PDA

Pogledaj cijelu verziju : Šta kažete na ovo??



MindReader
11-08-2006, 12:55
Ovako... o tome sam i prije razmišljao... radi se o jednom PCPlay skupu... e sad, kakvom, pitate se? Ja sviram u T.P. (neću pisat - požeški orkestar) i mi nekad, najčešće nedjeljom, odemo u jedno mjesto kod Požege na livade i tamo igramo nogomet, roštiljamo, idemo na bazene... to bude tako, 1-2 na godinu.

ja sam malo zaboravio na ovo, al je bolje da sad napomenem, nego da opet čekam... volio bih da, po mogućnosti, slijedećeg ljeta organiziramo (ili admini organiziraju, pošto su iz zagreba) jedan PCPlay skup na nekoj prostanoj livadi kad Zg-a i tamo se okupimo.. ili svi koji hoće doći, ili napravimo popis najnormalnijih... da malo popričamo u 4 - 8 - 16 - 32 oka... da se bolje upoznamo... vidimo svoje interese... malo se družimo, a da ne bude preko kompa... dakle, da malo zajedno ođemo u prirodu ili tako... neš slično ko Pisipijada, al bez natjecanja... sad, ne znam koga će starci pustiti, koga neće... ja isto još ne znam bi li me pustili....

to bi se odvijalo u togu jednog, a može i više dana.. admini mogu organizirati i MUP da malo pravi reda i tako, al to neće biti potrebno...

šta kažete?? ne znam kako bih to drugačije opisao... sve mi je u glavi, ali ne znam prenijeti u text

NiX@tHeG4M3R
11-08-2006, 13:19
Suer ideja!!!Samo da ja tamo đođem svi bi me ogovarali i pričali mi iza leđa! :cry: Kakav MUP!!!!??? :killyou:Ja dođem!!!I Već čujem Streetglowa:E to je onaj debil!!!A svi drugi "Da gle fakat" daj ajde maknimo se od njega!!! :cry:I ja pećem roštilj!!! :killyou: :pray: :rotfl: Ne fakat ne zezam se!!! :roll:

Dreamer Deceiver
11-08-2006, 13:25
ti biš bio ona pinata koju bimo tukli nadajuci se slatkišima :fof: uglovnam sam si si kriv šta te svi mrze(ok,nisi baš sam,ali velikim djelom jesi)...
btw ideja je supe

olio
11-08-2006, 13:40
popis naj nromalnijih ..tih ovdje nema

ivan
11-08-2006, 14:15
odlična ideja!!! za vrijeme ljeta kad su praznici ;)
malo ćevapi, kobase i tako...

:bravo:

POSA
11-08-2006, 14:33
zakon ideja
ali zar nije pcplay već organizirao tako nešto - u jednom broju su izvještavali o tome. 500 kobasica party ili tako nešto, pisipijada, ne znam stvarno

Doggy
11-08-2006, 14:42
a zast bi to organiziral pcplay, zast se nebi mi/vi medjusobno dogovorili... i nemora biti samo u zg, pa nismo svi purgeri, damn...

olio
11-08-2006, 14:42
http://www.drnis.com/forum/messages/47/3110.jpg
http://www.krstarica.com/slike/magazin/ ... iljrak.jpg (http://www.krstarica.com/slike/magazin/zene/rostiljrak.jpg)

i onda se ovo dogodi

http://razglednice.online.co.yu/picture ... 000148.jpg (http://razglednice.online.co.yu/pictures/pict0000000148.jpg)

i svi se zapalimo i nikad se ne vratimo !!!

uff malo sam nabrijan zaboravite ovo gore .....

ideja je super

Doggy
11-08-2006, 14:46
onda najdite nekog ko zna rostiljati!!!!!!

nije dobro da se djeca igraju s vatrom...

NiX@tHeG4M3R
11-08-2006, 15:00
onda najdite nekog ko zna rostiljati!!!!!!

nije dobro da se djeca igraju s vatrom...

JA svaki put roštiljam kad je kod mene roštilj!!! :killyou:

Doggy
11-08-2006, 15:01
nist nisam rekel, samo sam odgovoril oliu

MindReader
11-08-2006, 15:06
nisam reko da mora pcplay organizirat, al bilo bi dobro, njih bi svi slušali

nemojte oročoka zezat

moj stari bi mogo roštiljat, ako bi pristo... al ne vjerujem

mrs.croft
11-08-2006, 15:19
zakon ideja
ali zar nije pcplay već organizirao tako nešto - u jednom broju su izvještavali o tome. 500 kobasica party ili tako nešto, pisipijada, ne znam stvarno

da organizirali su...ali u našoj odsutnosti :rotfl:

inače ideja je super...admini razmislite malo o ovome (naravno kad se 28.11.vratite s godišnjeg)

bumo igrali fucu Forumaši vs. PCPlayevci :)

još kad bi mogo past neki LAN...

Dreamer Deceiver
11-08-2006, 15:27
jebeš lan,trebali bimo taj dan biti ko u komuni bez tehnologije

str33t6l0w
11-08-2006, 15:27
super ideja.. samo nix nebi tebe ogovarao.. mozda si u stvarnosti sasvim drugaciji.. ali se na forumu ponasas najgore....

inace super ideja.. i slazem se za sve.. naravno da dolazim.. moze i turnir.. forumasi vs. pcplay ekipa :D.... bilo sta... samo da se nademo ;)

Doggy
11-08-2006, 15:40
ak bude turnir, nek bude u vise igri a ne samo u jednoj (makar nikad nisam bil na turniru)....

Wizard
11-08-2006, 15:55
Neka nebude turnir, neka bude par dana bez nasih kompova, u carima savrsene prirode, ako bas ocete turnir, onda u nogometu, kosarci ili tako nesto :D

Fencing_LORD
11-08-2006, 16:06
Super ideja! Neka bude turnir u "shoot to kill".

MindReader
11-08-2006, 16:09
nema kompova... samo priroda, svjež zrak i čevapi :D drago mi je da se slažete sa mnom... samo još da admini vide... :roll:

King tiger
11-08-2006, 16:17
Ja sam super za rosthiljom al ne mogu doc :(

MindReader
11-08-2006, 16:54
Ja sam super za rosthiljom al ne mogu doc :(
a ko zna? šta ako si iz BiH? slijedećeg ljeta jedan dan valjda možeš doći :wink: trebamo roštiljaše... jel wiking zna roštiljat?

NiX@tHeG4M3R
11-08-2006, 17:24
Ja sam super za rosthiljom al ne mogu doc :(
a ko zna? šta ako si iz BiH? slijedećeg ljeta jedan dan valjda možeš doći :wink: trebamo roštiljaše... jel wiking zna roštiljat?

A ja!Pa ja uvijek kad je doma roštilj ja pečem!Evo sada za večeru idem peć čevape!!!A mene ste izostavili za roštiljaša :cry:I halat ćemo fucu!! :killyou:

Tri66a
11-08-2006, 17:52
Ajme pa vi kao da treba napraviti bombu a ne čevape ispeči.... :o Uzmeš gradele,ulje,sol,luk,pivu i čevape. Napraviš vatru,popiješ pivu,ubaciš ugljen,popijeuš pivu,staviš gradele,popijep pišu,svtaiš čaevpe,pijpoš pfivu,počliješ čevpe pifom,popiješ ulje, posololiš i eto čevapa(+ajvar+luk+lepinja) za prste polizati. I kasnije,ako hoćeš, popiješ pivu. To ti je recept za najbolje čevape na svijetu

NiX@tHeG4M3R
11-08-2006, 18:13
Ajme pa vi kao da treba napraviti bombu a ne čevape ispeči.... :o Uzmeš gradele,ulje,sol,luk,pivu i čevape. Napraviš vatru,popiješ pivu,ubaciš ugljen,popijeuš pivu,staviš gradele,popijep pišu,svtaiš čaevpe,pijpoš pfivu,počliješ čevpe pifom,popiješ ulje, posololiš i eto čevapa(+ajvar+luk+lepinja) za prste polizati. I kasnije,ako hoćeš, popiješ pivu. To ti je recept za najbolje čevape na svijetu

:pray: :pray: :pray:

Kron
11-08-2006, 20:54
Nemoš vjerovat, meni to isto palo na pamet, i baš sam se sjetio pisipijade, i one kante sa fantom i pivom! Ja sam ZA

Jerry
11-08-2006, 20:55
ja sam za!!
da bar
ljudi znam ja roštiljat
kobasice,pljeske,čevape sam pitajte,djed me naučio :pray: :pray:

olio
11-08-2006, 20:59
Ajme pa vi kao da treba napraviti bombu a ne čevape ispeči.... :o Uzmeš gradele,ulje,sol,luk,pivu i čevape. Napraviš vatru,popiješ pivu,ubaciš ugljen,popijeuš pivu,staviš gradele,popijep pišu,svtaiš čaevpe,pijpoš pfivu,počliješ čevpe pifom,popiješ ulje, posololiš i eto čevapa(+ajvar+luk+lepinja) za prste polizati. I kasnije,ako hoćeš, popiješ pivu. To ti je recept za najbolje čevape na svijetulud si lud legendo

joj ne mogu se prestat smijat . :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Kron
11-08-2006, 21:00
Onaj ko bar 5 puta nije sam upali roštilj i SVE sam napravio, ne zna roštiljat. Ja sam naučio na teži način :(

NiX@tHeG4M3R
11-08-2006, 21:24
Onaj ko bar 5 puta nije sam upali roštilj i SVE sam napravio, ne zna roštiljat. Ja sam naučio na teži način :(

Jebote sada sam prije 1 vremena pekao čevape!!!I sada u nedelju kada je burazu ročkas!!!Radim roštilj!!! 8)

Kron
11-08-2006, 21:38
Dobro, neki su priridno talentirani a neki imaju stalnu životnu pratilju-peh

King tiger
11-08-2006, 21:47
Da vam objasnim :D nalozis vatru od drva i ispod papira stavis i sve potpalis, cekas da se razgori, stavis ugalj, uzmes karton pa "razmases"
, stavis onu resetku od rostilja, uzmes ulja i pomastis, peces cevape.
I narafno popijes pivu :)

NiX@tHeG4M3R
11-08-2006, 21:59
Da vam objasnim :D nalozis vatru od drva i ispod papira stavis i sve potpalis, cekas da se razgori, stavis ugalj, uzmes karton pa "razmases"
, stavis onu resetku od rostilja, uzmes ulja i pomastis, peces cevape.
I narafno popijes pivu :)

Kakvo ulje??Špekom ja to premažem!!! :killyou:

King tiger
11-08-2006, 22:21
Buduci da ja ne jedem svinjetinu koristim ulje ili od teletinu zlipu, a i cevapi od/ sa svinjetinom su jako losi tj. nije to to.

NiX@tHeG4M3R
11-08-2006, 22:47
Buduci da ja ne jedem svinjetinu koristim ulje ili od teletinu zlipu, a i cevapi od/ sa svinjetinom su jako losi tj. nije to to.

Imaš pravo!Fakat si car!!!Ma ja samo premažem špekom al može i ulje!Jeo sam banja lučke čevape samo od junjetine!Baš su fini!!! :killyou: :wink:

MindReader
12-08-2006, 08:43
eeeej! :D prestanite sa kulinarskim savjetima i offtopinzima! neki ljudi još nisu ovo vidjeli pa će mislit da je to škola roštiljanja :D

Dreamer Deceiver
12-08-2006, 11:13
mogli bimo mi vs pcplay ekipa u painballu...bilo bi svega

Fencing_LORD
12-08-2006, 11:14
mogli bimo mi vs pcplay ekipa u painballu...bilo bi svega

je sam reko : "shoot to kill the w1k1n6"

str33t6l0w
12-08-2006, 12:29
mogli bimo mi vs pcplay ekipa u painballu...bilo bi svega

e to sam i ja pomislio :D... ovo bi bilo dobro da usporedimo REAL LIFE Counter Strike :D:D:D

MindReader
12-08-2006, 13:10
ko će tu opremu i sve platit? hehe :D
al dobra ideja... samo da admini vide... al ne znam kako oni to nisu prije predložili, kao neka nagrada nama što smo dio njih...

olio
12-08-2006, 13:12
ko će tu opremu i sve platit? hehe :D
al dobra ideja... samo da admini vide... al ne znam kako oni to nisu prije predložili, kao neka nagrada nama što smo dio njih...pa naravno naplatiš ulaz i imamo money

Tri66a
12-08-2006, 14:49
Pa iznajmimo opremu....vidio sam negdje ponudu za cjelodnevni izlet paintball+ručak. Ujutro prođeš obuku i trening,ručaš(roštilj fkors) i onda popodne igraš paintball. Mislim da je došlo nekih 200-tinjak kuna,nisam siguran. (davno je bilo)

str33t6l0w
12-08-2006, 15:12
Pa iznajmimo opremu....vidio sam negdje ponudu za cjelodnevni izlet paintball+ručak. Ujutro prođeš obuku i trening,ručaš(roštilj fkors) i onda popodne igraš paintball. Mislim da je došlo nekih 200-tinjak kuna,nisam siguran. (davno je bilo)

ima tu negdje u okolici mog sela... 200 kuglica + puška za paintball = 100kn.... tako je bilo prije pa sam iso igrat :D

Sonic_Moronic
28-11-2006, 20:49
Predobra ideja :pray:

Ako budem mogo doći SIGURNO oću :D

goGAMERo
28-11-2006, 21:22
Super ideja, samo mi meni trebao privatni zrakoplov, jer sam ipak u Mostaru :rotfl: a taj skup nesmijem nikako propustiti, ta svi znate da to ne može proći bez mene da ga hebeš :)

Kenyi
28-11-2006, 22:23
ja sam u sarajevu sta mislis kako je meni?

28-11-2006, 22:30
e moze.imam 2.5k kvadrata slobodnog zemljišta,nešto ćemo smislit :D

NiX4tHeG@M3R
28-11-2006, 22:37
ja sam u sarajevu sta mislis kako je meni?


tebi je mama avion pa možeš doć


(ŠALA PREK MSN_a)

Kenyi
28-11-2006, 22:44
nixa ne bi se spustao sada na tvoj nivo da bih kominicirao na tvoj nacin.

King tiger
28-11-2006, 23:02
Mi iz BiH idemo svi zajedno Yugom.

Sickmanno1
28-11-2006, 23:46
Odlicna ideja...ja bi dosao ziher :D

Da da uhvatili ste me...razlog je upoznavanja mog idola Iggy-a :D

I'm in love :oops:

str33t6l0w
28-11-2006, 23:54
oujea :D.. vratili ste ovu temu iz mrtvih... oujea...

inace.. nijedan admin se nije javio na ovo.. steta.. al bilo bi premocno.. za manje od godinu dana se ovo MORA organizirat... inace ce bit problema....za pcplay...

Ps1ho
28-11-2006, 23:55
Ja pretpostavljam da ovi iz pcplay ekipe nemaju vremena zahebavat se sa hrpom dječurlije... :(

Jerry
29-11-2006, 00:05
hahaha :rotfl: ,btw kad bi došli sickmano,mrscroft,princeartas,nixathespammer,kiklj op prvo što bi im iggy napravi o (ili wiking) podijelio Live banana (to vam je šaka u glavi u RL,ko što je ban na netu :) )

Sickmanno1
29-11-2006, 00:24
hahaha :rotfl: ,btw kad bi došli sickmano,mrscroft,princeartas,nixathespammer,kiklj op prvo što bi im iggy napravi o (ili wiking) podijelio Live banana (to vam je šaka u glavi u RL,ko što je ban na netu :) )

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

decec pa da mene iggy udari (znam da ne bi, ali predpostavimo da bi) pukla bi mu ruka...

Ps1ho
29-11-2006, 00:28
hahaha :rotfl: ,btw kad bi došli sickmano,mrscroft,princeartas,nixathespammer,kiklj op prvo što bi im iggy napravi o (ili wiking) podijelio Live banana (to vam je šaka u glavi u RL,ko što je ban na netu :) )

Ne, ja mislim da kad bi se nasli sckmano, mrscroft, prince i nixa da bi nixa pokupio teske batine :roll:

Burek_fr0m_SPACE
29-11-2006, 00:53
Mi iz BiH idemo svi zajedno Yugom.
Računajte i mene :D Dobra ideja, samo malo preutopijska...

str33t6l0w
29-11-2006, 01:03
hahaha :rotfl: ,btw kad bi došli sickmano,mrscroft,princeartas,nixathespammer,kiklj op prvo što bi im iggy napravi o (ili wiking) podijelio Live banana (to vam je šaka u glavi u RL,ko što je ban na netu :) )

Ne, ja mislim da kad bi se nasli sckmano, mrscroft, prince i nixa da bi nixa pokupio teske batine :roll:

LOOOL:.. nezaboravi i mene :D

ma salim se ;)... smirio se .. valjda :D...

al i ja bi pokupio batine :D.. sigurno. od nekih ljudi koje sam nazivciro ovdje :D..

i mogli bi ovu danasnju FEAR rundu (za CB) odigrat uzivo :killyou: :DLOOL

al bilo bi bas luudo :D... i da.. za svaki slucaj.. nosim čakiju sa sobom kad budem iso :D... za svaki slucaj :D

29-11-2006, 09:15
Ja pretpostavljam da ovi iz pcplay ekipe nemaju vremena zahebavat se sa hrpom dječurlije... :(
neda se ni nama :D

Rocchiro
29-11-2006, 09:29
ja dolazim ako bude pive i cevapa

W1k1n6
29-11-2006, 10:08
Ideja je jako dobra, i kao što je to već netko predložio, po meni bi također bilo najbolje da to organiziraju ekipe s foruma, recimo osnoju se povjerenstva zza fešte, dogovori se jedan dan za sve i tada se u svim mjestima/gradovima okupe ekipe i naprave fešte prema svojim željama i mogućnostima. Mislim da bi to bilo puno bolje nego da se sve odvija na jednom centralnom mjestu u Zagrebu, budući vas ima sa svih strana svijeta. Sa svake fešte nam pošaljete par dobrih slika i neki tekstić o tome što se sve zbivalo, pa to možemo objaviti, bilo u PC Playu ili na webu/forumu.

NiX4tHeG@M3R
29-11-2006, 10:23
Ideja je jako dobra, i kao što je to već netko predložio, po meni bi također bilo najbolje da to organiziraju ekipe s foruma, recimo osnoju se povjerenstva zza fešte, dogovori se jedan dan za sve i tada se u svim mjestima/gradovima okupe ekipe i naprave fešte prema svojim željama i mogućnostima. Mislim da bi to bilo puno bolje nego da se sve odvija na jednom centralnom mjestu u Zagrebu, budući vas ima sa svih strana svijeta. Sa svake fešte nam pošaljete par dobrih slika i neki tekstić o tome što se sve zbivalo, pa to možemo objaviti, bilo u PC Playu ili na webu/forumu.

jebi ga!!!
i ja bi išo da se bilo gdje održava jer je ljeto pa tak i tak mi jje swejedno išo u njemaču ili na more ili u kurac!

Ps1ho
29-11-2006, 11:14
a jebiga šta bi mi iz požege napravili party od 3-4 ljudi :?
Po meni uopče nije bed prek ljeta otič do Zagreba na 1-2 dana, a mislim da je tak i ostalima...

29-11-2006, 11:19
a jebiga šta bi mi iz požege napravili party od 3-4 ljudi :?
Po meni uopče nije bed prek ljeta otič do Zagreba na 1-2 dana, a mislim da je tak i ostalima...
da,sad kad sam ti obećao pivu nije problem jel :D

Ps1ho
29-11-2006, 11:24
a jebiga šta bi mi iz požege napravili party od 3-4 ljudi :?
Po meni uopče nije bed prek ljeta otič do Zagreba na 1-2 dana, a mislim da je tak i ostalima...
da,sad kad sam ti obećao pivu nije problem jel :D

pročito si me :oops: :P

str33t6l0w
29-11-2006, 11:36
a jebiga šta bi mi iz požege napravili party od 3-4 ljudi :?
Po meni uopče nije bed prek ljeta otič do Zagreba na 1-2 dana, a mislim da je tak i ostalima...

nije ni meni bed... ono.. praznici su... mogu gdje god hocu :D

MindReader
29-11-2006, 15:21
hehe baš mi je drago da se drago da se wiking odazvo :D
anyways.. meni isto nije problem doći u zg preko praznika.. ono - uopće
to bi trebalo bit u nekom ruralnom dijelu grada (ono - bez highway to hell i sranja) - pa bi možda mogo proć jarun.. ako.. hm.. bude "mjesta" - u know what i mean (nisam iz zg-a pa se neću pravit pametan)
i to bi trebalo napravit popis ko će doć.. da se može sve izorganizirat..
i uvjet da bude ono - bezveze bi bilo da dođe neko ko je bio na forumu 3 puta.. ipak je to "naša" "fešta"..
btw - treba ponijet neke instrumente i malo zasvirat, da ne bude prazno :D

Babitz
29-11-2006, 15:52
mogu doći, nije problem
60km sam od zagreba, malo šveranja vlakom i tamo sam

možda dovučem još neku hcl gamad

a vidičemo sve
mora netko doć i sprdat sve 8)

Kenyi
29-11-2006, 16:01
dolaze mi suze na oci rado bih bio sa vama ali ipak sam veoooooooooomaaaaaa daleko.

The Boz
29-11-2006, 16:11
I'm game, a šta di bi se našli i šta bi to radili na teh m33tu? Pivnica neka i raspašoj?

Rocchiro
29-11-2006, 16:14
I'm game, a šta di bi se našli i šta bi to radili na teh m33tu? Pivnica neka i raspašoj?

a neg sta? :)

Helena
29-11-2006, 16:18
I'm game, a šta di bi se našli i šta bi to radili na teh m33tu? Pivnica neka i raspašoj?

a neg sta? :)

A Hanza, s obzirom na to da je najforumaš, časti gajbom pive. :)

29-11-2006, 16:25
A ti piješ de molim te:) (šala )

Ja sam za, ionak sam u zg svakog ljeta

Dreamer Deceiver
29-11-2006, 16:32
zagreb je meni ko amerika(dobro ne baš ko amerika) ja u zagreb idem jednom na godinu i to je to!(infosajam)a i bolje za zagreb da me nema tamo

Sonic_Moronic
29-11-2006, 19:11
EH... ja bi išo ali starci su problem...

Osim toga bojim se da bi me Glass istuko.

mrs.croft
29-11-2006, 22:40
hahaha :rotfl: ,btw kad bi došli sickmano,mrscroft,princeartas,nixathespammer,kiklj op prvo što bi im iggy napravi o (ili wiking) podijelio Live banana (to vam je šaka u glavi u RL,ko što je ban na netu :) )

Ne, ja mislim da kad bi se nasli sckmano, mrscroft, prince i nixa da bi nixa pokupio teske batine :roll:

fakjea™,to je dobra ideja,još ćemo pozvat hanzu sa motorkom

Prince-Artas
29-11-2006, 22:48
hahaha :rotfl: ,btw kad bi došli sickmano,mrscroft,princeartas,nixathespammer,kiklj op prvo što bi im iggy napravi o (ili wiking) podijelio Live banana (to vam je šaka u glavi u RL,ko što je ban na netu :) )

Ne, ja mislim da kad bi se nasli sckmano, mrscroft, prince i nixa da bi nixa pokupio teske batine :roll:

fakjea™,to je dobra ideja,još ćemo pozvat hanzu sa motorkom

carevi :pray:

Fenrir
30-11-2006, 14:01
if you organise it, I will come... :rotfl:
računajte na mene ljudovi

Me 2 , ak ce se to uspjet organizirat, me is going, da kiklopu ispunim želju da bude jednook ( šaka u glavu ) 8)

Babitz
30-11-2006, 15:51
na kraju neće biti ništa od toga

v4MP1r3
02-12-2006, 21:36
super ideja ali 80% neizvediva...
kako ce drugi ljudi doci do pozege?
nemojmo zanemariti cinjenicu da ima ljudi koji imaju -15 godina, a najvise ih ima s 17,16,15...

Dreamer Deceiver
02-12-2006, 21:44
požega kamo je to ?

Sonic_Moronic
02-12-2006, 21:50
meni je požega oko 60 km udaljena, a dok to bude organizirano već ću dobiti vozačku i sam ću se dovesti (can't fuckin' wait) tako da ću recimo moći povesti sonica ako ga starci puste, i tako svatko povede nekog i to je to

^^ To bi bilo cool, a mislim da će me pustit

MindReader
02-12-2006, 21:52
ma šta požega? nećete sad svi dolazit vamo?? :rotfl:
kažem, meni nije problem doći u zagreb ni prespavat negdje - ima uvijek slobodnih kontejnera

NiX4tHeG@M3R
02-12-2006, 21:54
ma šta požega? nećete sad svi dolazit vamo?? :rotfl:
kažem, meni nije problem doći u zagreb ni prespavat negdje - ima uvijek slobodnih kontejnera


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :pray: :pray: :pray: :pray:

Lord Ragnarok
02-12-2006, 22:59
ma šta požega? nećete sad svi dolazit vamo?? :rotfl:
kažem, meni nije problem doći u zagreb ni prespavat negdje - ima uvijek slobodnih kontejnera


ne smeta ti druženje s muhama i štakorima?

D.E.M.O.
02-12-2006, 23:02
Ovako... o tome sam i prije razmišljao... radi se o jednom PCPlay skupu... e sad, kakvom, pitate se? Ja sviram u T.P. (neću pisat - požeški orkestar) i mi nekad, najčešće nedjeljom, odemo u jedno mjesto kod Požege na livade i tamo igramo nogomet, roštiljamo, idemo na bazene... to bude tako, 1-2 na godinu.

ja sam malo zaboravio na ovo, al je bolje da sad napomenem, nego da opet čekam... volio bih da, po mogućnosti, slijedećeg ljeta organiziramo (ili admini organiziraju, pošto su iz zagreba) jedan PCPlay skup na nekoj prostanoj livadi kad Zg-a i tamo se okupimo.. ili svi koji hoće doći, ili napravimo popis najnormalnijih... da malo popričamo u 4 - 8 - 16 - 32 oka... da se bolje upoznamo... vidimo svoje interese... malo se družimo, a da ne bude preko kompa... dakle, da malo zajedno ođemo u prirodu ili tako... neš slično ko Pisipijada, al bez natjecanja... sad, ne znam koga će starci pustiti, koga neće... ja isto još ne znam bi li me pustili....

to bi se odvijalo u togu jednog, a može i više dana.. admini mogu organizirati i MUP da malo pravi reda i tako, al to neće biti potrebno...

šta kažete?? ne znam kako bih to drugačije opisao... sve mi je u glavi, ali ne znam prenijeti u text
je bih se samo htio dotaknuti wikinga :D

Kiklop
02-12-2006, 23:23
if you organise it, I will come... :rotfl:
računajte na mene ljudovi

Me 2 , ak ce se to uspjet organizirat, me is going, da kiklopu ispunim želju da bude jednook ( šaka u glavu ) 8)haha :rotfl: sunjam da ti meni opce mozes dosegnut glavu :rotfl:

Čux
03-12-2006, 12:05
ak bude išta od toga sigurno dolazim.

Ps1ho
03-12-2006, 12:32
ma šta požega? nećete sad svi dolazit vamo?? :rotfl:
kažem, meni nije problem doći u zagreb ni prespavat negdje - ima uvijek slobodnih kontejnera


ne smeta ti druženje s muhama i štakorima?

Muha i Štakor moj dobar drugar!

MindReader
03-12-2006, 16:00
ne mora bit Požega, imam rođaka u Zagrebu svugdje od Maksimira do Borovja tako da mogu bilo gdje, samo se dogovorimo kad bi se to organiziralo
za ljetne praznike, kad smo svi dostupni - kolko tolko
ja sam o tome razmišljo i prije ovogodišnjih praznika.. i mislio sam reći to - al sam zaboravio :rotfl:

unknown
04-12-2006, 08:24
šteta... neću moći dođi

Dart_Wader
05-12-2006, 11:27
koji su uvijeti da netko dode jel moze netko doc ako nije bio puno na forumu ili ako netko ima manje od 1k ili 100 postova nemoze doc ili tako nekako

Lord Ragnarok
05-12-2006, 11:31
to bi bilo jadno (ispod 1k postova) jer ja sam aktivan pa nemam 1k postova.
Trebalo bi dopustiti samo aktivnim članovima foruma

Jerry
05-12-2006, 11:50
lol pa nek svi dođu

Lord Ragnarok
05-12-2006, 11:54
može i to

THE NO
05-12-2006, 11:58
Ideja jest dobra,ali mislim da od toga neće bit ništa,zato što forumaša ima iz svih krajeva Hrvatskr,ako se "skup"održi u Zagrebu,neko ko ide iz npr.Dubrovniks,mora 4-5 sati putvat do Zagreba,pa bi to predstavljalo veliki problem,a na skup bi došli(ako bi se održao)samo oni koji žive tu u blizini mjesta di bi se skup održao.

Ps1ho
05-12-2006, 14:25
Ja sam u Požegi al bi svejedno ošo malo na party 8)

Raoul Duke
05-12-2006, 15:28
Lol ja zivim u Zadru :cry: A i imam 13 godina.Izgledam mlado :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Sonic_Moronic
05-12-2006, 19:16
Omg sad ćete sudit ljude po postovima??

Mislim stvarno..

Nek dođe ko kog želi.

Ps1ho
05-12-2006, 20:48
pa jebo vas nek dodje ko oce, ak bude bice cevapa i pive za sve, za one mladje tu je kola a za starije ce bit koje ukusnije vino i tak, sam nek bude...

Dreamer Deceiver
05-12-2006, 20:53
dodjite u Labin :rotfl: (kad ga pronađete na karti)

Archil
04-07-2007, 19:52
great idea! :) jel mogu ja rostiljat cevape? :rotfl:

Paran0a
04-07-2007, 19:54
Ide ko na Kljucic brdo ..predobri cevapi...

Dreadlock
04-07-2007, 23:46
ja sam za,sam da nebude svade.... :D

McPingvin_v2.0
05-07-2007, 00:04
necromancy detected?

MindReader
05-07-2007, 00:53
hehe čast mi je kad nekrofili dignu moj.. u temu :D

inače.. nadam se da će neš bit od svega toga XD

NiX4tHeG@M3R
05-07-2007, 11:01
Ide ko na Kljucic brdo ..predobri cevapi...

jel ide ko u šarić grill / pečenjarnicu špansko / granu / kod vilima / konobu marko / rubelj / kotač / mrvica 1 , 2 ,3 / super grill /


... predobri cevapi ...

McPingvin_v2.0
05-07-2007, 12:27
grana je gg, odrastao sam uz granu.

Archil
05-07-2007, 12:45
[quote="T!n0x":3l2j4zci]Ide ko na Kljucic brdo ..predobri cevapi...

jel ide ko u šarić grill / pečenjarnicu špansko / granu / kod vilima / konobu marko / rubelj / kotač / mrvica 1 , 2 ,3 / super grill /


... predobri cevapi ...[/quote:3l2j4zci]
rubelj grill na Ilici blizu trga, tam su preeeedobro cevapi :rotfl:

Aerial
05-07-2007, 13:07
hehe čast mi je kad nekrofili dignu moj.. u temu :D

inače.. nadam se da će neš bit od svega toga XD

Koliko bi bilo ženki u takvom društvu? ... jedna, Helena? :)

I don't even wanna think about it :wink:

Helena
05-07-2007, 13:15
Šta sad mene jadnu spominješ...? :cry:

Burek_fr0m_SPACE
05-07-2007, 15:23
Šta sad mene jadnu spominješ...? :cry:
Nemojte se ni nadat Heleni... :wink:

Aerial
05-07-2007, 15:44
Šta sad mene jadnu spominješ...? :cry:

Pa neznam, daj mi ime nekog drugog ženskog entiteta na ovom forumu pa ću nju spominjati :)

Helena
05-07-2007, 15:50
Šta sad mene jadnu spominješ...? :cry:
Nemojte se ni nadat Heleni... :wink:

Zašto ne?




Šta sad mene jadnu spominješ...? :cry:

Pa neznam, daj mi ime nekog drugog ženskog entiteta na ovom forumu pa ću nju spominjati :)

Umm, Matilda? :|

Aerial
05-07-2007, 18:04
Matilda?... I bloody never heard of her :|
Jel ona aktivni juzer ili je otišla u mirovinu? :)

05-07-2007, 18:05
Matilda je moja cura..nemojte se igrat..i da nije šala :wink:

Aerial
05-07-2007, 18:07
Matilda je moja cura..nemojte se igrat..i da nije šala :wink:

bogati... :wink:

Enivej, zbilja, ne znam jel ja to nju ne primjećujem (my deepest apologies to the fair lady) ili je ona ex-forumaš? :)

Helena
05-07-2007, 18:39
Očito ju ne primjećuješ... :o http://www.pcplay.hr/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=3986

Simon the Dreamer
05-07-2007, 18:47
Ja sam za, ako sam dovoljno normalan da dođem.
Prema nekim kuloarima nisam...

Donesem pljeskavice i bačvu :D

Aerial
05-07-2007, 18:51
Očito ju ne primjećuješ... :o http://www.pcplay.hr/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=3986

Eto ga, nisam uopće primjetio... Mea culpa :wink:

Fenrir
05-07-2007, 18:53
Ja bi rado došao, jel ako se ikad ostvari, već će mi noga zarast pa mogu doć.
Ja nosim Žuju, gameri su svi trezvenjaci, pa sve meni ostane :D

P.S.
Revenion će donijest kobasu/e :oops:

ivan
05-07-2007, 19:25
Matilda je moja cura..nemojte se igrat..i da nije šala :wink:

i onda je dovedeš među nas - grabežljivce :D

znate da je najbolji roštilj uz vodu... stoga, u klc imate 4 na izbor :)

bounce
05-07-2007, 19:27
ja bi došao ako smijem .. ali nemam 1k postova :rotfl:

Jopax
05-07-2007, 19:56
Nek to naprave sad za 100-ti broj ovo ljeto ja bi svoje natjerao da me natjeraju da odem :rotfl:
mogu busom ili nesto sl.
dobra je ideja za paintball ovi sa opomenama protiv admina :rotfl: :rotfl:
neravnopravna borba
ili moderatori protiv sviju :rotfl:
opet nepravedna nadmoc u brojevima
i ako nema ko za roshtilj moze elektricni gdje niko ne moze izgorit
samo postoji brza smrt elektrifikacijom :rotfl:

mravojed20
05-07-2007, 19:58
mogli bi admini protiv članova koji nemaju status moda,znači 5 vs 5.

Luka
05-07-2007, 20:02
mogli bi admini protiv članova koji nemaju status moda,znači 5 vs 5.

:rotfl:

Armachus
05-07-2007, 20:03
Ima malo više od 5 admina :D

Uglavnom, ja sam za nešto takvo!

m777
05-07-2007, 22:17
mogli bi admini protiv članova koji nemaju status moda,znači 5 vs 5.

:rotfl:
Igi je moj... 8)

bounce
06-07-2007, 00:16
a mogli bi prebit modove... ovak i onak imaju prosječno 15 godina.. :rotfl:

McPingvin_v2.0
06-07-2007, 02:06
Il može recimo Pingvin vs. svi s kima se zakačio.

1 vs 6355 :hm

ssalG
06-07-2007, 03:12
a mogli bi prebit modove... ovak i onak imaju prosječno 15 godina.. :rotfl:

Pa gdje češ tući moderatore još će te reći mami :D

m777
06-07-2007, 11:16
Il može recimo Pingvin vs. svi s kima se zakačio.

1 vs 6355 :hm
Pa kad smo se nas dvojica zakačili? Vidiš, mogli bi uskoro... Budemo već dogovorili vrijeme...

McPingvin_v2.0
06-07-2007, 11:26
ma dobro, oduzmi 5 ljudi s liste i to je to, nećemo cjepidlačit ^^

Lord AngelRI
06-07-2007, 21:46
zanimljiva ideja..... ako zaživi super....

NiX4tHeG@M3R
06-07-2007, 22:56
Sutra , 13 h , Remiza , kod okretišta Tramvaja


http://ordinaryleastsquare.typepad.com/photos/uncategorized/the_final_countdown.jpg

P.S. Pingvin mogao bi ja uz tebe stat , Brothers from Grana pa će biti

2 vs 6355 , možda ih i ubimo , kolko zajedno imamo kila , 180 , ako ne moram se onda priključiti tim 6355

str33t6l0w
06-07-2007, 23:35
nix & pingv.. count me in :rotfl:

Rocchiro
07-07-2007, 00:00
kaj,vi to nekakvo okupljanje radite ili kaj?

McPingvin_v2.0
07-07-2007, 01:33
nix & pingv.. count me in :rotfl:
nemoj da nedođeš, prvo ja držim nixu, ti ga lupaš, onda mjenjamo uloge ^^

NiX4tHeG@M3R
07-07-2007, 08:45
:)