PDA

Pogledaj cijelu verziju : KillMatriarch



Nee Joe
07-07-2011, 14:28
http://www.blogcdn.com/www.noisecreep.com/media/2011/01/killmatriarch-456-12611.jpg

KillMatriarch je friški američko-armenski electro-industrial/alter-rock bend osnovan prošle godine u Los Angelesu. Osim stilom, nekim coverima ali i nekim nadasve posebnim uradcima (posebno "Monotone"), KillMatriach je uhvatio pažnju mnogim fanovima ovog žanra, ali i mnogim fanovima SOAD-a.

Zašto? Osnivač/drugi vokal/bubnjar, Ontronik Andy Khachaturian, je originalni bubnjar i jedan od suosnivača Systema. Tako su mnogi ostali ugodno zatečeni nekim radovima. Iskreno, meni su podosta zanimljivi, osobito pjesme "Monotone" i "Violence", a mnogo toga zanimljivog možete čuti i na njihovom EP-u, "Order through Chaos". Što mislite o njima? Sviđaju li vam se njihove stvari?

le web site (također ih ima i na twitteru i na fejsu) (http://killmatriarch.com/)

2mKmfzwMpXA
6oO2d1J70f4&feature=related
-QlM6A1z7Wc&NR=1
QO1TLol5urY

MasaKrisT
07-07-2011, 14:44
Poveselio sam se kad sam cuo da ima povezanosti sa SOAD-om , ali moram priznati da sam ostao razocaran. Previse zamuljane elektronike, necisti vokali, zenska je kao neki MTV/sample-ani vocal trance vokal, bass line i bubnjevi ne postoje:( Not my cup of tea.

Sonic_Moronic
07-07-2011, 14:44
Ljigavo mi.

cham3leon
07-07-2011, 14:46
Hnja. Ima tu nešto, ali naprosto nije dovoljno dobro. Ili nije moj cup of tea.

Nee Joe
07-07-2011, 14:47
Poveselio sam se kad sam cuo da ima povezanosti sa SOAD-om , ali moram priznati da sam ostao razocaran. Previse zamuljane elektronike, necisti vokali, zenska je kao neki MTV/sample-ani vocal trance vokal, bass line i bubnjevi ne postoje:( Not my cup of tea.

Mnogi se razočaraju kad čuju povezanost sa SOAD-om očekujući njihov stil, ali mora se znati da je samo jedan SOAD i njih se ne može imitirati.... Dobro, kako god, zasad mi nisu loši, ali slažem se sa tobom što se tiče elektronike, mada mi nečisti vokali daju baš taj extra zvuk :)

Aerial
07-07-2011, 16:33
Mhm mhm, you got me interested.
Poslušati ću :D