PDA

Pogledaj cijelu verziju : Skype me odjavljuje sam od sebe



Outmind
13-08-2011, 19:47
Imam skype na 2 pc-a. Na oba je postavljen tako da pamti podatke, da me ulogira pri startupu etc. Problem je u tome što se na jednom pc-u ponaša nbormalno, odnosno ulogira mee svaki dan automatski već mjesecima. Na drugom se pak pc-u okvirno svakih mjesec dana "resetira" pa moram upisivat podatke za log in. Nije neki ogroman problem, ali je iritantan. Zna li itko kakvo riješenje za to?

C
14-08-2011, 22:21
Možda jer je na jednom od njih uključena security opcija da tvoj user ne može biti na cijelom netu dva puta logiran.
To je inače učikovito kada si logiran, i ako se netko drugi pokuša logirati s tvojim podacima blokirati će ga, ili ako ti netko ide provaljivati ili ima već tvoj username i password, neće se moći logirati.
Ja doma imam Skype na 3 PC-a, moj Skype na laptopu i moj Skype na stolnom, i u opće se ne sudaraju kao kod tebe, a na trećem PC-u je treća osoba s svojim userom na Skype-u koji ima taj security, i na svom laptopu i stolnom PC-u se ne mogu logirati na njegov dok je on logiran, pa čak ni kada se on odlogira.
Ukratko, provjeri još malo opcije jednog i drugog PC-a. A da bi isključen security stockao, trebati će malo vremena.

Niko Bellic
14-08-2011, 23:37
:fof: :fof: :fof: