PDA

Pogledaj cijelu verziju : WTF RESTART OPET???



v4MP1r3
02-01-2006, 12:29
E pa da, ja ludim
I TO OPET!!!
pa kad ja ne ludim zbog ovog kompa???

Uglavnom, igram ja gW, protiv Charra, zadnja misija u 1.svijetu, trening svijetu, i sada odjednom RESTART!
ARGGGGGGGGG!!!!!
Taman bio pri kraju al uvijek me sestarta, nije na tom misjestu, nego komp sam odluci kada ce restart!!!

Kako to???

Nema ni ukljucen restart ni nista, ne znam why, nista sistemski ne bi trebalo biti lose, samo da vidim jel ko imal ovaj problem???

Ovo mi se inace desava u svemu, i u NFS:MW, RollerCoasteru itd itd, Fable i GTA:SA...

HELP???

02-01-2006, 13:36
problem je u hardware-u ako imas slabu konfu
a mislim da imaš dovoljno dobru konfiguraciju ako možeš igrati
zato je vjerojatno kriv Windows, probaj reinstalirati win i trebalo bi sve biti u redu, ako neće onda je definitivno hardware

Ementaler
02-01-2006, 14:34
Ako nemaš neko jadno napajanje problem ti lako može biti u driverima za zvuk ( ako imaš intergrirani AC97 na matičnoj )... ili možda do drivera za chipset...

uglavnom instaliraj najnovije drivere za zvučnu ( bila ona intergrirana ili ne ), i isto tako za chipset...

ako ni to ne pomogne vjerojatno ima crapy napajanje ili lošu memu...

ako imaš dva sticka memorije možeš probat jedan izvadit van pa igrat sa pola ukupne memorije... ako opet restarta ubaci ovaj stick koji si maloprije izvadio i probaj ponovo...

v4MP1r3
02-01-2006, 15:15
ZVUCNU??

ja cist sumnjm da imam nesto kvalitetno, mozda iams pravo, mozda ima koji driver na DVDu za moju ...hmmm, vidjet cu, hvala

lov2axlr8
04-01-2006, 23:44
daj ti napiši koju konfu imaš

v4MP1r3
05-01-2006, 00:10
pentium 4.3

2,99 GHz
1,00 GB RAM-a
Ati Radeon 9600 XT
80 Gb hard


to bi bilo to... i kaj da radim??? zato kaj me nerva i danas me opet izbacilo... imam movi driver za graficku, tako da to ne pitate...

Shark
05-01-2006, 15:11
A koje napajanje imas?? U najvise slucajeva je to da napajanje ne moze podnijet...

v4MP1r3
05-01-2006, 16:40
A koje napajanje imas?? U najvise slucajeva je to da napajanje ne moze podnijet...

am to smo odavno zakljucili samos to bi morao kupiti neko sranje a to mi se ne da...

Sporbie
25-01-2006, 21:52
to se i meni događalo, mislim da je problem što ti se napajanje previše grije, zato sam stavio komp na malo otvoreniji prostor....... mislim da sam riješio problem.....

Nemesis
26-01-2006, 14:14
OS ili memorija...i meni se to dogadalo,pa sam izvađao neke akcije sa RAMom i...Voila!proradilo...

Sporbie
27-01-2006, 14:31
meni se to događalo, pa sam malo podrko po kompu (počistio ga od prašine) i voila!

v4MP1r3
27-01-2006, 18:50
OS ili memorija...i meni se to dogadalo,pa sam izvađao neke akcije sa RAMom i...Voila!proradilo...

imal sam i prije problema s memorijom zato sto su mi ugradili neku sitnu.... mozda cu jos 1 reklamirat pa da vidimo ;;DD


meni se to događalo, pa sam malo podrko po kompu (počistio ga od prašine) i voila!

e ne mogu otovirit zbog one glupe etikete koju je HGspot stavio... to me jbe od pocetka u glavu...sada ne mogu staviti svoju neonku unutra... SMRC

Sporbie
27-01-2006, 19:19
pa ak ti ta etiketa još vrijedi (garancija još traje) onda ga odvedi na servis.....

v4MP1r3
27-01-2006, 19:25
pa ak ti ta etiketa još vrijedi (garancija još traje) onda ga odvedi na servis.....

vec bi im malo bilo sumnjivo, al mozda posaljem staroga ovaj tjedan, samod a mi vrate komp doikenda..

vikend bez neta je ko cevapi bez luka (stara PcPlay forumska uzrecica)

Anthrax
27-01-2006, 22:20
Ako su ti decki iy HG-Spota slagali komp onda te stvarno zalim jer su to debili...cast iznimkama..Mojoj sestricni su slozili konfu i u tjedan dana je isla kod njih puta jer svaki put nesto nije radilo...na kraju sam popizdio otvorio komp sve preslozio nanovo instalao i od onda radi...cuvaj se tih debila samo ce ti nesto ujebat

v4MP1r3
27-01-2006, 22:30
dobro kazes,meni nije radio odma prvi tjedan...imal sam namjeru ga otvoriti nekoliko puta...al sta ce mi jos cu ih malo fiFcirat i odnjet komp na reklamaciju...ne znam, mozda cu ovaj put reklamirat opet RAMe i ne znam... "frizider"?? ma ne, mislim da je napajanje u kur** to cu, tako mi se restarta opet...kada ne moze podnjeti GuildWarse na minimum, al zanimljivo je sto moze i na maximum i ne steka al se restarta i kad je na max i kad je na min...dakle tu nesto smrdi ;;DD a nisam to ja!

Anthrax
27-01-2006, 22:36
ma odi dole i napravi frku...reci da ces ih tuzit ako ti komp jos jednom ne bude radio...tako sam ja postupao kad mi nisu htjeli dati odmah novu przu jer bila krepala

v4MP1r3
27-01-2006, 22:39
MUHAHAHAAAAA!!!

UBIT CU Ih U POJAM ONIM sVOJIM POGLEDOM S-.-

-Jojo-
13-02-2006, 21:53
Nemojte mi vrijeđat moju zvucnu ugrađenu na maticnoj AC'97 :):):):):):):)