PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gang Wars - Zagreb



Maloki
09-07-2011, 20:48
Rat uličnih bandi u ZGu. (http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/137706/Stotinjak-taksista-sukobilo-se-nasred-Drziceve.html)

Death By Sexy
09-07-2011, 21:09
“Neće biti mira dok ne počnu padati mrtve glave” :pray: :rotfl:

Xero
09-07-2011, 21:12
Šta, ako počnu padati žive glave?

Aral
09-07-2011, 21:21
U Kameu su ovi mlađi, kaj ne nabe ove prdonje o zg taxiju.

Maloki
10-07-2011, 00:12
Ja samo čekam vjesti o nekom opakom drive-byju.

Babitz
10-07-2011, 01:51
Pjesma za Cameo.

CtwJvgPJ9xw

Niko Bellic
10-07-2011, 02:34
Pjesma za Cameo.
pvG7vi3bFCY

Kenyi
10-07-2011, 08:10
Šta se dešava, nisam upucen

bezimeni
10-07-2011, 08:20
A dugogodišnji monopolisti koji su mogli solidno živjeti od dvije-tri vožnje dnevno bez straha od konkurencije.Većinu dana su igrali šah , pametovali ili čitali novine .Odvoze dvije rute , naplate kao da si iznajmio limuzinu od osam metara sa mini barom , često te okradu vožnjom dužom rutom bez izdavanja računa i tak.Navodno većinom imaju vatreno naoružanje i glume šerife na cesti .Sjeo sam u njihova vozila tek u krajnjoj nuždi .Sada kada je došla konkurencija tu krajnju nuždu ću koristiti isključivo sa njima .Puno su jeftiniji uz bolju uslugu .

Inače znam često koristiti uslugu taxista kada ljetujem u blizini Splita.Tamo ta usluga košta jednako kao i autobusna karta ili tek malo skuplje.

Mirko L
10-07-2011, 11:17
Jebote, di vi nađete taxi u Splitu? :)

Aerial
10-07-2011, 12:09
“Neće biti mira dok ne počnu padati mrtve glave” :pray: :rotfl:

"..a zatim ga udario glavom u glavu."

Ovo je genijalno, jedva čekam da eskalira.. valjda će to biti glavni okršaj taksističkih glavešina sjeverno od Glavica :D
(dajte još riječi na glav-...)

Lord Ragnarok
10-07-2011, 12:53
glavic?

Duke of Earl
10-07-2011, 13:19
Prije mjesec dana sam bio u ZGu s 4 prijatelja, oko 3 jutro smo nazvali Cameo, taxi stigao za 15 minuta, auto uređen, vozač pristojan, vozio nas svih 5 makar mu je auto registriran na 4 putnika, i put od oko 6-7 kilometara smo platili cirka 25 kn, znači svako je morao izdvojit nevjerojatnih 5 kn. Nisam mogao vjerovat da može biti tako jeftino, uvijek sam taksi doživljao kao najskuplju prijevoznu soluciju, kad ti ovi manijaci iz ZG taksija naplaćuju 25 kn po startu, i onda još 5 kn ili više po kilometru. Još nam je vozač pričao kak ih maltretiraju ovi iz ZG taksija, zovu ih na telefone i vrijeđaju ili prekidaju liniju, lažno se predstavljaju, i općenito se ponašaju kao balavci od 8 godina kojima je netko ukrao lizalicu, potpuno nesvjesni tako općenitog pojma zvanog "konkurencija".

Chupacabra
10-07-2011, 13:38
Sjeća li se itko Taxi gang war misija u GTA: Vice City-u?

:)

Sonic_Moronic
10-07-2011, 13:39
Meni se igra Crazy Taxi.

Da_killah
10-07-2011, 19:50
Nije ni Cammeo nevinašce, dapače, čitajte ovo (http://rob-cammeo.urota010.com/taxi-cammeo-svjedocenja-vozaca.html)

Maloki
10-07-2011, 20:39
Radio Taxi počeo vodit rat protiv Cammea i na riječkom terenu. (http://www.tportal.hr/vijesti/crnakronika/137777/Umjesto-da-mu-plate-putnici-izboli-Cammeovog-taksista.html)

Nije lijepo, ali ja sam se glasno nasmijao na ovo.

vukopas
10-07-2011, 21:34
Begun, the taxi wars has...
http://www.refford.com/uploaded_images/yoda-745662.gif

cham3leon
10-07-2011, 21:49
Sjeća li se itko Taxi gang war misija u GTA: Vice City-u?

:)

To mi je prvo palo na pamet čim sam čuo za ova sranja. Nevjerojatno nešto.

Za Cammeo se već godinama zna kako se tamo posluje i odnosi prema zaposlenicima. Jedno vrijeme su bili na jako lošem glasu jer primaju najgori šljam koji je spreman raditi za takav minimalac koji onda maltretiraju mušterije i tako, ali više puta sam se vozio s njima i iznimno sam zadovoljan. Osim toga prema ovom članku koji je netko linkao, izgleda da ima kriminalaca i psihopata i u skupljim firmama tako da ti vjerojatno dođe na isto.

Bez obzira na to što ljudi u Cammeu prolaze kroz razne užase ne bi li dobili tu plaćicu, i što mi ih je zbilja jako žao, mora se priznati da Kosta Minovski koliko god bio đubre zna poslovati i može pomesti konkurenciju. To očito neki ne znaju podnosit i dok se busaju u prsa i ponose kako su oslobodili Hrvatsku od "komunista" i dalje traže da im država namjesti monopol u javnom prijevozu.

Btw, u Rijeci primjerice gdje je autobusni kolodvor jako skučeno mjesto, Kosta Minovski tjera vozače da parkiraju na peron a ne predviđena mjesta za taksiste. I sad ako ih policija uhvati na peronu dobiju 200 kuna kazne, a ako ih Kosta uhvati na predviđenom mjestu za taksiste oduzme im 500 kuna od plaće.

Xero
10-07-2011, 21:50
Ja sam mislio da je ovo neki novi browser mmo :(

Niko Bellic
10-07-2011, 23:17
Ja ne kužim zašto svi iz te firme ne daju kolektivni otkaz ako im je šef takav đubar? Fakat smo stoka sitnog zuba.

Sonic_Moronic
11-07-2011, 00:36
Meni se igra Crazy Taxi.

Zaigrao sam ga. Ludilo od igre, još i zakon punk soundtrack, čista zabava. :)

cham3leon
11-07-2011, 06:50
Ja ne kužim zašto svi iz te firme ne daju kolektivni otkaz ako im je šef takav đubar? Fakat smo stoka sitnog zuba.

Misliš da bi itko normalan išao radit za njega da ima drugih poslova na raspolaganju? Ni Cammeo sad u zadnje vrijeme ne nalazi baš vozače koliko im treba, ali ovi koji rade za njih su toliko očajni u traženju posla da moraju pristat na takve uvjete.

Da_killah
11-07-2011, 12:24
ako niš, bar lijepe autiće voze :D

Kid A
11-07-2011, 14:36
Ja ne kužim zašto svi iz te firme ne daju kolektivni otkaz ako im je šef takav đubar? Fakat smo stoka sitnog zuba.

Misliš da bi itko normalan išao radit za njega da ima drugih poslova na raspolaganju? Ni Cammeo sad u zadnje vrijeme ne nalazi baš vozače koliko im treba, ali ovi koji rade za njih su toliko očajni u traženju posla da moraju pristat na takve uvjete.
O kakvim uslovima pricamo?

Dreamer Deceiver
11-07-2011, 14:39
Nije ni Cammeo nevinašce, dapače, čitajte ovo (http://rob-cammeo.urota010.com/taxi-cammeo-svjedocenja-vozaca.html)

s obzirom da se stranica ima u nazivu riječi rob i urota, sumnjam u vjerodostojnost nekih svjedočenja. Naravno, to ne znači da gospon cammeo nije nevinašće, al bogami ni ovi iz radio taxia nisu niš bolje.

cham3leon
11-07-2011, 15:43
[quote="Niko Bellic":133wid19]Ja ne kužim zašto svi iz te firme ne daju kolektivni otkaz ako im je šef takav đubar? Fakat smo stoka sitnog zuba.

Misliš da bi itko normalan išao radit za njega da ima drugih poslova na raspolaganju? Ni Cammeo sad u zadnje vrijeme ne nalazi baš vozače koliko im treba, ali ovi koji rade za njih su toliko očajni u traženju posla da moraju pristat na takve uvjete.
O kakvim uslovima pricamo?[/quote:133wid19]

-Vozač ima temperaturu i traži bolovanje, gazda kaže da će mu stavit čepić u šupak i ima da vozi.
-Nedjelja je ponekad neradni dan na opće veselje zaposlenika
-Odradiš 12-satnu smjenu, gazda zove da im treba hitno još ljudi i moraš odradit još jednu tek što si doma došao. I tako dalje.

bezimeni
11-07-2011, 15:51
Vjerujem da ih hebe ko majmune ali očito su i ti ljudi previše u strahu.Bolovanje se ne traži od šefa .Znači ako imaš temperaturu odeš kod doktora , on ti otvori bolovanje i ti drugi dan javiš telefonski da si na bolovanju pa nek sebi gura čepić u šupak .Za sve ostalo postoji ugovor koji potpišeš .Tamo piše koliko imaš sati raditi tjedno i pod kojim uvjetima te može tjerati da radiš prekovremeno .Znači ako si odradio 12 satnu smjenu kad ideš doma isključiš mobitel ili se ne javljaš .Ako bi se svi držali toga onda mu ne bi upalilo ni prijetnja otkazom.Problem je što su neki spremni jesti govna .

cham3leon
11-07-2011, 16:22
E sad ne znam šta u ugovoru piše, ali baš i ne vjerujem da bi baš svi njegovi taksisti bili toliko blesavi...