PDA

Pogledaj cijelu verziju : KIA nagradna igra



marijanovic
10-06-2011, 22:20
Pozdrav,

Sudjelujem u jednoj nagradnoj igri od KIA Hrvatska. Nagrade su čisto pristojne.
Pozivnica/link ako ste voljni sudjelovati: http://www.kia.hr/fb/?p=1350933572

Puno sreće u igri onima koji odluće pridružiti mi se. :)

croat1gamer
10-06-2011, 22:52
Daj vise infa ili ce zavrsiti znas-vec-gdje.

marijanovic
10-06-2011, 23:17
Pravila:


Pravila nagradne igre

- Organizator nagradne igre je KMAG d.o.o. Nagradna igra odvija se putem aplikacije na facebooku, u razdoblju od 22.04. do 02.07. 2011. godine.

- Sudjelovanje u nagradnoj igri uvjetovano je prijavom putem facebook aplikacije na adresi: http://www.facebook.com/KIAHrvatskaSkoja će biti na raspolaganju od 22.4.2011.

- Sudionici nagradne igre moraju skupiti svih 9 automobila u svoju garažu. Korisnici će nakon prijave u aplikaciju dobiti 1 automobil, 5 automobila skupljaju tako da ih dobivaju od prijatelja, po 10% od automobila, što znači da svaki igrač mora primiti 50 pošiljki kako bi skupio 6 automobila. Zadnja 3 automobila dobiva: jedan za točno rješavanje kviza, drugi za slanje pozivnica 10 prijatelja koji još ne igraju igru i treći za slanje najmanje 50 pošiljki prijateljima (dovoljno je poslati pošiljke, ali prijatelji ih ne moraju preuzeti). Dnevni limit je 10 pošiljki. Korisnik može iskoristiti promo kod s letka koji će se moći podignuti na Kia Road Show događaju (više o događaju na stranici http://www.kia.hr/roadshow) i pomoću koda dobiva do 300% u igri (maksimalno može unijeti do 3 koda), odnosno jedna kod je 100% jer korisnik dobiva jedan cijeli automobil.

- Sudionici koji do kraja nagradne igre skupe svih 9 automobila u svojoj garaži, bit će uvršteni u nagradno izvlačenje za glavne nagrade – Apple proizvode (1. nagrada: Apple MacBook Air, 2. nagrada: Apple iPad) te ostale Kia nagrade. Svaki tjedan tijekom nagradne igre, elektronskim odabirom izvlačimo i nagrađujemo igrače praktičnim nagradama.

- Osvojene nagrade nije moguće zamijeniti za gotovinu.

- Osvojena nagrada glasi na ime i prezime igrača i nije prenosiva.

- U nagradnoj igri mogu sudjelovati samo punoljetne osobe sa stalnim prebivalištem u Republici Hrvatskoj i s valjanom osobnom iskaznicom.

- KMAG d.o.o. zadržava pravo korištenja osobnih podataka sudionika nagradne igre u marketinške svrhe.

- Zaposlenicima organizatora (KMAG d.o.o.) i članovima njihove uže obitelji nije dopušteno sudjelovati u nagradnoj igri.

- Organizator zadržava pravo utvrđivanja regularnosti dodjele nagrade u slučaju eventualne zloupotrebe ili sumnje na zloupotrebu Internet aplikacije facebook za prikupljanje bodova u nagradnoj igri.


Zagreb, 21.04.2011.

Izgled sučelja:
http://zaslike.com/files/a6xt28y4koxpyrzwcs9m.jpeg

Je li to dovoljno informacija?

Kid A
10-06-2011, 23:19
Jesi sam napisao ono gore ili si samo kopirao?

Bojim se da ces morat opisat nagradnu igru svojim rijecima i zasto bas mislis da bi ti trebao nagradu inace ovo moze zavrsiti u bannedu

Sorry al takva su pravila. Da se mene pita ne bi bio problem al ne odlucujem samo ja jbg :/

marijanovic
10-06-2011, 23:27
Kopirao sam pravila igre. Screenshoot igre sam uzeo iz browsera.
A kako opisati svojim rijecima; pozoveš ljudi u igru, odradiš što treba (kviz i ostalo) te tako skupiš sve automobile i na kraju sudjeluješ u izvlačenju.
Osim finalnog izvlačenja postoje i tjedna, no ona su s slabijim nagradama.
Zašto baš ja trebam nagradu? Pa ne znam, dobio sam u poštu KIA mjesečnik ili što to već je (neki kao njihov časopisčić/letak) s kodom za igru i informacijama (te nekim popustima za servise, KIA djelove, opisima novih linija KIA automobila i sličnim), a macBook ili iPad mi ne bi škodio...

Kid A
10-06-2011, 23:30
Mislim da za takve stvari trebas koristit pravo ime i adresu i moras poslat adminima telefon da znaju da nije bot ili nekakav scam

Paran0a
11-06-2011, 07:29
Hvala Ti Admire sto si me obavijestio putem pm-a na ovu temu. Marijanovicu kao glavni organizator ove igre moram te obavijestiti kako ce ti daljnje natjecanje biti zabranjeno. Ukoliko se pokusas i dalje prijavljivati morat cemo o tome obavijestiti nadzlezne.

Ako imas ikakve prituzbe slobodno posjeti nas postanski sanducic:

Gornjostupnička 18J
10255 Zagreb

Insert
11-06-2011, 14:36
Previše gnjavaže za ipad. Očekivao sam auto.