PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nakon dugog traženja ipak sam uspio povezati početne...



revenion
12-08-2006, 21:42
nakon dugog trazenja ipak sam uspio povezati pocetne dijelove morrowinda i obliviona :pray: kad sam poceo oblivion sijetio sam se da morrowind pocinje u last seed isto kao i oblivion sto mi je upalo u oko i poceo trazit...i sad sam naso ali se nije poklapala jedna stvar a to je da morrowind pocinje nekoliko dana poslije obliviona,ali sam uspio skuzit jer se pocetak morrwinda dogada u jednom putovanju brodom iz imperial citya do morrowinda pa se poklapalo i tako sam lako skuzio foru i povezao.fora je u tome sto ste vi isti lik iz obliviona koji se nalazi u zatvoru kojeg je car naredio da ga prenesu u bladese u morrowind,znaci ali nekim slucajem kao sto ste skuzili catp Renault se tuzila da bi celija trebala bit prazna ali nekim slucajem nije sto znaci da je nekim razlogom,nije isao u morrowind nego ostao u oblivionu...ali jos se poklapa da je onaj dark elf u suprotnoj celiji se ponasao kao da si tek doso sad ovo sam vec naso na TES 4 sluzbenom forumu ja i jedan frik smo to zajedno pokusavali prokuzit i sve se poklapalo osim ovog da si tek doso u oblivion to jos nikak da skuzimo pa ak oce neko jos pomoc... :) danke

12-08-2006, 23:20
erm...ali sam ja čuo u razgovoru u igri da dvoje ljudi priča o neverninu u morrowindu...


what about that :)

Upitni
13-08-2006, 12:13
morrowind was always a troubling place 8)

13-08-2006, 13:23
morrowind was always a troubling place 8)
:D

POSA
13-08-2006, 14:06
ja sam čuo ljude u oblivionu kako pričaju da je nerevar nekud otišao nešto tražiti i sl.

13-08-2006, 14:14
ja sam čuo ljude u oblivionu kako pričaju da je nerevar nekud otišao nešto tražiti i sl.
da,baš to...

kako možeš onda biti isti lik? :)

revenion
13-08-2006, 14:34
nije nist otiso trazit ako mislite na lika iz morrowinda,nego je on zatvorenik iz zatvora kojeg je uriel septim poslao u morrowind da moze pobijeci od onih ubojica :yuck: ha!kaj bu te sad

13-08-2006, 15:11
e,silis me da trazi cedeje od morrowinda i idem ga instalirat da vidim sta kaze u animaciji :)

revenion
13-08-2006, 19:59
kaze da je cuvar iz iz imperial city zatvora poslao prisionera sa nekim dokumentom bez razloga u morrowind i u doumentu pise da tvoj lik mora u bladese po naredbi cara

POSA
13-08-2006, 20:21
nisu to isti likovi. radnja obliva je nakon radnje morrowinda. šta je kao nerevar zaboravio sve? to su dva različita lika kao u svakoj igri iz tes franšize.
možda su tvorci napravili taj nelogičan korak ili je njegova tajanstvena pozicija u zatvoru djelo božanstava. jer da nije bilo lika iz obliviona martina nebi napravio qurca

Upitni
14-08-2006, 09:44
mozda sam dijelili celiju sa tim likom 8)

Bastard
15-08-2006, 19:32
Definitivno nije ist i lik jer se u Oblivionu spominje Nerevarine u nekoliko knjiga.

Ps1ho
16-08-2006, 02:33
Ak se nevaram ljudi u Oblivionu govore:'' Did you heard that Nerevarine went to Akavir and he wasn't heard since...''

Prince-Artas
16-08-2006, 22:47
ja sam čuo da su se vrata obliviona otvorila u svim provincijama, kako to može bit ako morrowind i oblivion počinju u isto vrijeme

mravojed
17-08-2006, 11:25
Nerevarine je otišao u Akavir i nije se vratio.
Akavir je kontinent isto kao i Tamriel,bili su u ratu protiv Tamriela.

A ovaj lik s kojim igraš u Oblivionu je champion of cyrodiil,obični tip.

Lord Coldwolf
02-10-2006, 21:48
nemoguca ti je ta teorija da je morrowind nastavak obliviona,.

cause,. U morrowindu je Uriel Septim ziv,. (neki commander na pocetku igre ti da poruku od cara),. nesjecam se vise tocno,. bilo je to davno.

Kiklop
02-10-2006, 21:49
malo mi je nelogicno kako je u morrovindu vegetcija i okolis toliko razlicit od obliviona

Lord Coldwolf
02-10-2006, 22:34
malo mi je nelogicno kako je u morrovindu vegetcija i okolis toliko razlicit od obliviona

to je fora actualy,.

:) zasto bi svaki kontinent,. otok bio isti,.

no i meni se jedna stvar ne svida na TES-ovoj karti,.
sve je nabijeno jedno na drugo (kontinenti),. al dobro ajd,. mora i takva karta postojati,. zato imamo WoW di je to po mom ukusu malo ljepse napravljeno.

Lord Jambrek
17-10-2006, 11:20
e sad se ne sjećam dobro, to sam bio negjde naišo i znam da se negdje u morrowindu spominje ono kaj Uriel Septim izgovori(onaj tekst u kojem veli "shut the jaws of oblivion"), ali tek u TES IV se mogo čuti ostatak tog teksta. Moram malo potražit

Nefron
21-10-2007, 21:06
malo mi je nelogicno kako je u morrovindu vegetcija i okolis toliko razlicit od obliviona

Na vegetaciju u Morrowindu (na Vvardenfell-u) uticao je Red Mountain.Zato skoro nema drveca,opstalo je samo ono koje se prilagodilo na ash i vulkana.

Utoplytanian
21-10-2007, 22:25
nekromantija juhuuu :roll:

OT: oblivion je definitivno poslije morrowinda,a nije ni u isto vrijeme zato jer se kroz igru otkrije kako robovlasnistvo postaje zabranjeno u morrowindu,ili tako nesto
a ako netko sumnja da smo mi u oblivionu isti onaj tip iz morrowinda,neka netko da razlog zasto bi imperijalci zakljucali nerevarina i poslali ga u zatvor u imperial city :yuck:

Arbiter of Change
21-10-2007, 22:32
Kralj Helseth (pro Hlaalu i Imperial) je zakonski postavio zabranu, ali ajde ti meni nađi jednoga junaka dovoljno suicidalnog koji je voljan otići kod svakog Telvanni gospodara i objasniti mu kako treba osloboditi sve one Argonijance i Khajiite. :D

cropir
21-10-2007, 22:39
nekromantija juhuuu :roll:

OT: oblivion je definitivno poslije morrowinda,a nije ni u isto vrijeme zato jer se kroz igru otkrije kako robovlasnistvo postaje zabranjeno u morrowindu,ili tako nesto
a ako netko sumnja da smo mi u oblivionu isti onaj tip iz morrowinda,neka netko da razlog zasto bi imperijalci zakljucali nerevarina i poslali ga u zatvor u imperial city :yuck:

pa sudbina...Devetka ga je prisilila da zavrsi u zatvoru, pomahnita i ubije nekog il radi pi pi u javnosti...da bi ga uriel upoznao.

r0pe
21-10-2007, 22:59
jel ima gdje naci tu pricu o svijetu tamriel, mislim povijest ratove i tak sve???

Bartuc
21-10-2007, 23:03
jel ima gdje naci tu pricu o svijetu tamriel, mislim povijest ratove i tak sve???

http://en.wikipedia.org/wiki/Tamriel

cropir
22-10-2007, 08:40
jako je zanimljiva povijest...u knjigama imas jako puno o tome, pogotovo u morrowindu!

mravojed20
22-10-2007, 09:12
Auu sjećam se ove teme, prvi post je legendaran :pray: :D

Plexihack
22-10-2007, 09:27
Hmmm...šta nije neka ženska iz Mage guilda u Morrowindu probavala nešto sa vratima Obliviona?

Morrowind se po meni događa prije Obliviona,a Nerevarine je otišao,pa sad vi morate zatvarat vrata.

EDIT:


Third Era - The Third Era, which some describe as the most glorious era thus far, is the time of the Septim Dynasty. In fact, the long line of Septim Emperors almost reaches an end at several points in the history of this period. Some of the significant events are the War of the Red Diamond, a civil war over the succession, and a long decade of reign by the traitorous Jagar Tharn. Furthermore, this era is marked by the rebirth of Nerevar Indoril, the greatest Chimeri general; as well as the rebirth of Numidium and the second Dragon Break that follows.


Fourth Era - In the final days of the Third Era, the emperor, Uriel Septim VII is assassinated at the beginning of the next chapter in the Elder Scrolls, Oblivion, along with all his heirs, save one illegitimate son, Martin. In the final fight for Septim's life, the Blades were aided by an escaped prisoner. It was this escaped prisoner who rescued Martin from the siege of Kvatch, this prisoner who again and again stormed Oblivion, and this prisoner who recovered the Amulet of Kings. It was also this prisoner, called Champion of Cyrodiil, Hero of Kvatch, and Savior of Bruma, who witnessed Martin's ultimate self-sacrifice to end the Oblivion Crisis, and with it, the Third Era.

B4j4
22-10-2007, 09:33
nekromantija juhuuu :roll:

OT: oblivion je definitivno poslije morrowinda,a nije ni u isto vrijeme zato jer se kroz igru otkrije kako robovlasnistvo postaje zabranjeno u morrowindu,ili tako nesto
a ako netko sumnja da smo mi u oblivionu isti onaj tip iz morrowinda,neka netko da razlog zasto bi imperijalci zakljucali nerevarina i poslali ga u zatvor u imperial city :yuck:

pa sudbina...Devetka ga je prisililaSda zavrsi u zatvoru, pomahnita i ubije nekog il radi pi pi u javnosti...da bi ga uriel upoznao.

ma ko bi mojeg lika prisilil na nesto ? i vivec i almalexia su pokleknuli preda mnom. ma sam da ih vidim da se priblize... odma ce dobit hopesfire u glavu :rotfl: :rotfl:

cropir
22-10-2007, 09:36
bacili na tebe frenzy spel i popizdio si i ubio si sta ja znam, prvog blademastera? :D

B4j4
22-10-2007, 09:55
bacili na tebe frenzy spel i popizdio si i ubio si sta ja znam, prvog blademastera? :D

nema sanse... willpower je na 100, plus enchantovi za resist magic :D a i da sam ga ubio niti 20 high ordinatora i 20 helsetovih guardova mi nemre nista. bwahahaha :twisted: :twisted: