PDA

Pogledaj cijelu verziju : Immortalizacija - rasprava/likovi



Delirium
28-06-2011, 11:02
Dakle... Radio sam treese i pomislio... This is so done already

Bacio sve u koš i odlučio uvesti novi freeform level based advancement u kojem vi kreirate vlastite spellove

Ima 5 magičnih klasa
Svaka po jedan element i light
Fire
Water
Earth
Light

I 5 non magic klasa
Warrior
Assasin
Demolitionist
Ranger
Duelist

Odaberite jednu, napravite bio, pa ću updateat priču i ostalo kad mi dovezu komp.

hrčak
28-06-2011, 12:14
Za Dominica je još kao malom bilo predodređeno da bude assasin. Rođen u malom gradu gdje su se svi poznavali Dominic je kratio vrijeme igrajući se sa ostalima i pomažući obitelji u poslovima u kojima je mogao pomoći.

Sa 15 godina je dobio poziv na zabavu u kojoj će sudjelovati samo njegova obitelj što uključuje i rodbinu. Ne znajući što će se tamo dogoditi i željan lakih djevojaka Dominic je odmah pristao na odlazak na zabavu. Tri dana kasnije je Dominic bio na imanju izvan grada gdje se zabava održavala.

Zabavljalo se daleko u noć sve dok nije došlo i to vrijeme. Sve žene ili muževi koji nisu bili potomci nekog iz njihove obitelji te sva djeca ispod 15 godina su odmah bez pogovora morali otići. Na imanju su ostali Dominicov djed i baka, otac, sestra, brat, 2 tete, 1 stric, 3 bratića i 6 sestrični.

Došlo je vrijeme za drevne rituale koji su se u obitelji održavali već stoljećima. Sve je započelo time da je Dominic morao sa svoje 2 sestrične, petnaestogodišnjakinje, provesti "vrijeme" zajedno kako bi i on i one bezgrešno izgubili djevičanstvo, bar su tako mislili njihovi roditelji i djed.

Nakon što su uspješno prošli taj test, iskljućujući jednu sestričnu koja se usred čina pokajala te je bila izopčena iz obitelji, došlo je vrijeme i za druge testove. Djed je donio par velikih knjiga i hrpetinu spisa koji su još datirali iz vremena samih Babilonaca i početaka civilizacija.

"Ovo tu je najveće blago na Zemlji. Još od davnih vremena naša se obitelj bavila čarobnjaštvom, ubojstvima, raznim ratovim i špijuniranjem. Sada sam vama dvoje donio sve spise o tome što smo radili, gdje smo radili i najvažnije, tko je sve bio član naše obitelji.".

Vrijeme je prolazilo, u sljedećih godinu dana Dominic je učio o svemu pomalo, ljekovitim biljkama, načinima mačevanja, čarobnjaštvu i ono što je njega najviše zanimalo, ubojicama iz sjene, a sve je to pomno pratio njihov djed.

Nakon tih godinu dana promatranja svojih unuka, djed je konačno odlučio da je vrijeme da se odredi tko će, od njih dvoje, biti što. Navečer, oko 10 sati ih je pozvao u svoje odaje.

"Djeco, vrijeme je. Vaši roditelji i rodbina su slabi, neiskusni i nesposobni išta voditi. Zato sam vas požurivao sa vašim treningom da možete na miru otići iz ovog prokletog grada i živite kako hoćete. Za tebe Anna znam da si odlučila da nećeš biti dio ovoga već u prvih par mjeseci i zato ti dopuštam da sa većinom mog imetka otiđeš odavde i da si napraviš život kakav želš. Ali zapamti, ovdje se nesmiješ više nikada vraćati, moraš promjeniti ime i prezime jer nije sigurno živjeti s njim. A sada idi, Dominic će doći kasnije i odvesti će te kamo želi, a za sada imam nešto važno za popričati s njim."

Anna odmah posluša svog djeda, poljubi mu ruku, uzme novac koji joj je ostavio djed te izađe van zovući slugu da joj odnese ostatak novaca i van u kočiju.

"Dakle Dominic, vidio samda se dosta zanimaš za tajna društva i ubojice te smatram da je to put kojim ćeš poći. Za sada imam jedan drugi zadatak za tebe. U Firenci živi jedan moj dobar prijatelj, odnesi mu ovo pismo, što se mene tiče možeš ga i pročitati ali zapamti, o njemu šuti kao zaliven. Sa tobom ću poslati i svoje najveće blago, knjige. Kao što znaš u knjigama i spisima ima mnogo toga o našoj obitelji i svemu ostalome. Uzmi sa sobom samo najpotrebnije od potrebnog jer toga se nesmije nitko dočepati. I zapamti ovo, kada dođeš u Firencu dobiti ćeš mogućnost da upadneš u jedan krug ljudi koji traže nešto što i mi tražimo od pamtivjeka. Tamo ćeš dobiti mogučnost da prihvatiš to ili da ideš sam, ali pazi jer nisu svi takvi kakvi ti misliš da jesu. A sad idi, ja ću se pobrinuti da vas ne traže vaši roditelji."

Dominic brzo istrča iz djedove sobe sa pisom koje je spremio u jaknu. Iz sobe sa spisima i knjigama uzeo je samo mali dio toga, sve osnovno i ono što je bilo za sami vrh učenja, a od ostalog je napravio male natuknice za što mu je trebalo pola sata. Sve to je odnio kod djeda koji je bio zamolio da mu donese sve što uzme kako bi provjerioj što će mu zapravo trebati.

"Ovo ti netreba. Ni ovo, ni ovo, a bogme ni ovo. Dakle, kod tebe ostavljam samo ovo vezano uz ubojice, to će ti najviše trebati ali ti i dajem osnovno od svega ostalog, neka se nađe. Ove natuknice koje si napravio ostavi, neće ti trebati, pogotovo zato što ne možemo dopustiti da to padne u krive ruke. A sad idi i uzmi ove novce. I ne zaboravi pismo jer me više nećeš vidjeti."

Dominic otiđe iz sobe i pošalje slugu i sluškinju u djedovu sobu, a Annu odvede u Rim gdje je odlučila da će živjeti. Nakon par dana je čuo da je čitava kuća skupa s njegovim djedom bila zapaljena, a da su unutra bila nađena 2 tijela, jedno muško i jedno žensko. Napokon je mogao odahnuti šetajući Firencom.

"A sada samo treba naći tog Luigia."

SharpDressedChevap
28-06-2011, 14:27
Ime: Hank
Magic: Water
Skill: Ranger



Hank je odmalena bio nadaren za magiju, iako to nije znao sve do jedanaeste godine života kad je slučajno ugasio šibicu vodom koja je izašla iz njegovih prstiju. Fasciniran činjenicom da je mogao stvoriti vodu iz ničega (doduše nakon brojnih pokušaja da ponovi isto), počeo je eksperimentirati s jedinom čarolijom koju je imao. Jednom je čak ugasio omanji požar u svojoj sobi, što je bilo teško objasniti njegovoj majci.

Međutim, njegov otac se bavio proučavanjem magije, runa i magičnih predmeta pa je uvjerio ženu da joj se pričinilo i da je pomisao na to da je njihov sin čarobnjak apsurdna i smiješna. Eliminiravši njenu znatiželju, kontaktirao je razne ljude koji su dijelili njegovu strast za magijom i govorio im o njegovom sinu. Hank tada prvi put prima poziv kod "tatinih prijatelja", kako su ih on i otac zvali, i polazi živjeti kod njih.

Ispostavilo se da su to ljudi koji već odlično barataju magijom, s ogromnim znanjem i iskustvom. Hanku je posebno draga bila velika biblioteka jer je obožavao čitati. Iz knjiga je naučio dosta toga o magiji, a razni čarobnjaci su ga učili novim čarolijama pomoću kojih je jako dobro ovladao elementom vode.

Bilo mu je lijepo kod njih, i svakih tjedan dana bi slao pisma ocu o svom napretku. U slobodno vrijeme je izlazio vani, u šumu, obrađivao drvo i s vremenom je napravio svoj prvi luk i strijele. Stalno je izrađivao nove i vježbao prvo na objektima, a onda na živim metama (životinjama). Toliko se izvježbao da je svaki put nakon vježbe donosio svojim prijateljima čarobnjacima zečeve, srne, pa čak i medvjede za večeru. Bio je vrlo spretan sa svim vrstama oružja s dalekim dometom, tako da je bio vješt i u pucanju. Nekad je izrađivao i gitare od drva iz šume (a pomagao mu je alkemičar izradivši žice od rijetkog metala).

Međutim, na njegov osamnaesti rođendan u sitne noćne sate mu u sobu ulaze četvorica vrhovnih čarobnjaka iz njegove kuće i bude ga. Priopćavaju mu vijest da je pozvan u tajnu organizaciju čarobnjaka zbog svog iznimnog talenta. Hank, iako začuđen i polaskan, pristaje.
Dolazi u drugu kuću koja ima manje čarobnjaka nego u onoj prvoj. Na prvom sastanku Hank se upoznaje s ostalim članovima nekakve tajne organizacije koji mu objašnjavaju interese te iste organizacije. Ispostavlja se da su ovi odabrani čarobnjaci bili zaduženi za održavanje kakve-takve stabilnosti u Europi, tj. rješavali su sukobe i razmirice u tajnosti, borili se protiv kriminala itd. Međutim, tragali su i za izvorom besmrtnosti koji bi im uvelike pomogao u čuvanju, ne trenutnog nego VJEČNOG mira. Hanku se sviđalo što nije trebao biti klasični "plaćenik", nego je mogao surđivati s drugim ljudima i pomagati kome je god htio. Dobivat će i teže zadatke od usputnog pomaganja ali je on bio zadovoljan s tim, jer sve u svemu, pomisao da će svoje vještine i znanje koristiti u dobre svrhe bila mu je neizrecivo draga.

Delirium
28-06-2011, 15:11
VGG, molim vas nastavite :) ja sam spreman za oba

Delirium
29-06-2011, 11:50
Imamo prvi spell:

Hank:
Water Mage / Ranger
40 HP/ 70 MP
Water Blast lv.1. - Deals 15-20 dmg, has 5% chance to stun opponent (30 Mana)

cestitam Chevap ^^

na 5, 10, 15 i 20 lvl u dobivate nove spellove, a u ovima između možete boostat postojeći spell ili upgradeat HP i Manu

Delirium
29-06-2011, 13:14
Dominic, Assassin
50HP/60MP

Throat Slice lv.1. - 20 Dmg, Has 2% chance to be mortal

Delirium
29-06-2011, 13:35
Spremni smo za update, i prve borbe ^^

Pozivam ostatak naroda da se uključe, jer će charovi bit transferibilni u nove igre/runde

:D

hrčak
30-06-2011, 14:14
Di je battle tema?

Delirium
30-06-2011, 14:17
Samo časak ^^

E da, i imate i osnovni attack (10 Dmg) naravno :D

hrčak
30-06-2011, 14:18
This will be fun.

Delirium
30-06-2011, 14:20
gogogogogogogo

SharpDressedChevap
30-06-2011, 16:23
Kako mob ima 45 hpa, moj je napad 15-20, pogodim ga, on ima 32 hpa? To je 13 dmg.

Delirium
30-06-2011, 16:31
Da, sorry, ja sam krivo napiso, tvoj napad je napravio 16 dmg XD soz, al dobro, lagan je fajt

SharpDressedChevap
30-06-2011, 16:36
BTW. kad ću dobit bow :D

Delirium
30-06-2011, 16:42
Kad krenemo s dungeonima ;)

Delirium
02-07-2011, 19:31
Novi lik...

Alexei Varev
Demolitionist
50 HP / 50 MP
Attack : 10 dmg
Blackpowder Bomb : 14 - 18 dmg, 10% Stun chance

To ja igram ^^

hrčak
02-07-2011, 19:54
Ja sam Assasin ak sam zaboravio stavit.

SharpDressedChevap
02-07-2011, 20:29
Del, zaboravio si mi stavit +10 MP od prstena i staffa :)

Delirium
02-07-2011, 20:51
A fak... dobro, stavit cu sljedeći potez, sam igraj XD

Delirium
02-07-2011, 20:54
šta niko nije skužio moju Conan referencu?

http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20110525010450/callofduty/images/9/91/Okay_face_RE_Demotivationals-s251x239-157585.jpg

SharpDressedChevap
08-07-2011, 14:00
Jel ovo crklo?

sickpetey
08-07-2011, 14:33
Neznam. Ja sam primjetio da ste se svi joinali na novije RPove i onda nakon dan dva svi ste prestali uopce postati u njih :D. So yeah mislim da je lagano krepalo tsk tsk

Chupacabra
08-07-2011, 14:37
Hrčak je uništio Piratizaciju. Da napišem da je dobio srčani? Da su nas GDra i pirati napali, Hrco umro, a ja i Azer se sakrili u grmlju? :D

sickpetey
08-07-2011, 14:50
Il cekajte da se svi ponovo vratite i dogovorite ko ljudi ocete igrat svi il ne.

SharpDressedChevap
08-07-2011, 14:53
Pa mislim ovo igramo saom ja i hrčak tako daaa... da, dead :(

Jebite se, ima da svi igrate moj RP :D

sickpetey
08-07-2011, 15:05
Pa popricajte sa hrckom bogte :roll: