PDA

Pogledaj cijelu verziju : Angels & Airwaves



Valtiel
10-08-2006, 19:05
Tom Delonge je nakon sto je se Blink 182 raspao napravio revoluciju u muzici. Sa bendom A&A cini cuda, vjerovali ili ne, prekrsili su rekord prodanosti albuma za svog prvijenca. Niti jedan bend nikad nije toliko albuma prodao za svoj prvi pokusaj. Jer, iako mislite da jest, nije... uvijek postoji 1 ili cak 2 pa mozda i 3 albuma prije prvog koji nisu bas uspjeli. We Don't Need To Whisper je nevjerovatan, i zaista je po meni najbolji album godine, nema niti jedne pjesme koja ne valja. Epski ambiental rock zvuk ce se uvuci pod vasu kozu, i izludivat ce vas zelja da sto vise puta poslusate ovaj album. Topla preporuka, mozda cak i najbolji cd ikad :wink:

Om3G@
11-08-2006, 19:46
Super je, upravo sam preslusao!!!!!
Predobro je!!!!!
Svaka cast na preporuci!!!!
Ljudi, probajte, super je, stvarno!!!!!!!!

ŽIVI SE JEDNOM

Valtiel
11-08-2006, 20:10
hehe, :wink:


Ja cak i po 10 puta na dan preslusam, dobro, inace sam sklon pretjerivanju, ali meni je najbend ikad, a tek su nastali :D

Om3G@
11-08-2006, 20:58
Stvarno su super...
Jednostavno vise nemam rijeci! Ovo svakako vrijedi poslusati.

Frky
12-08-2006, 11:51
Neznam ... meni su im pjesme nekako sve slične !
Možda i vrijedi ono "nema niti jedne pjesme koja ne valja" što je Valtiel rekao jer ako ti se svidi jedna , svidjet će ti se sve !

Meni nisu nešto posebno !

Valtiel
13-08-2006, 23:37
lo, sve je do ukusa... ali pjesme su veoma razlicite, u svakoj pjesmu koriste drugacije efekte, druga melodija... ma sve, no eto... opet kazem, do ukusa je :wink: