PDA

Pogledaj cijelu verziju : MicroVolts



Electromaster
09-06-2011, 22:31
Evo dok brojim sate do ofišl rilisa nakon višemjesečne open bete, mogo bi malo izbrbljati o ovome.

Niišta dakle, igra je besplatni "Online Multiplayer Toy Shooter" kako na stranicama piše- u biti, radi se o klasičnoj fast paced- third person- pucnjavi, bez previše đinđa minđa, nikakva vozila, klase i čudesa, sam ideš i pucaš. Ovo pak "Toy Shooter" u nazivu je tu zato što su likovi u igri u biti male figurice- što za rezultat ima da su sve mape tipa soba, dvorište, maketa broda i tako dalje. Doduše, u igru je uključen i lagani RPG faktor, pa tako kupite EXP i lovu, levelapate i kupujete iteme, ali ništa odveć presudno.
E da, valjda napomenuti i da nema gej progresiv helth sistem, već medpack droppa kad nekog pokosiš.

Od vrsta igre sve standardno, Free For All, TD, CTF, Item Match, Elimination, Melee, te novo dodani Zombie Mod u kojem netko od igrača postane zaražen, dobije tonu HP-a ali ostane bez svega osim melee oružja, i mora zarazit ostale. Te fore su valjda popularne ovih dana. :)

Onda, oružja. Podijeljena su u 7 skupina, melee, rifle, shotgun, sniper, minigun, rocket i grenade, te se spawnate sa punom municijom, pa dok vam potraje- ili ne skupite reload item. U šopu se zarađenom lovom mogu kupiti i nešto bolje verzije svake klase oružja, ali koliko će vam to koristiti ovisi prvenstveno o vašem skillu.

Likovi i itemi... U igri postoje 4 osnovna lika, debeli reper, schoolgirl, neka demonska gotik žena i robot. Svaki od njih može se ful kustomizirati kupovanjem itema različitih cijena, od kojih svaki nosi neki bonus, tipa ekstra HP, speed, municija ili neš- ali bitno je istaknuti da neovisno o cijeni, svaki item iste skupine nosi jednaki bonus, što je očito napravljeno kak fegeti koji stalno vise na igri ili pak farmaju ne bi bili overpowered.

Uglavnom, fora igra. Grafika je kul i šarena, akcija brza kako meni paše... I iako se možda nekima neće svidjet kaj je TPS, u biti jedina stvar koju joj ja zamjeram jest što fegeti japsi u svojoj verziji pod nazivom Toy Wars imaju licencirane anime ajteme, a glasove likovima daju pro animeh voice actori... Eh. :)

Par trejlera:
ZTuWJg1DcbQ
yJYmKWWYIrA&feature=fvwrel
u1ghvEHEfTg
0wYt_f_TvQY

Arbiter of Change
09-07-2012, 19:52
Od nedavno je na Steamu. Just saiyan.

Devil Dog
09-07-2012, 19:55
Isprobao, moram priznat da je zabavno.