PDA

Pogledaj cijelu verziju : The Burning Crusade



Stranica : [1] 2

M4mut
12-08-2006, 13:01
http://www.1up.com/do/previewPage?cId=3152830S

http://uk.gamespot.com/pc/rpg/worldofwa ... id=6155696 (http://uk.gamespot.com/pc/rpg/worldofwarcraftexp1/news.html?sid=6155696)

nema više 40man instanci nago max broj u raidu je 25--što je odlično jer će gilde moć odjednom u 3-4 grupe ić tamo

Honor odsada služi kao ''novac'' za kupnju pvp itema..znači nema rankova--što je isto odlično jer nemoram ganjat rank 14 nego fino skupit 50 000 honora za mač..il tako nešto

Wizard
12-08-2006, 13:14
Nekako mi se svakim danom BC sve manje i manje svidja

M4mut
12-08-2006, 13:21
zašto

Dreamer Deceiver
12-08-2006, 13:28
25-man raid je sranje
Honor kupovina je odlična stvar

M4mut
12-08-2006, 13:32
25-man raid je sranje

zašto?

daj se naučite argumentirat malo..a ne samo ''25man raid je sranje'' -.-

Wizard
12-08-2006, 13:33
25man raid je sranje, sranje je sto Horda ima palya a ally Shamana, nekako mi se sve to skupa nesvidja izgleda mi kao da nece biti dostojno WoW-a, ja mozda ostanem igrati WoW bez BC

M4mut
12-08-2006, 13:36
25man raid je sranje

zašto ffs

Dreamer Deceiver
12-08-2006, 13:37
to je glupo zbog toga šta ce biti premalo ljudi a to mi glupo ja želim vidjet više ljudi kak ubijaju onyxiu,ajde ko da 25 njih može ubit Saphirona(onaj u naxx),ful mi je glupo to ,ali u neku ruku i dobro jer ce biti preglednije i lakše češ okupit ekipu...čak mi se počelo sviđat ta ideja malo,ali jako malo...

12-08-2006, 13:41
OMFG..each encounter with boss will take 30 min or so'!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

25 raid? F u blizzard,....bolje im je da ne puštaju te novosti više jer če igraći početi odlazit...bolje im je da šute i poberu hrpe para prije nek igrači skuže da je BC totalni promašaj

M4mut
12-08-2006, 13:42
onyxia pada s 20 ljudi..tek tolko^^

i najbitnija stvar je..da se u gildi skupi 50 il 75 ljudi..znači 2 il 3 grupe..i idu odvojeno al u isto vrijeme u instancu..ekipa će se opremit proje..što je vrlo pohvalno..a ne 40 ljudi pa ko ima DKP ko nema..

Wizard
12-08-2006, 14:28
Meni se to nesvidja, nesvidja mi se dosta toga, s BC-om traze nove igrace bez iskustva, mislim de ce igra biti laksa, nisu jos nista reki o novih 10 talenata, mene to zanima, znam da Blizzard nikad ne promasuje, ali nekako mi ovo smrdi, vidjet cemo kad izadje :?

duksy
12-08-2006, 14:30
apsolutno se slazem... BS mi se svakim danom sve manje svida...
Levelanje , horde paladini , ally shamani , 25 raid , 41 talent tree , tier 2 ce bit set za lvlanje :shock:
i.. volio sam rankove :cry:

M4mut
12-08-2006, 14:37
ostaje nam čekat..kako je blizz odradio WoW zasad..nevjerujem da će zajebat...dajem 1% šanse da će zajebat..BC ne izlazi dok svi blizzardovci nebudu sigurni da je to to..zato..pričekajmo^^

Wizard
12-08-2006, 14:37
.. volio sam rankove :cry:Srankovi su apsolutno zakon, to je bila jedna od najvaznijih stvari u igri, nema puno 14 rankova, ono to je tako glupo, neznam izgleda mi da ce igra biti prejednostavna

M4mut
12-08-2006, 14:42
meni je npr ta novost s honorom zakon..zašto bi ja moro ispustit dušu u AB il AV radi cijele opreme ako imam tier 2 i želim samo mač...fino skupim honor za mač i kupim si

dabl eM
12-08-2006, 14:56
znaci sad ces mos kupit mac samo s honor pointsima??
nece trebat imat rank i nadoplatit??


ali po rankovima se zna kolko je neko ulozio u lika...
ovak ce svi l60 bit jednaki i to ce postat monotono...tj l70....

ali volim ovu ideju da sam s sakupljenim honorima mos dobit kulj mac....

Wizard
12-08-2006, 14:56
Ali trebat ce puno honora, to je sigurno, ali mene zanima, kad je vec tako, oni honor sto smo skupili prije BC ocemo njega moci koristiti, nemoraju izbaciti rankove a isto mogu ovo uvesti :o

M4mut
12-08-2006, 15:00
ali po rankovima se zna kolko je neko ulozio u lika...


lal koje ti gluposti pričaš -.-

netko s tierom 2 i nekim tier 3 dijelovima misliš da nije uložio u lika?

a netko ko 24/7 sjedi doma i ide u battlegrounds ..on je uložio u lika?

vgg

Wizard
12-08-2006, 15:10
ali po rankovima se zna kolko je neko ulozio u lika...


lal koje ti gluposti pričaš -.-

netko s tierom 2 i nekim tier 3 dijelovima misliš da nije uložio u lika?

a netko ko 24/7 sjedi doma i ide u battlegrounds ..on je uložio u lika?

vggSi jedni i drugi su ulozili u lika, meni su drazi BG-ovi jer tu se vidi ko je bolji, i svidja mi se ono s arenama, to bi moglo biti odlicno, napravi se skupina, nas 10, dobro uigranih i borimo se 5 vs. 5 s zamjenama i svime, to ce biti odlicno :pray: to je mozda cak i najbolja stvar u BC

duksy
12-08-2006, 15:39
zašto bi ja moro ispustit dušu u AB il AV radi cijele opreme ako imam tier 2 i želim samo mač...fino skupim honor za mač i kupim si

opet ćeš morat ispustit dušu u ab i wsgu da bi dobio dovoljno honora za mač :cry:

M4mut
12-08-2006, 15:42
zašto bi ja moro ispustit dušu u AB il AV radi cijele opreme ako imam tier 2 i želim samo mač...fino skupim honor za mač i kupim si

opet ćeš morat ispustit dušu u ab i wsgu da bi dobio dovoljno honora za mač :cry:

sigurno ne tolko kolko za rank 14 opremu treba^^

Shadow
12-08-2006, 17:20
Mene najviše od svega nervira Palla hordi, shammy allianceu...25 man raid mi je sto loše (20 man jeli ostaju ili su sad 10), jedino BG shit je dobar, ali baš i neidem u WSG, AB, AV pa mi dođe na isto

flander
12-08-2006, 19:02
Svakom ce nesto odgovarat,mislim te promjene,nekome honor nekome instance itd.... Tak da nemojte previše brige vodit oko toga :D

Wizard
12-08-2006, 19:09
Kako necemo voditi brigu oko toga, to je WoW, nesmiju nesto napraviti pogresno, mora ili postati bolji ili ostati jednako dobar, nema trece opcije

Imam Feebasa/Milotca
12-08-2006, 21:10
Ovo sa 25man rejd limit je odlična stvar, jer će se ići na kvalitetnije čišćenje instanci => igrači će morat igrat bolje da nebi zaribali ostatak rulje. Imam filing ko da se ovdje žale oni kojima baš i nejde rejdanje instanci. :D

Wizard
12-08-2006, 21:15
Ovo sa 25man rejd limit je odlična stvar, jer će se ići na kvalitetnije čišćenje instanci => igrači će morat igrat bolje da nebi zaribali ostatak rulje. Imam filing ko da se ovdje žale oni kojima baš i nejde rejdanje instanci. :DSHmmmm, imas pogresan filing, ja imam filing da ce istance biti lakse nego sada, da ce ih uciniti laksima, a ja to ne zelim

flander
12-08-2006, 22:00
Kako necemo voditi brigu oko toga, to je WoW, nesmiju nesto napraviti pogresno, mora ili postati bolji ili ostati jednako dobar, nema trece opcije


u potpunosti se slažem da je to WoW.I ako žele zaradit još koju kintu više morat će ju ostavit takav kakav je ili poboljšat game play :)

Who
13-08-2006, 12:09
Cuj rankovi su zakon nisu...zasto zato sto jedan covjek nemoze doci do ranka 14.Vecina ih igra sa jos nekim tj igra 10 sati ode spavati pa drugi preuzme smjenu.Cast izuzetcima koji imaju svoje premadove pa igraju 16dnevno i tako to.Ovo sto govorite da volite rankove no offence ali siguran sam da vam je najveci rank 5-7 cim to kazete svatko zna da je honour system u wowu sr*nje.Ovo je super stvar a za ovo 25 man instance ne znam sacekajmo vidjet cemo.

Shadow
14-08-2006, 13:56
Ovo sa 25man rejd limit je odlična stvar, jer će se ići na kvalitetnije čišćenje instanci => igrači će morat igrat bolje da nebi zaribali ostatak rulje. Imam filing ko da se ovdje žale oni kojima baš i nejde rejdanje instanci. :D

Prije bi 40 ljudi moralo surađivat, a sad samo 25 što ti se čini lakše...To treba bit izazov koji trebaš radit 10 puta dok se ne pomakneš do prvog bossa, a ne da sve bude gotovo iz prve

Wizard
14-08-2006, 14:42
Ovo sa 25man rejd limit je odlična stvar, jer će se ići na kvalitetnije čišćenje instanci => igrači će morat igrat bolje da nebi zaribali ostatak rulje. Imam filing ko da se ovdje žale oni kojima baš i nejde rejdanje instanci. :D

Prije bi 40 ljudi moralo surađivat, a sad samo 25 što ti se čini lakše...To treba bit izazov koji trebaš radit 10 puta dok se ne pomakneš do prvog bossa, a ne da sve bude gotovo iz prveSto je ono cega se ja najvise bojim, igra ce biti mnogo laksa cini mi se iz prilozenog, nadam se da nece biti tako

Babitz
14-08-2006, 16:15
trebali su uvesti neke nove klase....

meni se igra s nekricem 8)

Galijun
22-08-2006, 11:10
Malo se kasnije javljam...

To sa 25 manom je odlicna stvar. Raid encounteri ce postati sigurno tezi jer ce tank + DPS postati stvar proslosti (i sada je, al jos uvijek ima nekih situacija...), do izrazaja ce doci individualni skill igraca, dok su u 40 man instancama zaista rijetki bossovi (barem do Instructora u Naxxramasu) koji zahtjevaju maksimalnu prisutnost sve 40-orice. Mislim da nakon Kel'Thuzada oni nece moci ici naprijed sa takvim bossovima, pa su snizili na 25.

Plus, shamani, paladini, druidi, nadam se, vise nece sluziti cistom healanju, vec ce moci biti i bossova gdje samo druid moze tenkat (slicno kao Jin'do), DPSat, paladin gdje tenka, i te gluposti.

A za PvP...ma sta da velim, ja jedva cekam to sada toliko da mi nije gust igrat obican WoW vise...

M4mut
22-08-2006, 11:17
tank + DPS postati stvar proslosti

De pojasni malo, ko bu tenko?

radma
22-08-2006, 11:20
25man raid je sranje, sranje je sto Horda ima palya a ally Shamana, nekako mi se sve to skupa nesvidja izgleda mi kao da nece biti dostojno WoW-a, ja mozda ostanem igrati WoW bez BC

Ma daj shaman u allia a nama loladin? pa to je sranje da vecega nema :cry:

Onda nakon sta izade mozda misec dana ce bit lagova i bugova ka sta je bilo nakon svakog vecg patcha naxx i aq kad su dosli...

Jedno vrime ako bi uspija uc na lika na darksorrowu isto ka i da si dobija na lotu :fof:

Skrtare na hardveru pa.....

Ma vjerojatno je da ce ukvarit igru sa BC a i instance ka mc zg bwl su odlicne a sad AQ i naxx su sranje samo neke bube ma covice bezveze sve prelazi na "svemirsko" i setovi armora i sve :twisted:

radma
22-08-2006, 11:26
ali po rankovima se zna kolko je neko ulozio u lika...


lal koje ti gluposti pričaš -.-

netko s tierom 2 i nekim tier 3 dijelovima misliš da nije uložio u lika?

a netko ko 24/7 sjedi doma i ide u battlegrounds ..on je uložio u lika?

vgg

Gledaj.... nije na svakom serveru isto ja sma na primjer di iman jednog 60 lvla gleda lik koji je rank 14 prosli tjedan napravia 250k honora.
Odem na darksorrow jedan hrvat napravia prosli tjedan 1000k honora za 14 rank, a na Haomarushu je neki n00b napravia milijun ipo honora :shock:

Pa onda ko je ulozija u svog lika a inace ti 14 rankovi malo njih sami dignu rank jer da je meni to cilj da bi da vise od pola BGova igraju prijatelji na ne visit za kompom 24/7 i tako 1-3 mjeseca :pray:

Galijun
22-08-2006, 13:00
tank + DPS postati stvar proslosti
De pojasni malo, ko bu tenko?

Na primjer: imas bossa koji dolazi u paketu sa jos 3-4 adda. Ti addovi imaju infinite HP, nesto kao Majordomo, ne mogu se ubiti ni da ih dpsas bolesno. Nemres ih kiteat jer imaju charge ability na svojeg targeta. Dakle tenkovi idu na njega. A boss, vidi vraga, ima polymorph ability koji je non dispelable, traje dobrih 30 sekundi. Ergo, dobrih 30 sekundi si bez targeta. Stas onda? Furati 40 tenkova u raid raid infinite tenkanja? Vraga. Strpaj druju u bear form i neka tenka jer, eto, otkrilo se da druja moze mjenjati polymorph. Dodaj jos 10 abilitya bossu da fajt ne ispadne trivijalan i dobio si bossa kojeg warr ne tenka.

Twin Emperora, jednog, tenka warlock. Burua kiteas, Instructora, de facto, tenkaju priestevi.

A mogucnosti su doslovce beskonacne. Samo u 25 man obliku jer mislim da se za sada, dosegao limit 40 man encountera kakve znamo...a mozda se varam.

M4mut
22-08-2006, 13:05
tank + DPS postati stvar proslosti
De pojasni malo, ko bu tenko?

Na primjer: imas bossa koji dolazi u paketu sa jos 3-4 adda. Ti addovi imaju infinite HP, nesto kao Majordomo, ne mogu se ubiti ni da ih dpsas bolesno. Nemres ih kiteat jer imaju charge ability na svojeg targeta. Dakle tenkovi idu na njega. A boss, vidi vraga, ima polymorph ability koji je non dispelable, traje dobrih 30 sekundi. Ergo, dobrih 30 sekundi si bez targeta. Stas onda? Furati 40 tenkova u raid raid infinite tenkanja? Vraga. Strpaj druju u bear form i neka tenka jer, eto, otkrilo se da druja moze mjenjati polymorph. Dodaj jos 10 abilitya bossu da fajt ne ispadne trivijalan i dobio si bossa kojeg warr ne tenka.

Twin Emperora, jednog, tenka warlock. Burua kiteas, Instructora, de facto, tenkaju priestevi.

A mogucnosti su doslovce beskonacne. Samo u 25 man obliku jer mislim da se za sada, dosegao limit 40 man encountera kakve znamo...a mozda se varam.

Da, istina je..ima bosseva takih koji se nedaju tenkat..al warr će uvijek imat svoju ulogu u raidu jer ima 6-7-8 k HP-a :)

radma
22-08-2006, 16:21
tank + DPS postati stvar proslosti
De pojasni malo, ko bu tenko?

Na primjer: imas bossa koji dolazi u paketu sa jos 3-4 adda. Ti addovi imaju infinite HP, nesto kao Majordomo, ne mogu se ubiti ni da ih dpsas bolesno. Nemres ih kiteat jer imaju charge ability na svojeg targeta. Dakle tenkovi idu na njega. A boss, vidi vraga, ima polymorph ability koji je non dispelable, traje dobrih 30 sekundi. Ergo, dobrih 30 sekundi si bez targeta. Stas onda? Furati 40 tenkova u raid raid infinite tenkanja? Vraga. Strpaj druju u bear form i neka tenka jer, eto, otkrilo se da druja moze mjenjati polymorph. Dodaj jos 10 abilitya bossu da fajt ne ispadne trivijalan i dobio si bossa kojeg warr ne tenka.

Twin Emperora, jednog, tenka warlock. Burua kiteas, Instructora, de facto, tenkaju priestevi.

A mogucnosti su doslovce beskonacne. Samo u 25 man obliku jer mislim da se za sada, dosegao limit 40 man encountera kakve znamo...a mozda se varam.

Da, istina je..ima bosseva takih koji se nedaju tenkat..al warr će uvijek imat svoju ulogu u raidu jer ima 6-7-8 k HP-a :)

da da da ima 7-8k hpa samo sa flaskom titansa inace nema sanse :fof:
btw majordomo se ne ubija :rotfl: nego samo njegovi addovi koji su lagani... a kako ce dps i warriori izgubit ulogu u BC? no way opet je warr najbolji tenk a inace roguovi su ti koji rade najveci dmg mozda ih ponekad neki bolesni mage moze stic u dmg al stvarno tesko mozda sa flaskom 8) i naravno svaki boss se tanka

M4mut
22-08-2006, 16:30
i naravno svaki boss se tanka

Ne tenka

Buru se ne tenka, kako je i sam Galijun reko, kajta ga se po jajcima

Cyric the BLood God
23-08-2006, 16:32
Isto tako Saratura kolko sam skuzio bio sma mrtav pijan kada sam raido ....a ljpo sam im se dero da hilaju roguove na saraturi jer oni i tenkovi su najvaziniji ..ali ne ....

JedimiNjoke
24-08-2006, 10:28
Hmmmm... Blizzard svakom novosti pokazuje da izabire lakši i ne maštovitiiji način da izbaci BC u prodaju. 1. Pally horda i ally shamani - totalno sranje i nedostatak mašte. Zar je tako teško bilo dvije nove klase napravit?
2. Ako rankovi nestanu igra će izgubiti dosta igrača u BCu, rankovi pokazuju koliko tko zna i može u PvPu, a ova glupost za kupovanje oružja sa honorom je nešto za djecu od 10godina.
3. 25 man instance - zašto izbaciti koncept 40man instanci? DKP je oduvijek tu, i naravno da stvari idu osobi koja ga ima najviše, ako ga ima onda se i trudi. Ovo za lakše skupljanje stvari neće dobro ispast, jer ćeš odmah dobit stvari koje želiš. I šta onda? PvP dok ti oči ne iskoče (meni ne smeta, ali ima puuuuuno ljudi kojima smeta)

BC će biti škart koji ćemo kupiti samo zbog podignute granice lvla i nekih drugih sitnica (ljudi će uglavnom kupovati da mogu napravit Blood Elfa lol). :killyou: :cry:

Diablo III pls izađi rofl 8)

M4mut
24-08-2006, 14:00
BC talenti

http://guppz.com/forums/viewtopic.php?t=3464S rogue
http://guppz.com/forums/viewtopic.php?t=3466S druid
http://guppz.com/forums/viewtopic.php?t=3465S loladin
http://guppz.com/forums/viewtopic.php?t=3447S mage

Imam Feebasa/Milotca
24-08-2006, 14:38
Ja sam gledal samo za paladina i ak je to istina onda ste svi ostali :fof: .

M4mut
24-08-2006, 14:39
pa i u sadašnjem wowu većina je 0 prema loladinu

O-Okac
24-08-2006, 14:55
talenti za paliya rulaju sad cu vas sve maskirat :twisted: :fof:

napokon pala nece bit podcjenjeni

M4mut
24-08-2006, 15:31
talenti za paliya rulaju sad cu vas sve maskirat :twisted: :fof:

napokon pala nece bit podcjenjeni

pala podcijenjen?najača klasa u igri nemože bit podcjenjena -.-

O-Okac
24-08-2006, 17:23
ma vecina kazu da palayi nisu nista nmogu healt dobro kao pristovi i nisu dobri borci kao wororioi

M4mut
24-08-2006, 17:33
ma vecina kazu da palayi nisu nista nmogu healt dobro kao pristovi i nisu dobri borci kao wororioi

bubble+hs = najače oružje

Thrall
24-08-2006, 17:51
Tko kaze da su palladini najjaca klasa.
Top 4
.Shaman
Palladin
Warrior
Warlock.............I mislim da su Shamani jaci od pallya..:)

O-Okac
25-08-2006, 10:01
mislim da su Shamani jaci od pallya..:)

doci vam da te sutnem da ti vidis kak shamani brzo padaju :-x

25-08-2006, 11:13
Ima čovo pravo, palle rulaju, još kad ga učiniš tankom i self-hilerom, neznam egzekli koja šema, ali sam negdje vidio. U svakom slučaju, bar najviše iritiraju protivnike. JEdnom sam se borio s nekim mađom, koji mi je pola sata bježao, i radio spelove, i kad sam mu konačno bio na kraju helta, ja sam se samo full shilao, a on je popizdio, počeo se derati na yell aaaaaargh, i otišo od duela.

O-Okac
25-08-2006, 13:05
obozavam lay on hands tak sam i ja zajebo par likova a onim popizdili (sami znate kolko je tesko paliyu spustitm helte)

a sto je najbolje za tu magiju netreba ti vise od 1 mane :D

Imam Feebasa/Milotca
25-08-2006, 23:43
Ajde sad ga malo pretjerujete. Nije neuništiv i svatko ga može zatuć. Ima po forumima dovoljno taktika i caka kako se boriti/braniti od svake klase, a i blizzard je fino balansirao WoW tako da nema najjače klase. Na kraju se ipak sve uglavnom svodi na reflekse i sposobnost pojedinog igrača.

dabl eM
26-08-2006, 08:21
true,true....

a i ako postoji "najaca klasa",blizard to mijenja svakim vecim pačom...ni pally-i na pocetku nisu "rullali"

O-Okac
26-08-2006, 08:42
jucer mi se dogodila najsmijesnija stvar sa paliyem izgbio od locka lvl 26 ja lvl 28 time sto sam nenamjerno frofito od njegovog fera (jednostavno me fer izbacio iz arena i nisam imo dovoljno vrmene da se vratim natrag u ring) :rotfl:

Voldemort
26-08-2006, 17:34
Ajde sad ga malo pretjerujete. Nije neuništiv i svatko ga može zatuć. Ima po forumima dovoljno taktika i caka kako se boriti/braniti od svake klase, a i blizzard je fino balansirao WoW tako da nema najjače klase. Na kraju se ipak sve uglavnom svodi na reflekse i sposobnost pojedinog igrača.
Eh ajd mi plz daj link od nekog takvog foruma osim official Blizzardovog,bilo bi lijepo zatuc ono tier 2 maga sto me gazi cijelo vrijeme :rotfl: :rotfl: :rotfl:

radma
26-08-2006, 20:20
Tko kaze da su palladini najjaca klasa.
Top 4
.Shaman
Palladin
Warrior
Warlock.............I mislim da su Shamani jaci od pallya..:)

lol dagger rogue je prejeben za pvp... :fof:
A naravno svaka klasa je dobra za pvp kad netko zna igrati sa njom, a nema tu ovaj je najjaci i ta sranja sa rogueom ubijem shamana bez problema :pray:
paladina onako... malo vise vremena treba, warriora ako je fury razmlati rogua bez grede :rotfl: :rotfl: , warlocka sa dagger buildom i srednjim daggerima neovisno o soul linku ubijem samo tako

Cyric the BLood God
27-08-2006, 08:14
O rly ja imam hemorage i derem ekipu ..pitaj Jediminjoke kada nas dvojica i jos 2 frenda udu u BG...pokolj radimo

Babitz
27-08-2006, 16:13
warlock :pray:

ja bi radije da su ubacili koju dodatnu klasu nego rasu, baš mi se igra s nekrićem :(

dabl eM
27-08-2006, 17:11
warlock :pray:

ja bi radije da su ubacili koju dodatnu klasu nego rasu, baš mi se igra s nekrićem :(

warlock rula

sad igram u simbiozi ja warlock i jedan mage...on novu ja drmam po nejmu,e rulamo...
warlock je po meni najbloji
ima:shooting,sumoning,buffing,draining,cursing,mac evi i dageri....walock je MENI bolji od pale

Imam Feebasa/Milotca
27-08-2006, 18:15
warlock :pray:

ja bi radije da su ubacili koju dodatnu klasu nego rasu, baš mi se igra s nekrićem :(

warlock rula

sad igram u simbiozi ja warlock i jedan mage...on novu ja drmam po nejmu,e rulamo...
warlock je po meni najbloji
ima:shooting,sumoning,buffing,draining,cursing,mac evi i dageri....walock je MENI bolji od pale

1.)Ovdje si stavio situaciju kad igraš sa više ljudi što traži potpuno drugi princip rada i taktiziranja.
2.)To je tvoje mišljenje i nemam se namjere prepucavat s tim.















... nisu bolji :D

dabl eM
27-08-2006, 18:56
e,to je tvoje misljenje i ja ga postujem...
ali razmisli,dal ti govoris to zato jer TI mislis da su bolji,ili ogromna masa wow igraca misli da su bolji??
ili jer se samo zelis suprotstaviti nekom,a ipak znas da su bolji lockovi...

Wizard
27-08-2006, 19:28
Mage je najbolja klasa, zar je tesko shvatiti da nije vazna klasa nego igrac, ja igram s mageom i mogu reci da sam odlcan, s drugim klasama bas i ne i bez obzira s kojom drugom klasom igram i s kakvim itemima i talentima svaki bolji igrac bi me sigurno pobjedio stoga zavrsite raspravu o tome koja je najjaca klasa i vratite se na temu

dabl eM
27-08-2006, 21:25
ja sam kazem da je meni super igrat s lockom...
a to je istina,nemoze se jedan igarc specijalizirat za svih 8 klasa...imas 1 ili2 koje se drzis i to je to,moja je odsad lock,a imam i lvl 26 warriora..

prcko
27-08-2006, 21:31
meni je isto na neki nacin glupo ovo 25 man instance.ja sam si mislio da ce u BC bit više od 40 ljudi a na kraju su to smanjili-.- i ja se lagano premišljam za taj wow.po meni je još najbolje kaj su napravili u tom BC-u ti flying mountovi.to mi se najviše dopada.bumo vidli sve ce vrijeme pokazat,a ako ce blizzard zasrat nešto još uvijek imam 2 opciju warhammer-age of reconing-online.to bum zaigral vidio sam da bu igra prebrutalna i prejebena uglavnom sve u stilu wow-a mozda i bolje.

Wizard
27-08-2006, 21:51
Puno ce se toga promjeniti u BC-u, po mome i po misljenju skoro svih ljudi koje poznajem previse toga i cini se da promjene idu nagore, da Blizzard ide na skupljaje noobova umjesto pravih gamera bez kojih BC nece biti prava igra, jer nitko ne zeli igrati s hrpom noobova, igra ce cini mi se biti prelagana, ali dobre stvari su flying mountovi i jewlcrafting, i nove rase ofc iako je usrana stvar s klasama, koji je ut da ja ovo vec govorim, mozda bi trebao prestati, znate li vec svi sto ja imam reci da to mogu prestati govoriti :D

prcko
27-08-2006, 21:56
Da dobro si reko samo ja jednostavno ne zelim da instance budu samo 25 man ocu da se i dalje rade 40 man instance.Oni to rade jer vide da dosta ljudi nema dobru guildu i onda da olakša njima a da odmogne nama koji imamo tako rekuć dobru guildu.I strašno su me razocarali sa T3 setom za lockove ona glava je uzas ko star wars oni sa puškama-.-

Imam Feebasa/Milotca
27-08-2006, 23:37
Da dobro si reko samo ja jednostavno ne zelim da instance budu samo 25 man ocu da se i dalje rade 40 man instance.Oni to rade jer vide da dosta ljudi nema dobru guildu i onda da olakša njima a da odmogne nama koji imamo tako rekuć dobru guildu.I strašno su me razocarali sa T3 setom za lockove ona glava je uzas ko star wars oni sa puškama-.-

Ako nemaju dobar savez neka tako i ostane. Ko ti brani da ti njima ne zabraniš ulaz u savez. A i glupa su vam ta stajališta kad niste uopće ni probali BC pa neznate. Valjda će izić beta test ko za orginal pa ćete se prijavit i reć dal su zasrali. :roll:

Babitz
28-08-2006, 12:20
blizard su papci, trebali su ubacit i koju novu klasu
ja bi nekrića :cry:

radma
29-08-2006, 23:38
O rly ja imam hemorage i derem ekipu ..pitaj Jediminjoke kada nas dvojica i jos 2 frenda udu u BG...pokolj radimo

sinko bog ti da zdravlja ja i jedan prijatelj isto rogue 60 odemo u bg mozemo bez grede ubit po njih 4 :fof: :fof: :fof: a inace daggeri su preimba a hemorage sucka na veliko...
jer sa seal fateom udres ambush i backstrab ako su oba crita to vec imas 4 comboa a mos i gouge pa imas 5 comboa sacekas opalis kidney shot i lik je stunnan opalis backstrab popijes thissle tea :pray: i opet 2 backstraba i to je to isus bi bija mrtav a ne neki warrior a clothase necu spominjat :twisted:

Cyric the BLood God
30-08-2006, 09:55
gle tebi je mozda seal of fate zakeon ali za mene je to smece ..meni se neda ljude pikat sa hebenim cackalicama ..a ako hoces nes o hemorage evo ti sto je napisao lik koji igrao punnnnoooo duze od tebe i ljepo kaze kaj je najbolje za pvp .... uzivaj u citanju :D
''Hemorrhage: A Guide''
http://forums.elitistjerks.com/viewtopi ... 75#p185175 (http://forums.elitistjerks.com/viewtopic.php?pid=185175#p185175)


For those of you who read the official Rogue forums, you've likely already seen or known of this post. Your first thought is going to be, "Wait a second...Your name isn't the same as that level 1 Dwarf Hunter who posted it! Even more, you're not a Rogue, you're a Priest!" All true. However, I am the original author of the thread, and while I have spent more time playing my Priest as opposed to my Rogue (I have used both for raiding, never fear), Rogue mechanics have always been some of the most interesting to me in the game, which is why I decided one day to create a comprehensive guide which can be read by anyone, whether they be a long-time Rogue, a soon-to-hit 60 Rogue, or even a raid leader trying to make an informed decision as to whether or not to allow a Hemorrhage Rogue into the raid.

The entire thread below is and will remain as updated as the thread on the official Rogue forums. As new information presents itself, I will update both threads accordingly. Thank you for taking the time to read this introduction, and thank you for bearing with this thread if you've already read it. I haven't posted it here for you, but I have posted it here in the hopes of actual intelligent discussion and for those who never read the official forums, which I completely don't blame you for.





Information About Hemorrhage

As quoted from WoWWiki: "This ability is available as a Rogue talent in the Subtlety tree. It is an instant strike that deals weapon damage as well as leaving a debuff that increases physical damage dealt to the target by up to 3 (5 and 7 for rank 2 and 3 respectively). It lasts 30 charges or 15 sec, and awards 1 combo point. It has no cooldown."

The +7 damage debuff from Hemorrhage has limited raid utility. It helps your raid's physical DPS do 7 more damage per hit, and 14 more damage per critical hit up to 30 times before the Hemorrhage debuff wears off. Depending on talents and damage modifiers, the damage increase from Hemorrhage can be increased by that amount. Examples include Opportunity's 20%, Lethality's 30% crit addition, etc. Other classes' modifiers count as well. The rule of thumb when trying to find out if an ability affects Hemorrhage added damage is that if Weapon Damage is affected by the ability, the added damage from Hemorrhage will also be affected by that ability. It is also wise to remember that the added damage is affected by armor.

http://forums-en.wow-europe.com/thread. … post199510

All that being great, the Hemorrhage debuff doesn't stack on mobs. There is no way to go over 30 charges, or increase the duration, or stack the debuff to increase added damage to 14 or 21 or whatever. Having more than one Hemorrhage Rogue in your raid can be detrimental to overall DPS, and is generally ill-advised unless your raid is heavy on melee DPS.

Even so, the debuff generally isn't completely used every time it's put up, and as well your general Hemorrhage Rogue will put out less DPS than his fellow Combat Daggers and Combat Swords/Fists/Maces builds, although he may or may not be around (possibly exceeding) your Seal Fate and 21/8/22 builds for DPS, depending on his weapons, his Attack Power, his buffs, and of course the layout of his spec.

Hemorrhage's real use is in PvP. Given its placement in the Subtlety tree next to Preparation (in 1.12, although before 1.12 Prep is in the tier below Hemorrhage), and the other PvP-like talents the Subtlety tree gives you, you've already specced for somewhat PvP decency by the time you get to it.

Hemorrhage is 35 energy for 100% weapon damage, basically translating into an instant weapon swing with a debuff attached to it. With Initiative and perhaps Dirty Deeds/Improved Cheap Shot, a Hemorrhage Rogue can generally get 5 Combo Points up and Kidney Shot or Eviscerate his opponent within the first 5 seconds or so of the encounter.

This amount of control makes a Hemorrhage Rogue a deadly force in PvP. For PvE, Hemorrhage is lackluster, especially without appropriate gearing and certain spec choices. In PvP, a Hemorrhage Rogue excels at 1 vs. 1 and has enough control to finesse many 1 vs. 2 and some 1 vs. 3 matches, depending of course on skill more than anything. Of course that's not to say that any other build doesn't have the potential to bust out those 1 vs. N matches, however Hemorrhage allows a Rogue more control over his energy and faster Combo Point generation than any other build (Seal Fate offers similar Combo Point generation, but the energy management is hardly as stellar).

With all of that said.....Be wary of speccing Hemorrhage if there is another Rogue in your guild already boasting the build, especially if he has no idea how to play it (e.g. fast weapons, shoddy spec, uses daggers, whatever), as your raid will be further crippled by your choice.

If raiding is of no consequence to you, then by all means go for it, but just remember that Hemorrhage isn't about brute force, it's about using a variety of options to finesse your opponent into the ground, and should be treated as such. This means no heroic attempts at charging into the fray like a madman as some (many...) Combat Rogues have been known to do.





Choosing Your Mainhand Weapon

So what weapons work well for Hemorrhage? Instant strikes always base their damage from your mainhand weapon in combination with your character's statistics. What this means is Hemorrhage is only good for weapons where the speed difference as opposed to the DPS difference balances out the Attack Power multiplier in the Hemorrhage calculation.

Utility To Calculate Hemorrhage Values: http://files.filefront.com/WoW_Rogue_InS… einfo.html
(Note: Above utility requires the .NET Framework)



Hemorrhage: Weapon Damage + (Attack Power / 14) * Weapon Speed
Hemorrhage Critical: Hemorrhage Formula * (2 + Lethality Rank * 0.06)

Generally a good rule of thumb to follow is a speed of 2.5 or better, with 2.8 being the easiest slow speed to find on a weapon. Just remember that for every .1 faster swing speed, you lose a rather substantial amount of damage.

Illustration of Weapon Speed Differences:

Misplaced Servo Arm
Base Minimum Damage: 128 ... Base Average Damage: 183 ... Base Maximum Damage: 238
Lethality Rank: 5
AP: 1000

Weapon Speed: 2.8
Average Hemorrhage: 383
Average Critical Hemorrhage: 881

Weapon Speed: 2.7
Average Hemorrhage: 376
Average Critical Hemorrhage: 865

In the above example, simply increasing the swing speed by .1 seconds makes a difference of 7 damage per normal hit, and 16 damage on a critical hit.

If we were to drop the speed from 2.8 to 2.4, a rather fast non-dagger swing speed, the damage difference jumps to 29 for an average hit and 67 for a critical hit. That loss of 29 damage would represent an 8% loss in instant attack damage just because you chose to use a faster weapon.

Also, here's why you don't use daggers with Hemorrhage. Ever.

Kingsfall
Base Minimum Damage: 105 ... Base Average Damage: 131.5 ... Base Maximum Damage: 158
Lethality Rank: 5
AP: 1000

Average Hemorrhage: 260
Average Critical Hemorrhage: 598


This represents a loss of over 120 damage on every normal hit compared to Misplaced Servo Arm, and an ungodly loss of damage for every critical hit. I say it again, NEVER USE DAGGERS WITH HEMORRHAGE.

Both of the above weapons come from Naxxramas, and in fact Kingsfall drops from the final boss there, being Kel'Thuzad. The fact remains that due to Hemorrhage's damage calculation being almost completely reliant on weapon speed, your damage takes a large hit when you choose to do something foolish like wielding a dagger or something silly like Eskhandar's Right Claw (1.5 speed fist weapon).





Damage Per Energy Equivalence

So you've got your weapon, but want to know what Attack Power you need for Hemorrhage to do more damage per Energy spent than a Rogue using Sinister Strike with 3/3 Aggression.

Below is the formula, derived on page 8, taken from the original non-Aggression formula on page 4.

(AP/14) * [Weapon Speed]S+ [Weapon Damage]S= (1.06) (35/40) ((AP/14) * 2.4 + [Weapon Damage]S+ 68)
(AP/14) * [Weapon Speed]S+ [Weapon Damage]S= (0.9275) ((AP/14) * 2.4 + [Weapon Damage]S+ 68)
(AP/14) * [Weapon Speed]S+ [Weapon Damage]S= 0.9275 * (AP/14) * 2.4 + 0.9275 * [Weapon Damage]S+ 0.9275 * 68
(AP/14) * [Weapon Speed]S+ [Weapon Damage]S= AP/14 * 2.226 + 0.9275 * [Weapon Damage]S+ 63.07
(AP/14) * ( [Weapon Speed]S- 2.226 ) + [Weapon Damage]S* (1 - 0.9275) = 63.07
(AP/14) * ( [Weapon Speed]S- 2.226 ) = 63.07 - (0.0725) * [Weapon Damage]
(AP/14) = [[[ 63.07 - (0.0725) * Weapon Damage ]]]S/ [[[ Weapon Speed - 2.226 ]]]
AP = 14 * [[[ 63.07 - (0.0725) * Weapon Damage ]]]S/ [[[ Weapon Speed - 2.226 ]]]

AP = ( 882.98 - 1.015 * (Minimum Weapon Damage + Maximum Weapon Damage) / 2 ) / ( Weapon Speed - 2.226 )

Use this formula how you wish.





Lethality vs. Deadliness

So, you want to know when Deadliness will equal the damage Lethality gives to your Hemorrhage crit?

Formula below.

(Weapon Damage + (AP / 14) * Weapon Speed) * 2.3 = (Weapon Damage + (AP / 14) * Weapon Speed * 1.1) * 2
Weapon Damage + (AP / 14) * Weapon Speed = (Weapon Damage + (AP / 14) * Weapon Speed * 1.1) * (2 / 2.3)
Weapon Damage + (AP / 14) * Weapon Speed = (2 / 2.3) * Weapon Damage + (2 / 2.3) * 1.1 * (AP / 14) * Weapon Speed
(AP / 14) * Weapon Speed = (1 - 2 / 2.3) * Weapon Damage + (2.2 / 2.3) * (AP / 14) * Weapon Speed
(AP / 14) = (1 - 2 / 2.3) * Weapon Damage / Weapon Speed + (2.2 / 2.3) * (AP / 14)
(1 - 2.2 / 2.3) (AP / 14) = (1 - 2 / 2.3) * Weapon Damage / Weapon Speed
(AP / 14) = (1 - 2 / 2.3) / (1 - 2.2 / 2.3) * Weapon Damage / Weapon Speed
AP = (14 - 34.2 / 2.3) / (1 - 2.2 / 2.3) * Weapon Damage / Weapon Speed

AP = 20 * Weapon Damage / Weapon Speed

Use this formula how you wish.





Choosing Your Mainhand Weapon Enchant

When picking your enchants on your weapons, weapon speed is also important.

A proc's chance to proc on a weapon is based off a PPM (Procs Per Minute) system. This system bases its calculation on your weapon speed.

If your mainhand's weapon speed is 2.8, you'll have an innately larger chance to proc any given proc as opposed to a weapon with speed 1.5.

Calculation: (Innate PPM For Proc) / (60 / Weapon Speed)

For Crusader, this works out like this:

1 / (60/2.8) = 4.666% chance on every hit.
1 / (60/1.5) = 2.5% chance on every hit.

The reason why you get more procs with a slower weapon is because of instant attacks. Since Hemorrhage is the lowest costing instant attack at 35 energy, you'd be able to use Hemorrhage 17 times as opposed to Sinister Strike at 15 or Backstab at 10.

So, given 17 Hemorrhages in a minute and a 2.8 and 1.5 speed weapon:

(1-0.04666)^17 = 44% chance of not getting a proc in 17 swings, meaning a 56% chance to get a proc in 17 swings.
(1-0.025)^17 = 65% chance of not getting a proc in 17 swings, meaning a 35% chance to get a proc in 17 swings.

Notice how our faster weapon almost halved our chance of getting an extra proc every minute from instant attacks.

With Hemorrhage, most Rogues always stick to +15 Agility in the offhand, then either choose Crusader or Lifestealing for the mainhand, depending on personal preference. Others also stick +15 Agility on the mainhand if they don't like relying on procs or like straight stat bonuses. There are others still that use dual Crusader enchants because the +100 AP bonus stacks, and due to Hemorrhage not being normalized, that +200 AP can be a very powerful damage boost.





Hemorrhage PvP builds 1.12:

24/3/24
http://www.wowhead.com/?talent=jhxfoxkhZhZxMjobhRo

17/3/31
http://www.wowhead.com/?talent=jhxcoxZhZxMjohhRqo

21/3/27
http://www.wowhead.com/?talent=yhxfoxkZhZxMjohhRR

30/0/21
http://www.wowhead.com/?talent=jhebRxzAZZxMjobh0o



Hemorrhage "Raid DPS" builds 1.12:

8/21/22
http://www.wowhead.com/?talent=y0xcZhbqbbVzZxMjobhoo

0/21/30
http://www.wowhead.com/?talent=yZhbqbbVzZxMjohhRq

0/27/24
http://www.wowhead.com/?talent=yZhbqbbVzLbZxMjobhRo

21/0/30
http://www.wowhead.com/?talent=jhxfoxkZZxMjohhRq

30/0/21
http://www.wowhead.com/?talent=jhecoxkAZZxMjobh0o

radma
30-08-2006, 23:00
ajme noobe najlakse se pravit pametan pa kopirat 10 stranica sa wow foruma nego ako nisi primjetia moj rogue je 14 rank sa daggerima, pa mene boli znas sta za hemo kad ambush skine debila clothasa do 2k, a ubijem ili na duel ili u bg 1 na 1 skoro svakog izgubim od 25 borbi mozda 1 :fof: :fof: :fof:

Cyric the BLood God
31-08-2006, 08:31
Gle mene boli kita za rank 14 ja samo idem do ranka 11 za mount za drugo me boli ( samo mi je zao kaj mi nemremo imat one brutalne vukove)

Babitz
31-08-2006, 10:47
noobeja bi banao svakog tko koristi ovu riječ olako kao što je ovdje bio slučaj

i btw
kakve jebene veze ima sve ovo sa BC?

radma
31-08-2006, 16:54
noobeja bi banao svakog tko koristi ovu riječ olako kao što je ovdje bio slučaj

i btw
kakve jebene veze ima sve ovo sa BC?

ja bi bana tebe :fof:

duksy
31-08-2006, 20:47
noobeja bi banao svakog tko koristi ovu riječ olako kao što je ovdje bio slučaj

i btw
kakve jebene veze ima sve ovo sa BC?
totaly agree :pray:

radma
31-08-2006, 22:53
noobeja bi banao svakog tko koristi ovu riječ olako kao što je ovdje bio slučaj

i btw
kakve jebene veze ima sve ovo sa BC?

ha sigurno nisan ja skrenija sa teme..... :killyou:

M4mut
01-09-2006, 23:50
noobeja bi banao svakog tko koristi ovu riječ olako kao što je ovdje bio slučaj

i btw
kakve jebene veze ima sve ovo sa BC?

ja bi bana tebe :fof:

radma, glup si, rank 14 može bit svaka budala, al svaka, uđeš u battleground i možeš stajat na jednom mjestu i tako 2-3 mjeseca i rank 14

tak da fof s tim ''rank 14''

flander
02-09-2006, 00:30
Evo bas sam pogledao trailer o flying mount u BC,skinite si ga sa Blizz.com,hebenica,zanimljivo izgleda,i na stranici mozete nac nove magije koje dolaze za BC :)

Dreamer Deceiver
02-09-2006, 09:46
Ui s novim talentima baš postaneš šerif,ste vidjeli warlocove talente ??ili od rogua ?? hebenica

ALG
02-09-2006, 12:02
Načitao sam se svakakvih gluposti u ovom topicu pa da se osvrnem na sve skupa, jedino je Galjun nešto pametno napisao.

Svi koji gnojite protiv 25man instanci, novog načina i uporabe honora i koji ste za 40man instance trebali bi se zapitat koliko ljudi danas na jednom full serveru di ima oko 16-18K accountova ima pristup jednom AQ40 ili Naxxu, a mnogima je i MC plafon a kamo li 40man instance za koje je uvijet oprema iz prethodne 40man instance.
Znači pristup tim instancama ima negdje oko 0.5% populacije na serveru, a to poteže pitanje isplativosti izrade tih instanci jer ipak u njih treba uložiti i vrijeme i novac da bi na kraju možda 100-200 ljudi na serveru imalo pristup istima.
Isto vrijedi i za PVP nakon ranka 10 di moraš dušu ispustiti da uloviš 14 a koji put ni to nije dovoljno.

Zaključak:
BC je/će biti orjentiran prema casual(kejžual) igračima koji su u debeloj većini(gledaj onih +-0.5% hardcore) pa da i svi hardcore igrači istog trena odustanu od igre blizz to financijski ne bi gotovo ni osjetio koliko je to mali broj ljudi ukupno gledano.

Voldemort
02-09-2006, 13:55
Načitao sam se svakakvih gluposti u ovom topicu pa da se osvrnem na sve skupa, jedino je Galjun nešto pametno napisao.

Svi koji gnojite protiv 25man instanci, novog načina i uporabe honora i koji ste za 40man instance trebali bi se zapitat koliko ljudi danas na jednom full serveru di ima oko 16-18K accountova ima pristup jednom AQ40 ili Naxxu, a mnogima je i MC plafon a kamo li 40man instance za koje je uvijet oprema iz prethodne 40man instance.
Znači pristup tim instancama ima negdje oko 0.5% populacije na serveru, a to poteže pitanje isplativosti izrade tih instanci jer ipak u njih treba uložiti i vrijeme i novac da bi na kraju možda 100-200 ljudi na serveru imalo pristup istima.
Isto vrijedi i za PVP nakon ranka 10 di moraš dušu ispustiti da uloviš 14 a koji put ni to nije dovoljno.

Zaključak:
BC je/će biti orjentiran prema casual(kejžual) igračima koji su u debeloj većini(gledaj onih +-0.5% hardcore) pa da i svi hardcore igrači istog trena odustanu od igre blizz to financijski ne bi gotovo ni osjetio koliko je to mali broj ljudi ukupno gledano.
Totally agree 8) nice said

Eucaliptus
02-09-2006, 14:18
e jebiga onda sta cemo radit mi hardcore? :o
inace te ce 25 instance biti teske i teze nego one sa 40 di se pola ljudi uopce nije moralo fokusirat,a bossovi se skidaju i za 30,20 ljudi :|

Babitz
02-09-2006, 15:40
noobeja bi banao svakog tko koristi ovu riječ olako kao što je ovdje bio slučaj

i btw
kakve jebene veze ima sve ovo sa BC?

ja bi bana tebe :fof:prema ovom smajliju vidim da imam posla sa žešćim idiotom
da mi je znati na osnovi kojih indicija bi me ti banao. Praise you, o wise one :pray:
i da, tvoj post NIJE bio ontopic jer je topic "BC novosti" :boohoo:

radma
02-09-2006, 16:20
noobeja bi banao svakog tko koristi ovu riječ olako kao što je ovdje bio slučaj

i btw
kakve jebene veze ima sve ovo sa BC?

ja bi bana tebe :fof:

radma, glup si, rank 14 može bit svaka budala, al svaka, uđeš u battleground i možeš stajat na jednom mjestu i tako 2-3 mjeseca i rank 14

tak da fof s tim ''rank 14''

Mamute glup si ka tenk znam masu likova 14 rank pa neznaju igrat al me nisi vidia kako tarem u pvpu pa svoje mastarije ostavi za sebe

M4mut
02-09-2006, 18:09
noobeja bi banao svakog tko koristi ovu riječ olako kao što je ovdje bio slučaj

i btw
kakve jebene veze ima sve ovo sa BC?

ja bi bana tebe :fof:

radma, glup si, rank 14 može bit svaka budala, al svaka, uđeš u battleground i možeš stajat na jednom mjestu i tako 2-3 mjeseca i rank 14

tak da fof s tim ''rank 14''

Mamute glup si ka tenk znam masu likova 14 rank pa neznaju igrat al me nisi vidia kako tarem u pvpu pa svoje mastarije ostavi za sebe

meni su tenkovi oduvijek bili kul, i pametni, razarači i tako

fala na komplimentu :wink:

ALG
02-09-2006, 20:57
e jebiga onda sta cemo radit mi hardcore? :o
inace te ce 25 instance biti teske i teze nego one sa 40 di se pola ljudi uopce nije moralo fokusirat,a bossovi se skidaju i za 30,20 ljudi :|


Možda će bit nešto zahtjevnije ali će biti definitivno lakše skupiti 25 ljudi nego 40.

A št ćeš ti radit nemam pojma, vjerojatno ćeš se prilagoditi ili pak odustati od igre.

Eucaliptus
02-09-2006, 22:16
[quote="radma":1gv6jq8u]noobeja bi banao svakog tko koristi ovu riječ olako kao što je ovdje bio slučaj

i btw
kakve jebene veze ima sve ovo sa BC?

ja bi bana tebe :fof:

radma, glup si, rank 14 može bit svaka budala, al svaka, uđeš u battleground i možeš stajat na jednom mjestu i tako 2-3 mjeseca i rank 14

tak da fof s tim ''rank 14''

Mamute glup si ka tenk znam masu likova 14 rank pa neznaju igrat al me nisi vidia kako tarem u pvpu pa svoje mastarije ostavi za sebe

meni su tenkovi oduvijek bili kul, i pametni, razarači i tako

fala na komplimentu :wink:[/quote:1gv6jq8u]
Mamut-Car-ostali:jebite se :rotfl:
zivjeli tenkovi! :pray:

radma
03-09-2006, 00:29
[quote="radma":1lhrbmjd]noobeja bi banao svakog tko koristi ovu riječ olako kao što je ovdje bio slučaj

i btw
kakve jebene veze ima sve ovo sa BC?

ja bi bana tebe :fof:

radma, glup si, rank 14 može bit svaka budala, al svaka, uđeš u battleground i možeš stajat na jednom mjestu i tako 2-3 mjeseca i rank 14

tak da fof s tim ''rank 14''

Mamute glup si ka tenk znam masu likova 14 rank pa neznaju igrat al me nisi vidia kako tarem u pvpu pa svoje mastarije ostavi za sebe

meni su tenkovi oduvijek bili kul, i pametni, razarači i tako

fala na komplimentu :wink:[/quote:1lhrbmjd]

np sve za mamuta 8)

Galijun
03-09-2006, 00:54
Najjace mi je bilo kada se ekipa lozila na to da 'kako ce ubijanje Illidana sa 25 ljudi biti epskije od 40 ljudi na Ragnarosu??'. E pa gospodo, podcjenjujete Blizzard i njihovu sposobnost da ono sto kazu, to i naprave. Sam procitajte topic o Karazhan videu. Nitko nije rekao rijec protiv, svi su samo slinili (nisam vidio film, al pretpostavljam da roxa). A rijec je o 10 man instanci.

O da, sve, pocevsi od Hellfire Citadela do Black Templea, sve instance ce roxat, a mene najvise intrigira Auchindoun.

cr33p
07-09-2006, 12:44
stamislite kolko ce kostat BC :? :? :?

Wizard
07-09-2006, 13:03
250-300kn predpostavljam, ali tko zna :shock:

Voldemort
07-09-2006, 13:16
18 funti pa racunaj tako sam bar cuo,70% sam siguran

M4mut
07-09-2006, 14:36
upola kolko puna v3rzija

150kn

Wizard
07-09-2006, 15:04
upola kolko puna v3rzija

150knSstartna cijena pune verzije je bila 380kn, ili nesto tako ako se dobro sicam, priko 350 sigurno

prcko
09-09-2006, 21:56
igra ce doč 150kn i nemojmo se o tom raspravljat.to je ekspanzija manji dio wow-a,tako i onako 1 dio ce bit na cd-u i kad instaliraš to onda te ceka patch od 100mb-a

M4mut
09-09-2006, 22:16
igra ce doč 150kn i nemojmo se o tom raspravljat.to je ekspanzija manji dio wow-a,tako i onako 1 dio ce bit na cd-u i kad instaliraš to onda te ceka patch od 100mb-a

patch te čeka i bez BC-a

Shadowhell
09-09-2006, 23:27
BC neće biti na 1 CD-u ..bit će na dvdu ili 3-4 cd-a , igra zauzima više od 6 GB nakon što instaliraš BC..

Cijena bi trebala biti kao i cijena WoW-a .. ne bi blizzard bezveze spuštao cijenu kada većini end game guildova i playera koji žive za raidove i novi content nije niti bitna ... glavno da kupe expansion

M4mut
09-09-2006, 23:48
Cijena bi trebala biti kao i cijena WoW-a ..

ne, bit će upola manja

Dark Saruman
10-09-2006, 00:56
i bolje im je, kako ce biti ovaj put ? 5 cd-ova ? 25 ? dvd ?

Dreamer Deceiver
10-09-2006, 09:45
ja mislim da ce BC bit ko fear combat,moc ces besplatno skinut s interneta li ce ti trebat za skidanje i instalaciju sc key s manuala,ja se nadam da ce biti tako ali nece

Wizard
10-09-2006, 19:06
ja mislim da ce BC bit ko fear combat,moc ces besplatno skinut s interneta li ce ti trebat za skidanje i instalaciju sc key s manuala,ja se nadam da ce biti tako ali neceSja mislim da tako nece biti i posto vecina ostalih tako misli, ako i Blizzard vjerovatno tako nece biti i ta ekspanzija ce biti dosta velika i nepreporljuciva za skidanje s neta :D

Dreamer Deceiver
10-09-2006, 19:24
ja mislim da ce BC bit ko fear combat,moc ces besplatno skinut s interneta li ce ti trebat za skidanje i instalaciju sc key s manuala,ja se nadam da ce biti tako ali neceSja mislim da tako nece biti i posto vecina ostalih tako misli, ako i Blizzard vjerovatno tako nece biti i ta ekspanzija ce biti dosta velika i nepreporljuciva za skidanje s neta :D

zato postoji pcplay zar ne ?? :D ako bude tako nadamo se da ce biti toliko velikodušni :D

Shadowhell
11-09-2006, 14:07
39,99$, source -

http://www.amazon.com/gp/explorer/B000B ... 13?ie=UTF8 (http://www.amazon.com/gp/explorer/B000BWZY7Q/2/ref=pd_lpo_ase/104-5191331-0261513?ie=UTF8)

http://www.bestbuy.com/site/olspage.jsp ... 1762764189 (http://www.bestbuy.com/site/olspage.jsp;jsessionid=TE20VOZLGPOBJKC4D3FVAFI?sku Id=7754316&type=product&id=1141762764189)

to jest pre-order... tako da je moguće da dio toga ipak ide na cjenu "rezervacije" or whatever ... ne da mi se provjeravati

cr33p
11-09-2006, 17:50
nekak prejeftino ja sam mislio da ce bit oko 300 kn ali ovak je bolje :D

Smeagoul
12-09-2006, 19:31
pa ako ce biti ~40$ onda bi to bilo ~60km sto na kraju ispane ~240kn ... ali mislim da ce biti jeftinij jer je to ipak dodatak na pocetnu verziju ...

Galijun
13-09-2006, 20:42
http://www.worldofwarcraft.com/burningc ... ndmap.html (http://www.worldofwarcraft.com/burningcrusade/townhall/outlandmap.html)

BRUTALNO !

Pazite ovo, samo u Outlandu:
4 instance, svaka ima barem 3 5-10 man winga (od toga 8 high-end wingova sveukupno, plus oni na Azerothu cini 9-12 5-10 man wingova samo za lvl 70)
5 raid zone SAMO u Outlandu (plus caverns of time i mozda Zul'Aman).

Hrpetina baza, 5 baza za World PvP (narandzasta).

Ma predivno, Blizzard me iznenadio ugodnije no sto sam uopce mogao zamisliti.

M4mut
13-09-2006, 20:51
baš gledam, biće jebenica s tim instancama jer ih fakat ima dost^^

BlueFlaME
14-09-2006, 10:08
da,samo sta nece u outlandu bit i starting area? podrucja si min lvl 53

M4mut
14-09-2006, 15:39
da,samo sta nece u outlandu bit i starting area?
ne

Wizard
14-09-2006, 15:42
da,samo sta nece u outlandu bit i starting area?
neSdi ce biti starting zona, u outlandu ili di ??, ma ima svega, istanci, svega, kad ce beta, ono jos uvijek sam sumljicav, bit cu i dalje, to nikad nece bitito, neke pogreske su pogresne i nemogu se ispravti, sto ja tu mogu, ali sto je tu je bit ce bolje dogodine :D

Dreamer Deceiver
14-09-2006, 15:57
da,samo sta nece u outlandu bit i starting area?
neSdi ce biti starting zona, u outlandu ili di ??, ma ima svega, istanci, svega, kad ce beta, ono jos uvijek sam sumljicav, bit cu i dalje, to nikad nece bitito, neke pogreske su pogresne i nemogu se ispravti, sto ja tu mogu, ali sto je tu je bit ce bolje dogodine :D

starting zona za drane ce biti neki otok blizu teldrassila a za BE ce biti quel+thalas početna zona,a u outland ces uc preko DarkPortala u BL

Galijun
15-09-2006, 00:39
Hookay, lets summ it up:

5 MANS

Hellfire Rapmarts (Hellfire Citadel) - 60-62
The Blood Furnace (Hellfire Citadel) - 61-63
The Slave Pens (Coilfang Reservoir) - 62-64
The Underbog (Coilfang Reservoir) - 63-65
Auchenai Crypts (Auchindoun) - 64-66
Shadow Labyrinth (Auchindoun) - 65-67
The Escape from Durnholde (Caverns of Time) - 66-68
Sethekk Halls (Auchindoun) - 67-69

The Shattered Halls (Hellfire Citadel) - 70-72
The Steamvault (Coilfang Reservoir) - 70-72
Mana-Tombs (Auchindoun) - 70-72
The Opening of the Dark Portal (Caverns of Time) - 70-72
The Mechanar (Tempest Keep) - 69-72
The Botanica (Tempest Keep) - 70-72
The Arcatraz (Tempest Keep) - 70-72

10 MANS

Karazhan

25 MAN RAIDS:

Magtheridon's Lair
Gruul's Lair
The Battle of Mount Hyjal
Serpentshrine Cavern
Eye of the Storm
Black Temple

Leaves with Zul'Aman...WHICH INSTANCE OR IF IT WILL BE INSTANCE AT ALL, WILL IT BE???

Without it, we have:
1. 6 small group instances (5-10 man) + 6 raid instances.
2. 16 parts of instances, converting them to small instances, counting Karazhan here as well.
3. 8 regions doable only at lvl 70 adding Shadow Labyrinth, Thrall in CoT and Sethekk Halls = 11

Conclusio: Blizzard, let us have real life !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moj post na official EU forumima.
NJOY

BlueFlaME
15-09-2006, 01:56
nasao sam portal i u feralasu

15-09-2006, 20:19
ova mapa na worldofwarcraft.com zgleda jednostavno predobro..posebno one slike od instanci....mislim da če vizualni događaj biti na vrhu (skupa s adrenalinom :D )...sad sam još više siguran da SIGURNO kupujem BC...helly yea...

Wizard
15-09-2006, 20:51
ova mapa na worldofwarcraft.com zgleda jednostavno predobro..posebno one slike od instanci....mislim da če vizualni događaj biti na vrhu (skupa s adrenalinom :D )...sad sam još više siguran da SIGURNO kupujem BC...helly yea...Sja sam vec osigura svoj primjeras uz sve ono lose vezano uz BC ima tu i puno toga dobrog, jos da ubace neku podvodnu istance u kojojimas daha tocno koliko je potrebno da predjes cijelu, to bi bilo kulj, ili neku zaledjenu, treba malo leda ubaciti u Azeroth uopce ga nema

Dreamer Deceiver
15-09-2006, 20:54
ova mapa na worldofwarcraft.com zgleda jednostavno predobro..posebno one slike od instanci....mislim da če vizualni događaj biti na vrhu (skupa s adrenalinom :D )...sad sam još više siguran da SIGURNO kupujem BC...helly yea...Sja sam vec osigura svoj primjeras uz sve ono lose vezano uz BC ima tu i puno toga dobrog, jos da ubace neku podvodnu istance u kojojimas daha tocno koliko je potrebno da predjes cijelu, to bi bilo kulj, ili neku zaledjenu, treba malo leda ubaciti u Azeroth uopce ga nema

ajde pogađaj kamo ce biti druga ekspazija koji još kontinent nisu objavili ?

Eucaliptus
16-09-2006, 11:42
Northend?

Dreamer Deceiver
16-09-2006, 12:08
yep

Wizard
16-09-2006, 13:20
Za nekih godinu dana, ali ono s podvodnom istancom, zar to nebi bilo tataljno kulj, samo zamislite, neku ricu tipa Atlantida da ubace, neki potopljeni grad, i tako sto i ono bilo bi odlicno

Dreamer Deceiver
16-09-2006, 13:26
Za nekih godinu dana, ali ono s podvodnom istancom, zar to nebi bilo tataljno kulj, samo zamislite, neku ricu tipa Atlantida da ubace, neki potopljeni grad, i tako sto i ono bilo bi odlicno

e na to sam zobi,bit ce u to ja milsim ,jer ce stvit kraljicu od naga(former ne) koja se zove azshara,mislim da vec planiraju tu instancu

Wizard
16-09-2006, 13:38
Za nekih godinu dana, ali ono s podvodnom istancom, zar to nebi bilo tataljno kulj, samo zamislite, neku ricu tipa Atlantida da ubace, neki potopljeni grad, i tako sto i ono bilo bi odlicno

e na to sam zobi,bit ce u to ja milsim ,jer ce stvit kraljicu od naga(former ne) koja se zove azshara,mislim da vec planiraju tu instancuSkulj, jedva cekam, to cebiti vjerovatno kad se malo stisa bura oko TBC-a, negdi ono 2-3 miseca sljedece godine, ko ce to docekati, nemogu vise, kad ce izaci, jos da nisu dali allyma shamane a Hordi pally sve bi bilo gotovo savrseno, to je golema pogreska ali sto je tu je, mozda to poniste u sljececoj ekspanziji i ubace nove klase :D

cr33p
16-09-2006, 20:14
zast je shugavo sto su ally dobili shamane a hordasi paly-e????sad ce horda rasturat sa paly-ma :twisted: :kill: :kill:

Wizard
16-09-2006, 21:53
zast je shugavo sto su ally dobili shamane a hordasi paly-e????sad ce horda rasturat sa paly-ma :twisted: :kill: :kill:Slol, rijetki su hordasi koji ce igrat s pallyma, pally ce biti teski shit kad izadje BC a nijedan pravi ljubitelj wow-a ne zeli igrat s ally shamanom ili horde pallyem, trebali bi izabrati neki server i napraviti dogovor da to tako i ude i tamo igra ko oce

Shadowhell
17-09-2006, 11:07
zast je shugavo sto su ally dobili shamane a hordasi paly-e????sad ce horda rasturat sa paly-ma :twisted: :kill: :kill:Slol, rijetki su hordasi koji ce igrat s pallyma, pally ce biti teski shit kad izadje BC a nijedan pravi ljubitelj wow-a ne zeli igrat s ally shamanom ili horde pallyem, trebali bi izabrati neki server i napraviti dogovor da to tako i ude i tamo igra ko oce

istina, osim ovo sa teškim shitom i pallyem :)

Wizard
17-09-2006, 14:35
zast je shugavo sto su ally dobili shamane a hordasi paly-e????sad ce horda rasturat sa paly-ma :twisted: :kill: :kill:Slol, rijetki su hordasi koji ce igrat s pallyma, pally ce biti teski shit kad izadje BC a nijedan pravi ljubitelj wow-a ne zeli igrat s ally shamanom ili horde pallyem, trebali bi izabrati neki server i napraviti dogovor da to tako i ude i tamo igra ko oce

istina, osim ovo sa teškim shitom i pallyem :)Smoci ce im makniti balon, mislia sam na PvP, za PvE, neznam jer nikad nisam igra s allyem, amo dogovoriti taki server, problem je bio stobi bio prenatrpan

Shadowhell
17-09-2006, 14:44
a ja mislio da mi vrijeđaš klasu :) ..ok onda

Fénix
19-09-2006, 17:06
kolko bude BC kosto? ili bude to samo ko patch doso? sry na n00bish pitanju :D

Babitz
19-09-2006, 17:17
već su rekli
otprilika upola koliko original

Fénix
19-09-2006, 17:18
negdje ko prepaid bon?

Babitz
19-09-2006, 17:28
valjda će onda biti oko 150-200kn...

Fénix
19-09-2006, 17:34
zakon

prcko
19-09-2006, 17:38
250 kuna pito sam u algoritmu.vec znaju i vjerovatno dolazi 1 studenog obavezno ga rezervirajte ako ga zelite dobit u 1 pošiljci.

Babitz
19-09-2006, 17:43
grejt 8)
rezervirat ću prvom prilikom onda 8)

Dreamer Deceiver
26-09-2006, 14:59
došli talenti i spellovi za druida koji su prejebeni :pray: :pray:

http://www.wow-europe.com/en/info/under ... pells.html (http://www.wow-europe.com/en/info/underdev/burningcrusade/druid/spells.html)

http://www.wow-europe.com/en/info/under ... lents.html (http://www.wow-europe.com/en/info/underdev/burningcrusade/druid/talents.html)

prejebeni su mi talenti a i fly form je jebena stvar

Karzah
26-09-2006, 15:03
prejebeni su mi talenti a i fly form je jebena stvar


Samo u Outlandu možeš to koristiti .

Dreamer Deceiver
26-09-2006, 15:11
prejebeni su mi talenti a i fly form je jebena stvar


Samo u Outlandu možeš to koristiti .

pa da znam to,isto tako ces moc samo flying mountse u outlandu korisit zar ne ?

flander
26-09-2006, 15:15
prejebeni su mi talenti a i fly form je jebena stvar


Samo u Outlandu možeš to koristiti .

pa da znam to,isto tako ces moc samo flying mountse u outlandu korisit zar ne ?


Ako samo u Outlandsu onda nebu to bas nes "popularno",bilo bi bolje da mos cijelom mapom letit. Pa ono malo preko oceanski let East Kingdom-Kalimdor :)

M4mut
26-09-2006, 15:19
da, za jedno pola sata si iz kamlimdora u eastern kingdoms :D

Dreamer Deceiver
26-09-2006, 15:23
zamislite tek onda da možemo imat "dog-fightove" isto u zraku vidiš hordu u zraku i spališ im dupe s svojim zmajem

Karzah
26-09-2006, 16:02
Ako samo u Outlandsu onda nebu to bas nes "popularno",bilo bi bolje da mos cijelom mapom letit. Pa ono malo preko oceanski let East Kingdom-Kalimdor :)


Ma da možeš preletit cijelu mapu nebi bilo fora , onda nema zabave, bolje hodati i kršiti ...

flander
27-09-2006, 12:31
Ako samo u Outlandsu onda nebu to bas nes "popularno",bilo bi bolje da mos cijelom mapom letit. Pa ono malo preko oceanski let East Kingdom-Kalimdor :)


Ma da možeš preletit cijelu mapu nebi bilo fora , onda nema zabave, bolje hodati i kršiti ...

kak nebi bilo fora. Pa kaj ne ak ti je dosadno nemas kaj delat malo ides okolinu gledat,ili recimo da ides u neku instancu koja je u Kalimdoru a nemas epic mount(što je više manje nemoguče)i zuri ti se,samo lijepo preko brda i evo te :D

Eucaliptus
27-09-2006, 13:01
bas me zanima kak ce bit kad letis po wowu :pray:

flander
01-10-2006, 12:17
evo dobar filmić o BC-u http://www.amazon.com/World-Warcraft-Ex ... videogames (http://www.amazon.com/World-Warcraft-Expansion-Burning-Crusade/dp/B000BWZY7Q/sr=8-1/qid=1159701163/ref=pd_bbs_1/102-2920782-5427338?ie=UTF8&s=videogames)

Voldemort
03-10-2006, 23:17
evo dobar filmić o BC-u http://www.amazon.com/World-Warcraft-Ex ... videogames (http://www.amazon.com/World-Warcraft-Expansion-Burning-Crusade/dp/B000BWZY7Q/sr=8-1/qid=1159701163/ref=pd_bbs_1/102-2920782-5427338?ie=UTF8&s=videogames)
Onaj glas mi je fakat drama a i filmic nije lose :) kad je rekao Flying mounts vec sam se ponado da se malo to pokazat ali ne nece :cry:

ALG
04-10-2006, 09:40
zast je shugavo sto su ally dobili shamane a hordasi paly-e????sad ce horda rasturat sa paly-ma :twisted: :kill: :kill:Slol, rijetki su hordasi koji ce igrat s pallyma, pally ce biti teski shit kad izadje BC a nijedan pravi ljubitelj wow-a ne zeli igrat s ally shamanom ili horde pallyem, trebali bi izabrati neki server i napraviti dogovor da to tako i ude i tamo igra ko oce

Ajde ne trebunjaj, pola šamana će morat rerolat palidine jer će to guild od njih tražiti ili će pak dobiti nogu iz guilda jer će jednostavno biti višak za 25man raidove 6-7 šamana u guildu.
Za 25man će biti skroz dosta imati 4 šamana u guildu i 2 u raidu.

Također će i brdo ostalih igrača gledati što prije dignuti jednu od te 2 klase i upasti u neki pošteni end game guild.

Prema tome kakvu si ti to travusinu pušio kad ovakve bedastoće valjaš?
Jedino što je bitno je guild progres, a sve ostalo su gluposti.

Shadowhell
04-10-2006, 21:39
zast je shugavo sto su ally dobili shamane a hordasi paly-e????sad ce horda rasturat sa paly-ma :twisted: :kill: :kill:Slol, rijetki su hordasi koji ce igrat s pallyma, pally ce biti teski shit kad izadje BC a nijedan pravi ljubitelj wow-a ne zeli igrat s ally shamanom ili horde pallyem, trebali bi izabrati neki server i napraviti dogovor da to tako i ude i tamo igra ko oce

Ajde ne trebunjaj, pola šamana će morat rerolat palidine jer će to guild od njih tražiti ili će pak dobiti nogu iz guilda jer će jednostavno biti višak za 25man raidove 6-7 šamana u guildu.
Za 25man će biti skroz dosta imati 4 šamana u guildu i 2 u raidu.

Također će i brdo ostalih igrača gledati što prije dignuti jednu od te 2 klase i upasti u neki pošteni end game guild.

Prema tome kakvu si ti to travusinu pušio kad ovakve bedastoće valjaš?
Jedino što je bitno je guild progres, a sve ostalo su gluposti.

Zašto bi neki shaman koji nikada nije pomirisao paladin gamestyle i pojma nema o većini paladinovih skillova i onome što se od paladina očekuje u raidovima rerollao jednog? Koji bi to guild uopće automatski očekivao od nekoga?

Istina je samo da će biti brdo be paladina, što od alliance pallya koji rerollaju, što od nekoga tko želi brzo upasti u dobar horde guild, a njegova klasa se više ne traži.

O kickanju likova koji su u guildu bili od prvog dana WoW-a još uvijek nemam što reći, veća je vjerojatnost da će biti 2 raida ili će se podijeliti na dva guilda u alliance-u.

Inače smatram da wizard ne zna o čemu govori kada kaže da nitko neće igrati s be pallyima i draenei shamanima.

Blizzard tjera pretplatnike da se prilagođavaju iz patcha u patch, ne mare ni za što drugo osim za lovu...jednostavno vladaju masama..

ALG
05-10-2006, 02:08
Zašto bi neki shaman koji nikada nije pomirisao paladin gamestyle i pojma nema o većini paladinovih skillova i onome što se od paladina očekuje u raidovima rerollao jednog? Koji bi to guild uopć automatski očekivao od nekoga?

Istina je samo da će biti brdo be paladina, što od alliance pallya koji rerollaju, što od nekoga tko želi brzo upasti u dobar horde guild, a njegova klasa se više ne traži.

O kickanju likova koji su u guildu bili od prvog dana WoW-a još uvijek nemam što reći, veća je vjerojatnost da će biti 2 raida ili će se podijeliti na dva guilda u alliance-u.

Inače smatram da wizard ne zna o čemu govori kada kaže da nitko neće igrati s be pallyima i draenei shamanima.

Blizzard tjera pretplatnike da se prilagođavaju iz patcha u patch, ne mare ni za što drugo osim za lovu...jednostavno vladaju masama..


Obrati pozornost da ja govorim o 25man raidovima i pravim guildovima koji koji uvijek žele biti top guild na serveru, a ne o nekakvim šuga guildovima koji ne mogu skupiti 20 ljudi za ZG a u guildu imaju 300 membera jer je to bedastoća i od takvih guildova nikad niš neće biti.
Prema tome kad to uočiš onda ti je sve jasno, do podjele će sigurno doći ali tako da će u main guildu ostati samo najbolja i najiskusnija ekipa a ostalima će se zahvaliti i reć sorry ali s 40man instancama je gotovo i za sve u guildu nema mjesta a progres guilda ne smije trpjeti.

Znači ako si kakav slacker ili kejžual koji dolazi u raid 1-2 puta tjedno pripremi se na mogućnost da ti se ljudi zahvale.

Zašto bi šaman morao rerolati?
Pa zato jer do sad guildovi imaju 6-7 šamana što je puno previše za 25man instance, računaj da će u raid moći ići max 2 šamana a ostalih 5 ljudi će zujat i na taj način nkad nijedan od njih neće skupiti dovoljno dkp-a za opremu.
Po mom shvaćanju je još uvijek bolja opcija rerolat paladina i ostati u uber guildu nego biti guildless jer za dignut lika do 70 uz pomoć guilda ti treba nekih 20-25 dana power playa.

Prema tome, od BC pa nadalje dobri raiding guildovi će imati max 40 ljudi u guildu, a da se to napravi neko mora otić jer ih je u ovom momentu u takvim guildovima 60-70.

Dva raida u guildu možeš slobodno zaboraviti jer tu bi trebalo voditi dvostruki dkp, dvostruku banku...; trebao bi zaposliti knjigovođu da ti vodi sve te statistike. 8)

Prema tome, poruka svim slackerima/ljenčinama je da iskoriste ovih mjesec dana do expanzije i nek se iskažu s raidanjem u guildu tako da su u minimalno 3 raida tjedno da poslje ne bi bilo kukulele.

Shadow
05-10-2006, 17:31
Zašto bi neki shaman koji nikada nije pomirisao paladin gamestyle i pojma nema o većini paladinovih skillova i onome što se od paladina očekuje u raidovima rerollao jednog? Koji bi to guild uopć automatski očekivao od nekoga?

Istina je samo da će biti brdo be paladina, što od alliance pallya koji rerollaju, što od nekoga tko želi brzo upasti u dobar horde guild, a njegova klasa se više ne traži.

O kickanju likova koji su u guildu bili od prvog dana WoW-a još uvijek nemam što reći, veća je vjerojatnost da će biti 2 raida ili će se podijeliti na dva guilda u alliance-u.

Inače smatram da wizard ne zna o čemu govori kada kaže da nitko neće igrati s be pallyima i draenei shamanima.

Blizzard tjera pretplatnike da se prilagođavaju iz patcha u patch, ne mare ni za što drugo osim za lovu...jednostavno vladaju masama..


Obrati pozornost da ja govorim o 25man raidovima i pravim guildovima koji koji uvijek žele biti top guild na serveru, a ne o nekakvim šuga guildovima koji ne mogu skupiti 20 ljudi za ZG a u guildu imaju 300 membera jer je to bedastoća i od takvih guildova nikad niš neće biti.
Prema tome kad to uočiš onda ti je sve jasno, do podjele će sigurno doći ali tako da će u main guildu ostati samo najbolja i najiskusnija ekipa a ostalima će se zahvaliti i reć sorry ali s 40man instancama je gotovo i za sve u guildu nema mjesta a progres guilda ne smije trpjeti.

Znači ako si kakav slacker ili kejžual koji dolazi u raid 1-2 puta tjedno pripremi se na mogućnost da ti se ljudi zahvale.

Hehe na pocetku posta si opiso moj guild :D

Shadowhell
05-10-2006, 18:56
Zašto bi neki shaman koji nikada nije pomirisao paladin gamestyle i pojma nema o većini paladinovih skillova i onome što se od paladina očekuje u raidovima rerollao jednog? Koji bi to guild uopć automatski očekivao od nekoga?

Istina je samo da će biti brdo be paladina, što od alliance pallya koji rerollaju, što od nekoga tko želi brzo upasti u dobar horde guild, a njegova klasa se više ne traži.

O kickanju likova koji su u guildu bili od prvog dana WoW-a još uvijek nemam što reći, veća je vjerojatnost da će biti 2 raida ili će se podijeliti na dva guilda u alliance-u.

Inače smatram da wizard ne zna o čemu govori kada kaže da nitko neće igrati s be pallyima i draenei shamanima.

Blizzard tjera pretplatnike da se prilagođavaju iz patcha u patch, ne mare ni za što drugo osim za lovu...jednostavno vladaju masama..


Obrati pozornost da ja govorim o 25man raidovima i pravim guildovima koji koji uvijek žele biti top guild na serveru, a ne o nekakvim šuga guildovima koji ne mogu skupiti 20 ljudi za ZG a u guildu imaju 300 membera jer je to bedastoća i od takvih guildova nikad niš neće biti.
Prema tome kad to uočiš onda ti je sve jasno, do podjele će sigurno doći ali tako da će u main guildu ostati samo najbolja i najiskusnija ekipa a ostalima će se zahvaliti i reć sorry ali s 40man instancama je gotovo i za sve u guildu nema mjesta a progres guilda ne smije trpjeti.

Znači ako si kakav slacker ili kejžual koji dolazi u raid 1-2 puta tjedno pripremi se na mogućnost da ti se ljudi zahvale.

Zašto bi šaman morao rerolati?
Pa zato jer do sad guildovi imaju 6-7 šamana što je puno previše za 25man instance, računaj da će u raid moći ići max 2 šamana a ostalih 5 ljudi će zujat i na taj način nkad nijedan od njih neće skupiti dovoljno dkp-a za opremu.
Po mom shvaćanju je još uvijek bolja opcija rerolat paladina i ostati u uber guildu nego biti guildless jer za dignut lika do 70 uz pomoć guilda ti treba nekih 20-25 dana power playa.

Prema tome, od BC pa nadalje dobri raiding guildovi će imati max 40 ljudi u guildu, a da se to napravi neko mora otić jer ih je u ovom momentu u takvim guildovima 60-70.

Dva raida u guildu možeš slobodno zaboraviti jer tu bi trebalo voditi dvostruki dkp, dvostruku banku...; trebao bi zaposliti knjigovođu da ti vodi sve te statistike. 8)

Prema tome, poruka svim slackerima/ljenčinama je da iskoriste ovih mjesec dana do expanzije i nek se iskažu s raidanjem u guildu tako da su u minimalno 3 raida tjedno da poslje ne bi bilo kukulele.

Shvaćam točno o čemu si govorio, ali ipak nemam nikakvu predodžbu o tome što će se dogoditi sa top guildovima u expansionu, na koje sam mislio.. također mislim da nitko ne može znati nešto o tome sa takvom sigurnošću.. Valjda moramo čekati i sami vidjeti..

Who
07-10-2006, 11:52
Fakat mi je zao ljudi koji rollaju classu da bi dobili epice stvarno zalosno. :|

Shadowhell
07-10-2006, 20:26
Fakat mi je zao ljudi koji rollaju classu da bi dobili epice stvarno zalosno. :|

Jesi ti dobro? Pa dobro ajde pročitaj o čemu smo ja i Alg govorili.. Izjava ti je na razini 3-godišnjeg klinca...

flander
07-10-2006, 22:11
Fakat mi je zao ljudi koji rollaju classu da bi dobili epice stvarno zalosno. :|



Pa koja je svrha WoW-a neg imat zakon stvari da ti se svi dive :D :wink:

Who
09-10-2006, 12:21
Fakat mi je zao ljudi koji rollaju classu da bi dobili epice stvarno zalosno. :|

Jesi ti dobro? Pa dobro ajde pročitaj o čemu smo ja i Alg govorili.. Izjava ti je na razini 3-godišnjeg klinca...

Alg je govorio o tome kako ce ih guild "natjerati" da zarollaju neku classu uopste mi cilj nije bio tebi ili Algu nesto reci samo sam dao svoj komentar na sve ovo.Meni je izjava kao u 3godisnjega klinca jel.Ne gospodine vasa je ti lame izgovori sigurno imas 10god i tako to pravo su lame i old you fail.

Who
09-10-2006, 12:22
Fakat mi je zao ljudi koji rollaju classu da bi dobili epice stvarno zalosno. :|



Pa koja je svrha WoW-a neg imat zakon stvari da ti se svi dive :D :wink:

Naravno takve je stvari super imati ali igrati neku classu koja ti nije fun ne bih mogao.

flander
09-10-2006, 13:34
Fakat mi je zao ljudi koji rollaju classu da bi dobili epice stvarno zalosno. :|



Pa koja je svrha WoW-a neg imat zakon stvari da ti se svi dive :D :wink:

Naravno takve je stvari super imati ali igrati neku classu koja ti nije fun ne bih mogao.



Pa naravno,recimo meni su undead rougovi zakon,i sa svojim bum probal bit što jači,naravno npr. nebum igral sa warriorom koje mrzin i neda mi se s njima igart jel su dosadni npr.(to je samo primjer,nemoj te se odma uvridit oni koji igraju sa warriorima :) )

Shadowhell
09-10-2006, 13:55
Fakat mi je zao ljudi koji rollaju classu da bi dobili epice stvarno zalosno. :|

Jesi ti dobro? Pa dobro ajde pročitaj o čemu smo ja i Alg govorili.. Izjava ti je na razini 3-godišnjeg klinca...

Alg je govorio o tome kako ce ih guild "natjerati" da zarollaju neku classu uopste mi cilj nije bio tebi ili Algu nesto reci samo sam dao svoj komentar na sve ovo.Meni je izjava kao u 3godisnjega klinca jel.Ne gospodine vasa je ti lame izgovori sigurno imas 10god i tako to pravo su lame i old you fail.

Guild ti nije ni mama, ni tata, ni deda, ni baka, NE MOŽE ti narediti na rerollaš neku klasu ako želiš ostati u guildu ...sve će se nekako srediti, a ako baš neki moraju napustiti guild, tako će i biti... Ja ne znam hoće li biti prijedloga da neki rerollaju klase ako žele ostati u guildu ili nešto slično, ali ako to bilo tko i učini, to sigurno neće biti zbog epica, to je samo zbog end-game-a.

Ljudi koji su u takvim guildovima žele vidjeti end-game content, timskim radom ostvariti nešto i jednostavno se zabavljati raidanjem i osjećati neki ponos zbog toga.

Zbog toga smatram tvoj post glupim .. ljudi koji igraju samo za epice ne znaju smisao WoW, MMORPG-a, ili igara općenito , što je zabava.

U end-game guildovima nema idiota koji igraju samo za equip. Možda ih ima u jadnim wannabe end-game guildovima koji ne mogu skupiti ljude za BWL ili ne znam kaj, prepuni su idiota i jednostavno nemaju nikakav cilj u igri. Zato i samo zato sam tako odgovorio na tvoju izjavu.

Stvarno se ne želim svađati oko bilo čega, pogotovo ne oko ovoga lol

Dreamer Deceiver
09-10-2006, 14:45
još nema telent i spell previewa za Hunter classu :-x
ali sviđaju mi se be ,a muški be imaju frizure ko iz jeftinih animea

Shadowhell
09-10-2006, 17:28
još nema telent i spell previewa za Hunter classu :-x
ali sviđaju mi se be ,a muški be imaju frizure ko iz jeftinih animea

mislim da sam vidio nove talente za huntere na http://www.worldofraids.comS..pogledaj

Dreamer Deceiver
09-10-2006, 17:37
ali nije službeno (a možda i je,ali nisam vidio na wow oficijalnoj stranici to,pa mislim da nije službeno) ali prema tim podacima talneti su odlični pogotovo u markmanshipu,ali ja cu napravit BE Warlocka i ic na hordu,jer mi je dosta alijanse

Shadowhell
09-10-2006, 18:30
ali nije službeno (a možda i je,ali nisam vidio na wow oficijalnoj stranici to,pa mislim da nije službeno) ali prema tim podacima talneti su odlični pogotovo u markmanshipu,ali ja cu napravit BE Warlocka i ic na hordu,jer mi je dosta alijanse

da..nije službeno, sve samo data mining, a velika je šansa da pola skillova za petove ne bude u BC-u jer su neki ( potpuno isti ) nađen u file-ovima bete WoW-a.

I ja mislim rerollati hordu, možda nekog BE mage-a :)

Dreamer Deceiver
09-10-2006, 18:33
BE su savrešeni za magove i takve tipove classa,jer imaju ful dobre statse za magije,mogu silence napravit,mana tap,i imaju enchanting +15(ja bi više volio alchemy +15 :D ) i +10 to all resistence

BlueFlaME
10-10-2006, 11:04
evo dosli su ti hunter talents,nije lose

http://www.wow-europe.com/en/info/underdev/burningcrusade/hunter/talents.html

Dreamer Deceiver
10-10-2006, 13:38
napokon :pray: :pray:

Karzah
29-10-2006, 17:30
Odgođen izlazak BC-a .

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=331100

Dreamer Deceiver
29-10-2006, 17:32
Odgođen izlazak BC-a .

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=331100

samo neka usvrše igru...

Karzah
29-10-2006, 17:33
Odgođen izlazak BC-a .

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=331100

samo neka usvrše igru...

Slažem se .

Malo strpljenja :wink:

Shadow
30-10-2006, 16:45
Taman da usavršim lika i krenem u lvlanje

Smeagoul
03-11-2006, 21:43
http://www.worldofraids.com/forum/viewtopic.php?t=361

Dreamer Deceiver
03-11-2006, 21:47
ali još nije službeno zar ne ?ako to bude tako onda ce biti super

Dark Saruman
05-11-2006, 17:04
i kad to TOČNO izlazi...cuo sam da ce biti Socketed items...ako bude ZAKON

Smeagoul
05-11-2006, 17:06
imas tocno 31 opciju : u prvom mjesecu pa ti sada broji dane ^^

Rvoje
06-11-2006, 07:36
E pa ja sam na jednom natjecanju na pandahideoutu.com osvojio beta keykoji ce mi doc u sljedecih 2 tjedna pa ono..hahahah!!!! :)

Smeagoul
09-11-2006, 17:48
i izlazak WoW : TBC je najavljen za 16.1.2007 u EU i SAD.
dobro sto sam se vec predbiljezio za Collectors Edition ^^

09-11-2006, 21:49
16.7.2007?!
pa kaj si ti malo neklaj krivo videl ili su oni dokraja popizdili

M4mut
09-11-2006, 22:19
17.1 malo je krivo videl

Dark Saruman
10-11-2006, 00:24
sto to znaci re rollat neku klasu?

M4mut
10-11-2006, 00:29
sto to znaci re rollat neku klasu?

Krenut neku klasu ispočetka do 60

Dark Saruman
10-11-2006, 07:59
sto to znaci re rollat neku klasu?

Krenut neku klasu ispočetka do 60

aha...pa ne bi ja dopustiod da mene guild tjera na to...prebacio bi se u drugi, nemaju oni pravo to ciniti

Smeagoul
11-11-2006, 09:11
17.1 malo je krivo videl

sedminca i jedinica su mi bile malo slicne a i zezala me struja u kuci pa je doslo do gresaka ^^ ali je 16.1.2007. na wow-europe :)

Dreamer Deceiver
20-11-2006, 19:22
novi battleground koji dolazi s bc,meni izgleda zakon a i stil igranje će biti jeben

http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... index.html (http://www.wow-europe.com/en/info/basics/battlegrounds/eyeofthestorm/index.html)

Cyric the BLood God
21-11-2006, 09:29
17.1 malo je krivo videl



crap a 16.1 idem na Kataklysm >< mamu ah... dobro mogu se strpiti za wow -.- :cry: :cry:

Dreamer Deceiver
28-11-2006, 20:18
evo da se malo osladite:

tier4 filmic :

bREtItIoXAc

tier5 filmic :

-At2FSbQ1jE


najebeniji su od warlocka i warriora tierovi :pray:

Arbiter of Change
28-11-2006, 20:52
Warlock i rogue su najbolji, ostali ništa posebno.

Paladini su gay, kao i inače. :roll:

Dreamer Deceiver
28-11-2006, 21:07
Warlock i rogue su najbolji, ostali ništa posebno.

Paladini su gay, kao i inače. :roll:

istina paladini su mi pregay pogotvo oni bloodelfovski

R€M@h
28-11-2006, 21:07
Naravno da je pala gay :D

Pogledajte : Making-off PALADIN T5!!! :D
YIXd2TIglv8

LD
28-11-2006, 23:01
nisam bas u toku, gdje se dobi tier5?

Spectre
28-11-2006, 23:53
U ekspanziji :killyou:

LD
29-11-2006, 14:17
Samo u hardcore instancama ili i u Pvpu, battlegroundu?

Spectre
29-11-2006, 14:24
Tier 5 je PvE set, dobiven end-game raidovima u ekspanziji.

Sistem je ala AQ40 i Naxx, dakle trebaš dati par itema uz Token da bi dobio dio seta.
Novost je to što ne postoji samo 1 set po klasi, nego su setovi za razne speccove, tako npr. imaš za warriora tanking set i dps set, za priesta healing i dmg set, za druida feral, healing i balance set itd...

tCROmentor
29-11-2006, 14:36
Ja bih cijenio kad bi mi mogao netko pouzdano objasniti na koji način će se "implementat" ovaj Burning Crusade. Prvo me zanima ; oćemo li kada kupimo burning crusade moći upisati već postojani account name i password (Iz normalnog WoWa), i ocemo li imati charactere na novim realmovima vec prebačene, ili ćemo morati platiti da nam se characteri prebace, ili uopće neće biti potrebno nikakvo prebacivanje?
Isto vrijedi ako ne kupim Burning Crusade, dakle ako nastavim igrati stari WoW sa patchom 2.0+..
Poznato mi je sve da ako ostanem na WoW-u obicnom, necu moci otici u outland, diigunuti lvl 70, itd itd, ali me samo zanima zasto bi ja sad placao da mi se char prebaci na novi realm? To mi zvuci glupo.. a neki su mi rekli da je to tako. Ima li neko pouzdane informacije o tome? Ili bar da me linka do toga pa da procitam sam. Hvala puno

xaviaz
29-11-2006, 16:20
1.Hocemo,charovi ce ostati na starim serverima rekli su samo da ce upgrade sve servere posebno do BC znaci nema prebacivanja

2.zasto bi placao kakvo placanje ostajes :cry:

3.imas na blizzu post offical od njih da ce se samo upgrade

Smeagoul
19-12-2006, 22:32
evo nesto malo sta sam maloprije saznao
otvorite http://www.worldofwarcraft.com/burningc ... ndmap.html (http://www.worldofwarcraft.com/burningcrusade/townhall/outlandmap.html)
i sljedecim redosljedom pritisnite regije (pritisnite jednu i sacekajte minimalno 5-6 sekundi)

redosljed :Shadowmoon Valley, Blade's Edge Mountains, Nagrand, Netherstorm, Zangarmarsh, Hellfire Peninsula, Terokkar Forest

ako ste dobro odradili onda samo gledajte na mapu , cuda se stvarno dogadjaju

flander
20-12-2006, 00:05
evo nesto malo sta sam maloprije saznao
otvorite http://www.worldofwarcraft.com/burningc ... ndmap.html (http://www.worldofwarcraft.com/burningcrusade/townhall/outlandmap.html)
i sljedecim redosljedom pritisnite regije (pritisnite jednu i sacekajte minimalno 5-6 sekundi)

redosljed :Shadowmoon Valley, Blade's Edge Mountains, Nagrand, Netherstorm, Zangarmarsh, Hellfire Peninsula, Terokkar Forest

ako ste dobro odradili onda samo gledajte na mapu , cuda se stvarno dogadjaju



bome,ko bi eko da bu plesal :rotfl:

Shadowhell
20-12-2006, 00:36
evo nesto malo sta sam maloprije saznao
otvorite http://www.worldofwarcraft.com/burningc ... ndmap.html (http://www.worldofwarcraft.com/burningcrusade/townhall/outlandmap.html)
i sljedecim redosljedom pritisnite regije (pritisnite jednu i sacekajte minimalno 5-6 sekundi)

redosljed :Shadowmoon Valley, Blade's Edge Mountains, Nagrand, Netherstorm, Zangarmarsh, Hellfire Peninsula, Terokkar Forest

ako ste dobro odradili onda samo gledajte na mapu , cuda se stvarno dogadjaju

jao kad su ovo davno ljudi skužili..

Svinjoguz
21-12-2006, 23:30
ovo sto allijansa dobiva shamane a horda pallyje je dobro....sjecate se kolko puta dnevno alijansa dobije BILO KOJI battleground??????jedna pobjeda i 80poraza dnevno

Spectre
22-12-2006, 01:45
PuG protiv PuG-a, WSG i AB dobiva Horde, AV dobiva Alliance... no u današnje vrijeme, valjda 80% BGa ima premade na bar jednoj strani...

K4ciga
02-01-2007, 21:23
e jek netko zna kad točno izlazi TBC i za koliko će otprilike koštati??

Wizard
02-01-2007, 21:32
TBC izlazi 16.1., a cjena je za obicnu verziju $39.99, a za Colectors Edition $79.99

K4ciga
02-01-2007, 21:49
TBC izlazi 16.1., a cjena je za obicnu verziju $39.99, a za Colectors Edition $79.99

uff iskreno to je malo previše za mene...eto ja nabavim WoW u 12 mj, a onda skontam da će izaći expanzija...ha ništa,mislim da ću ostati na WoW-u.jedino se bojim da neće biti toliko playera na serverima...mislim da se ni ne isplati kupovati igru čim izađe,jer će biti puno bugova.Jednostavno ću pričekati dva tri mjeseca od izlaska,da se cijena malo spusti,i onda kupujem 100%

Spectre
02-01-2007, 22:28
1. Igrat češ na istom serveru kao i ljudi s TBC-om... dakle nema govora o tome da neće biti ljudi.
2. Cijena ti se neće spustiti u 3 mjeseca, pola godine minimum.
3. Beta testing traje već 2 mjeseca, i igra je skoro spremna za izlazak.

K4ciga
02-01-2007, 23:30
1. Igrat češ na istom serveru kao i ljudi s TBC-om... dakle nema govora o tome da neće biti ljudi.


znači igrati ću na istom serveru,samo će oni moći koristiti dvije nove rase,
i moći će doći do 70 lvl-a?

Spectre
03-01-2007, 01:38
Da... tebi je sve isto, osim što češ vidjet okolo likove u tier 4, 5, itd, koji će koristiti jewelcrafting itd... i tako te Blizzard mami da kupiš ekspanziju :D

WEASEL
03-01-2007, 02:04
1. Igrat češ na istom serveru kao i ljudi s TBC-om... dakle nema govora o tome da neće biti ljudi.


znači igrati ću na istom serveru,samo će oni moći koristiti dvije nove rase,
i moći će doći do 70 lvl-a?
ovako ce ti bit (znam po anarchy online) - kada poželiš otići na novo kopno pisat ce ti da trebas expanziju, kad radis lika neces moci uzeti dvije nove klase, koje ce ti ustvari biti installane na komp sa patchem, neces moci uzeti neka nova oruzja, ostalo je sve isto

M4mut
08-01-2007, 17:41
Eo baš su me nazvali iz algoritma, da me pitaju dal dolazim u ponoć sa 15. na 16. po TBC...rofl reko sam im da mi pričuvaju dan, dva...

Arbiter of Change
08-01-2007, 18:00
Eo baš su me nazvali iz algoritma, da me pitaju dal dolazim u ponoć sa 15. na 16. po TBC...rofl reko sam im da mi pričuvaju dan, dva...

Haha, bit će i u nas kampera. :D

MasaKrisT
08-01-2007, 18:03
e morat cu doc kempat: )

Waylon
08-01-2007, 18:08
Eo baš su me nazvali iz algoritma, da me pitaju dal dolazim u ponoć sa 15. na 16. po TBC...rofl reko sam im da mi pričuvaju dan, dva...

i mene zvala žena isto... e i kak to ide? dođem u Algoritam i kažem da sam se predbilježio, kažem koji sam i dobijem igru? znači nema šanse da ostanem bez svog primjerka? :yuck:

help da n00b

M4mut
08-01-2007, 18:11
ne dobiješ, kupiš :)

da samo se pojaviš, ime prezime i nosiš doma

St. Jude
08-01-2007, 18:15
ne dobiješ, kupiš :)

da samo se pojaviš, ime prezime i nosiš doma

ali naravno kada dođeš na red...

Waylon
08-01-2007, 18:19
ne dobiješ, kupiš :)

da samo se pojaviš, ime prezime i nosiš doma

kupiš, da :D
jedino ak ne počnu djelit besplatno, nikad neznaš....

red nije problem...kažeš da si invalid i puste te... :)

Spectre
08-01-2007, 20:03
Danas sam osobno bio u Algoritmu, i lik mi je potrdio da je dovoljno to što sam se prebilježio preko neta... E sad, to je bilo prije 2-3 mjeseca, valjda ću ga dobit odmah!

Wizard
08-01-2007, 20:22
Mene su danas zvali, ja sam narucia bia TBC CE za sebe i TBC obicni za prijatelja, a sad sam potvrdia samo obicni doci ce mi cim izadje, a ja sam presta igrati :D

Svinjoguz
08-01-2007, 20:48
kolka je stvarna ocekivana cijena TBC-a u Algoritmu?

M4mut
08-01-2007, 20:58
kolka je stvarna ocekivana cijena TBC-a u Algoritmu?

~300kn

prcko
08-01-2007, 21:25
M4mut pa di si ti nema te više uopće u wow-u?

M4mut
08-01-2007, 23:51
M4mut pa di si ti nema te više uopće u wow-u?

ma čekam evo TBC...i tako...neda mi se igrat sad...a usput mi isteko prepaid pa se taman poklopilo :D

CU soon 8)

MasaKrisT
09-01-2007, 09:54
zao mi stoti put vjerojatno netko pita,koliko ce kostat colectors edition ako netko zna tocno?neki kazu za collectors 40$ neki 80$...

BlackDCRO
09-01-2007, 10:35
Ja cu prvo dogurati s svojim hunterom do 60. lvla, a tek onda kupiti TBC, do tada ce vjerovatnije i pojeftiniti, kao sto danas Wow kosta 150 kn, a prije 300 ako se dobro sjecam...

prcko
09-01-2007, 11:09
Ja cu prvo dogurati s svojim hunterom do 60. lvla, a tek onda kupiti TBC, do tada ce vjerovatnije i pojeftiniti, kao sto danas Wow kosta 150 kn, a prije 300 ako se dobro sjecam...
Dragi moj Tbc cijena se neče spuštat sigurno 1,5 godinu ako ne i više bez brige ovo su samo spustili zato što dolazi expanzija inače nebi bez brige.

K4ciga
09-01-2007, 11:51
joj kud baš izlazi kad počinje škola,znači ove godine mi ne ginu 6 kolaca zaključeno :wink:

Waylon
09-01-2007, 12:56
kad sam reko onoj kulturnoj teti iz Algoritma da mi ostavi primjerak WoWa, ona je spominjala neki datum 19.01.2007. znači, do tad ja mogu doć po tbc? ak dodjem kasnije dobim nogom u guz ili kaj?

Wizard
09-01-2007, 13:11
Cjena TBC ce do kraja godine biti vjerovatno duplomanja, iak ce na krju ove/pocetku sljedece izaci nova ekspanzija posto je Blizzard obeca svakih godinu dana po 1 ekspanziju

prcko
09-01-2007, 13:24
Cjena TBC ce do kraja godine biti vjerovatno duplomanja, iak ce na krju ove/pocetku sljedece izaci nova ekspanzija posto je Blizzard obeca svakih godinu dana po 1 ekspanziju
Ma baš super onda se najviše isplati čekat onu koja će izać iduće godine godina proleti ko niš pogotovo kad si pred kompom još malo pa kitimo bor.

M4mut
09-01-2007, 15:03
Cjena TBC ce do kraja godine biti vjerovatno duplomanja, iak ce na krju ove/pocetku sljedece izaci nova ekspanzija posto je Blizzard obeca svakih godinu dana po 1 ekspanziju

da, još nas čekaju 2 expanzije...jer max lvl cap je 90...tak su rekli

a što se cijena tiče upito sam algoritam:

Poštovani,



Cijena Standard Editiona igre WOW : Burning Crusade je 299 kn, dok je za Collectors Edition 699 kn.



Lijepi pozdrav iz Algoritma!

Waylon
09-01-2007, 15:53
ujebote, ovaj CE je skup. dal se isplati uopce davat tolke pare za to?

M4mut
09-01-2007, 15:57
ujebote, ovaj CE je skup. dal se isplati uopce davat tolke pare za to?

pa ak oćeš soundtrack koji možeš skinut s neta...i još neke gluposti...onda si uzmi

al da se isplati..ne isplati se

Shadowhell
09-01-2007, 17:44
ujebote, ovaj CE je skup. dal se isplati uopce davat tolke pare za to?

pa ak oćeš soundtrack koji možeš skinut s neta...i još neke gluposti...onda si uzmi

al da se isplati..ne isplati se

Isplati se samo ako ga namjeravaš prodat za par godina nekom geeku koji bi baku prodao za to.

Wizard
09-01-2007, 17:55
Ja sam mislia uzeti CE, da nisam presta igrati WoW uzea bi CE bez obriza na cijenu, WoW je igra koja zasluzuje CE :pray: i ima razlike imedju CE i obicnog WoW-a, naravno osim prestiza i stvar koje ionako mozes nabaviti, CE ima 2 World of Warcraft Trading Card Game Starter Packs, plus Exclusive Cards, toowna ako ionako mislis igrati WoW TCG, a i ako ne :D

Svinjoguz
10-01-2007, 11:29
meni leteći mount totalka rula jos samo kolko ce kostat sam mount i training...?

Gravemaster
10-01-2007, 13:48
neki govore 200g al nisan siguran u to :fof:

Shadowhell
10-01-2007, 14:16
1000g + questovi koliko ja znam.

prcko
10-01-2007, 18:42
Hiljadarka

Shadow
10-01-2007, 20:06
kolko sam ja ČUO 4-5k training, 200-300g on

Spectre
10-01-2007, 21:28
900 ili 1k za normalan training + mount
5.2k za epic training + mount... no moraš kupit normalan training prvo.

Shadow
11-01-2007, 15:16
900 ili 1k za normalan training + mount
5.2k za epic training + mount... no moraš kupit normalan training prvo.

Odustajem od flying mounta.... :rotfl:

Spectre
11-01-2007, 15:37
Trebat će ti kad tad, jel u neke instance možeš doći samo flying mountom, ne može te se niti summonat...

Ali kažu da gold ide puno bolje u Outlandu, i da lvl 60-70 bi ti trebao donijeti 2k+ golda bez problema.

prcko
11-01-2007, 16:28
Trebat će ti kad tad, jel u neke instance možeš doći samo flying mountom, ne može te se niti summonat...

Ali kažu da gold ide puno bolje u Outlandu, i da lvl 60-70 bi ti trebao donijeti 2k+ golda bez problema.
Da istina po questu ceš dobivat oko 20 golda ili nešto manje uopće neće bit probljem skupit lovu.

Shadow
11-01-2007, 20:24
Valjda, ali sam i paladin pa su mogli ubacit kakvu svetu pticu :D :rotfl:

Shadowhell
11-01-2007, 21:49
Valjda, ali sam i paladin pa su mogli ubacit kakvu svetu pticu :D :rotfl:

Ma govorili su da bi mogli stavit nekog pegasusa ( ili kako se god zove ) ali ništa se ne zna.

prcko
11-01-2007, 21:51
Da ne otvaram novu temu evo 8 milijuna plejera je na wow-u.Sad dok bc izadje bude došlo mozda i do 10 milijuna.Najviše ih je u Kini(sami farmeri),nešto manje u Americi i zadnja Europa evo link-http://www.blizzard.com/press/070111.shtml

Karzah
12-01-2007, 00:21
Da ne otvaram novu temu evo 8 milijuna plejera je na wow-u.Sad dok bc izadje bude došlo mozda i do 10 milijuna.Najviše ih je u Kini(sami farmeri),nešto manje u Americi i zadnja Europa evo link-http://www.blizzard.com/press/070111.shtml

Kažu da kada bi bila država zauzela bi 94. mjesto najmnogoljudnijih država na svijetu.

Arbiter of Change
12-01-2007, 00:22
Da ne otvaram novu temu evo 8 milijuna plejera je na wow-u.Sad dok bc izadje bude došlo mozda i do 10 milijuna.Najviše ih je u Kini(sami farmeri),nešto manje u Americi i zadnja Europa evo link-http://www.blizzard.com/press/070111.shtml

8 miljuna ih je kupiloSWoW, velika je to razlika.

12-01-2007, 18:36
neznam zakaj većina ljudi misli da bude više playera kad BC dođe...bit će ih MANJE..i to MNOGO manje...prvo svi si nebudu kupili...2.pola ih je sad i prestala igrat...kad BC izađe bit če 4-5 milijuna,,ne više--ako ne i manje

Shadowhell
12-01-2007, 18:55
neznam zakaj većina ljudi misli da bude više playera kad BC dođe...bit će ih MANJE..i to MNOGO manje...prvo svi si nebudu kupili...2.pola ih je sad i prestala igrat...kad BC izađe bit če 4-5 milijuna,,ne više--ako ne i manje

upravo tako .. ove informacije o broju acca objavljuju bezze

dex
12-01-2007, 21:18
da... puno ljudi prestaje igrat zbog alliace - shaman iliti pogotovo horde - paladin...

sto se tice TBC CE sva sreca pa sam se prije nekih tjedan dana mal vise informiro za cjenu i na vrijeme ponistio predbiljezbu... uzet cu samo obicni tbc...

alpeza
13-01-2007, 14:27
kolka je cijena tbc collector edition a kolka obicnog

M4mut
13-01-2007, 14:28
Na 15-oj strani ovog topica sam stavio...al ok

Poštovani,



Cijena Standard Editiona igre WOW : Burning Crusade je 299 kn, dok je za Collectors Edition 699 kn.



Lijepi pozdrav iz Algoritma!

alpeza
13-01-2007, 14:36
pa majke ti sta tako skupo,do kad ce se prodavat ce,nece ga valjda odma prvi dan rasprodati.

Kirby
13-01-2007, 14:50
Da ne otvaram novu temu evo 8 milijuna plejera je na wow-u.Sad dok bc izadje bude došlo mozda i do 10 milijuna.Najviše ih je u Kini(sami farmeri),nešto manje u Americi i zadnja Europa evo link-http://www.blizzard.com/press/070111.shtml

8 miljuna ih je kupiloSWoW, velika je to razlika.

Pročitaj Press Release prije nego što ideš lupati bez veze. 8 milijuna je aktivnih accountova, uključeno i 1. mjesec dana besplatnog igranja. Neaktivni, izbrisani, bannani accountovi se nisu računali.