PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sniper Elite 2



bezimeni
13-08-2011, 17:19
l-GoVJXeRos&feature=related

Prvi dio je imao odličnu balistiku i snajpanje što se i tražilo od naslova.Ali bio je i obični port sa konzole pa je i patio od slabe grafike te traljavog trećeg lica .Sada nam obećavaju punokrvni PC naslov ( obećanje ludom radovanje ) .Ima nade jer dva različita tima rade konzolašku i PC verziju .Čeka se jer boljeg snajpanja od ove igre nema IMO .

DJ Not Nice
13-08-2011, 18:40
Op! Op
Ugodno se iznenadih.

croat1gamer
13-08-2011, 18:57
Ako bude sadrzavao sve kvalitetne mehanike iz originala, te usput ispuni ono sta je Sniper: Ghost Warrior obecavao ce biti prejebeno.

Devil Dog
13-08-2011, 19:03
Traljavog trećeg lica? Ja s njim nisam imo problema.

Btw ovo iz trejlera kopija 3. misije :|

Raoul Duke
27-08-2011, 21:08
Jao stvarno sam se iziviljavao na jedinici,svaki shot cam me vodio dalje..Odlicna igra cekam nastavak :D

bezimeni
25-02-2012, 08:28
K-NFIxO6ly4&feature=player_embedded#!60geGjSZo1E&feature=related
oW9sUC7KBfA&feature=related

DJ Not Nice
22-03-2012, 11:46
biy-aHZgsSc

MasaKrisT
23-03-2012, 01:04
Killcam mi je sexy, ostalo ne baš nešto oduševljavajuće,ali probat će se, jedinica mi je bila zakon.

Srle
28-03-2012, 08:34
hunt for Hitler (http://www.gametrailers.com/video/lets-hunt-sniper-elite/728540)
Do ovog trailera mi je igra izgledala zanimljivo...lik leži na jednom mjestu i puca...malo dosadno izgleda...

W3DR4N
12-04-2012, 19:53
Igram. Oduševljen.

pat
16-04-2012, 21:53
SsTBhXYMFh8

Ouch!

*Fila*
23-04-2012, 13:24
Demo kratak ali fenomenalan, dosta težak moram priznat, barem meni, koji first time igram tog snipera, nisam igrao jednicu. Ne forsira se baš stealth jel? Jel ono ne znam kako posočit preko nečeg da se ne čujem do dunava jbt i čuje me cijeli level vojnika tako da sam sve pobio i otišao dalje :)

Tsaя
06-05-2012, 13:45
Igra je super.
Jedino su se mogli malo više potruditi oko stealtha.

*Fila*
06-05-2012, 15:07
Igra je super.
Jedino su se mogli malo više potruditi oko stealtha.

Da, šteta što nemoš ubijatt lampe i koristit sjene i mrak. Mislim moš ali nema nekog efekta

Devil Dog
06-05-2012, 17:01
Jel camo indikator još uvijek prisutan?

Marvin OCX
10-05-2012, 09:12
Ili imam neki bug ili je balistika oruzja,bullet drop tacnije krajnje los i na momente nelogican... Sami pocetak igre,prva prilika da gadjas...za headshot je dovoljno gadjati malo ispod prve crtice,sto je i logicno jer si visocije od meta pa i bullet drop nema potrebe kompenzovati iako je otprilike 200 metara udaljenost. A lika nekih 30 metara iza njih,koji se krije iza nekog auta sa istim "postavkama" za gadjanje promasis otprilike 20 cm iznad glave?
A onih par likova koji su ti najblizi,tj na nekih 50,60 metara ako gadjas sredinom nisana u glavu pogodis u vrat... Bullet drop na toj udaljenosti ne postoji ni kod pracke.
Ako je bug u pitanju ok, ali ako je ovo to,onda je moja ocjena za igru cista nula.

*Fila*
10-05-2012, 10:57
Ti si očekivao vojni simulator?

Deadwalker
10-05-2012, 11:03
Odigrao demo.
Grafika teški prosjek, snajpanje je ok, AI grozan, filozofija snajperske igre promašena do bola. Uz Aliens vs. Predator, još jedan osrednji uradak Rebelliona, što potvrđuje i Metacritic.

Duke of Earl
10-05-2012, 11:16
Bilo je sasvim očekivano.

Marvin OCX
10-05-2012, 15:04
Ti si očekivao vojni simulator?

Cuj vojni simulator... Ocekivao normalnu balitistiku koju su mogli za par sati izracunati sa doticnom puskom u doticnim vremenskim uslovima u doticnoj misiji.
Isto to ponoviti u nekoj misiji sa drugacijim vremenskim uslovima,kisa,snijeg(jer kao i to utice u igri :) )
Reakcija sa svakim drugim pogotkom mi je bila WTF.

*Fila*
10-05-2012, 16:50
[quote="*Fila*":5g6ol1vi]Ti si očekivao vojni simulator?

Cuj vojni simulator... Ocekivao normalnu balitistiku koju su mogli za par sati izracunati sa doticnom puskom u doticnim vremenskim uslovima u doticnoj misiji.
Isto to ponoviti u nekoj misiji sa drugacijim vremenskim uslovima,kisa,snijeg(jer kao i to utice u igri :) )
Reakcija sa svakim drugim pogotkom mi je bila WTF.[/quote:5g6ol1vi]

Znaš jer si i sam pucao iz ww2 snajpera ili? :)
igra je napvraljena da bude zanimljiva i klincima od 5 god nažalost.
Šteta što nema više zanimljivih i ujedno teških igraćih naslova koji traže neki skill.

W3DR4N
10-05-2012, 17:05
Meni je igra kul. Taman za neki popust.

Marvin OCX
10-05-2012, 17:47
[quote="Marvin OCX":2fgeg1u7][quote="*Fila*":2fgeg1u7]Ti si očekivao vojni simulator?

Cuj vojni simulator... Ocekivao normalnu balitistiku koju su mogli za par sati izracunati sa doticnom puskom u doticnim vremenskim uslovima u doticnoj misiji.
Isto to ponoviti u nekoj misiji sa drugacijim vremenskim uslovima,kisa,snijeg(jer kao i to utice u igri :) )
Reakcija sa svakim drugim pogotkom mi je bila WTF.[/quote:2fgeg1u7]

Znaš jer si i sam pucao iz ww2 snajpera ili? :)
igra je napvraljena da bude zanimljiva i klincima od 5 god nažalost.
Šteta što nema više zanimljivih i ujedno teških igraćih naslova koji traže neki skill.[/quote:2fgeg1u7]

Ne razumijemo se. Skill nastranu jer je ovde balistika neprirodna. Bug vjerovatno. Jer na laksem nivou imas onaj crveni indikator koji pokazuje gdje ces pogoditi i koji je logican kad uzmes u obzir sve faktore ukljucujuci i kretanje mete, al na najtezem nivou ima nelogicnih momenata. Probat cu reinstal jer mi djeluje kao dovoljno zanimljiva igra a i volim snipanje i tematiku druog svj rata.

*Fila*
10-05-2012, 18:32
Ne razumijemo se. Skill nastranu jer je ovde balistika neprirodna. Bug vjerovatno. Jer na laksem nivou imas onaj crveni indikator koji pokazuje gdje ces pogoditi i koji je logican kad uzmes u obzir sve faktore ukljucujuci i kretanje mete, al na najtezem nivou ima nelogicnih momenata. Probat cu reinstal jer mi djeluje kao dovoljno zanimljiva igra a i volim snipanje i tematiku druog svj rata.

Ma nije bug. Ako uzmeš najteži nivo, onda imaš i vjetar uključen koji je čudan dosta. Ponekad skinem lika kojeg nisam planirao, lucky shotam, a nekad siguran hit ne dobijem. Jebiga, piše negdje da je kao sve uzeto u obzir i da su to kao randomizirali, kao vlaga ovo ono, ali bullshit. Mislim da je let metka randomiziran na zadnjem levelu težine što rezultira glupim hitovima nekad. Ja je igram i guštam sa burazom coop, dok me mutli brzo raspizdi zbog čudne putanje. Ali igra je ok, ubit neko vrijeme malo :)

croat1gamer
10-05-2012, 19:03
@marvin- "Zeroing in".
Vecina oruzja je namjestena da centralni bracket/cross u scopeu je zeroan na 200m, tj. kad ciljas na 200m, ta tocka ce biti u sredini. Postoji razlika izmedu linije iz scopea i linije iz cijevi puske, tako da ako je <200m, te dve linije se ne sijeku (za razliku od tocke na 200m) vec ima razmak izmedu njih, sto dovodi do tog da ga na 50m pogodis u vrat umjesto u ocnu duplju.

L2Ballistics.

Deadwalker
10-05-2012, 20:12
Meni je igra kul. Taman za neki popust.

Ne bih više dao od 100-ak kn.

Sgt. Bull
10-05-2012, 20:43
Rofl, 100 kuna za ovo smeće?

Deadwalker
10-05-2012, 20:58
15€, neka realna vrijednost.

Sgt. Bull
10-05-2012, 21:01
Ma nema šansi. Igra je nedovršeni poluproizvod. Dobra ideja, užasna izvedba. Za razliku od jednog (veoma sličnog) Alpha Protocola, ovo smeće nije ni igrivo. 2,5€ max.

Deadwalker
10-05-2012, 21:22
Pošto snajperskih naslova baš i nema pretjerano mnogo, a snajpanje je sasvim solidno izvedeno (kill cam je gg), meni je to ok cifra, posebice ako se igraju mrežni modovi. 100kn zapijem za jednu noć tak da ono... :) (ovo sam govorio za PS3 izdanje igre, za PC ne bi dao ni upola manje)

Marvin OCX
17-05-2012, 12:05
Lose,jako lose. Apsolutno sve je lose :( Da je izasla prije 10 godina bila bi ok za jedan prelazak,ovako sam nakon manje od 2 sata potpuno izgubio zelju da nastavim. Pricam o sp naravno.

Kid A
23-07-2013, 19:21
Zavrsio, sp kampanja je svega 4 sata sto je za igru koja je kostala 39,99€ na dan izlaska neoprostivo. I da, definicija tezine igre po developerima je taj da ce ti poiskljuciti sve vise i vise indikatora kako povecavas tezinu s hard i vise, sto bas i nema smisla jer je nekolicina bas onako kljucna za gameplay. Genijalno.

Al kad i zanemarimo ovo zadnje, 4 sata kampanje je cista sramota

W3DR4N
23-07-2013, 19:37
Najveći problem igre su mape koje te ograničavaju u korištenju snajpera, posebno one misije u zatvorenim bazama.
Drugi je problem taj što te protivnici skuže na udaljenosti od 5 kilometara.