PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem velike stanke kod igranja igara.



GODSKILLER
08-07-2011, 13:07
Jel vam se kad desilo da igras neku igru neko vrime pa napravis pauzu i ovisno o duzini pauze izgubis igrinu mehaniku,ono kao da igras prvi put a igra pri kraju kad igracev skill mora biti u formi jer pri kraju igre zahtjevaju primjenu svega naucenog.

U sijecnju igrao DarkSider stvarno intezivno,dosa bit ce do nekih 70%,doslo do zamora pa uzea pauzu koja se otegla 6 miseci.Pocetkom srpnja krenia nastaviti i neide ono ispao iz stosa potpuno tako da izbrisa save.Tako da prije nego sto izade nastavak, krecem iz pocetka.

Srica da igra bar meni ima tu caroliju da je gust igrati ponovno,za razliku od mnogih koje u prvom pokusaju ne motiviraju.

ScorpiuS
08-07-2011, 14:43
Slična se stvar i meni događa, vjerujem i da se to svima dogodi ako napuste neku igru na nekoliko mjeseci, pa se vrate na nju. Također mislim i da je to specifično za takav žanr "skillful" hack n' slasha, jer se meni ista stvar dogodila i sa Devil May Cryom 4. U nijednom drugom žanru to nisam primijetio. Napustio sam Bad Company 2 na nekoliko mjeseci, ali kada sam mu se vratio odmah isti dan bi završavao pri vrhu top liste na serveru, ili kod GTR Evolutiona, ista stvar, nakon nekog vremena vrati mi se sve što sam znao.
Igre poput DMC-a 4 i Darksidersa traže da naučiš neke pokrete prstima i rukama koje ti moraju ući u naviku kako bi ih mogao igrati bolje i moja je teorija da baš takve stvari mozak lako zaboravi pa se treba opet naučit na to da bi ponovno bio efikasan.

BTW, Hi... again. :friends:

Sonic_Moronic
08-07-2011, 14:48
Puno puta mi se dogodi, ili počnem iz početka ili ne igram više uopće. Jebga.

Frost Commander
08-07-2011, 14:53
Meni se isto desilo u DMC4, dosao sam do tezine dante must die i dosadilo mi pa kad sam se vratio stalno sam umirao od onih malih klaunova nikako da se ponovo ufuram.

Marvin OCX
08-07-2011, 14:54
Najcesce zaboravim neke od kontrola kod igara koje imaju puno komandi. A najlakse ispadnem iz fazona kod FPS-ova tipa COD-a na veteran tezini. Nekako izgubim "ostrinu" iako je spretnost sa misem jos uvijek tu...

Akul
08-07-2011, 15:19
Na početku sam izvan štosa ali se uspijem vratiti u štos dosta brzo nekim čudom.

_baldrick
08-07-2011, 15:25
da, kad ne igraš šest meseci ispadneš iz forme.

sad možete zaključat temu

Falus
08-07-2011, 15:25
Kod Cod 2 u mp san to primjetija. Jednostavno ne reagiran dovoljno brzo vec nakon 2 tjedna ne igranja, a u sp se nisan bas susrea sa takvom igrom

Horny Devil
08-07-2011, 16:12
Meni se jednom dogodila suprotna stvar. Kad sam tek kupio PC, posudio sam od prijatelja par igara. Jedna od njih - Colin McRae Rally(prvi). Uopce nisam mogao zadrzati auto na cesti i stici do cilja. I to mi je dojadilo i deinstalirao sam igru. 6 mjeseci kasnije probam ponovno i odjednom rasturam, a u meduvemenu nisam igrao nista slicno. Odakle je skill dosao, pojma nemam.


BTW, Hi... again. :friends:
Welcome back!

Aral
08-07-2011, 16:14
To je i kod mene ponekad problem, pošto igram 6-7 igara odjednom a nekih 50 imam instalirano, zna bit veselo; al ništa kaj se ne pohvata u roku 15min ^^

croat1gamer
08-07-2011, 16:22
Imam jebeno dugotrajno pamcenje, tako da nije problem.
U prvih 10ak minuta se prisjetim mehanike, za sat vremena imam isti skill kao i prije.

hansi
08-07-2011, 20:46
street
fighter
četri

Outmind
08-07-2011, 20:58
Puno puta mi se dogodi, ili počnem iz početka ili ne igram više uopće. Jebga.

This.

Možda i prijeđem planescape torment iz četvrtog pokušaja... možda.

mravojed20
08-07-2011, 21:20
To mi se događa zadnjih par godina, zato Witchera nisam završio nikad, ma jedva do pola :rotfl: :fof: :D


EDIT:
Outmind, eh što bi dao da sam na tvom mjestu i da ne znam kraj Planescapea..joj joj. Ništa se nije moglo mjeriti s time..

Chupacabra
08-07-2011, 23:33
Ponavljam po četvrti put: jedina igra koja ostavi topao osjećaj oko srca kad glavni lik ode u... pa, tamo gdje ode. ♥

Gogogo Outmind.

Arbiter of Change
09-07-2011, 06:37
Persona 3. Stao sam negdje 30+ sati u igru prije 4 mjeseca.
Nema teorije da počnem iz početka, ali šanse uspješnog povratka u igru gdje sam sve pozaboravljao su mi isto minimalne.

Nightyx
09-07-2011, 20:49
Jel vam se kad desilo da igras neku igru neko vrime pa napravis pauzu i ovisno o duzini pauze izgubis igrinu mehaniku,ono kao da igras prvi put a igra pri kraju kad igracev skill mora biti u formi jer pri kraju igre zahtjevaju primjenu svega naucenog.

WoW, rulo sam sa hunterom, sad neam pojma ni spellove koristit <.<

System
09-07-2011, 20:55
Persona 3. Stao sam negdje 30+ sati u igru prije 4 mjeseca.
Nema teorije da počnem iz početka, ali šanse uspješnog povratka u igru gdje sam sve pozaboravljao su mi isto minimalne.

E ajd mi reci jel ta igra samo dating sim ili ima jos necega, posto se premisljam da igram ali TV mi je u dnevnoj sobi pa necu da mi sestra i majka gledaju kako muvam anime curice. :D

Outmind
10-07-2011, 08:36
@ arbiter i system - igrajte personu 4. Priče su tu negdje, no likovi u 4 su meni barem bolji i simpatičniji, lvl design je neusporedivo bolji (promjena ambienta čini čuda) i sve u svemu četvorka djeluje ispoliranije. Ne znam od kud ti ideja da je persona dating sim systeme. Možeš doduše razvijati veze sa npc-ima u igri, no o tebi ovisi koliko ćeš se tome posvetiti.

Ako ti se pak taj dio igre stvarno ne sviđa, odigraj noctrne ili digital devil.