PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ovaj primjerak sustava windows nije autentican.



sakondo
15-07-2011, 11:00
Znaci imam laptop na kojem sam dobio originalne windowse i sad nako jedno godinu i pol dvije (neznam tocno) mi stalno pise u donjem desnom kutu iznad datuma i vrijemena Windows 7
verzija 7600
Ovaj primjerak sustava Windows nije autentican.

I tako pise od gore prema dolje.

Sad, ja znam da mi nisu mogli uvalit fejk windowse di sam kupio, pa jel bi to mozda mogao bit neki virus? Ili je mozda to trial pa je isteko? (ali nikad nisam dobio upozorenje da ce jos malo pa isteci).

Pls help :D.

Cookie monsta
15-07-2011, 15:06
vrlo vjerojatno je isteklo, meni se to desilo jedanput sa Konikomom (firma di sam komp nabavio), gamad

Cookie monsta
15-07-2011, 15:07
sorry na double postu, probaj ih nazvat (firmu) di si kupio pa njih pitat i ako imaš garanciju napomeni.

sakondo
29-08-2011, 13:31
Evo ljudi, par dana nakon sta sam napisao taj svoj problem se maknulo i sve se vratilo u normalo, znaci nije nista isteklo, sad se opet prije par dana vratilo... any prijedlog?

Niko Bellic
29-08-2011, 15:43
Meni se to par puta pojavilo, ali jedno ili dva restartiranja su sve vratila u normalu.

sakondo
29-08-2011, 17:55
Meni se na svakom startanju to pokazuje... Jel ti se to samo jednom pojavilo il?

marijanovic
29-08-2011, 19:10
Pogledaj poklapa li ti se kod Windowsa sa kodom koji ti piše na mikrosoftovoj naljepnici na laptopu (negdje odolje).
Ako se poklapa, a nisi modificirao neke ekstremno važne Windows fajlove - zovi Microsoft službu da to riješite.
Ako se pak ne poklapa kod s kodom na naljepnici ili uopće nemaš naljepnicu - imaš piratske Windowse.

Niko Bellic
29-08-2011, 19:12
Desilo mi se negdje 5 puta, ali čim restartiram komp uglavnom mi to nestane. Ako ne nestane odmah, onda restartiram komp po nekoliko puta dok mi se sve ne vrati u normalu.