PDA

Pogledaj cijelu verziju : BSOD



Haki
07-06-2011, 16:05
Vracam se sa posla,taman upalio komp i pojavi se BSOD. Da znate nisam skidao NISTA 2 tjedna,izbrisao sam antivirus i stavio ovaj esetials od microsofta,reinstalirao graficke drivere,skenirao komp za viruse nista nije naslo,napravio scan dsk,sfc /scannow,windows memory tool nista nije naslo. Sad je opet sve normalno ali opet ce biti 100%.....

edit: sada mi pise werfault.exe error a prije toga 0x0000001a a nekada 0x00000050

Haki
07-06-2011, 16:50
nemogu edit -.- opet sam ucinio sfc /scannow i pise da je naslo corrupted fajlove ali nije moglo popraviti sto sada? jeli ima neki repair da ubacim dvd od win7 ?

Chupacabra
07-06-2011, 17:06
Koliko ja znam, ima. Ako to ne, pa samo instaliraj nove winse. Proces koji traje jedva dva sata. (Meni točno 1h47min je instaliravalo WinXP)

Čux
07-06-2011, 19:57
Koliko ja znam, ima. Ako to ne, pa samo instaliraj nove winse. Proces koji traje jedva dva sata. (Meni točno 1h47min je instaliravalo WinXP)

XP je za 20min gotov

Chupacabra
07-06-2011, 20:05
Prethodno formatiranje C particije? Dodatne minute.

Haki
08-06-2011, 15:56
eto upravo sam jucer formatirao C:\ i instalirao nove windowse,danas isao updejtati windowse i pojavi se blue screen uglavnom na D:\ i E:\ su igre,muzika itd.... to se nije izbrisalo samo C:\ gdje su bili programi

nakon reinstalacije ucinio sam sljedece,instalirao:
firefox
ccleaner
malwarebytes
utorrent
xfire
instalirao direct x11,stavio najnovije drivere za graficku i instalirao drivere za maticnu,zvuk itd sa Asusovog cd-a.

ja stvarno neznam sto se dogada......mislim se kupis odlican kompjuter i imas blue screen i to da nisi nista ucinio. sto raditi sada? poslat na servis i da oni reinstaliraju windowse par puta dok ne proradi i pritom platiti preko 200kn? ima li tko savjet?

Haki
08-06-2011, 17:33
nemogu editirati uglavnom dignuo sam 2 sticka memorije i ostavio 2 i otisao windows memory tool i pise hardware problem detected,potom sam izbacio ta 2 i stavio druga 2 i pisalo je da nema problema na njima,jos cu ja sutra proci s ovim memtest86 dao bog da su zajebavala samo ova 2...

Haki
14-06-2011, 15:47
nemogu edit,evo ga opet.....jutros prije posla stavio ova 2 sto je win memory tool pokazao da je los da skeniram sa memtestom i naslo je nesto.....sada vadim te stavljam ove koji su dobri i nije proslo 2 sata evo blue screen.....posto imam 64bit nemogu skenirati 1 po 1 nego 2 po 2 sticka memorije......evo sada testirao OPET win memory toolom ove pokvarene i kaze da NEMA ERRORA....sto raditi?????? slati u zagreb sva 4 sticka i ostat bez kompa 2 tjedna dok oni to rijese? jeli oni imaju servis ili salju negdje na servis memoriju ili samo vide da je losa sa mem testom i daju drugu ili popravljaju ovu koju posaljem?