PDA

Pogledaj cijelu verziju : Age of Conan lagg problems!



Sp1key
15-07-2011, 00:04
Halo ekipa, poceo sam igrat Age Of Conan otkad je izasao free for play. Posto imam relativno slab komp
Grafa : ATI Radeon x1950 pro
Procesor : AMD Athlon 64
Maticna : GA-8KNF-9 Gigabyte
... pokrecem igru na najslabijim mogucim detaljima, 1024 & 768, low details. Unatoc tome, igrica mi ful lagga pri ucitivanju detalja, kod kombata i slicnih stvari. Da ne govorim o tome kad izadem van iz inna,grada il slicno. A samo ulaženje u igru traje desetak minuta. Da pređem na stvar, zanimalo me ako mi moze ko preporucit kakve drivere ili bilo kakvi help(osim da kupim novi komp :D) da popravim rad svoje trenutne konfiguracije. Hvala!!

Napomena : Skinuo sam neki ATI Video Driver Catalyst 11.6 sto mi ga je sama igra preporucila kad sam prvih par puta startao. No ne cini mi se da isto znatno pomaze.

Xero
15-07-2011, 09:03
Stavi detalje na Raid and PvP meni je puno pomoglo. I Ugasi sve sjene one ti najviše problema rade.

Sp1key
15-07-2011, 10:07
Hvala. Probat cu pa javim ;))

Sp1key
15-07-2011, 12:44
Stavi detalje na Raid and PvP meni je puno pomoglo. I Ugasi sve sjene one ti najviše problema rade.

Bolje radi al nemogu rec da je prestalo laggat, pogotovo kod combata s vise kripova ili vs drugog playera. Ima li kakvih dodatnih drivera kaj mogu skinut? Za grafu, procesor bilo sto da moze poboljsat rad u igri? Anyone? Hvala.

Xero
15-07-2011, 12:46
Uvijek će ti lagat ne možeš tu ništa čak i da kupiš bolji komp i uzmeš brži internet tu su i dalje problemi s Funcomovim serverima.