PDA

Pogledaj cijelu verziju : [mobitel] youtube ne radi



Filip_k
28-07-2011, 17:32
Pozdrav!

ne radi mi youtube na mobitelu ( sony ericsson AINO) od kad sam ga kupio( od kad je izasao u "prodaju" ), međutim nisam se previse obazirao na to jer sam mislio da je to zbog nasih dobrih operatera ( t-mobile u mom slucaju ).

Sada mi je nesto puklo i poceo sam googlat i vidim da ima jos ljuti koji imaju isto problem, međutim svi oni( gotovo svi) su uspjeli rjesit osim mene, jeli!

Neki su skinuli youtube browser, tj aplikaciju i proradilo im, međutim meni ne radi a i imam tu aplikaciju jer se dobije s mobitelom.
Mozda najkorisniji post mi je bio da mi mozda postavke za stremanje ne valjaju, pa ako zna neko kako da namjestim te postavke ili ako zna neko neko drugo rjesenje bio bi zahvalan za pomoc.

Samo da napomenem da u t-mobile nemaju one "prave" postavke za aina, vec one koje su slicne postavkama istog ( slican model mobitela ), pa ih sada nisam ni zvao jer ako ih nazovem necu mi znati odgovorit na moje pitanje ( bar dosadasnja iskustva su mi takva).

pomagaca castim virtualnom pivom ;) :pray:

Frky
29-07-2011, 10:12
Nije da se kužim u SE i sve, ali probaj updatetati software mobitela!
Meni se tako riješilo par problema na Nokia-ama!

Filip_k
29-07-2011, 14:23
nazalost, probao sam to vec, ali nije nista promjenilo ( bio je up to data) ...

psp_freak
01-08-2011, 21:57
jesi ga reinstalirao ili odustao kad je pokazao da je up-to-date ?

probaj koristit neki alternativni browser (opera mini,etc...)

Filip_k
09-08-2011, 21:42
sry bio sam na moru ovih dana pa nisam gledao ovdje nis.

uglavnom, reinstalirao sam ga i nista. probao preko opere i nista, probao preko m.youtubea i nista...

googlao sam cijelo vrijeme od kad sam bio na moru i bilo je dosta ljudi koji su imali isti problem al niko nije napisao konkretno sta su napravili da im proradi.
Jednom je jedan tip napisao da ima program koji 100% radi al je link mrtav pa sam imao bad luck.

Zeryx
09-08-2011, 23:16
meni na SE w910i nije radio. i onda je samo najednom proradio... ni sam ne znam sta mu je doslo... :D