PDA

Pogledaj cijelu verziju : Space Wolves



sickpetey
28-07-2011, 15:30
Aj malo rasprava o.....svemirskim vučićima. Tko ih voli i zasto i tko ih hejta i zasto.
Svako besmisleno flejmovanje ću brisati ako dodje do toga.

Srle
28-07-2011, 15:36
Ima i boljih chaptera, al to ne znači da nisu awesome...

System
28-07-2011, 15:38
Mrzim ih. Sta su uradili na Prosperu. ;_;
Oni su i otjerali Thousand Sons u heresy. Pa koliko su oni licemjerni to je strasno. Ovamo se na jednu stranu bore protiv "zlog" sorceryija kod TS a i sami imaju njihove pristove. I zahvaljujuci njima sad je stanje kakvo je. A pritom su furfagovi. I retardirani su.

M14Ok
28-07-2011, 15:40
Poslana forma je neispravna.
Pokušaj poslati ponovo.


-.- Ne da mi da stavim da su furfagovi

sickpetey
28-07-2011, 15:44
Mrzim ih. Sta su uradili na Prosperu. ;_;
Oni su i otjerali Thousand Sons u heresy. Pa koliko su oni licemjerni to je strasno. Ovamo se na jednu stranu bore protiv "zlog" sorceryija kod TS a i sami imaju njihove pristove. I zahvaljujuci njima sad je stanje kakvo je. A pritom su furfagovi. I retardirani su.

Isti razlog zasto sam ih ja poceo mrziti. Cito The Thousand Sons jer su mi bili prekulni a preziro sam svaki dio gdje su bili vučići :/

Npr. konflikt kod one knjiznice u gradu koji su napadali

Dok su Thousand Sonsi nesto htjeli sacuvati i nauciti ovi su sve htjeli spaliti.

Srle
28-07-2011, 15:50
meni su dobri samo zato što su rekli "Jebo ultramarince i njihov codex", i što rade stvari samo da su u spuprotnosti s istim...Svi chapteri u scoute stavljaju neiskusne početnike - Space Wolfsi u scaute šalju svoje vetrerane...chapter mora imati 10 companya, space Wolfsi imaju trinaest...i slično...sve ostalo...fur fags...

sickpetey
28-07-2011, 16:12
Jebeš helmet mi smo drugaciji sta ce mi to
*gets shot thro head by Thousand Sons marine*

Svi ostali marinci se nemogu uzbuditi,meeeh sta ce nam to mi smo vučići mi se ocemo uzbuditi
*gets slaughtered by Slaaneshi daemons*

Imaju sreće sto su sa njima poslali Gray Knightove i Silent Sisters ili bi im Thousand Sonovi hebali kevu.

hrčak
28-07-2011, 16:15
Možda to vole.

M14Ok
28-07-2011, 16:18
Briljantno mi je kako u Prospero burns prikazuju Russa kao ja sam samo u vanjštini homicidalni divljak bez mozga, inače sam miran, mudar, taktičan i VOLIM MAGNUSA.

sickpetey
28-07-2011, 16:18
Iz bratske ljubavi cu mu lubanju polomiti XD.