PDA

Pogledaj cijelu verziju : ISP koji omogućava Internet preko CARnet-a



Dark Saruman
23-08-2011, 15:35
Pozz ekipa,

Dakle riječ je firmi koja pruža Internet/telefon/televizija usluge tj. ISP (T-Com, Optima...). A koji je problem?

Ja sam već godinu i nešto na Optimi, preko njih imam Internet, telefon i Digitalnu Televiziju s tim da se na Internet spajam preko CARnet-a (Modem je u routing modeu i tu je namješten user name i pass od CARnet-a). I odnedavno počeli su problemi oko Interneta i televizije. I sad tu se ima za napričat, al da ne duljim ponudili su nam raskid ugovora jer oni više ne mogu ništa napravit da to poprave, dakle navodno nije do njih nego do moje lokacije - udaljenost od centrale, zagušenost linije (samo da napomenem to nikad prije nije bio problem)...

I sad ja bi naravno htio se prebacit na novog ISP-a jer ovo je 21. stoljeće, Internetska veza ne smije pucati, i sad vas ja pitam pitanje koje je navedeno u naslovu: Znate li koji sve ISP-evi pružaju ove 3 usluge: Internet + telefon + Digitalna Televizija, a da se može na spomenut način spajat preko CARnet-a na Internet.

Dania
23-08-2011, 15:43
Iskon?

Blek_Stena
23-08-2011, 15:52
Imao iskon kad je cura studirala.. Sve 5 bilo..

Dania
23-08-2011, 15:55
Meni je isto super, 5 Mbit, ne puca veza, hrpa programa (e, ono jutub na teveu :D)...

Dark Saruman
23-08-2011, 16:05
Nazvao sad i kažu da moja lokacija nije dostupna za IskonTV :(

Ima li još netko kakvih ideja? Ako nemate nikakv prijedlog za ISP-a koji pruza CARnet Internet, onda nema problema, glavno da je pristojna cijena, brz internet i da je stabilno.

Kakav je T-com?

Lord Ragnarok
23-08-2011, 16:36
bnet ti isto nudi. sad nznm jel kod tebe dostupan. sve 5 radi kod frenda. i jos ktome je vise od 5mbita. mislim daj e 8mbita

Dark Saruman
23-08-2011, 16:49
Iskon, Metronet, Bnet, amis - Niti jedan nije dostupan O.o

Zvao sam T-Com i žena mi kaže da ne može provjerit dostupnost zato što nisam njihov korisnik... WAIT WHAT!? Što bi triba potpisat ugovor i onda provjeravat dostupnost!?!?

Ahhh ta mučenja s ISP-ovima, zaboravio sam kolko je to zabavno...

Lord Ragnarok
23-08-2011, 16:53
http://www.t-com.hr/privatni/televizija ... fiksna.asp (http://www.t-com.hr/privatni/televizija/maxtv/maxtvfiksna.asp)

stisni tamo "online dostupnica" i provjeri dal ti je maxtv dostupan. ako je onda ti je i sve ostalo dostupno.
eto samo mi to sad pada napamet, vise neznam..

Dark Saruman
23-08-2011, 17:43
Kaže da trenutno ne može provjerit dostupnost...

Blek_Stena
24-08-2011, 06:21
Lakse bi ti bilo da se preselis :)

Kid A
24-08-2011, 06:29
eto ti kad zivis u mordoru

Dark Saruman
24-08-2011, 10:29
Hahaha.

Ljudi što je najkomičnije je što živim u Zadru (malo dalje od centra, ali svejedno nije van grada...). Čovik bi očekiva da će imat punu uslugu :D

Blek_Stena
24-08-2011, 18:42
Bez brige neki skoro u samom centru Zagreba nemaju neta :D

Systematic Reverse
25-08-2011, 12:50
eto ti kad zivis u mordoru

xd