PDA

Pogledaj cijelu verziju : Radio mi zivce pili...



Niko Bellic
08-06-2011, 12:37
Radio na poslu jedno vrijeme radi okej, ali odjednom iz cista mira pocne da krci i sumi, iako za to nema nikakvog razloga. U prostoriji u kojoj se nalazi nema ljudi, a smetnje pocnu nicim izazvane. Ima li netko ideju kako i zasto do njih dolazi?

P.S. Ima dana kad sve radi savrseno i taman zaboravim na ovaj problem, ali tek sto zaboravim na njega opet se pojavi i nikad kraja...

Lord Ragnarok
08-06-2011, 12:54
pregrijavaju mu se zvucnici? znam da je tak na mojim starim zvucnicima kada bi dugo radili dosta pojacani samo bi poceli krciti i psitati. prvo malo pa se jace i jace i jace dok nije samo krcilo bez glazbe

Electromaster
08-06-2011, 13:15
Možda neki drugi signal ometa prijem?

Macolla
08-06-2011, 18:12
Ja znam da mi je signal nestajao kad sam prdio. Otišao kod doktora i rekao mi je kako mi prdež nosi i čestice teških metala.

marijanovic
08-06-2011, 18:36
O kojem se radiju radi? Koliko je star?

Niko Bellic
08-06-2011, 19:19
Profi komponente - reciever s CD-om, USB-om i pojacalo. Nema ih u slobodnoj prodaji u Hrvatskoj.

Uglavnom, nesto ometa signal, ali (sto je najzanimljivije) ne uvijek i ne svim stanicama svaki put. Cak ni nema pravila koliko cesto se to desava i kojim intenzitetom. Takodjer, kada stavim ruku na komponentu dok riktam glasnocu ili stojim blizu nje (ovisno kako kad) povremeno je bolji, a povremeno losiji prijem?!