PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nintendo Wii U



bezimeni
09-06-2011, 20:00
Ovo se već može nazvati konzolom .Izgleda totalno zanimljivo.

zFMlM7bWgIg&feature=player_embedded#at=166

arHNcSMXaBk

Arbiter of Change
09-06-2011, 20:46
Dok ne sjedneš na gamepad i uprozoriš ekran. :)
Ali da, zakon. I specs-wise jači od 360 i PS3. I mulitplat-ready. I Nintendo sad također cilja na "hardcore" gamere.

bezimeni
09-06-2011, 21:36
Ova bi konzola mogla biti toliki pogodak , da će najvjerojatnije , PS4 i X720 izaći na tržište puno prije nego su najavljeni .

Kid A
09-06-2011, 21:48
http://chanarchive.org/content/2_v/97908120/1307492873007.jpg
http://chanarchive.org/content/2_v/97908120/1307492842002.png
http://chanarchive.org/content/2_v/97908120/1307494314844.png

Arbiter of Change
09-06-2011, 21:55
I to još touchscreen.

Babitz
10-06-2011, 05:52
Budimo realni, jedino što će izać bit će Zelda, Mario, Metroid i slična govna koja su trebala umrijeti još prije 20 godina.

W3DR4N
10-06-2011, 08:29
Nintendo je to već pokušao s GBA + Gamecube, a Sony s PSP-om. Oboje je bilo fail.
Ipak, mislim da bi mogla bolje funkcionirati integracija PSP Vite s PS3 nego ovo.

Deadwalker
10-06-2011, 09:28
Budimo realni, jedino što će izać bit će Zelda, Mario, Metroid i slična govna koja su trebala umrijeti još prije 20 godina.

Osim što su već potvrđeni naslovi tipa Assassin's Creed: Revelations ili pak Batman: Akrham City,a vjerojatno će i sve ostale AAA igre na ovu konzolu. Wii je do sada bio najprodavanija konzola i to samo na temelju svojih hitova kojih nije bilo na drugim konzolama. Sada će i sve multiplatformske igre za "hardcore" igrače i na Nintendo. Uz ovakav jedinstven kontroler, mislim da je Nintendo napravio novu zlatnu koku.

Babitz
10-06-2011, 18:57
Wii je bio najprodavaniji jer je imao najbrojnije tržište, dok ga je svaki iole ozbiljniji gamer gledao s podsmijehom. Zadrži ove prognoze dok nova konzola ne izađe. Ne kažem da će bit loša konzola, samo da se ne odrkavate svi na hajp kad još nije poznato ni kako će sve to skupa funkcionirati. Osobno mi se ovo čini ko ogroman DS, što mi se donekle i sviđa jer je DS imao nekoliko odlično izvedenih ideja s touchscreenom i dva ekrana, no većina developera nisu znali što bi s drugim ekranom. Pretpostavljam da će ovdje biti slično, no prognozu treba ostavit i čekat izlazak konzole. Bio je hajp oko 3DS-a i kaj se dogodilo? Nitko ne priča o njemu, a i nikog ne boli kurac jer je imao što? 13 loših launch naslova što nikom ne ide u glavu.

bezimeni
11-06-2011, 07:37
Kažu da će cijena biti nešto preko 200 eura.I nije loše za potpuno nov proizvod sa takvim kontrolerom.Ako budu izlazile široko prihvaćene igre ova konzola bi stvarno mogla biti hit .

Babitz
11-06-2011, 09:17
200-250 eura uopće nije puno za novu konzolu i pritom nisam sarkastičan. Ja ću uzet kad padne cijena i ak će imat dobrih igara. Ako će imat i neke unikatne pizdarije ko DS, još bolje. Samo da ga ne okrenu isključivo kućanicama i djeci ko Wii.

bezimeni
11-06-2011, 09:24
Pa i ja sam se zapalio .Najviše zbog toga jer ovo je KONZOLA za razliku od PS3 i X360 koji su ograničeni PC sa kontrolerom.Ne znam zašto točno imam takav osjećaj ali jednostavno ga imam :D . Makar kad bolje razmislim na piceku ima toliko dobrih naslova kje ni ne stignem odigrati da bi ovo bilo kupovina kruha pored pogače .

Babitz
11-06-2011, 09:33
A uvijek dobro dođe sporedno igralo za slučaj da ti rikne matična il nešto. :(

bezimeni
11-06-2011, 10:00
Wii U oduševio velikane (http://www.bug.hr/master/vijesti/wii-odusevio-velikane/109254.aspx)

Kid A
15-06-2011, 16:54
bINUfbLV_0M
Prejaka reklama :D

Cid
15-06-2011, 17:03
DAJ NEK IzMISLE NEŠTO NOVO JEBO IH ISUS MASONSKI
Tim serijalima reklamiraju svaku jebenu konzolu koju su dosad izdali

Babitz
15-06-2011, 19:20
Naravno da oće kad će se prodavat ko eliksir života.

Cid
15-06-2011, 19:27
Imam DS, ali ovo ne uzimam. Jedino što već sad znam da će rulat jest Minecraft, ali nemaa šanse da isključivo zbog njega kupujem. Pun mi je prozor tog ljigavog marketinga, ko da ikog od njih boli k za igrače ili za igre uopće.

Babitz
16-06-2011, 00:53
Naravno da mare za igrače. Serviraju nam smeća koja kupujemo i sukladno tome želimo.

Cid
16-06-2011, 01:08
Ja ne želim.

Sickmanno1
17-06-2011, 19:24
A ja mislio da je Babic profinjeni hejter, kao ono lik bicha po fransizama kao sto su Mario i Zelda jer kao imaju puno nastavaka (valjda), a sam igra pokemone sa 20 i kusur godina :( koji ne da su izlizani vec mi se bljuje pri samoj rijeci pokemon.

E vidis to je fransiza koja je trebala krepati davno davno...

I ne, nisi kul ak kazes da je Galaxy los...

Cid
17-06-2011, 19:30
Ovi ostali bar uvode neka nova sranja, pokemon u svakom elementu isti ko i prije 20 godina.
Jedino što rade jest da svakim nastavkom ubacuju neke nove pokemone. Rađe bi igrao svaki nastavak s originalnima, nego gledao one mutirane rugobe.

Babitz
17-06-2011, 22:56
Nisu identični pokemoni ko prije 15 godina. Dogodilo se mnogo izmjena "under the hood" koje ne možete shvatit ak niste igrali postepeno. Definitivno su evoluirali mnogo više od Maria, Zelde i sličnih igara koje svi kupuju zadnjih 20 godina ko da su s igrama uključeni blowjob i puding.

Iako, u načelu, dosta toge je u pokemonima reciklirano što i meni smeta i po čemu sam bičao više nego jednom. Čak sam o tome napisao kolumnu koja nije nikad objavljena, a i u recenziji jednoj (i masu puta na forumima) sam se sprdao na svoj račun što igram te reciklaže jer ko retard očekujem neš novo dok se smijem cod i mario fenbojima. S druge strane, posljednje sam pokemone odigrao jedva tridesetak sati kolko mi je trebalo da prođem ligu i ostavio ih jer mi više idu na kurac. Tako da mi ne možete srati za neko licemjerje, a sve i da jesam licemjeran, to ne mijenja činjenice da nam govna neoriginalna serviraju zadnjih 20 godina. U gaming svijetu, ja sam Nintendo odavno prekrižio kao ozbiljnu kompaniju. Jedino što valja je DS i to samo radi ogromne 3rd party podrške.

Deadwalker
18-06-2011, 10:37
Slažem se, originalnosti je definitivno nestalo. Mislim da nije problem u tome što je developeri nemaju, nego jednostavno živimo u potrošačkom društvu koje će kupiti bilo što. Zato se toliko forsaju stari serijali pa imamo 20 Call of Dutya, tri Mass Effecta (iako je prvi mogao elegantno završiti priču), dva Dragon Agea (drugi je smijurija prema prvom), četiri Halo-a, milijun Super Maria i na kraju krajeva totalno prožvakane koncepte.
Osobno se toliko ne opterećujem time. Nađem si godišnje par igara i nastojim se uživiti u njih maskimalno, bez obzira na sterilnost istih. Najbolji primjer mi je Mass Effect. Iako radnja je totalni klišej (spasit ćeš galaksiju, ti pojedinac), ali je upravo čar u igrama da radiš stvari koje su nemoguće u stvarnosti i da budeš onaj nekakav shiny vitez po x-ti puta.
S druge strane, oduševljavaju me nove snage iz istočne Europe pa igre poput Witchera, Stalkera ili nekakav King's Bounty (oko, ovo je reidanje, nvm) me jako vesele pošto imaju neke tragove nekakve originalnosti u sebi.
Treba biti realan i u današnjem svijetu bez para nema jake produkcije pa ni nekakvog Mass Effecta. Sve je to samo posao i ništa ne ide u produkciju bez blagoslova izdavača.
Zašto su stare igre bile originalnije, nego ove današnje? Iz jednostavnog razloga, a to je da se daleko manje novaca vrtilo u cijeloj priči te su developeri imali daleko slobodnije ruke. Danas produkcijom igara diktiraju izdavači i to onda rezultira nekakvim Dragon Age-om 2. Nisu u Biowareu zaboravili raditi kvalitetne igre, nego imaju pohlepnog šefa koji ih forsa da igru prilagode isplatljivoj platformi (konzole), da se produkcija napravi u godinu dana (što je nemoguće za jedan kvalitetan rpg) i da igramo sa nekim badass likom koji ima veliki mač i krvave ožiljce po glavi jer je to američkim klincima super.

Ocke, otišao sam totalno u off-topic, ti si kriv Babic :D

Sickmanno1
18-06-2011, 12:59
Pitat cu te za par godina koliko je Witcher orginalan kad izadu jos par nastavka...jer upravo ce se to desiti...

...kao sto se desilo sa STALKER-om. Prvi je orginalan, donekle, ali drugi i treci dio? Cmon...

Ne znam zasto je za vas nastavak igre ili stamanje nastavaka manjak orginalosti. Pa recimo vec spomenuti Mario je napredovao na toliko levela da je to strasno. Ok radi se o ikoni staroj skoro 30 godina i fakat ne vidim razlog zasto bi stavljali i izmisljali neke nove random likove kad imaju prepoznatljivu ikonu gaminga.

Brijem onak da svaki covjek i koji ne igra igre zna za Super Maria, a to i je upravo point.

Neznam za vas, ali ja cu rade odigrati arkadni Mario Tennis za N64 sa Mariom, Luigiem i ostalim likovima nego sa nekim random bezveznim likovima za koje nisam nikad cuo i zasigurno necu vajnati o orginalnosti.

Deadwalker
18-06-2011, 13:13
Istva stvar kao i Stacraft 2 te tzv. nadolazeće "ekspanzije". :)

Nemam ništa protiv nastavaka, ali je očigledno da je to samo dodatna mužnja novaca. Kod nekih naslova više, kod nekih manje dakako. Ako je igra kvalitetna, odigrati ću je naravno, samo ono, htio sam reći da je danas premalo novih ip-ova, a previše nastavaka.

Sickmanno1
18-06-2011, 13:34
Prvo sto se tice SC2, Blizzardu nije ni namjera bila biti orginalna, dali su ono sto su igraci i htijeli, nastavak StarCraft-a, old skul strategiju kakvih manjka ovih dana...

Drugo, nastavci su sasvim normalni. Hoces reci da je Witcher 2 pogreska? Sumljam...barem sto se tebe tice, moje misljenje znas :P

Cid
18-06-2011, 13:35
sumljam :(

Sickmanno1
18-06-2011, 14:06
joj dobro sumnjam, sretan bokte?

Deadwalker
18-06-2011, 14:32
Nisi me skuzio :D
Nemam nista protiv nastavaka, ali je prepremalo novih ip-ova odnosno novih ideja.

Sickmanno1
18-06-2011, 16:29
Rizik jbga :D

Babitz
18-06-2011, 22:03
Baš da želim za 10 godina igrat Witcher 7, Mass Effect 9, Dragon Age 6 i Super Mario 32967890, ne.

W3DR4N
19-06-2011, 07:53
King nema nikakav kredibilitet jer igra Pokemone. To onako, nitko ne radi.

Deadwalker
19-06-2011, 10:30
Svaki bedak ima svoje veselje :P

Kenyi
20-06-2011, 20:22
Zar iko shvata Nintendo ozbiljno ?

Arbiter of Change
21-05-2012, 16:59
Redizajnirani Wii U tablet/kontroler/šta već.
http://www.gametrailers.com/side-missio ... -the-wild/ (http://www.gametrailers.com/side-mission/2012/05/21/alleged-wii-u-tablet-redesign-spotted-in-the-wild/)

• The iterated analog stick design. The inputs are now now convex like the Wii nunchuk instead of concave like the 3DS' circle pad, and stick out a bit more.
• The Home button would now seem to have some lights surrounding it, like that seen on an Xbox 360 controller.
• There are a couple of… buttons? … that have appeared to the left of the power button and below the d-pad.
• The plus and minus buttons now sit on the right side of the tablet.
• The Wii U logo now appears on the bottom left of the tablet.
http://i.imgur.com/GuirP.jpg

šcer od SAVE BAĆIĆA
15-09-2012, 10:51
Početkom zime dolazi konzola u trgovine po cijeni od 300$ ( Basic ) i 350$ za ( Premium) konzolu .Hardverski ima 2Gb radne memorije uz 8Gb tj. 32 GB hard memorije .CPU je trojezgreni iz IBM-a ( nešto jako slično sadašnjem X360 ) a grafa iz AMD HD 4000 serije .Igre će učitavati sa diskova sličnih Bluray-u .Već je spomenut jedinstveni kontroler .Za konzolu je najavljeno dosta AAA muliplatformskih naslova uz naravno Nitendove ekskluzive .

S obzirom da Sony i Microsoft odugovlače sa svojim novim konzolama Nitendo bi mogao dobiti puno novih poklonika .Iako je konzola već sada hardverski zastarjela , osim naprednog kontrolera ,zbog solidne cijene mogla bi postati hit .Nekako sam siguran da će to i biti .Čak mi izglda da bi se mogla svidjeti tvrdokuhanim PC igračima koji su do sada izbjegavali konzolu jer ovo JE konzola a ne PC zamaskiran u konzolu .Naravno tek kao dodatak PC-u :D .

8nE4hLZDg88

Arbiter of Change
15-09-2012, 11:17
8GB je premalo, tim više jer možeš prebaciti stvari sa Wii-a, tako da je Premium go-to verzija. Sve me strah koje će cijene naši nabiti, posebno ako se Nintendo ugleda na Micro$oft sa svojim vlastitim HDD-ovima.

Windwalker
15-09-2012, 12:53
Ne sviđa mi se, jer će ukrast puno franšiza svima drugima i staviti ih pod svoje exkluzive.
Rayman... :(

Deadwalker
15-09-2012, 14:23
Preskupa je konzola i osim samog kontrolera, ne nudi ništa što već Microsoft ili Sony nemaju. S time da kod Playstationa tablet kontroler ti može glumiti Vita (ako se ne varam), dok će Xbox imati SmartGlass.
Konzola je dobar izbor za one koji vole Nintendove franšize te žele nešto odigrati od ovih razvikanih AAA naslova.

W3DR4N
15-09-2012, 14:49
Ne sviđa mi se, jer će ukrast puno franšiza svima drugima i staviti ih pod svoje exkluzive.
Rayman... :(

Bayonetta 2 :(

Windwalker
15-09-2012, 16:08
Da, i to sam čuo, samo nisam znao je li istina. :(

OK je imati vlastite originalne ekskluzive, ali 'ukrasti' postojeće franšize i ne dati ih drugima je zločesto.

Hexfire
15-09-2012, 16:46
Može pojašnjenje toga da će "ukrasti" franšize? Ne pratim baš.

hansi
15-09-2012, 17:59
pogledao sam cijeli video, mogo bi ovo uzet

Xero
15-09-2012, 18:03
Meni stvarno nije jasno što ljudima dođe u glavu da kupuju nintendo proizvode.

Windwalker
15-09-2012, 19:40
Može pojašnjenje toga da će "ukrasti" franšize? Ne pratim baš.
Pa nastavak odličnog Rayman Originsa vrlo vjerajotno će biti samo na Wii U. Kao da Nintendo nema dovoljno svojih platformera, nego nam moraju uzeti i onaj jedini koji nam je došao kao kap vode u pustinji.

Također, Bayonetta je bila na PS3 i X360, a nastavak će biti samo na tom nekom Wii U. Bezveze. Trebala bi biti na svim konzolama koje je mogu pokrenuti, pa čak i na PC-u. A sigurno na onima na kojima je prva već bila.

Ako žele izmišljati neke nove franšize i učiniti ih ekskluzivama, slobodno to učine. Ali ovo je bezobrazno.

Kid A
15-09-2012, 19:47
a boo boo

Windwalker
15-09-2012, 19:54
Barem me ti razumiješ.

Arbiter of Change
15-09-2012, 20:55
Također, Bayonetta je bila na PS3 i X360, a nastavak će biti samo na tom nekom Wii U. Bezveze. Trebala bi biti na svim konzolama koje je mogu pokrenuti, pa čak i na PC-u. A sigurno na onima na kojima je prva već bila.

Ako žele izmišljati neke nove franšize i učiniti ih ekskluzivama, slobodno to učine. Ali ovo je bezobrazno.
Nastavka ne bi ni bilo da Nintendo nije stupio u kontakt sa SEGOM i rekao da će im pomoći sa projektom te da naravno žele ekskluzivu zauzvrat. Bar ako je vjerovati internet glasinama.

Maloki
31-10-2013, 00:04
Fora mi je čitati ovu temu i gledati kako su se prognozirali veliki uspjesi Wii U-a.
Inače gledao baš neki dan Super Mario 3D World i izgleda super, čak bi i kupio Wii U samo zbog toga (i zato da odmah mogu uzet i Galaxy 1 i 2)... kada bi koštao 1500kn uvrh glave. I to 32GB verzija.

W3DR4N
31-10-2013, 07:03
330 Eura u Krškom.

Maloki
31-10-2013, 20:31
292 na zavviju.