PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hangover



Kid A
01-06-2011, 06:49
http://2.bp.blogspot.com/_Ya1KGjXKDBE/SxUQLQUxq6I/AAAAAAAAABw/MSJMnuFdg1E/s1600/Hangover+2+Movie.jpg
http://www.avclub.com/articles/america- ... iii,56844/ (http://www.avclub.com/articles/america-just-bought-itself-a-hangover-part-iii,56844/)

I evo nam uskoro i treceg dijela sto je vec unapred cini za jednu od najnesmijesnijih trilogija u istoriji filma

Da samo malo samo usporedimo razlike izmedju prvog dijela i nastavka:

1. Alan ih drogira 2. Alan ih drogira
1. Clan ekipe je nestao 2. Clan ekipe je nestao
1. Stu se budi s manjkom zuba 2. Stu se budi s tetovazom
1. Tigar im je u sobi. 2. Majmun im je u sobi
1. Ljudi pucaju po njima i potjera 2. Ljudi pucaju po njima i takodje potjera
1. Stu Pjeva 2. Stu pjeva
1. Nestali clan ekipe je bio u hotelu cijelo vrijeme 2. Nestali clan ekipe je bio u hotelu cijelo vrijeme
1. Uspijevaju stici u zadnji cas na vjencanje 2. Uspijevaju stici u zadnji cas na vjencanje
itd itd

Dvojku sam sinoc pogledao u kinu s drustvom i jedno tako bih ga i vidio. Treci dio ce biti u Amsterdamu sa vjerojatno istom pricom kao i iz dvojke ali hej, nova lokacija s istom pricom koju debili ne mogu razlikovati = drugi film.

Krajni i posljednji korac u evoluciji holivudske tvornice smeca: netko je napokon uspio napraviti blockbuster komediju u kojoj se nista zanimljivo ne desava. Tri cak.

Svi koji se gledali drugi dio i kojima je dobar ste tesko retardirani. Eto

Hexfire
01-06-2011, 07:18
Teško je biti iznenađen najavom trećeg dijela kad dvojka trenutno tako dobro prolazi na kino blagajnama. Već dugo traje ta praksa da se radi nastavak bilo čega što je po zaradi iznad prosjeka, bez obzira dali nastavak uopće ima smisla.

Također spadam u one kojima je prvi Hangover tek prosječna komedijica. Za pogledat jednom u društvu i ništa više. Onako po sjećanju, mislim da ima 2-3 scene koje su smiješne. Ostatak je preglumljavanje i već viđene gluposti. Stvarno mi nije jasno što točno su neki vidjeli u tom filmu, da ga smatraju najboljom komedijom ikad.

Zadnja odlična komedija koju sam gledao je Four Lions. Prva (tragi)komedija koje me oduševila nakon dosta godina. Stvarno je žalosno da takvi biseri u pravilu prođu neprimijećeni pokraj "vrhunskih komedija" tipa Hangover.

Kid A
01-06-2011, 07:24
O da, odlicna crna komedija kakvu samo Britanci mogu napraviti. Kod Amera bi se vec tesko napravila zbog "politicke korektnosti" i slicnih gluposti (ako se dobro sjecam, cak su i prvog Spidermana cenzurirali tj isjekli blizance iz filma da nekima ne bi bilo tesko gledati)

Aral
01-06-2011, 07:26
Dvojku još nisam gledao, pogledat ću je kad dođe na dvd, onak s ekipom da se malo zajebavamo. Trojka se isto neće gledat u kinu, samo doma. Malo smijeha kod gledanja takvog filma uvijek dobro dođe.

Al ipak, siluju ga siluju.

Niko Bellic
01-06-2011, 07:58
Ti fakat preozbiljno dozivljavas filmove koje ne bi trebalo ozbiljno dozivljavati. Gledao sam prvi dio i da ti budem iskren, zaboravio sam pola tog sto se dogadjalo, jer mi taj film apsolutno nista ne predstavlja u zivotu. Jesi li mozda bar na tren pomislio da bi drugi i treci nastavak mogli/htjeli gledati i oni koji nisu gledali prva dva? Sjeti se samo serijala "Sam u kuci", totalno ista sema kao i ovo...

Nisu svi filmovi kao Pineapple Express...

Kid A
01-06-2011, 08:03
Kuzis da mi, publika jel, imamo donekle direktan utjecaj na tok i razvoj filmova. Dok god ovakve gluposti zaradjuju milione bice i vise od tri nastavka. Film je derivacija svih drugih komedija koje sam prije gledao pa ne vidim nista novo ovdje, kao da ti netko po sesti put isprica isti vic. Sjecam je jos onih opisa u novinama kad se za filmove koristio termin "sedma umjetnost". Mozda je do mene ali u ovih godinu dana tesko da sam nasao neki noviji film koji me je iznenadio

croat1gamer
01-06-2011, 08:16
@ topic- Izbjegavat gledat "blockbuster" filmove ako ima alternative.
@ karabas- Ubij me, al siguran sam da si mi linkao jedan takav slican tekst, mislim sa NYTimesa.
@ aral- Zasto ne blue-ray?
@ niko- Problem je sto dosta, dosta njih takve izbljuvke naziva "umjetnickim djelima najvece kvalitete".
@ karabas- Nemoj imat velika ocekivanja, mozda ti cak i bude jednokratna zabava.

Kid A
01-06-2011, 08:20
@ karabas- Ubij me, al siguran sam da si mi linkao jedan takav slican tekst, mislim sa NYTimesa
Umm, mislim da je to bila Ebertova recenzija Thora

bezimeni
01-06-2011, 08:33
Holivudski film je komercijalni proizvod . Snimati će se dok je god financijski isplativ.Izbor postoji ...npr. Bolivud :D .

Stips222
01-06-2011, 08:36
Slažem se u potpunosti što se tiče kakvoće filma.
Meni doduše ni jedinica kao takva nije bila neki maestralan film. Samo dobra smijalica i to je to.
No nije li stvar u onome da svatko ima svoj ukus. Netko će to smatrat remek-djelom, nekome je teško sranje, a nekoga iskreno boli fifi za Hangover 1 i 2. Tako da ona izjava "Svi koji se gledali drugi dio i kojima je dobar ste tesko retardirani. Eto" je jadna s tvoje strane jer si prakticno nekome uskratio osobno misljenje. Ako je tebi sranje ne mora svima biti sranje...

Kid A
01-06-2011, 08:53
Ali ali, ja sam definicija dobrog ukusa. Ozbiljno, htio sam reci da nije sad da nemamo neki izbor sto se tice filmova pa si moramo spustat kriterije toliko do tocke da nam ovo bude dobar film (osim u slucaju da ne uzimamo i starije filmove u obzir, jer ih je u zadnjih 5-6 godina izasla svega nekolicina dobrih komedija)

Niko Bellic
01-06-2011, 08:59
Ma kuzim ja da publika utjece na to kakve filmove gledamo, ali ionako zivimo na planeti na kojoj "mocnici" kroz krive ideale zemljane sustavno zaglupljuju da bi maksimalno povecali ignorantnu masu kojom je lako manipulirati i koja misli ono sto joj se kroz medije kaze, bez da bar malo razmisli o tome sto joj se govori i ciji interesi iza toga stoje...

Ajde pogledaj samo kakvi su pjevaci, filmovi i igre najpopularniji kod danasnje mladezi i sve ce ti biti puno jasnije. Osobno me cak i malo strah kad se sjetim onog da na mladima svijet ostaje, jer kako je krenulo, cekaju nas jako "zanimljiva" vremena...

Inteligentni su ljudi uvijek bili poput igle u plastu sijena, ali danas je tog sijena iz dana u dan sve vise i vise...

Damn...

whiskey
01-06-2011, 09:03
Ma akid daj drugi je cak bolji od prvog. FUCK THE POLICE!!!!

bezimeni
01-06-2011, 09:09
jer ih je u zadnjih 5-6 godina izasla svega nekolicina dobrih komedija


Zadnjih 5-6 godina je izašlo dosta dobrih komedija . Bruno , Borat , Four Lions ...te one Holivudske poput : The Hangover , Kick-Ass ( nije baš punokrvna komedija ) , Easy A ,Red , The Other Guys , Zombieland , Clerks II ( ovaj pogotovo ) , Forgetting Sarah Marshall ...onak na prvu loptu .Ja sam se uz ove filmove odlično zabavio.Pogotovu uz Sacha Baron Cohena .Čovjek je legenda :D .

Wl_h0iug0NA&feature=relmfup8yYgTK7-jc&feature=related

Raz
01-06-2011, 09:31
Prvi mi je dio bio odlična komedija. Nastavke ne namjeravam gledati, već se po traileru može zaključiti da će se sve svoditi na recikliranje istih fora.

Death By Sexy
01-06-2011, 09:36
Meni saka i jedinica... Toodaloo! Madafakalalalalalalalalalalala*lalalalalalalalala lala

MILF hunter
01-06-2011, 13:15
Izrazito neduhovit film.

Duke of Earl
01-06-2011, 13:44
Prvi je bio izrazito precijenjen, imao mi je samo 2-3 odlične fore ako se dobro sjećam, a ostatak filma su činili loši pokušaji humora ili samo popunjavanje vremena između te 3 dobre fore, tako da drugi vjerojatno ni neću pogledati.

croat1gamer
01-06-2011, 17:02
Danas sam usput dosao na tu temu sa frendom koji ga je gledao ovaj tjedan.
Uglavnom, pitao sam ga ako moze reci jedan citat iz filma. Odgovor je bio negativan.
Naknadno sam ga pitao ako je mozda gledao neki Monty Python film. Rekao je da je, ali prije vise od godinu dana, The meaning of life.
Citirao sam ga ako zna za "Where is the fish?". He chuckled.

QED.

Chupacabra
01-06-2011, 17:14
Jedina komedija uz koju sam se ja nasmijao u zadnjih 5 mjeseci je Grandma's Boy :(

Vedro
01-06-2011, 19:08
Meni je recimo Bruno i Borat sranje,kao da gledam Big Brother bokte,reality show,koji qurac?a serija i film Ali G su mi odlicni bili.

Sonic_Moronic
01-06-2011, 19:08
Bruno se po trejlerima čini genijalan ali mi je bio prilično dosadan.

Kenyi
01-06-2011, 19:17
I Borat je bio izuzetno dosadan, samo par fora isto kao i Bruno kroz koje se moglo nasmijati.

Dreamer Deceiver
01-06-2011, 22:15
Evo, vratio se od kina za Hangover 2. Mene je film ugodno iznenadio, a nisam očekivao ništa od njega, ni da je smeće ni da je nešto extra i stime sam dobio dobru zabavu od sat i nešto. Ako ste voljeli prvi dio, voljet ćete i ovaj...

The Fury
02-06-2011, 14:38
Kod mene je ekipa hvalila prvi dio kako je dobar, da je presmiješan i sl...
Kada sam ga napokon pogledao bio mi je samo ok, ništa posebno. Precijenjen svakako. Dvojka mi se čini isto tako.

Maloki
02-06-2011, 23:04
Zadnjih 5-6 godina je izašlo dosta dobrih komedija . Bruno , Borat , Four Lions ...te one Holivudske poput : The Hangover , Kick-Ass ( nije baš punokrvna komedija ) , Easy A ,Red , The Other Guys , Zombieland , Clerks II ( ovaj pogotovo ) , Forgetting Sarah Marshall ...onak na prvu loptu .Ja sam se uz ove filmove odlično zabavio.Pogotovu uz Sacha Baron Cohena .Čovjek je legenda :D .

Borat mi je bio totalno loš tako da ni Brunu nisam gledao.
Four Lions nisam gledao ali ide na to-do listu, Zombieland je bio odličan, Kick-Ass me ugodno iznenadio, a Clerks 2 je genijalan, ali ni do koljena jedinici.
Hangover mi je isto bio dobar.

Niko Bellic
02-06-2011, 23:33
Ušta se ova tema pretvorila... Kao da tu nekoga zanima kome je koji film bio dobar, a kome loš ili tek prosječan. Uh, bitnih li informacija boktemazo! :(

Pametan je čovjek jednom davno rekao... Život je prekratak (da ga trošim na to da brinem o tome sviđa li se meni isto što i drugima) je** te patak! :eyebrows:

Ovo je THE FILM! :P

bYg2EJLJids

Babitz
03-06-2011, 14:53
Prvi je dio bio direktan cp nekoliko (boljih i manje poznatih) starijih komedija. Čudio sam se popularnosti filma. Drugi nisam ni mislio gledat čim sam čuo da je izašao.

whiskey
03-06-2011, 21:01
Ed Helms i Zach Galafinešto su odlicni u filmu. Zbog njih film pluta.

bezimeni
03-06-2011, 22:07
Bilo je dobrih scena .Problem je u prevelikoj predvidljivosti .Također pregledavanje slika na kraju filma su pet puta manji klimaks u odnosu na prvi dio .Najbolji lik mi je bio Mr. Chow .

Kenyi
04-06-2011, 13:03
Prekjucer sam pogledao film i ne mogu se uopce sjetiti nijedne smijesne scene.
Film je nimalo smijesan.

bezimeni
04-06-2011, 17:44
Antisklerin®

Ogg The Dogg
15-08-2011, 13:00
gledo film sad vec ima dosta vremena... bio u kinu i zaspo. al matere mi doslovce zaspo

Aral
15-08-2011, 14:28
Jedinica je brutalna al dvojka reciklira iste fore.

accursed
15-08-2011, 16:06
r3sV4k-mNa0

podsjetilo me na ovaj clip :?

Mirko L
16-08-2011, 15:02
Stu
:pray:

pcfanatik
06-10-2011, 09:29
Odgledao sam dvojku i mislim da je po mnogo čemu sličan sa prvim dijelom, ali se ipak razlikuje u tome, što se odvija na potpuno drugom mjestu, kontinentu :) debeli je isto i uovom dijelu najbolji lik od sve trojice i najjača scena mi je kad uleću na kopno sa brodićem, a on izbacuje sidro :D Kralj :D