine, dok držite R1+R2 krenite u nekom smjeru, igrači sa velikim explosive power (nova editing statistika) će dobiti ubrzanje i tako si otvoriti prostor za udarac.
Tipa Messi kad IRL lagano šeće s loptom a odjedanput je kod gola kad se zaleti :)

Babitz
25-08-2011, 04:17
FIFA to ima već duže vrijeme.

cham3leon
27-08-2011, 13:20
To je ono kad si da ogroman for? Bilo je to i na prošlim PES-ovima, ali će valjda sa tom eksplozivnošću biti korisnije.

Niko Bellic
27-08-2011, 13:23
Hoće bit Dinamo u novom PES-u???

MasaKrisT
27-08-2011, 14:16
Vjerojatno hoce, bio je i u zadnjima, posto imaju licencu za Ligu prvaka, ne vidim sansu da izostane. Bas me zanima kako ce ih napravit.

Systematic Reverse
27-08-2011, 19:47
prelose, kao i obicno.

i repku nam uvijek lose naprave.

neznam kako je bilo u 2011 jer nisam igrao.

Praetorian
27-08-2011, 20:06
prelose, kao i obicno.

i repku nam uvijek lose naprave.

neznam kako je bilo u 2011 jer nisam igrao.

Vidi se da pričaš gluposti, našu repku još od Pesa 8 ako se nevaram prave odlično, i licencirana je.
U ovom demu ni nema repke.
Meni je oldičan ovaj pes, jedva čekam full verziju.

Raoul Duke
27-08-2011, 21:06
Meni je iskreno zadnja fifa bila bolja od pesa.Samo se nadam da nece i ove godine biti tako...

Wizard
27-08-2011, 21:10
Zar je vazno koji je bolji, samo nek valja, nisan jos instalira demo, al kako je los bia prosli u usporedbi s fifom ne polazem neke nade u njega.

Raoul Duke
27-08-2011, 21:27
Ma nije vazno smao ocu reci da ne zaseru pes kao i prosli...

cham3leon
28-08-2011, 10:10
Pa evo, ja koji sam uvijek bio za PES, sad sam se prešaltao na FIFU, i naprosto je bolja u svim pogledima. I dalje me prati taj osjećaj da igrači malo prelako primaju loptu i mijenjaju smjer, ali svakako je realističnija od PES-a. I na potonjeg se vratim tu i tamo, jer ipak HNL patch ove godine je zaista predobar, ali svaki put mi fali AI koji je slabiji od onog iz FIFE, vremenski uvjeti, i odlična fizika šuteva koju PES vjerojatno neće imati ni u 2012-ici. U svakom slučaju, ne iščekujem još nijednu od ove dvije igre, jer uz instaliran PES sa HNL-om i FIFU sa manager modom kod kojeg se imaš šta naigrati nema naznake da će mi dosaditi prije kraja godine.

Btw, FIFA je i dalje po nekim detaljima preloša u odnosu na PES. Kad sam ju počeo igrati prije svega su mi se zgadili meniji i postavke za plan igre. Svaka taktika i formacija koju napraviš mora se obavezno sejvati da bi je igra primijenila. Dok je slaganje formacije na PESu doslovce povlačenje igrača po terenu kako ti je volja, ovdje imaju svoje kućice i nema boga da ih namjestiš točno onako kako si zamislio. Isto tako, zašto, o, zašto onaj meni za mijenjanje postave ima deset mjesta prije nego što moraš zasrkolati dolje da bi vidio zadnjeg igrača u prvoj postavi? Što im bi?

Raoul Duke
28-08-2011, 10:45
Pa evo, ja koji sam uvijek bio za PES, sad sam se prešaltao na FIFU, i naprosto je bolja u svim pogledima. I dalje me prati taj osjećaj da igrači malo prelako primaju loptu i mijenjaju smjer, ali svakako je realističnija od PES-a. I na potonjeg se vratim tu i tamo, jer ipak HNL patch ove godine je zaista predobar, ali svaki put mi fali AI koji je slabiji od onog iz FIFE, vremenski uvjeti, i odlična fizika šuteva koju PES vjerojatno neće imati ni u 2012-ici. U svakom slučaju, ne iščekujem još nijednu od ove dvije igre, jer uz instaliran PES sa HNL-om i FIFU sa manager modom kod kojeg se imaš šta naigrati nema naznake da će mi dosaditi prije kraja godine.

Btw, FIFA je i dalje po nekim detaljima preloša u odnosu na PES. Kad sam ju počeo igrati prije svega su mi se zgadili meniji i postavke za plan igre. Svaka taktika i formacija koju napraviš mora se obavezno sejvati da bi je igra primijenila. Dok je slaganje formacije na PESu doslovce povlačenje igrača po terenu kako ti je volja, ovdje imaju svoje kućice i nema boga da ih namjestiš točno onako kako si zamislio. Isto tako, zašto, o, zašto onaj meni za mijenjanje postave ima deset mjesta prije nego što moraš zasrkolati dolje da bi vidio zadnjeg igrača u prvoj postavi? Što im bi?
+1,identicno misljenje imamo,sve si reka.niti ja ne iscekujem niti jednu od njih jer imam nba koji me zabavlja haha :D

*Fila*
28-08-2011, 18:10
ovo nije pravi demo...nego neki samo pogled kako će pes izgledat. Demo pravi izlazi u 9.mj a ogra u 10.
Igra će rulat i jedva čekam neprospavane noći i turnire.

MasaKrisT
28-08-2011, 18:14
Nemam gamepad do sutra, ono sto sam u ovom radnom demu primjetio je da su golmani jedan tren nevjerojatno retardirani, drugi su supermeni. Popravili su pucanje. Faula ima svakakih bjesnih, crveni se dijele za ono sto zuti nebi trebao biti. Neki preview je takodjer pokazao da su komentatori skoro identicni. Igra je fluidnija, boljih padova ima, osjecaj igre je bolji ali nista od onog wow efekta zasada. Nabavit ce se paralelno s fifom pa cemo vidjet.

*Fila*
29-08-2011, 11:35
Kako uspješno šutirati? Ibra mi se ko baba ponaša kad šutiram.

Systematic Reverse
29-08-2011, 11:44
prelose, kao i obicno.

i repku nam uvijek lose naprave.

neznam kako je bilo u 2011 jer nisam igrao.

Vidi se da pričaš gluposti, našu repku još od Pesa 8 ako se nevaram prave odlično, i licencirana je.
U ovom demu ni nema repke.
Meni je oldičan ovaj pes, jedva čekam full verziju.

odlično?

neznam jel' pricamo o istome, ali repka nam je statistički u rangu sa saudijskom arabijom skoro.

nemislim na izgled igraca i to jebote.

cham3leon
29-08-2011, 12:22
Više-manje realno. Jedini je onda problem što onda u klubovima ispada da su ti igrači preslabi.

Systematic Reverse
29-08-2011, 13:14
imo nije baš realno, to vidiš na igraču tipa Olić recimo.

njegova brzina nije nista posebno tamo.

za dinamo se necudim da su slabi, ali repka nam je preslaba.

Wizard
29-08-2011, 14:06
Mozda gledaju na njihove igre u stvarnost, po tome je valjda realno :)

la50
29-08-2011, 15:24
Najbolji PES koji sam igrao,iako je tek demo verzija izašla ja sam totalno zapaljen za igru.Na top playeru je teže pobjedit nego ikad.Fizika se nekako dosta izmjenila,na pozitivan način...sada je utakmica puno dinamičnija,jedan krivi pas može dovesti protivnika u gol priliku.Suđenje je bolje nego ikada,kad tijelom napravite faul suci to sviraju...skok igra i dueli po meni bolje napravljeni nego ikad...prvu tekmu odigrao na top player,uzeo milana protiv napolia i izgubio 2-1 ali kakve su golovi dali protivnici pa to je divota i što je najgore nisam se uopće ljutio xD,ma odlično odlično ja sam presretan kako izgleda ovaj demo

Btw puno puta sam igrao s barcom protiv reala i u većini slučajeva izgubio...strašno kako ovi realovci daju golove,ronaldo iz poluprilike trpa golove samo tako...e da nisam to htio reć(možete skinut "patch" za igrat pes sa 25 timova...puno je igrača ćelavo[nije im izgled napravljen]Sali je dobro http://pes2008editing.blogspot.com/2011 ... -beta.html (http://pes2008editing.blogspot.com/2011/08/25-teams-unlocked-patch-by-jenkey-beta.html))

Praetorian
29-08-2011, 15:42
[quote="Systematic Reverse":3iymbbfz]prelose, kao i obicno.

i repku nam uvijek lose naprave.

neznam kako je bilo u 2011 jer nisam igrao.

Vidi se da pričaš gluposti, našu repku još od Pesa 8 ako se nevaram prave odlično, i licencirana je.
U ovom demu ni nema repke.
Meni je oldičan ovaj pes, jedva čekam full verziju.

odlično?

neznam jel' pricamo o istome, ali repka nam je statistički u rangu sa saudijskom arabijom skoro.

nemislim na izgled igraca i to jebote.[/quote:3iymbbfz]

Pa ni neigra nam repka puno bolje od saudijske arabije (Al Jaber bez uvrede), nisu osvojili ništa već zadnjih sto godina lol, ja neznam kojom je logikom hrvatska repka 10 na fifinoj ljestvici?

cham3leon
29-08-2011, 16:37
Statistički jest jer je u toj repki stvarno prvoklasnih igrača, ali sama reprezentacija je govno. Bilić je trebao davno dati ostavku, a i sami igrači ili su nezainteresirani, ili ih je netko podmazao da igraju slabo.

Praetorian
29-08-2011, 17:05
Istina, statistički gledano imamo dobre igrače, ali zato igraju kao da su neizainteresirani. Dobro si reko. Bilić treba otić.

Systematic Reverse
29-08-2011, 18:27
slazem se sa navedenim.

i isto neshvacam kako smo top10.

ali uvijek sam imao filing da pojedince prelose naprave u pesu.

2011 nisam igrao, pa neznam.

ali svi prije su bili takvi ;/

flander
02-09-2011, 21:09
odigrao tekmu i dao gol iz čistokrvnog zaleđa :D ROoney bio u zaleđu bar 2 metra :D ali sudac ništa, sad dal je to bug ili ce ipak bit dopuštene sudaćke greške neznam, ali eto na moju radost dao sam gol ^^

Kostolomac
02-09-2011, 22:57
Realnost brate.

*Fila*
03-09-2011, 14:42
odigrao tekmu i dao gol iz čistokrvnog zaleđa :D ROoney bio u zaleđu bar 2 metra :D ali sudac ništa, sad dal je to bug ili ce ipak bit dopuštene sudaćke greške neznam, ali eto na moju radost dao sam gol ^^
I meni se desilo par puta, mislim da ipak nije bug :)

Nightyx
04-09-2011, 12:15
jel se moze ikako skipat onaj uvodni video u demou? :S

flander
04-09-2011, 12:33
jel se moze ikako skipat onaj uvodni video u demou? :S


To skip intro in PES 2012 demo delete pes12pv and pes12ci file from the folder /img .

anatom
05-09-2011, 00:48
Odigro par tekmi, naravno izgubio ali nije to bitno.
GamplaySje solidan, teska protivnicka odbrana se svodi na to da su moji igraci u napadu tromi kod suteva (treba vremena da zamahne da osuta, covjek sa 5 metara moze dotrcat do mene).
Pokreti igraca: Tjelesni pokreti jako lijepi, realni. Medjutim sama igra kao da se odvija u vodi, najednom lopta ubrza i onda kad je uzmem to je sve tako sporo. A igraci kao da nisu na zemlji nego vise na ledu ili tako. Puino skakutanja oko lopte i primanje je ocajno, kao da su gledali primanja lopte igraca iz bivse yuge :)
Grafika: Jedina pozitiva je sto nema onog blura kad je lopta u vazduhu (a gdje da bude kad je citava igra kao blur). Fakat treba doradit grafiku al mislim da od toga nema nista, oci me zabole poslije dvije utakmice, kao da gledam los video link (haj dobro nije toliko lose koliko serem al fakat je lose :) )
Fizika lopte: Imam utisak da je teska par kilograma, jedva se napuca ono da sijevne sut, sve nesto traljavo.

Golmani: Zar treba komentar.....

Sudac: Solidan, pusta prednost dosta.

Fizika samog igraca: Jako inertno, kad se zatrce tesko staje, al to je pozitivno (bar sto se nase lige tice...salim se)

Tezina igre: odlicna, ali kako sam naglasio, vise na racun mene nego protivnika, tako kad se malo stelnemo to ce biti otprilike ko i do sad, sa izuzetkom protivnicke odbrane koji fenomenalno presjecaju pas igru

Ukratko, dobra igra, a mogla bi bit i bolja ako se grafika "izostri", poprave golmani i pas igra, primanje i neke sitnice. Bice zanimljivo pogotovo ako nam KONAMI ostavi prostora da mozemo pecovat kao sto je to bio slucaj u PES 6

*Fila*
05-09-2011, 10:15
Odigro par tekmi, naravno izgubio ali nije to bitno.
GamplaySje solidan, teska protivnicka odbrana se svodi na to da su moji igraci u napadu tromi kod suteva (treba vremena da zamahne da osuta, covjek sa 5 metara moze dotrcat do mene).
Pokreti igraca: Tjelesni pokreti jako lijepi, realni. Medjutim sama igra kao da se odvija u vodi, najednom lopta ubrza i onda kad je uzmem to je sve tako sporo. A igraci kao da nisu na zemlji nego vise na ledu ili tako. Puino skakutanja oko lopte i primanje je ocajno, kao da su gledali primanja lopte igraca iz bivse yuge :)
Grafika: Jedina pozitiva je sto nema onog blura kad je lopta u vazduhu (a gdje da bude kad je citava igra kao blur). Fakat treba doradit grafiku al mislim da od toga nema nista, oci me zabole poslije dvije utakmice, kao da gledam los video link (haj dobro nije toliko lose koliko serem al fakat je lose :) )
Fizika lopte: Imam utisak da je teska par kilograma, jedva se napuca ono da sijevne sut, sve nesto traljavo.

Golmani: Zar treba komentar.....

Sudac: Solidan, pusta prednost dosta.

Fizika samog igraca: Jako inertno, kad se zatrce tesko staje, al to je pozitivno (bar sto se nase lige tice...salim se)

Tezina igre: odlicna, ali kako sam naglasio, vise na racun mene nego protivnika, tako kad se malo stelnemo to ce biti otprilike ko i do sad, sa izuzetkom protivnicke odbrane koji fenomenalno presjecaju pas igru

Ukratko, dobra igra, a mogla bi bit i bolja ako se grafika "izostri", poprave golmani i pas igra, primanje i neke sitnice. Bice zanimljivo pogotovo ako nam KONAMI ostavi prostora da mozemo pecovat kao sto je to bio slucaj u PES 6

The first demo, launching on Wednesday, is a preview build that isn’t representative of the final game: it’ll feature ten minute matches, with teams including Manchester United, AC Milan, FC Porto, S.S.C Napoli, Santos FC, and C.A. Panaro. The second demo is more representative of the final game, featuring ten minute matches from teams such as Tottenham Hotspur, Bayern Munich, Inter Milan, Rangers, Club America and Sport Club Internacional in mid-September. Both demos will release on PSN, XBL and PC.

The full game launches on October 14 for PS3, 360 and PC, with PS2 and PSP versions launching on October 28.

Do finalne verzije će oni to sve popraviti kao što vidiš :) :thumbs2:

TeraBajt
05-09-2011, 11:45
sad sam nekak tuzan kad skontam da jos uvijek perem pes06 sa juventusom lol :'(

Nightyx
05-09-2011, 16:52
jel se moze ikako skipat onaj uvodni video u demou? :S


To skip intro in PES 2012 demo delete pes12pv and pes12ci file from the folder /img .
thank you :thumbs2:

anatom
05-09-2011, 18:48
The first demo, launching on Wednesday, is a preview build that isn’t representative of the final game: it’ll feature ten minute matches, with teams including Manchester United, AC Milan, FC Porto, S.S.C Napoli, Santos FC, and C.A. Panaro. The second demo is more representative of the final game, featuring ten minute matches from teams such as Tottenham Hotspur, Bayern Munich, Inter Milan, Rangers, Club America and Sport Club Internacional in mid-September. Both demos will release on PSN, XBL and PC.

The full game launches on October 14 for PS3, 360 and PC, with PS2 and PSP versions launching on October 28.

Do finalne verzije će oni to sve popraviti kao što vidiš :) :thumbs2:

Iskreno se nadam jer sam inace ljubitelj PES-a, pa sacekacemo taj sledeci demo da vidimo. Samo da ne zeznu sta, jer je demo verzija proslog pesa bila igrivija od originala.

flander
05-09-2011, 18:50
Iskreno se nadam jer sam inace ljubitelj PES-a, pa sacekacemo taj sledeci demo da vidimo. Samo da ne zeznu sta, jer je demo verzija proslog pesa bila igrivija od originala.


+10000

Kenyi
05-09-2011, 21:26
Još mjesec dana cekati da zaigram opet master ligu, jebemu :(

TeraBajt
05-09-2011, 22:22
sad sam na 2008, doc cu ja do 2011 dok ovo ne izadje (H)

MasaKrisT
05-09-2011, 22:24
Demo mi je dosadio, odigrao 5 partija vs frenda s kojim sam igrao pes 2011 cijelu godinu, nismo nesto impresionirani, al smo zato fifu 11 maznuli 5 dugackih partija, bas je bilo zabavno, sad neznam jel do toga sto nam je sve nepoznato ili jer je bolja. Ove godine se isprobavaju obje igre.

Wizard
05-09-2011, 23:18
Jer je bolja :)

anatom
05-09-2011, 23:48
Još mjesec dana cekati da zaigram opet master ligu, jebemu :(
Jaj to je beton, jedino to pikam i to sa burazom. Uzmemo neki nizerazredni klub i lagano kroz drugu diviziju idemo u prvu (obicno englezi a u posljednje vrijeme i spanija) i onda uzivancija, kupovina, prepucavanja i slicno. Najduze do sad sto smo dogurali je 2025 godina. Poslije 5 sezona obicno se sve svodi na leave the coach i vise je samo kupoprodaja, zavaljujem cijene ovim nabrijanim klubovima :)

CAK_CROchef
14-09-2011, 10:09
http://dl.pes2012demo.konamionline.com/ ... 2DEMO2.zip (http://dl.pes2012demo.konamionline.com/pes2012demo/0ef4aea8d4307880c970204c28d7af48/PES2012DEMO2.zip)


drugi demo, kazu da je puno bolji

flander
14-09-2011, 10:19
evo skida se, javim dojmove

btw skinuo Fifa 2k12 i nemreš igrat na joypad :pray: samo na tipkovnicu :pray:

EDIT : skine 400 mege i onda brzina padne skoro pa na 0

anatom
14-09-2011, 11:54
Ja sam progulio 400MB i jos skida isto 1,2mb/s :)

auuuuu evo ga na 540MB tek jedva 50kbps :(

flander
14-09-2011, 12:01
a ne nek se skida, igram Soliter ^^

http://www.konami-pes2012.com/2011/09/t ... 60-and-pc/ (http://www.konami-pes2012.com/2011/09/the-offical-2nd-pes-2012-demo-is-coming-today-for-ps3-xbox-360-and-pc/)

Hexfire
14-09-2011, 12:11
btw skinuo Fifa 2k12 i nemreš igrat na joypad :pray: samo na tipkovnicu :pray:


Meni bez problema radi sa oba gamepada. Možda jer imaju podršku za GFWL.

Također se skida PES demo 2, al trebat će oko sat vremena. Javite dojmove ako ste već probali.

anatom
14-09-2011, 12:13
http://up.4share.vn/f/2918101d1e111f...2DEMO2.zip.001
http://up.4share.vn/f/54656d60636c62...2DEMO2.zip.002
http://up.4share.vn/f/50616964676866...2DEMO2.zip.003
http://up.4share.vn/f/5e6f676a696668...2DEMO2.zip.004
http://up.4share.vn/f/77464e43404f41...2DEMO2.zip.005
http://up.4share.vn/f/5968606d6e616e...2DEMO2.zip.006
http://up.4share.vn/f/4c7d75787b747b...2DEMO2.zip.007
http://up.4share.vn/f/51606865666966...2DEMO2.zip.008

Evo novi linkovi

flander
14-09-2011, 12:35
offline su ti linkovi, bar tako kaže Jdownloader

anatom
14-09-2011, 12:41
http://www.mediafire.com/?yi8iz66wv7ud6ah
http://www.mediafire.com/?7zd921m6rc0f703
http://www.mediafire.com/?3le1nnt63lm83mc
http://www.mediafire.com/?3tm3600d1yzgu83
http://www.mediafire.com/?zkh3eck08in1jyp
http://www.mediafire.com/?7dveh31zqz5nylo
http://www.mediafire.com/?dp1d7zap5ztoy8l
http://www.mediafire.com/?8k68te2q9jeynqc

Ne znam do cega je, evo drugi linkovi.

flander
14-09-2011, 14:34
odigral par tekmi i cinimi se da je sve isto...sudac i dalje sudi svakakve gluposti, svaki udarac iz kornera nemožeš nadskočit da si neznam kaj...po meni nema nekih promjena, budem još koju kasnije odigral pa može se dojmovi promjene

MasaKrisT
14-09-2011, 15:03
Fifa demo jede pes da dorucak. Ove godine ipak samo fifa.

anatom
14-09-2011, 15:09
Odigro i ja
Sve sto su najavili su SLAGALI!!!!
Golmani su retardi, nisu nikako poboljsani, bez obzira koliko lopta ide polako on nesta odbija, u ruke je nije uhvati ko da kokos ganja, za nepovjerovat!!
Grafika jos uvjek uzasna sa onim blurom, nekako me podsjeca na tv a ne na racunarsku igru.
Za nijansu brze, ne toliko, ali je glupo to sto se igraci okrecu ko mahniti, nidje veze, fizika je uzasna. A kad trze ko da idem kroz vodenu sredinu a ne vazdusnu, nema one eksplozivnosti igraca da se osjeti, cijelo vrijeme imam osjecaj da ne kontroliram igraca u potpunosti, mozda nekih 30% i to kad dodajem, ostalo je na jadite jade.
Lopta i sutevi jos uvjek isti, lopta kao da je punjena tecnom zivom, imam osjecaj da je teska uzasno pa nemaju snage da je raspale, jos nikome da sjede ljuski.
Na ovom demo-u su radili nazalost samo na enterijeru, drugacije je malo kod izlaska iz tunela ide malo zivlje a i kod postignutog gola. To sam se i plasio, gameplay je zabacen negdje iza kauca pa nikako da dodje na red. Sramota je ovo za KONAMI!!! Poslije svih sokera do sada koji su imali tecnu igru ovdje je sve nekako naguravanje odbijanje lopte od igraca ko od direka i to betonskog. Ne znam koje oni recenzije gledaju i da li uopste mare za onim sto mi ovdje i ljudi po forumima pisu!

*Fila*
14-09-2011, 15:47
Fifa demo jede pes da dorucak. Ove godine ipak samo fifa.
Daj, imao sam sinoć muke da si demo nariktam da bi igrao sa milanom u kojem svi boluju od parkinosove bolesti, iksom obavljam cijelu ''taktičku obranu'', a na legendary pojedem barcu u 3 min koliko demo dopušta.
Možda je dobra, ali i ona ima mana i ove godine će opet biti neizvjesno.

Praetorian
14-09-2011, 16:33
Probao sam i ja FIFU 12 demo, izbacivalo me iz igre pa sam morao preimenovat USB Gamepad i REGEDITU i sad mi igra radi.
FIFA 12 stvarno pojede PES 12, ove godine se igra FIFA puno je bolja i teža igra.

*Fila*
14-09-2011, 17:06
Nezz meni je dobro, odigrao par teških tekmi, golmani se naradili na obe strane...nadam se još boljoj finalki.
Dodavanja su mi bolja, teža su što mi se sviđa a ne ko u fifi stisni kvadrat i odmah lopta fino u noge ide.
Kretnje igrača su bolje, kad se bale razlaufa nitko mu ne može ništa hehe, šutevi su mi još čudni, a treba se naviknuti zapravo, malo su kompliciraniji, i bolje da jesu, jer bi bilo golova ko kiše ko u 9 i 10 kad sam dobivao utakmice po 8-3 itd. lol ugl solidan posao su napravili i nadam se da će popraviti još par sitnica i onda finalka rula.
i da bolje je da ovako leti lopta i bude jako realno jel?
2dmT8xlm ... r_embedded (2dmT8xlmeWo&feature=player_embedded)
sa tri tipke lik izbaci cijeli team i zabije, dobro ofsajd je ali mislim...smješno izgleda

cham3leon
14-09-2011, 17:42
Na Fifi možeš isključiti asistencije na apsolutno svim komandama, od kratkog pasa do šuta, a neke od njih nude i poluasistirano rješenje. Meni je optimalno asistirano kratko dodavanje, a potpuno manualan for s kojim mogu stvarati prilike točno kako hoću. S time da to poluasistirano ne funkcionira ni približno dobro kao sistem dodavanja u PES-u koji je stvarno zlatna sredina između tih krajnosti.

Što se tiče šuta, kad je asistiran primijetio sam da nije neki problem zavaliti plasirku u suprotan kut sa nekih 30 metara sa pravim igračem pa izgleda lagano, ali teško je to ponoviti.

MasaKrisT
14-09-2011, 17:51
Fifa demo jede pes da dorucak. Ove godine ipak samo fifa.
Daj, imao sam sinoć muke da si demo nariktam da bi igrao sa milanom u kojem svi boluju od parkinosove bolesti, iksom obavljam cijelu ''taktičku obranu'', a na legendary pojedem barcu u 3 min koliko demo dopušta.
Možda je dobra, ali i ona ima mana i ove godine će opet biti neizvjesno.


Ne znam za tebe, ja sa fifom 11 na najtezem nisam imao vecih problema sa jakim klubovima, ovdje na professional ne mogu sa Barcom Milana dobit. Iskljuci auto dodavanje, stavi na manual, nema sanse da lopta ide tocno u noge kako pricas.

A opet, mozda sam ja jednostavno toliko los.

*Fila*
14-09-2011, 18:00
Ma ali čemu to auto sve, sve na auto jebemu igre i jednu i drugu. Sad je i pes počeo sa time srat, umjesto da bude ralniji i teži i dopušta više prostora za samog igrača oni fidaju sve sa automaticom i assistom. Kad dođe finalana, gasim sve to i sve na palentu, po starom.
puno su bili bolji pesovi prije, sve na manual i ožeži, onda je to skill bio.

cham3leon
14-09-2011, 18:13
PES ima isti sistem dodavanja kao i prošle godine, i nema mogućnost isključivanja asistencije kod pasa. Dapače, dodavanje je bolje izvedeno nego ikad.

*Fila*
14-09-2011, 18:22
PES ima isti sistem dodavanja kao i prošle godine, i nema mogućnost isključivanja asistencije kod pasa. Dapače, dodavanje je bolje izvedeno nego ikad.
Kako nema, imaš onu liniju koju riktaš koliko će ti pomoć kod pasa?
i bolje je nego prošle godine

cham3leon
14-09-2011, 18:25
Znači može se mijenjati razina asistiranja? To nisam vidio.

Btw, je li itko probao onaj mod za fifu 11 koji mijenja gameplay, odnosno daje više realizma? Brijem da ću si ga probat instalirat jedan dan ako ništa drugo zbog prekratkih dugih paseva (PES 2012 demo iz nekog razloga također ima taj problem).

Kostolomac
14-09-2011, 20:46
Probao samo ovo:

I probajte FIFA 11 PS3 Gameplay Patch for FIFA 11 PC (http://www.soccergaming.com/forums/showthread.php?t=164884)Sako već niste.
Primjetno poboljšava AI protivnika. Sa dugim pasovima nisam imao problema. Jedino su mi nabaci u prostor još loši.

flander
15-09-2011, 11:00
nakon odigranih3 tekmi više neam živaca lol

jednostavno to nije to, isti klinac ko i prošle godine, sudac banana totalna, u 75% slućajeva gol iz slobnodg udarca, nemoguce uzet loptu i dok su 3 igrača na protivniku, zanimljivo je da protivničkog igrača nemoš izbacit iz ravnoteže, onak se popikne il napravi neku suludu akrobaciju ali i dalje trči za loptom i sustigne je, ali svaki put, bez obzira bio to neki Žnj igrač ili neznam Maicon itd...

dodavanja su neprecizna bez obzira stavio manual ili assisted, uvijek dodat po svome, recimo idem u kontru i sa loptom sam u sredini, hoću dodat na desnu sztranu igraču i držim ljevi stick prema njemu ali ne on doda u for po sredini...

i dalje suluda odbijanja lopti, bez obzira dali lopta ide sporo ili brzo prema igraču, odbije se na pola centra

nigdije nisam uoćio one famozne taktike da igrač može navuć obranu pa da ti oslobodi prostor, man marking nikakav itd itd...sve bi se to dalo prožvakat ali kad mi sudac ne svira neki očiti faul, uf...

:D

Edi Sm187
15-09-2011, 11:46
Isti klinac kao prošle godine? PES je puno napredovao od prošle godine, iako je ovo PES kakvog su obećavali lani.

Ajmo redom: sudac previše svira padanje igrača (a protivnički igrači imaju tendenciju da puno padaju, pogotovo ako su Talijani)- tu i tamo sudi neki upitni kontakt, ove godine AI čak i zna napraviti neku akciju za gol, pa je nama dana veća sloboda u upravljanju igrača (u PES2011 je sloboda bila katastrofa), iz ravnoteže u novom demu nisam uspio izbaciti jedino brže i jače igrače (u prošlom demu nisam mogao nikog)- s druge strane i brži igrači iz tvoje momčadi isto dosta dobro drže ravnotežu.

Dodavanja su dosta popravljena gledajući prošli demo, tu i tamo se zna dogoditi da malo fula procijeniti kome hoćeš dodati, ali to je u 90% slučajeva manje nego u prošlom demu. Ja imam jednu zamjerku što se tiče dodavanja: kad se pokušava odigrati iz prve nakon dva dodavanja lopta previše gubi brzinu i najčešće završi u neprijateljskim nogama.

Suludih odbijanja lopti ima, ali puno manje nego u PES2011 te se ne uspijem iživcirati do te mjere da pobrišem igru sa kompjutera.

Što se tiče navlačenja obrane sa svojim igračem- jesi li koristio desni analog stick? Samo navlačenje funkcionira jako dobro, no igra ima problema sa očitavanjem koga igrača poslati naprijed i kome dodati nakon što si ga poslao.

Primjećujem da su popravili dodavanja u for, ali i pogoršali dodavanje u for po zraku i to je više manje to.

Igra ima svojih mana, ali kako godine prolaze rješava se onih djećjih (mrzim ovaj pridjev) bolesti, te je u ovakvom stadiju i više nego igriva, iako je ovo ustvari PES2011 kakvog nam je KONAMI obećavao.

*Fila*
15-09-2011, 23:53
Ne razumijem šut niti kako odigrati kvalitetnu obranu...te off the ball control nije baš sjajan, napadač baš ne odvalči obranu sa sobom kako su najavljivali nego samo trči u ofsajd.

flander
16-09-2011, 08:17
ma nevalja igra ništa, jebote igram jucer i izgubim radi jebenih faulova, lik me pokosi metar pred sucem i ovaj pušta prednost, da bi naposljetku ja uzeo loptu krenuo naprijed i malo zakačio lika i ovaj odma svira faul

obranu fakat neznam kako odigrat, da stavim pressing na 100 i support na 100 opet su glupi i trče bezveze, treba mi bar 3 igrača da bi imal šansu za oduzet loptu...

2 godine za redom isti proizvod...strašno

=/

*Fila*
16-09-2011, 09:18
ma nevalja igra ništa, jebote igram jucer i izgubim radi jebenih faulova, lik me pokosi metar pred sucem i ovaj pušta prednost, da bi naposljetku ja uzeo loptu krenuo naprijed i malo zakačio lika i ovaj odma svira faul

obranu fakat neznam kako odigrat, da stavim pressing na 100 i support na 100 opet su glupi i trče bezveze, treba mi bar 3 igrača da bi imal šansu za oduzet loptu...

2 godine za redom isti proizvod...strašno

=/
Oćeš i ti pobjeć na fifu lol?
Meni je dobra igra, moram se ufurat malo, provalit mehaniku i onda sam bog, a dotad bogarat dok budem gubio od rangersa lol :)

Duke of Earl
16-09-2011, 09:21
Ja s ekipom igram ISS/PES na PS1, 2 i 3 već otprilike 10 godina, barem jednom tjedno. Ove godine smo prvi put u ozbiljnoj nedoumici dali kupiti PES ili se prebaciti na FIFU. Igram ovaj novi PES demo i stvarno neznam što da mislim, ima jako puno mušica, ne primjećujem skoro nikakva poboljšanja. A FIFA demo mi ne radi pa ne mogu procijenit što je bolje. Volio bi čut nekakvu potpuno objektivnu usporedbu, ali to je isto skoro nemoguće jer su ljudi uvijek naklonjeniji jednom serijalu.

flander
16-09-2011, 09:47
ma nevalja igra ništa, jebote igram jucer i izgubim radi jebenih faulova, lik me pokosi metar pred sucem i ovaj pušta prednost, da bi naposljetku ja uzeo loptu krenuo naprijed i malo zakačio lika i ovaj odma svira faul

obranu fakat neznam kako odigrat, da stavim pressing na 100 i support na 100 opet su glupi i trče bezveze, treba mi bar 3 igrača da bi imal šansu za oduzet loptu...

2 godine za redom isti proizvod...strašno

=/
Oćeš i ti pobjeć na fifu lol?
Meni je dobra igra, moram se ufurat malo, provalit mehaniku i onda sam bog, a dotad bogarat dok budem gubio od rangersa lol :)

ma klinac, kakva Fifa, prošle godine sam igral i ono na world class opro sve i svakoga nakon par tekmi igranja, i još k tome nema master lige, aj da ima liga prvaka ili tak neš ali ništa, jebala me samo liga, Fifa je uvijek bila i bit ce šminka od nogometa, da neznam kolko pizdio i gubio živce PES cu uvijek igrat zbog i samo zbog master lige

cham3leon
16-09-2011, 10:55
Ja s ekipom igram ISS/PES na PS1, 2 i 3 već otprilike 10 godina, barem jednom tjedno. Ove godine smo prvi put u ozbiljnoj nedoumici dali kupiti PES ili se prebaciti na FIFU. Igram ovaj novi PES demo i stvarno neznam što da mislim, ima jako puno mušica, ne primjećujem skoro nikakva poboljšanja. A FIFA demo mi ne radi pa ne mogu procijenit što je bolje. Volio bi čut nekakvu potpuno objektivnu usporedbu, ali to je isto skoro nemoguće jer su ljudi uvijek naklonjeniji jednom serijalu.

Pa evo, ja sam oduvijek bio više naklonjen PES-u, ali od ove zadnje generacije sam prešao isključivo na FIFu. Stvar je to i ukusa, ali je činjenica da FIFA ima bolja remplanja i mnogo se lakše zagraditi od protivničkog igrača koji ti ovdje nikad neće moći uzeti loptu sleđa. Fizika lopte je isto bolja, na PES-u u usporedbi s tim lopta ili putuje prebrzo ili (ove godine) presporo, i ima slabašan pad radi kojeg je u PES-u jako teško lobati golmana. Isto tako na FIFI postoje vremenski uvjeti koji doista utječu na utakmicu. Suđenje je optimalno, golmani su optimalni, šutevi su realistični i sve je to ok. Možda fali Master Liga u kojoj možeš napraviti vlastiti klub, ali zato je ovdje Manager Mode koji je isto tako vrlo dobar, s time da na Manageru jedna sezona traje puno duže nego ona na PES-u jer recimo u engleskoj postoji sva sila kupova. Lige Prvaka i Europa lige nema, ali mislim da postoje njihove alternative koje se samo drukčije zovu, kao i na PES-u prije nego je dobio licencu.

Neke ključne stvari u gameplayu koje su drukčije i koje se odmah primijećuju su primjerice kretanje igrača u driblingu, na FIFI su izrazito okretni i spretni u odnosu na PES u kojem se više osjeti razlika između tromijeg igrača i brzog tehničara. Također, primanja lopte kod svih igrača su previše savršena, pogotovo kad presijecaju zračne forove. Dodavanje i ubacivanje mislim da izgleda ljepše na PES-u, a da ne spominjem da ćeš se na FIFI namučiti da daš gol glavom.
I da, kad pređeš sa taktičkih menija u PES-u, popizdit ćeš kad vidiš ove od FIFE. Slaganje formacije je koma.

@Flander: Ima FIFA dobar Manager mode, i mislim da ima i ekvivalent LP i EL.

MasaKrisT
16-09-2011, 12:29
+1, ovo je prva godina u kojoj sam razocarano uninstalirao PES demo i prasim samo po fifi. Puno tehnickih aspekata je napredovalo kod fife, dok se kod pesa to niti ne osjeti, sto je najgore bugove koje vuku 3-4 godine nisu u stanju popraviti i to je ono sto iritira.

Ako ti se igra "single player" pes ce ti biti super zbog licenci i master lige, za 1v1 sa frendom tu je fifa.

Hexfire
16-09-2011, 14:56
Prošle godine sam prvi put probao FIFU nakon ne znam kolko godina i izgleda da ću i ove ostati na njoj. PES mi izgleda identičan prošlom, suci i golmani su glupi kao i prije, ono upravljanje drugim igračem desnom gljivom je nepotrebno i ne funkcionira kako bi trebalo. U slučaju da puna igra masovno ne napreduje, ovo je još jedan korak unazad za Konami. Nažalost, ali tako je.

Ne vidim zašto je LP u PES-u nešto toliko posebno. U FIFI je potpuno identično natjecanje samo što je naziv drugačiji. Master liga je još uvijek bolje razrađena od menager moda FIFE, ali je po meni to i jedini segment gdje je PES superioran.

Wizard
16-09-2011, 15:45
Ja vecinom tu igram samo protiv prijatelja, do prosle godine je uvik bia pes bez izuzetka, prosle godine me je pes razocara pa san odlucia probat fifu i nisan se bas preporodia, al igrat pes nakon sto se naviknes na fifu je prevelik pad, proba san, jednostavno je losiji.

Sad san diga fifa demo i zadovoljan san, ima nekih musica, al mislim da postoji pomak prema naprid, a po onome sto sam procita ode pes se ne isplati probavat, mozda mu dam priliku.

Ali u fifi je ai glup strasno u obrani, u napadu je ok, tako da kad igras protiv aia vjerovatno je malo losije, al ja ne igram protiv aia gotovo nikad pa mi je fifa bolja. Nije ona savrsena, daleko od toga, ima puno stvari koje ce te iritirat, neznan jesu ih popravili ove godine, ali suci su katastrofa kod davanja prednosti, slabo sviraju faule i sl. sto ti nekad digne zivce, ima jos nekih stvari al to se odnosi na proslu fifu, mozda su popravili.

Hexfire
16-09-2011, 17:19
Meni je sviranje prednosti u FIFI čist ok. To mi je bilo jedno od pozitivnijih iznenađenja nakon prebacivanja s PES-a.

Wizard
16-09-2011, 17:47
Problem je kod prednosti u dobroj poziciji za slobodni, unisti ti priliku za gol samo tako, ides namjerno izgubit loptu da ti vrati faul i onda on ne vrati pa poludis, a i inace jest to dobro inace, al previse pusta prednost kad nije potrebno.

*Fila*
17-09-2011, 00:35
Ovo nije tema kako sam prešao na fifu i zašto je bolja nego tema o pesu pa bih vas molio. Hvala.

Wizard
17-09-2011, 11:46
Pa usporedba te dvije igre je gotovo nuzna u ovakoj temi, toliko su medjusobno povezane i ovisne da tesko mozes reci nesto konkretno o jednoj da ne spomenes drugu...

Praetorian
17-09-2011, 13:28
Ja pobriso Pes 12 demo s kompa, nakon Fife 12 ne mogu jednostavno igrat PES, gadi mi se.

Nightyx
17-09-2011, 17:42
izdajico!

*Fila*
17-09-2011, 19:55
Dosta ekipe otišlo na fifu, bolje, ostali su ozbiljni igrači sa kojima je gušt igrati :)

flander
17-09-2011, 20:17
a sam se najebo dok sam nariktal FIFU demo, isee koji debilizam....

aj nekako sam to nariktal i dok sam došal do tekme reklama i savjeta pun klinac, aj i to je nekako prošlo, krenula tekma m a klinac, neznam nije to to...

ove godine nebum igral ni PES ni FIFU...preskok u velikom luku

Nightyx
19-09-2011, 12:06
igraj onda pes 2011 ak ti se taj sviđo a ovaj ti se ne sviđa...realno novi pes je bolji od starog, kolko god to malo bilo, svejedno je :D

MasaKrisT
19-09-2011, 12:20
Ja pobriso Pes 12 demo s kompa, nakon Fife 12 ne mogu jednostavno igrat PES, gadi mi se.

Isti osjecaj.

*Fila*
19-09-2011, 12:41
Nakon odigranih 50+ utakmica su mi se malo slegli dojmovi pa ako dopuštate da ih podjelim sa vama:
Ajmo redom: menu, koma koma koma, jebo ih kiki i snimke lige prvaka...to nit kome treba nit izgleda nešto fenomenalno, kad će napraviti neki inovativn i novi menu... :thumbs1:
taktike- ostale iste što je pohvalno, samo su ocijene srezali u par skupina što je nepotrebno i *****no no ajde :thumbs1:
utakmica- dok mile popravlja travu mi se spremamo za tekmu to je kul ajde :thumbs2:
Kreće tekma, dodavanja ponešto bolja no nakon 3-4 točna pass lopta ide brzinom puža golaća što je veoma retardirano i zbgo toga je izgubim :thumbs1:
Kombinatorika i slaganje igre je simpatično sa novim off the ball controlm koji je za*****, igrač kojem naredim odleti u zaleđe a obrana ga uopće ne slijedi već se skuplja i napada me u čoporima. :thumbs1:
Driblinzi...ajme ako imaš robbena ide, ako uzmeš nekog sa manjim driblingom kao baba se vuče...smješno je kako npr. cambiasso je jebački spor dok robben leti ko avion..da je tako bil nogomet imao smisla? :thumbs1:
obrana je lol mega lol, kao sad prate, napadaju aje to je lijepo, no što je sad igra obrane samo bekovski ples ako te napdač ide dikretno i to je to? još da pratim kad je na kjoj nozi te pratim ostatak utakmice? kako da ne, otežali su bespotrebno i prolaze me ko *****a iako stišćem nekad i sa dva obrambena robben i izbaci 3-4 puta te mu sjedne pod prečku, kul :thumbs1:
for po zraku...ajme zašto zašto su to uništili :thumbs1:
protivnička obrana je bogovska, moji dečki se bardlaju i kajlaju kao da imaju 9 god a ne koštaju milijune da bi se spoticali po terenu, jedan doticaj sa obranom gubim loptzu, dok sa druge strane robben mi izgura samuela lol :thumbs1:
Golmani, bez riječi, :thumbs1:
Sudac sudi svakih 34 sekunde prekršaj kad god neki njihov se spotakne, tako da igra od 10 min traje 20 :thumbs1:
Golovi iz prekida...iako sam stručnjak za prekide, dva gola sam samo dao..oni daju po 5 utakmica minimalno 2-3 gola iz prekida...korner uvijek, muller prebije i samuela i maicona te zakuca pod prečku, veoma lijepo, dok sa druge stane mojih nema u 16 m kad ja korner izvodim, a da ne pričamo o njihovim slobodnjacima koji su svi rašlje :thumbs1:
i šlag na kraju, šutiranje...ja bi volio vidjeti ljude koji rade ovu igru. da vidim kako se kreću kako hodaju kako igraju kako šutiraju jer ove animacije šuta te putanja lopte su moguće samo u disneyvim crtićima..i to starijim samo, pa ovo užas...kud tu i tamo složim nešto dođem 1v1 pred gol ali on uporno gađa modnog mačka u 19. redu publike i džaba ti ciljat ili riktat ga... :thumbs1:
Ugl. očekivao sam više...ovo nije pes i kalja ugled i ime onog početnog issa te pes 5 i 6. :thumbs1: Da se razumijemo pes igram otkako je iss i mislim da to nije u redu u šta se pretvorio. fifi svaka čast ali nije za mene te nju ostavljam za neke druge klince. Ja sam pes dijete i ako dogodine to ne poprave...:(
Ne znam zašto to rade ovoj nekad predivnoj igri, ima ona potrencijala, ima još u njoj onog štiha ipak je to iss ali ne razumijem robot engine, i mutave putanje lopte te spoticanja cijelo vrijeme...tko zna što nas dogodine čeka, ako se ne poprave onda je red zbilja reći doviđenja virtualnom nogometu za mene jer na fifu ne idem jer ***** nisam, igrat ću ovaj pes još ove godine a dogodine ćemo vidjeti...
toliko od mene, znam da ćete me flejmat boli me uvo za to, samo dajte
hvala na čitanju, pozzy

cham3leon
19-09-2011, 12:57
Mislim da ipak malo preuveličavaš. Šutevi su manje više isti kao prije, samo što lopta putuje nekako presporo. Razlika u vještini driblinga i brzini mi je super, volim osjetiti razliku između igrača sa raznim karakteristikama. Osim toga, probaj na FIFI uzeti Manchester United pa ćeš vidjeti koliko je Rooney brži od prosječnog obrambenog igrača.

*Fila*
19-09-2011, 13:08
Mislim da ipak malo preuveličavaš. Šutevi su manje više isti kao prije, samo što lopta putuje nekako presporo. Razlika u vještini driblinga i brzini mi je super, volim osjetiti razliku između igrača sa raznim karakteristikama. Osim toga, probaj na FIFI uzeti Manchester United pa ćeš vidjeti koliko je Rooney brži od prosječnog obrambenog igrača.
Ja mislim da ne , velim odigrao sam dosta tekmi i mogu donijeti takve zaključke na svojem iskustvu. Šuteve su uništili još u 2009 i odtad ih sjebavaju svakim pesom sve više i više...pa ono ideš ravno prema golu, i od 20 pokušaja koliko ćeš puta pogoditi 20. red publike?a noge ti vrijede više nego ja i moja cijela obitelj...nelogično, čudno i jadno. Razumijem da idem 1v1 sa svojim golmanom, ali sa nekim ko robben ili ribery pa lol jebemu.
Razlika je prevelika i nerealna, pogledaj npr. nekog obrambenog, evo thiago silva, gledao sam jednom trening njihov, brz, jak i siguran sam loptom da ne pričamo kako je zna zarolati, uzmeš riberiya, on kao da je 5 puta brži od ovoga što je nerealno, je brži je u stvarnosti, ali da je toliko koliko pes naglašava onda bi nogomet danas bio nemoguć lol.
Fifu sam odigrao par tekmi i tamo se ne osjeti jako razlika.
da se razumijemo pes sam fan i to sve, ali nekad treba bit iskren i reći...nadam se finalki boljoj, samo da poprave bilo što što su sve dosad usrali i ja sretan. Barem da imam što za igrati sa cimerom u zimske dane.

Carp
19-09-2011, 17:39
Nisam se ni trudio skinuti PES 12, nakon FIFE, više nemam volje za PES-om. Igram na PS3, evo već 4-5 utakmica i jebeno sam oduševljen.

Evo sad dao golčinu s Villom. :D

http://www.ea.com/intl/football/videos/ugc/93826949

flander
19-09-2011, 17:52
neznam kak je sad u FIFI 2012, al u 2011. svaki ala baš svaki igrač je slavio na isti način zgoditak, i uvijek isto, koda su im samo taj jedan napravili, a onda 3D trava LOL

kad smo vec kod Ville

bKyh5JVjjmo

to je sa PES 2011 krvio sam napisal, i to je onaj demo koji je bio milju puta bolji od originalne verzije

Carp
19-09-2011, 18:11
Ali meni su ove plasirane lopte nešto najjače u FIFI. Sad sam sa samog ruba šesnaesterca pogodio spojnicu, ali nije ušla, isto tako plasirao sa R1. ^^

flander
20-09-2011, 16:52
faOf_17rARw&feature=player_embedded

lol koje dume od covjeka, ako si dobar u PESu onda si dobar i u pravom nogometu xD

dakle mi koji igramo FPSove onda možemo komotno u rat xD

http://www.konami-pes2012.com/2011/09/f ... do-online/ (http://www.konami-pes2012.com/2011/09/first-pes-facebook-fan-questions-interview-videos-with-cristiano-ronaldo-online/)

cham3leon
20-09-2011, 17:03
Pa ono, ja otkako igram PES sam u nogometu bolji u tom smislu što se znam bolje pozicionirat, znam kad i kome dodat, i tako. Kondicija mi je i dalje u kurcu, s loptom sam spretan koliko i medvjed u pletenju košara, i tako dalje.

flander
20-09-2011, 17:09
dakle ide nabolje :D

Praetorian
20-09-2011, 20:29
Pa ima nešto u ovome što Gay Ronaldo kaže, i ja otkad igram Nba2k bolji sam u košarci u stvarnosti.

flander
22-09-2011, 10:10
nema veze sa PESom al eto

http://www.24sata.hr/nogomet/cr-opet-na ... ore-235770 (http://www.24sata.hr/nogomet/cr-opet-na-meti-mi-bogati-patimo-zbog-tue-ljubomore-235770)

xD

flander
27-09-2011, 14:12
http://www.gametrailers.com/video/revie ... ion/721460 (http://www.gametrailers.com/video/review-hd-pro-evolution/721460)

9,2 za gameplay, malo previše

Nightyx
27-09-2011, 15:56
ja sam mislio da je grafika zamućena samo u demou, sta ipak nije a? xD igrao sam i cijelu

Duke of Earl
10-10-2011, 20:19
Imam jedno pitanje vezano za pune verzije PESa 2012 i Fife 12, koje mi je presudno za kupnju jednu od te dvije igre. Pitanje je, da li je moguće pokrenuti kup ili ligu, s npr. 3 ljudski kontroliranih timova (timovi po 2 čovjeka) i 8 AIa timova, i da kad igra jedan ljudski tim protiv AIa, drugi tim se može ubaciti na mjesto kompa. Fifu nikad nisam igrao, ali u PESu se to moglo do otprilike PESa 6-7, i onda su debili to izbacili bez ikakvog logičnog razloga i nikad nisu vratili.

Fora je u tom da se nas 6 frendova godinama nalazi jednom tjedno, i igramo PES turnir. Ovaj sistem koji je ukinut u PESu 6 je bio apsolutno savršen, zato jer bi svaki tim trebao pauzirati samo jedno poluvrijeme, jer bi u čovjek vs. AI mečevima jedno poluvrijeme na mjestu kompa igrala jedna ekipa, a u drugo bi se ubacila druga ekipa. Nikad nismo prežalili taj sistem, i sad kad je Fifa postala ovoliko dobra sa zadnja dva nastavka, bez problema bi se prebacili na nju samo kad bi imala tu opciju.

flander
10-10-2011, 20:22
mislim da nažalost tog sistema nema više, a jebiga skini demo i probaj

Duke of Earl
10-10-2011, 20:29
U demu je to nemoguće isprobat, i znam da taj sistem 99 % nije u PESu 12, ali me najviše zanima za Fifu koju nisam igrao od 98. godine. Demo 2012 nam je odličan po gameplayu, ali se isto tako nemože provjeriti ta najvažnija stavka za kupnju.

*Fila*
10-10-2011, 20:38
Jesi siguran da to ne možeš u community u pesu???

Duke of Earl
10-10-2011, 20:41
Jesam. Isprobavali smo sve moguće sisteme barem dva sata.

cham3leon
10-10-2011, 21:15
Ne znam sad za ovaj novi, ali znajući koliko su ga malo promijenili, teško je moguće da su to ubacili.
Fifa ima tournament mod gdje slažeš vlastiti turnir sa svim mogućim opcijama. Znam jer sa dvojicom frendova često zaigram turnirčić. Ima home & away, knockout ili liga sistem, i tako dalje, a jedini problem koji mi imamo s time, jest da igra ne prihvaća više od 2 kontrolera + tipkovnica, a mi dođemo svaki sa svojim pa moramo sejvat turnir, izać iz igre, uštekat drugi kontroler pa opet uć za skoro svaku tekmu, ali to je bilo na 11-ici, na novoj su to možda popravili.

Šta se tiče same igre, ne mogu je dovoljno nahvaliti. Nisam mislio da je moguće da 11-icu značajno poboljšaju jer je stvarno bila dobra, ali ovo je nešto predobro. PES sada nema nikakve prednosti nad Fifom. Jedna jedina mana u gameplayu nove Fife koji sam našao jesu i dalje prekratke duge lopte, ali pošto je i u PES došao taj meni nejasan trend, Fifa apsolutno odnosi pobjedu ove godine.

CAK_CROchef
10-10-2011, 22:41
Sto se tice lige moguce je...
mi smo igrali prije par mjeseci na pesu 2011
odes u community, slozis liga 20 klubova, odaberes 3 igraca i stavis kluboce i to je to...

Duke of Earl
10-10-2011, 22:47
Već sam zaboravio točno što je bio problem, ali znam da je nemoguće napravit 3 matična ljudska kluba, i onda se neometano šaltat na AI stranu kad se igra protiv njega. Zar stvarno nitko nije igrao cijelu Fifu 12 da odgovori na ovo jednostavno pitanje ?

IGoR_2803
12-10-2011, 09:07
Pa ima nešto u ovome što Gay Ronaldo kaže, i ja otkad igram Nba2k bolji sam u košarci u stvarnosti.

ahaha lol.. ja od kad igram nba2k zakucavam s vrha reketa ko od šale... o mili bože...

*Fila*
12-10-2011, 23:19
Počeo mater ligu sa Novarom i default igračima. Predivno nešto, razgovori, trener, chairman, komunikacija, treninzi, animacije, sve je na mjestu, puno preglednije, olakšano, realnije, zanimljivije, detaljnije.
Ugl. oduševljen sam, igram na Superstar težini naravno i ne mogu se pohvaliti nekim dobrim rezultatom, zasad 2-1-2 i 8. sam, no mislim da ću se ugurati na posljednji vlak za prvu ligu. Super je igra, zbilja nakon nekih 100 tekmi (uključujući exb, lp, i europsko prvenstvo) mogu reći da je ovo tračak nade da se PES vraća na tron. Neka ovako nastave, 2013 neka bude novi, engine, novo sve, nadam se da će biti još bolji od ovoga, što će biti teško jer je ovaj zbilja odličan.
Znam da sam ga pljuvao, ali demo nije ni sličan ovome.


Već sam zaboravio točno što je bio problem, ali znam da je nemoguće napravit 3 matična ljudska kluba, i onda se neometano šaltat na AI stranu kad se igra protiv njega. Zar stvarno nitko nije igrao cijelu Fifu 12 da odgovori na ovo jednostavno pitanje ?
Ne shvaćam te, želiš svoje timove stvoriti i onda igrati? Pa stvori ih, odi u community, odaberi vas tri, svako svoj klub i peglaj onda kako ti paše a u utakmici prebacuj joysticke na stranu koju želiš

King tiger
16-10-2011, 13:34
Ok je ovaj novi pes.
Samo je moj Milan malo OP. :D

Kenyi
16-10-2011, 14:47
Al su barem prestali sa onim retajnim statistikama od 10641617574, manje više su realnije statistike sada.

Nightyx
16-10-2011, 14:55
Počeo mater ligu sa Novarom i default igračima. Predivno nešto, razgovori, trener, chairman, komunikacija, treninzi, animacije, sve je na mjestu, puno preglednije, olakšano, realnije, zanimljivije, detaljnije.
Ugl. oduševljen sam, igram na SuperstarStežini naravno i ne mogu se pohvaliti nekim dobrim rezultatom, zasad 2-1-2 i 8. sam, no mislim da ću se ugurati na posljednji vlak za prvu ligu. Super je igra, zbilja nakon nekih 100 tekmi (uključujući exb, lp, i europsko prvenstvo) mogu reći da je ovo tračak nade da se PES vraća na tron. Neka ovako nastave, 2013 neka bude novi, engine, novo sve, nadam se da će biti još bolji od ovoga, što će biti teško jer je ovaj zbilja odličan.
Znam da sam ga pljuvao, ali demo nije ni sličan ovome.

[quote="Duke of Earl":2bhzut4p]Već sam zaboravio točno što je bio problem, ali znam da je nemoguće napravit 3 matična ljudska kluba, i onda se neometano šaltat na AI stranu kad se igra protiv njega. Zar stvarno nitko nije igrao cijelu Fifu 12 da odgovori na ovo jednostavno pitanje ?
Ne shvaćam te, želiš svoje timove stvoriti i onda igrati? Pa stvori ih, odi u community, odaberi vas tri, svako svoj klub i peglaj onda kako ti paše a u utakmici prebacuj joysticke na stranu koju želiš[/quote:2bhzut4p]


haha onda si superstar stvarno xD smijesno mi to izgledalo pa sam moro prokomentirati (tj neznam za manje tezine jer ja uvijek igram na top player, pa sam konto da si mozda zamjenio sa superstar :D)

Duke of Earl
16-10-2011, 15:01
Ma ipak se kupuje PES 2012, makar je nova Fifa odličan nogomet, nema mi ni izbliza toliku igrivost i multiplay zabavu kao PES. Fifa možda ima bolju fiziku, realnije kretnje, ljepšu grafiku i sve licence, ali je totalno naporna za igrat i nekako mi uopće ne izaziva nikakve emocije.

*Fila*
16-10-2011, 15:14
Ok je ovaj novi pes.
Samo je moj Milan malo OP. :D
milan je taman :)
ibra je ioanko smotan a robinho šuta nema :)




Počeo mater ligu sa Novarom i default igračima. Predivno nešto, razgovori, trener, chairman, komunikacija, treninzi, animacije, sve je na mjestu, puno preglednije, olakšano, realnije, zanimljivije, detaljnije.
Ugl. oduševljen sam, igram na SuperstarStežini naravno i ne mogu se pohvaliti nekim dobrim rezultatom, zasad 2-1-2 i 8. sam, no mislim da ću se ugurati na posljednji vlak za prvu ligu. Super je igra, zbilja nakon nekih 100 tekmi (uključujući exb, lp, i europsko prvenstvo) mogu reći da je ovo tračak nade da se PES vraća na tron. Neka ovako nastave, 2013 neka bude novi, engine, novo sve, nadam se da će biti još bolji od ovoga, što će biti teško jer je ovaj zbilja odličan.
Znam da sam ga pljuvao, ali demo nije ni sličan ovome.

[quote="Duke of Earl":eopn14bk]Već sam zaboravio točno što je bio problem, ali znam da je nemoguće napravit 3 matična ljudska kluba, i onda se neometano šaltat na AI stranu kad se igra protiv njega. Zar stvarno nitko nije igrao cijelu Fifu 12 da odgovori na ovo jednostavno pitanje ?
Ne shvaćam te, želiš svoje timove stvoriti i onda igrati? Pa stvori ih, odi u community, odaberi vas tri, svako svoj klub i peglaj onda kako ti paše a u utakmici prebacuj joysticke na stranu koju želiš


haha onda si superstar stvarno xD smijesno mi to izgledalo pa sam moro prokomentirati (tj neznam za manje tezine jer ja uvijek igram na top player, pa sam konto da si mozda zamjenio sa superstar :D)[/quote:eopn14bk]

Jesi ti ok? Superstar težina ti je nakon top player i onda je otključaš sa 100 onih bodova.
Nadam se da si to znao prije nego si me počeo ismijavati.

Praetorian
16-10-2011, 16:28
Ja sam kupio FIFU 12 original, igra mi se je tak jako svidila da sam morao. Pes je za mene mrtav. A i Fifa mi je draža, ipak sam Fifu počeo prije igrat nego Pes. Igrao sam Fifu od WC 98, dok sam s Pesom Počeo od 5. I Pes od 5 do 8 je za mene bio pojam nogometa, i onda sam probao Fifu i nisam mogao doći k sebi, utakmice izgledaju kao TV prijenosi, kretnje igrača, licence, odličan MP....

Nightyx
16-10-2011, 16:49
Jesi ti ok? Superstar težina ti je nakon top player i onda je otključaš sa 100 onih bodova.
Nadam se da si to znao prije nego si me počeo ismijavati.

nisam to znao i btw ne ismijavam te, vidis da sam na kraju ja ispo glup. -,-"

*Fila*
16-10-2011, 19:47
Ja sam kupio FIFU 12 original, igra mi se je tak jako svidila da sam morao. Pes je za mene mrtav. A i Fifa mi je draža, ipak sam Fifu počeo prije igrat nego Pes. Igrao sam Fifu od WC 98, dok sam s Pesom Počeo od 5. I Pes od 5 do 8 je za mene bio pojam nogometa, i onda sam probao Fifu i nisam mogao doći k sebi, utakmice izgledaju kao TV prijenosi, kretnje igrača, licence, odličan MP....
Nitko te više ne doživljava niti ga boli briga za tebe i fifu, tako da nakon ovog mog odg nemoj više pisati o fifi u ovoj temi i blatiti je, hvala :)




Jesi ti ok? Superstar težina ti je nakon top player i onda je otključaš sa 100 onih bodova.
Nadam se da si to znao prije nego si me počeo ismijavati.

nisam to znao i btw ne ismijavam te, vidis da sam na kraju ja ispo glup. -,-"
Ok, probaj na superstar, budeš vidio, top player je sad za djecu skoro :)
ali ok, događa se :)

anatom
18-10-2011, 22:04
Jel neko koristio hex editor u ovom pesu, kod mene nikako ne moze da pronadje nista, 11 je radila bez problema.

Assasin`s
20-10-2011, 23:00
Baš dobra igra za izgubit živce i slučajno ošteti kućište,monitor,tipkovnicu,kontroler,prijatelja. ..

*Fila*
20-10-2011, 23:43
Baš dobra igra za izgubit živce i slučajno ošteti kućište,monitor,tipkovnicu,kontroler,prijatelja. ..
slažem se, u mom slučaju prepolovljen stol i nateknuta ruka te miljardu i pol psovki u satu.
SUperstar težina + default ML players = recept za nenadjebiv rage

flander
21-10-2011, 07:52
nebi niš rekal da me pobjede kolko tolko pošteno

evo za primjer jucer sam protiv mađarske igral, 3 slobodna tri gola, ja cca 20 prekršaja oni 0, bye bye PES

više živaca izgubim na tog suca i nerealne faulove nego na išta ostalo

IGoR_2803
21-10-2011, 08:00
više živaca izgubim na tog suca i nerealne faulove nego na išta ostalo

the word... ja sam ga isto zbog toga uninstalao i instalirao fifu 12... :P

Nightyx
21-10-2011, 09:34
nebi niš rekal da me pobjede kolko tolko pošteno

evo za primjer jucer sam protiv mađarske igral, 3 slobodna tri gola, ja cca 20 prekršaja oni 0, bye bye PES

više živaca izgubim na tog suca i nerealne faulove nego na išta ostalo

ak se mene pita izgubim zivce kad cijelu utakmicu napadam, 20 suteva na gol, oni 2 neka jadna, posjed lopte veci, onak cudim se sto nisam uvalio vec 5 komada i onda oni u 80+ iz nekog glupog kornera zabiju gol i tako zavrsi, uvijek nezasluzeno :(

Edi Sm187
21-10-2011, 10:52
A da snizite težinu? Ili vam je to ispod časti?

Systematic Reverse
21-10-2011, 10:57
pa baš zbog te težine vam se to i događa, AI nemože nikako igrati dobro kao čovjek, pa imaju "hax".

usual story.

*Fila*
21-10-2011, 11:16
A da snizite težinu? Ili vam je to ispod časti?
Ako želiš u nečem napredovati moraš igrati protiv jačeg neprijatelja, u ovom slučaju, smanjit prekršaje i toliko se uigrat da ti ne mogu parirat, onda kad ih rasturaš osjećaš se kul i svaki gol koji dam je muka moja i zbilja je užitak zakucati im ga
smanjiti težinu mi nema smisla jer na manjim težinama mogu i savladati, dok na superstar taj hax im puno pomaže, ali kad tad ću ih savladati.
Ne razumijem ljude koji igraju na easy i zadovolje se sa tim.

Edi Sm187
21-10-2011, 15:54
Slažem se, ali ti se ne živciraš oko toga, bar ne do one granice da svoj rage izraziš na forumu. Znam da sam do sada PES uvijek igra na Top Player i živcirao sam se (valjda zato što ne znam prihvatiti poraz). Smanjio sam težinu na Professional i gotovo, već mi je bilo ugodnije igrati.

Ne valja ragetai zbog toga što komp na višim težinama vara u PES-u. Hell, sve igre varaju na neki način na višim težinama. Kad odabereš višu težinu trebaš prihvatiti činjenicu da će komp igrati prljavo i gotovo, a ne pljuvati po tome kako igra AI iz dva šuta na utakmici zabije dva gola.

Nightyx
21-10-2011, 17:25
komp vara na visim tezinama? not...samo zna igrat umjesto da stoje ko zadnji debili, autmatski se ukljucuju sve taktike i opcije igre za svaki slucaj, nema tu varanja :S

flander
21-10-2011, 18:17
autmatski se ukljucuju sve taktike i opcije igre za svaki slucaj, nema tu varanja :S


i potplati se sudac...

*Fila*
22-10-2011, 09:55
Slažem se, ali ti se ne živciraš oko toga, bar ne do one granice da svoj rage izraziš na forumu. Znam da sam do sada PES uvijek igra na Top Player i živcirao sam se (valjda zato što ne znam prihvatiti poraz). Smanjio sam težinu na Professional i gotovo, već mi je bilo ugodnije igrati.

Ne valja ragetai zbog toga što komp na višim težinama vara u PES-u. Hell, sve igre varaju na neki način na višim težinama. Kad odabereš višu težinu trebaš prihvatiti činjenicu da će komp igrati prljavo i gotovo, a ne pljuvati po tome kako igra AI iz dva šuta na utakmici zabije dva gola.
Ma rageam, ali to je onako u afektu. Ali se opet vratim i opet me biju.

komp vara na visim tezinama? not...samo zna igrat umjesto da stoje ko zadnji debili, autmatski se ukljucuju sve taktike i opcije igre za svaki slucaj, nema tu varanja :S

Komp ti vara, evo ti nekoliko primjera a za ostale si guglaj:
sudac je pristran njima, dokazano
ako gube, od 75+ ubijaju da izjednače, bio korner ući će, svaki slobodni -30m će ući, odbijanac će uvijek na njegovog
u master ligi sa igračima od 60-70 dribling igraju ko kiki gaylando
sa r2 te komo driblinzima su neuništivi, ali doslovno, ukližem u noge on skrene za 90° te nastavi bez pardona
njihova obrana je cijelina, na svakog mog trče po dva, dok druga dva uzmu njihova mjesta
passovi su im puno ali puno brži i precizniji od mojih, a nemoguće je jer imamo isto jadne igrače
probaj igrati master ligu sa default igračima pa ćeš vidjeti da varaju
aposlunto moraju zabiti, nekad me izigraju to priznam, ali toliko gluposti zabijaju i dobijaju me 1:0 jer ja ne mogu relizirati prilike, čitaj igrač sa shot acc 60-70 zabija od 7 puta 2 puta dok oni od 2 šuta imaju dva gola uvijek
ugl. ne možeš me uvjeriti u suprotno jer sam pričao sa puno ljudi a da se razumimeo igram pes od malih nogu od iss pro 1 i milsim da sam napredni igrač i poznajem pes jako dobro.....ali ovo što su sada napravaili je u jednu ruku žalosno, ali opet vidim da ću na ovo izgubiti godinu dana, što je konami i htio, da se pes igra cijelu godinu do drugog nastavka i to je ok. Ali ubi me nekad kako pretjeruju.

Systematic Reverse
22-10-2011, 18:33
komp vara na visim tezinama? not...samo zna igrat umjesto da stoje ko zadnji debili, autmatski se ukljucuju sve taktike i opcije igre za svaki slucaj, nema tu varanja :S

orly?

ti bas volis pricati u prazno ili? :)

Nightyx
23-10-2011, 10:05
i dalje ne kontam kako gledate na "varanje" kompa, igro sam master ligu sa standardnim igracima, pretesko je, ali uspijem pobijediti (na top player ofc), tesko je zabiti gol, komp igra jako pametno, nema glupavog ispucavanja, sve se odigra kako bi trebalo, povezu par pasova i eto ti gola, igraci od 60-70 nisu u tom slucaju prebrijani, nego se znaju snaci, ispast ces u obrani jedino ako neznas igrat, pa se bzvz zaljeces, pravis jadne faule dok drzis x da pokupis loptu i slicne gluposti, ali ukoliko se znas postavit, obranit i odigrat napad, uopce nije problem pobijediti...svakako da je teze, ali cim uzmem neki ajmo rec bolji klub tipa tottenham, nema tog kompa koji me moze pobijedit, osim glupog gola iz nekog prekida :)

*Fila*
23-10-2011, 11:25
i dalje ne kontam kako gledate na "varanje" kompa, igro sam master ligu sa standardnim igracima, pretesko je, ali uspijem pobijediti (na top player ofc), tesko je zabiti gol, komp igra jako pametno, nema glupavog ispucavanja, sve se odigra kako bi trebalo, povezu par pasova i eto ti gola, igraci od 60-70 nisu u tom slucaju prebrijani, nego se znaju snaci, ispast ces u obrani jedino ako neznas igrat, pa se bzvz zaljeces, pravis jadne faule dok drzis x da pokupis loptu i slicne gluposti, ali ukoliko se znas postavit, obranit i odigrat napad, uopce nije problem pobijediti...svakako da je teze, ali cim uzmem neki ajmo rec bolji klub tipa tottenham, nema tog kompa koji me moze pobijedit, osim glupog gola iz nekog prekida :)
Stavi na superstar i stavi pes edit patch i nemoj mi dizat tlak sa tim noobovskim i naivnim spikama kako ti komp ne može ništa.
top player je pišurija za superstar u master ligi. Tako da se ne preseravaj sa time već probaj pa onda smiješ pričati sa nama i pametovati.

Nightyx
23-10-2011, 13:41
i dalje ne kontam kako gledate na "varanje" kompa, igro sam master ligu sa standardnim igracima, pretesko je, ali uspijem pobijediti (na top player ofc), tesko je zabiti gol, komp igra jako pametno, nema glupavog ispucavanja, sve se odigra kako bi trebalo, povezu par pasova i eto ti gola, igraci od 60-70 nisu u tom slucaju prebrijani, nego se znaju snaci, ispast ces u obrani jedino ako neznas igrat, pa se bzvz zaljeces, pravis jadne faule dok drzis x da pokupis loptu i slicne gluposti, ali ukoliko se znas postavit, obranit i odigrat napad, uopce nije problem pobijediti...svakako da je teze, ali cim uzmem neki ajmo rec bolji klub tipa tottenham, nema tog kompa koji me moze pobijedit, osim glupog gola iz nekog prekida :)
Stavi na superstar i stavi pes edit patch i nemoj mi dizat tlak sa tim noobovskim i naivnim spikama kako ti komp ne može ništa.
top player je pišurija za superstar u master ligi. Tako da se ne preseravaj sa time već probaj pa onda smiješ pričati sa nama i pametovati.
stasi tolko los u pesu? :S

EDIT: kladimo se u sta os da si za mene noob na kvadrat :) ne kazem to zato sto asm osovojio nekoliko pes turnira, nego zato sto znam igrat

Systematic Reverse
23-10-2011, 14:29
sine ti mi se cinis vise noobast kad nekuzis taj 'hax'.

btw lako je uzeti barcu ili bilo koji decent team i pobjedjivati na najteze, ali kad igras master ligu sa noname timom onda je vec tesko.

Nightyx
23-10-2011, 16:06
igram sa default master ligue igracima :)

*Fila*
23-10-2011, 20:39
i dalje ne kontam kako gledate na "varanje" kompa, igro sam master ligu sa standardnim igracima, pretesko je, ali uspijem pobijediti (na top player ofc), tesko je zabiti gol, komp igra jako pametno, nema glupavog ispucavanja, sve se odigra kako bi trebalo, povezu par pasova i eto ti gola, igraci od 60-70 nisu u tom slucaju prebrijani, nego se znaju snaci, ispast ces u obrani jedino ako neznas igrat, pa se bzvz zaljeces, pravis jadne faule dok drzis x da pokupis loptu i slicne gluposti, ali ukoliko se znas postavit, obranit i odigrat napad, uopce nije problem pobijediti...svakako da je teze, ali cim uzmem neki ajmo rec bolji klub tipa tottenham, nema tog kompa koji me moze pobijedit, osim glupog gola iz nekog prekida :)
Stavi na superstar i stavi pes edit patch i nemoj mi dizat tlak sa tim noobovskim i naivnim spikama kako ti komp ne može ništa.
top player je pišurija za superstar u master ligi. Tako da se ne preseravaj sa time već probaj pa onda smiješ pričati sa nama i pametovati.
stasi tolko los u pesu? :S

EDIT: kladimo se u sta os da si za mene noob na kvadrat :) ne kazem to zato sto asm osovojio nekoliko pes turnira, nego zato sto znam igrat

Ne toliko loš koliko ti sa pisanjem i pravopisom. Igram pes otkako si bio u pelenama, dakle iss pro 1 i tako to dosad. Ne kažem da ja njih ne mogu dobit, ali da su teži i da varaju to rade i to ne tvrdim ja već par mojih frendova i par likova sa foruma razno raznih mi je to potvrdilo tako da profiću sry najjači si

Nightyx
23-10-2011, 22:28
np, thx...btw igram i ja od iss 1...^^

hacker
30-10-2011, 23:20
Joj...ovaj jebeni superstar...i Cristiano Ronaldo...kako bi sad bacio joystick kroz prozor...

Kenyi
03-11-2011, 19:19
Imal neki kurac koji mi automatski postavlja training schedule u Master ligi jer mi je mrsko svako malo to mijenjat

Nightyx
03-11-2011, 21:05
Imal neki kurac koji mi automatski postavlja training schedule u Master ligi jer mi je mrsko svako malo to mijenjat
trebo si odma na pri postavkama dok si pocinjo master ligu iskljucit manager mode

Kenyi
03-11-2011, 21:20
Ma pocecu ja ponovo nije problem :D
EDIT
Opet ja moram štimati režim treninga iako sam iskljucio onaj manager dio ?

Nightyx
03-11-2011, 23:53
watafak, ajd sad provjerim kod sebe

EDIT: nes sam ja onda zahaliro, mislim inace igram sa manualnim treningom, jbga ide i meni ponekad na zivce ali nije tolko lose, izgleda da ces se ipak morat zajebavat s tim :D

Arg0nautH
13-11-2011, 13:28
Definitvno trebaju popravit neke stvari u Become a legend-u
npr. poludim kad me zamjene u 54 minuti,u ligi prvaka protiv barce a ja igram u psg-u
vodimo 1:0,ja dao gol i zamjeni me,izgubimo nakraju 1:3 i kasnije mi pise "A real let down,did nothing noteworty."

Ima jos stvari,kao plan igre u kojoj se igra na mene jer sam CF,dakle logicno je da mi je misija dati golove.Dam dva gola a rating padne :/

Takoder su trebali odrediti tezinu golova,jer nije isto dati gol u LP ili protiv Bordeauxa,kao sto i nije isto dati gol za 6:0 ili dati gol za 2:1,onda broj golova,tj ucinak,bi trebao biti vazniji od overall-a,jer ako sam najbolji strijelac francuske lige a manager mi stalno kvoca da igram na nekog iza mene to je apsurdno.

Recimo i to da napadac koji je ucinkovitiji nebi trebao bit mijenjan oko 54 minute jer sam primjetio da je to cest slucaj u igri,jer cemu onda onaj rating?

Ima puno stvari na koje su trebali misliti,nadam se da ce neke popravit jer mi ovo stvarno ubija zelju za igranjem.

Karlo_from_Bjelovar
14-11-2011, 10:10
nisam uopce znao netko ekčli igra to u PESu... xD