PDA

Pogledaj cijelu verziju : Multisession



Kid A
12-05-2011, 17:52
Jel radio to itko preko Neroa?

U sustini, trebalo bi da mozes dodavati nove audio ili video fajlove na dvd/cd s tim da se proces vrsi na istom kompu.
Skoro sam snimio jednu epizodu Conan O'Briena da gledam na dvd-u i nakon toga jos jednu ali dvd-u ocitava samo onu prvu epizodu dok na kompu uredno sve prikazuje. Sad jel se taj multisession odnosi samo na pc ili se na dvd-u prikazuje samo ono sto narezes prvi puta?

Frky
12-05-2011, 19:24
Koristim multisession godinama i nikad problema s njim! I na kompu i na dvd-playeru mi vrti sve kako treba!

R@pt0r
12-05-2011, 20:06
Ako se ne varam upozori te čim označić multisession da ti možda neće vrtit na nekim DVD čitačima.

Lord Ragnarok
12-05-2011, 20:27
al radi svugdje. stagod nadodo ko da si sve prvi put stavio.
dvd playeri sve ocitavaju bez ikakvih problema...

Kid A
12-05-2011, 21:07
Ako se ne varam upozori te čim označić multisession da ti možda neće vrtit na nekim DVD čitačima.
Onda ili moj spada u taj VIP klub nekompaktibilnih ili nesto sjebem na pocetku u opcijama. Al uvijek svaki prvi burn stavim kao start multisession a ostale na continue multisession

Frky
13-05-2011, 09:38
Moguće je da ti je do dvd playera, ono, ima ih retardiranih do bola! Naime, moj vrti sve što snimim dok kod nekih frendova uspije samo odvrtiti jedan file (od njih 5 npr.)!!!
Baš probaj kod nekoga, ko ima noviji dvd player, pustiti te multisession dvd-ove pa vidi da li njima radi!

flander
13-05-2011, 10:34
to se i meni desilo, snimal sam starom Game of Thrones, snimio prvu epizodu, htio nadodat drugu i kujac...a dobro mada je dvd player neki tamo žnj...

Čux
17-05-2011, 13:54
Nebi trebalo probleme radit, al moguće da imaš elitni hardveraj koji eto to neće gutat kak spada. Sigurnija opcija ti je mrknut neki RW pa onda pržiš po njemu u nedogled.